Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

H 11-12

3 100 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Alfred BjørnerødOK Moss22.55
2Sondre LadimOK Moss24.27+1.32
3Martin Størmer-AntonsenNydalens SK24.44+1.49
4Lars LienGjø-Vard OL27.30+4.35
5Liam Viggo WingstedtHalden SK27.36+4.41
6Jonas KroghOppsal Orientering28.44+5.49
7Arne BerganKongsberg OL28.52+5.57
8Lars Horten JordetVingelen IL28.54+5.59
9Brage EikåsSandefjord OK29.13+6.18
10Øyvind LamarkGanddal IL29.38+6.43
11Simen Gløgård StensrudNittedal OL30.17+7.22
12Mikael BirkelundAsker Skiklubb31.00+8.05
13Martin Nøkleby MellingRingerike OL32.03+9.08
14Jakob RastadAsker Skiklubb32.24+9.29
15Rasmus BerglundRingerike OL32.45+9.50
16Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb32.52+9.57Last ned GPS-spor i gpx-format
17Kristoffer Strømdal WikFreidig33.21+10.26
18Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering33.22+10.27
19Fridtjof ReuschHeming Orientering33.36+10.41
19Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering33.36+10.41
21Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL34.24+11.29
22Henrik Kaupang LyeLarvik OK34.55+12.00
23Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb35.21+12.26
24Philip RomørenFossum IF35.24+12.29
25Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK36.30+13.35
26Herman Lien BackstrømHalden SK36.47+13.52
27Borgar SkjelbredKongsberg OL37.00+14.05
28Ola MeenPorsgrunn OL37.10+14.15
29Ragnar LandeEidskog OL37.13+14.18
30Marius E. AamodtOppsal Orientering37.26+14.31
30Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering37.26+14.31
32Sindre Vie StrislandFossum IF38.05+15.10
33Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL38.06+15.11
34Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb38.16+15.21
35Axel AaldeNydalens SK38.39+15.44
36Christian Funderud WedumLillehammer OK38.44+15.49
37Ask OlaussenOppsal Orientering39.14+16.19
38Oliver NilsenFossum IF39.38+16.43
39Mats Olsen ByeModum OL39.43+16.48
40Kristoffer EckdahlOK Horten39.55+17.00
41Børge Nilsen BergFossum IF41.24+18.29
42Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL41.30+18.35
43Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL42.39+19.44
44Christian Fredrik BorgIL Koll43.21+20.26
45Mathias NyhaugAsker Skiklubb44.32+21.37
46Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn44.40+21.45
47Felix R. HyllesethSentrum OK47.47+24.52
48Eskil BrændenLillomarka OL48.32+25.37
49Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb49.42+26.47
50Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb49.48+26.53
51Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL53.00+30.05
52Noah Rølles IssowitschRøyken OL53.42+30.47
53Benjamin August VikenTverlandet IL54.12+31.17
54Hallvard TjentlandLardal OL54.38+31.43
55Theodor BjørkSandefjord OK54.44+31.49
56Erik ZagarLarvik OK1.00.17+37.22
57Lage Røhnebæk KongsrudModum OL1.11.04+48.09
58Oskar BaklidKonnerud IL1.13.13+50.18
59Martin DybvikStokke IL1.18.41+55.46
0Emil GrønliFreidigdiskvalifisert
0Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OLdiskvalifisert
0Ludvik SætherFredrikstad SKdiskvalifisert
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival