Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

H 55-

5 550 m, 84 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Terje Wiig MathisenNydalens SK49.26
2Martin BagnessWarrior OC52.39+3.13
3Jens Kr KoplandModum OL54.00+4.34
4Tore SagvoldenØstmarka OK54.39+5.13
5Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering54.44+5.18
6Bjørn SolbergseterAustmarka IL55.42+6.16
7Jan BlandkjennKristiansand OK56.13+6.47
8Jørgen MårtenssonModum OL56.34+7.08
9Arne JohannesenIL Gular56.56+7.30
10Trond RønnebergAsker Skiklubb57.43+8.17
11Nils HæstadFossum IF58.25+8.59
12Jens Olav KløvrudLillomarka OL58.55+9.29
13Onno VerberneOL Toten-Troll59.07+9.41
14Egil Wickstrand IversenHeming Orientering59.22+9.56
15Hallvard FjærLillomarka OL59.58+10.32
16Lars FremstadLarvik OK1.02.19+12.53
17Svein Harald HansenOK Silsand1.02.22+12.56
18Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.02.50+13.24
19Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL1.03.14+13.48
20Kjell MarksetIL Koll1.03.26+14.00
21Øyvind Roger HansenRøyken OL1.04.37+15.11
22Trond BaklidKonnerud IL1.05.03+15.37
23Morten DueMåren OK1.05.35+16.09
24Terje SchjølbergRøros IL1.05.50+16.24
25Frode LøsetRingerike OL1.05.55+16.29
26Kjell WestinPorsgrunn OL1.05.57+16.31
27Martin GranlyLillomarka OL1.05.58+16.32
28Ove MartinsenHauketo IF1.05.59+16.33
29Stein Arne NegårdVang OL1.06.31+17.05
30Terje DengerudNydalens SK1.06.34+17.08
31Carl-Göran StrutzEds SK1.06.38+17.12
32Jon BjørgumKristiansand OK1.06.59+17.33
32Per SandbergNydalens SK1.06.59+17.33
34Arne FossheimAsker Skiklubb1.07.21+17.55
35Bernt RognesFreidig1.07.36+18.10
36Karl Aasmund ErøyOK Moss1.09.39+20.13
37Sören JonssonNydalens SK1.09.41+20.15
38Egil EideIL Tyrving1.09.43+20.17
39Petter GullikstadRøros IL1.10.02+20.36
40Morten KarlsenMåren OK1.10.03+20.37
41Helge StubberudNydalens SK1.10.29+21.03
42Øivind MyhreKongsberg OL1.11.01+21.35
43Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK1.12.14+22.48
44Bjørn Are CarlssonFossum IF1.12.22+22.56
45Bjørn ChristensenØstmarka OK1.12.23+22.57
46Terje HenriksenAsker Skiklubb1.12.49+23.23
47Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.15.53+26.27
48Morten HulløenKristiansand OK1.16.07+26.41
49Tor StrandRaumar Orientering1.16.17+26.51Last ned GPS-spor i gpx-format
50Knut EngenRaumar Orientering1.16.23+26.57
51Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.16.27+27.01
52Sture OttesenIndre Østfold OK1.17.14+27.48
53Sigbjørn ModalsliFossum IF1.18.25+28.59
54Peter ØstergaardSøllerød OK1.18.36+29.10
55Kottonen HannuLynx1.19.23+29.57
56Tore SundtjønnÅrvoll IL1.19.36+30.10
57Halvor JutulstadBækkelagets SK1.19.52+30.26
58Frode BergersenHamar OK1.20.20+30.54
59Richard TileyLakeland OC1.20.33+31.07
60Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK1.21.41+32.15
61Ulf WallinGöteborg Majorna OK1.23.07+33.41
62Axel BromanderFredrikstad SK1.27.17+37.51
63Torgeir StrandFana IL1.27.19+37.53
64Arne ArnesenHamar OK1.27.38+38.12
65Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.28.07+38.41
66Nikolay KrupnovIL Tyrving1.28.11+38.45
67Jørn NordbrødenHalden SK1.28.58+39.32
68Roy GjerdingOK Moss1.29.37+40.11
69Bent HaflanOL Tønsberg og omegn1.31.29+42.03
70Geir OwrenFreidig1.31.54+42.28
71Thor Inge TollehaugEiker OL1.35.11+45.45
72Tov Arne BondalNotodden OL1.35.22+45.56
73Johan MattssonLillomarka OL1.35.55+46.29
74Nils-olof LarssonVänersborgs SK1.37.37+48.11
75Pål Woldstad HanssenEiker OL1.40.53+51.27
76Johan LundeIL Koll1.54.31+1.05.05
0Terje BrendeFossum IFdiskvalifisert
0Arne OkkenhaugVerdal OKdiskvalifisert
0Tormod ØvergaardVestre Akers SKdiskvalifisert
0Jack BjørnsenKristiansand OKdiskvalifisert
0Ole WiikLardal OLdiskvalifisert
0Jens Erik MjølnerødHalden SKdiskvalifisert
0Ole Johnny PetersenEiker OLdiskvalifisert
0Donald SkantzeIL Tyrvingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor