Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

H 13

2 910 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK24.22
2Jonas MyhrAsker Skiklubb25.24+1.02
3Erlend LangeggenKongsberg OL26.12+1.50
4Kasper Bakken UlsethNydalens SK26.23+2.01
5Gaute BerganNydalens SK28.26+4.04
6Sander Tonjer FingarsenElverum OK28.39+4.17
7Andreas DaleBergens TF29.51+5.29
8Adam ConwayKongsberg OL29.57+5.35
9Vemund MølnvikFreidig30.13+5.51
10Anselm ReichenbachOppsal Orientering32.30+8.08
11Birk Felland SætnanFossum IF33.28+9.06
12Magnus Strømme LidTIF Viking34.24+10.02
13Sivert PoppeFredrikstad SK34.27+10.05
14Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering34.58+10.36
15Simen GravningenStokke IL35.26+11.04
16Trygve Børte NomelandKristiansand OK35.40+11.18
17Johan EgerKongsberg OL36.08+11.46
18Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb36.13+11.51
19Hans UrsetIL BUL-Tromsø36.24+12.02
20Brage TakleKristiansand OK36.38+12.16
21Mats LindaasElverum OK37.07+12.45
22Vegard Holm JohannesenKongsberg OL37.38+13.16
23Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering39.07+14.45
24Rolf Andreas BergNydalens SK40.10+15.48
25Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn40.59+16.37
26Lars-Børge StrømsvikMeløy OK41.21+16.59
27Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK42.18+17.56
28Arthur BrunborgNittedal OL42.33+18.11
29Andreas Nybak UrdalGanddal IL43.37+19.15
30Tobias MathisenPorsgrunn OL48.47+24.25
31Fredrik MøllerSteinkjer OK50.00+25.38
32Vegard Ulseth SylteFreidig50.01+25.39
33Jonas AarsethNydalens SK50.24+26.02
34Sindre UlsakerHemsedal IL52.06+27.44
35Mikkel BerglundRingerike OL55.36+31.14
36Oskar FossåsRingerike OL56.19+31.57
37Elias StubberudNydalens SK1.02.26+38.04
38Birk ThorstensenOppsal Orientering1.06.22+42.00
39Hallgeir BrevikStokke IL1.06.57+42.35
40Simen KolbergsrudRøyken OL1.10.05+45.43
41Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb1.23.30+59.08
0Tor Erling GjølsjøOK Mossdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor