Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

H 16

6 150 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius AurebekkKristiansand OK47.32
2Sander ArntzenAsker Skiklubb48.18+0.46
3Kristian RykkjeVaregg Fleridrett53.09+5.37
4Niels Christian HellerudHalden SK55.08+7.36
5Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange57.16+9.44
6Trym B IslandOL Tønsberg og omegn59.36+12.04
7Audun Uglenes BerganNydalens SK1.00.11+12.39
8Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.00.25+12.53
9Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.00.26+12.54
10Aslak HeimdalKonnerud IL1.00.31+12.59
11Even LindaasVang OL1.00.52+13.20
12Eskil FrøislandVang OL1.01.21+13.49
13Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.03.03+15.31
14Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1.04.05+16.33
15Audun Melby JacobsenLardal OL1.04.51+17.19
16Mats EidsmoFreidig1.05.10+17.38
17Alexander Repstad StoremyrIL Hauken1.05.16+17.44
18Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.05.45+18.13
19Elias ØhmanGjø-Vard OL1.07.36+20.04
20Emil StørmerFossum IF1.08.00+20.28
21Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1.09.00+21.28
22Andreas RambergØstmarka OK1.10.39+23.07
23Vegard LøvliAsker Skiklubb1.10.56+23.24
24Oliver Wallin HigginsIL Tyrving1.12.40+25.08
25Oskar ArnevikRingerike OL1.14.32+27.00
26Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1.14.45+27.13
27Trygve MyhrAsker Skiklubb1.15.17+27.45
28Sølve DrageKongsberg OL1.15.31+27.59
29Johan EikangerIL Gular1.16.27+28.55
30Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.23.38+36.06
31Skjalg NysæterSkien OK1.24.46+37.14
32Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.27.01+39.29
33Stian RykkjeStord Orientering1.28.20+40.48
34Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.28.36+41.04
35William Resvoll SkaugOppsal Orientering1.34.30+46.58
36Vegar SkinneIndre Østfold OK1.35.57+48.25
37Jonas MyhreKristiansand OK1.37.34+50.02
38Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.57.00+1.09.28
0Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
0Nikolai NordhaugKonnerud ILdiskvalifisert
0Peter GisholtFossum IFdiskvalifisert
0Kristian Fredrik LynumFreidigdiskvalifisert
Magnus GjerstadOsterøy ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival