Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

H 60-

4 650 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sixten WestlundOK Tyr40.05
2Sigurd DæhliLøten o-lag41.01+0.56
3Harald ThonSturla, IF41.28+1.23
4Per Kristian EkebergIL Tyrving41.54+1.49
5Torgeir StrandhagenRøyken OL43.02+2.57
6Morten DåsnesRingerike OL44.33+4.28
7Reidar FossumAsker Skiklubb46.08+6.03
8Jon Arvid FossumAsker Skiklubb46.21+6.16
9Einar JensenNydalens SK47.02+6.57
10Bjørn GrindeOslostudentenes IK47.32+7.27
11Anders MalmbergKvarnsvedens GoIF OK48.08+8.03
12Geir Holm GundersenSturla, IF50.22+10.17
13Are EriksenOslostudentenes IK51.01+10.56
14Harald HoviSkien OK51.36+11.31
15Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK52.35+12.30
16Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK53.03+12.58
17Magne VollenOslostudentenes IK53.32+13.27
18Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering54.27+14.22
19Yngve GottfridssonNittedal OL56.03+15.58
20Einar LienLøten o-lag57.57+17.52
21Kjell SvanbergRøyken OL58.41+18.36
22Øyvind GylverAsker Skiklubb59.17+19.12
23Hugo ChristensenNotodden OL59.23+19.18
24Per Hermann KrøgerMåren OK1.01.19+21.14
25Gunnar BejbomUddevalla OK1.03.51+23.46
26Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss1.05.58+25.53
27Stein TurtumøygardMåren OK1.07.09+27.04
28Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL1.07.58+27.53
29Rolf LundeEiker OL1.09.06+29.01
30Stian FalckIL Tyrving1.09.53+29.48
31Arnulf VillmoKorgen IL1.12.48+32.43
32Jan SveenRaumar Orientering1.15.00+34.55
33Tommy RoosFalköpings AIK OK1.16.18+36.13
34Bent GalborgenIndre Østfold OK1.17.11+37.06
35Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1.20.56+40.51
36Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.23.44+43.39
37Even Tore SteinsholtLardal OL1.27.56+47.51
38Jan BøhleOL Trollo1.29.22+49.17
39Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.31.05+51.00
0Rune HalkeVestre Akers SKdiskvalifisert
0Stefan GunnarssonKristinehamns OKdiskvalifisert
0Helge EriksenByåsen ILdiskvalifisert
0Sjur GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor