Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

H 50-

5 800 m, 96 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per OlaussenFredrikstad SK41.28
2Jens Even StorhovFreidig46.05+4.37
3Nils Petter FremmingHeming Orientering47.20+5.52
4Vidar BenjaminsenLillomarka OL47.22+5.54
5Jan Richard EriksenAsker Skiklubb47.43+6.15
6Rolv Anders SystadLyn Ski49.23+7.55
7Tom Eirik EikangerIL Gular51.16+9.48
8Gjermund RørenEiker OL51.54+10.26
9Jon Iver BakkenNydalens SK52.42+11.14
10Terje UrfjellIL Imås52.58+11.30
11Øystein HoloFossum IF53.29+12.01
12Svein-Erik SøgårdKongsberg OL53.32+12.04
13Arild AasheimGanddal IL53.51+12.23
14Lars-Ivar AarsethNydalens SK54.29+13.01
15Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb54.35+13.07
16Guttorm L EggeOslostudentenes IK54.54+13.26
17Tore BjørnerødOK Moss55.03+13.35
18Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering55.30+14.02
19Kristian KihleRingerike OL55.33+14.05
20Helge GisholtOK Skeidi55.45+14.17
21Lars KrügerNydalens SK56.05+14.37
22Harald KvisliNotodden OL56.14+14.46
23Knut Erling ØenHeming Orientering56.15+14.47
24Øyvind DrageKongsberg OL56.58+15.30
25Per Olav NærestadIF Trauma57.05+15.37
26Hallvard KorenOK Moss57.14+15.46
27Ottar WiklundNydalens SK57.35+16.07
28Arne DybdahlLillomarka OL57.52+16.24
29Kjetil KarlsenOK Moss58.43+17.15
30Geir FrøytlogEgersund OK58.50+17.22
31Svend Arne YtterbølHalden SK58.59+17.31
32Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering59.01+17.33
33Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn59.09+17.41
34Håkon LøvliAsker Skiklubb1.01.27+19.59
35Frode HaugskottOL Trollelg1.02.09+20.41
36Øystein ØstermannHeming Orientering1.02.35+21.07
37Jo WiklundNydalens SK1.02.38+21.10
38Bjørn HallanLommedalens IL1.03.46+22.18
39Njål SvingheimKonnerud IL1.03.51+22.23
40Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb1.04.22+22.54
41Bent SkatvedtRaumar Orientering1.04.29+23.01
42Arne GrevskottFrol IL1.05.01+23.33
43Stein MarkhusVerdal OK1.05.52+24.24
44Kim Farnes HansenLierbygda OL1.06.05+24.37
45Haakon ArnesenByåsen IL1.06.44+25.16
46Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.07.26+25.58
47Ole Petter HaugenNydalens SK1.07.59+26.31
48Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.08.17+26.49
49Håkon JendalFossum IF1.08.21+26.53
50Arne BujordetKristiansand OK1.08.34+27.06
51Jim OlaussenHalden SK1.09.25+27.57
52Øystein WiggenByåsen IL1.10.18+28.50
53Lasse ArnesenHeming Orientering1.10.23+28.55
54Nils BerganNydalens SK1.10.25+28.57
55Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.12.26+30.58
56Vegard HaldenNydalens SK1.13.41+32.13
57Roger Andre VaneboKongsberg OL1.14.06+32.38
58Frode KamsvågIL Tyrving1.14.07+32.39
59Rune S. NielsenIndre Østfold OK1.14.44+33.16
60Terje LinløkkenØstmarka OK1.15.04+33.36
61Roar ByeModum OL1.15.09+33.41
62Lars JacobssonDegerfors OK1.16.18+34.50
63Lars D. FjeldstadRingerike OL1.16.56+35.28
64Jon Erik KvarmeRøyken OL1.16.57+35.29
65Eivind SelvigNydalens SK1.17.09+35.41
66Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.17.13+35.45
67Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.18.09+36.41
68Ole TørnqvistFana IL1.18.28+37.00
69Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett1.19.55+38.27
70Sven SimonsenFredrikstad SK1.20.11+38.43
71Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.20.47+39.19
72Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.20.50+39.22
73Svein Terje KolstadFreidig1.21.16+39.48
74Bjørn Richard KirsteSkien OK1.22.09+40.41
75Erlend RåheimOK Øst1.23.50+42.22
76Ole Petter VestølVegårshei IL1.24.37+43.09
77Phil ConwayKongsberg OL1.25.46+44.18
78Stein H. HagenFossum IF1.26.42+45.14
79Kristian StorsveenLøten o-lag1.27.31+46.03
80Geir PaulsenOL Trollelg1.27.35+46.07
81Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.28.29+47.01
82Arild LarsenKongsberg OL1.30.29+49.01
83Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.31.54+50.26
84Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.32.19+50.51
85Ole Christian BangHamar OK1.38.22+56.54
86Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering1.38.23+56.55
87Terje Ulla EikenKongsberg OL1.42.36+1.01.08
88Rune RøedStokke IL1.44.05+1.02.37
89Tore SandemIndre Østfold OK1.51.30+1.10.02
90Oskar KaaløySandefjord OK1.58.24+1.16.56
91Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK2.22.56+1.41.28
0Ivar Hegbom SmebyNydalens SKdiskvalifisert
0Torgeir BrandalKongsberg OLdiskvalifisert
0Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
0Morten HeirFossum IFdiskvalifisert
0Jan-Einar ØvremoÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor