Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

H 15

5 770 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bendik EliassenFredrikstad SK47.47
2Vegard KittilsenFreidig48.22+0.35
3Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK49.50+2.03
4Lars Young VikNydalens SK52.04+4.17
5Simen Spets StorhovFreidig53.26+5.39
6Anders VestølVegårshei IL57.34+9.47
7Andreas BergslandTrøsken IL58.04+10.17
8Lars SandstadFreidig1.00.04+12.17
9Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.04.23+16.36
10Sondre OttesenFredrikstad SK1.04.37+16.50
11Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.04.50+17.03
12Eirik BlågestadIndre Østfold OK1.05.07+17.20
13Jakob MoOL Toten-Troll1.06.42+18.55
14Isak JonssonNydalens SK1.07.24+19.37
15David RundeKristiansand OK1.07.48+20.01
16Gaute Kvittum NytrøenTynset IF1.07.49+20.02
17Jonas GrønliFreidig1.08.13+20.26
18Eirik ImrikFredrikstad SK1.10.01+22.14
19Alexander SmebyNydalens SK1.11.08+23.21
20Tore MarkhusVerdal OK1.11.33+23.46
21Jo Even KolstadFreidig1.13.58+26.11
22Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.20.10+32.23
23Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering1.21.03+33.16
24Even GravningenStokke IL1.21.57+34.10
25Anders HorveiRaumar Orientering1.23.59+36.12
26Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.24.27+36.40
27Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK1.27.05+39.18
28Per Anders EckdahlOK Horten1.34.06+46.19
29Egil FrydenlundSturla, IF1.38.57+51.10
30Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.41.43+53.56
31Asgeir EspelandTynset IF1.47.13+59.26
32Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.52.52+1.05.05
33Frikk DukefossLillehammer OK1.53.52+1.06.05
34Alf Johan FolgerøFreidig1.55.28+1.07.41
35Jonatan AuneHalden SK2.14.52+1.27.05
0Håkon August NordbøModum OLdiskvalifisert
0Erik MårtenssonModum OLdiskvalifisert
0Herman BrunborgNittedal OLdiskvalifisert
0Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Marius MøllerSteinkjer OKdiskvalifisert
0Odd-Anton HermansenKristiansand OKdiskvalifisert
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor