Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

H 14

3 380 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb25.46
2Nils TveiteÅs-NMBU Orientering27.45+1.59
3Christopher LadimOK Moss29.16+3.30
4Ådne SkjærsteinIL Tyrving30.01+4.15
5August Syrdal ØenHeming Orientering30.24+4.38
6Cornelius BjørkSandefjord OK31.20+5.34
7Birk Bell LysakerFana IL31.23+5.37
8Vetle DrageKongsberg OL32.14+6.28
9Felix FinsrudAsker Skiklubb32.24+6.38
10Henrik ReuschHeming Orientering33.53+8.07
11Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK35.12+9.26
12Kristian ØstermannHeming Orientering36.22+10.36
13Jostein RøFreidig36.39+10.53
14Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering37.09+11.23
15Odin SætherFredrikstad SK38.16+12.30
16Einar EideByåsen IL38.37+12.51
17Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL39.13+13.27
18John OtterleiØstmarka OK39.19+13.33
19Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL39.43+13.57
20Jørgen SchjølbergTynset IF40.12+14.26
21Isak Juel FagermoenFredrikstad SK41.25+15.39
22Ulrik HellenTIF Viking42.30+16.44
23Jonas EikåsSandefjord OK43.03+17.17
24Sigurd KvammeOL Toten-Troll43.24+17.38
25Åsmund SlokvikNotodden OL43.51+18.05
26Sondre Zahl HagenFossum IF44.45+18.59
27Tage RosenlundVaregg Fleridrett45.06+19.20
28Jakob TorgersenHalden SK46.18+20.32
29Ole Kristian TaksdalGanddal IL46.24+20.38
30Ferdinand FremmingHeming Orientering47.18+21.32
31Martin BirkelundAsker Skiklubb47.27+21.41
32Snorre SlokvikNotodden OL47.48+22.02
33Marius BakkeFossum IF47.57+22.11
34Even BordalRingsaker OK48.31+22.45
35Eilev KvaaleAsker Skiklubb48.33+22.47
36Iver RingheimLarvik OK48.35+22.49
37Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL48.44+22.58
38Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb51.36+25.50
39Tore Herman KirkebøenHalden SK53.42+27.56
40Henrik R HoltHedrum OL54.03+28.17
41Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb1.00.04+34.18
42Olav LundKongsberg OL1.04.29+38.43
43Halvard KornmoPorsgrunn OL1.04.48+39.02
44Gaute FosstveitRaumar Orientering1.12.15+46.29
45Kristoffer FjæreHedrum OL1.17.57+52.11
46Jens KlosterFitjar IL1.30.59+1.05.13
0Erlend BørliFossum IFdiskvalifisert
0Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor