Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

D 55-

4 360 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti RønningHamar OK46.21
2Toril HallanLillomarka OL48.51+2.30
3Grete S B HoviSkien OK48.56+2.35
4Bente LineIndre Østfold OK49.54+3.33
5Anne Line Nydal BergliaEiker OL52.23+6.02
6Anne Berit EidNydalens SK53.44+7.23
7Christine GjermoØstmarka OK54.57+8.36
8Anne Grethe RustadRaumar Orientering55.00+8.39
9Kottonen AnnariittaLynx55.28+9.07
10Tone HollowellOK Tyr57.16+10.55
11Berit DanielsenIL Tyrving57.18+10.57
12Ann Karin TjørhomGanddal IL57.27+11.06
13Mette HallénNydalens SK58.02+11.41
14Annette Falck-LarssonVänersborgs SK58.08+11.47
15Anna Weckner WestlundOK Tyr58.15+11.54
16Runa SkyttersæterHeming Orientering59.06+12.45
17Berit BergeIL Tyrving1.01.02+14.41
18Kjersti SkantzeIL Tyrving1.01.58+15.37
19Liv Inger PrangerødTistedalen FL1.02.51+16.30
20Kirsti Aas OlsenEiker OL1.03.24+17.03
21Anne Julsrud HaugenHalden SK1.03.34+17.13
22Gunhild HennumLierbygda OL1.05.37+19.16
23Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.05.45+19.24
24Astrid Waaler KaasHeming Orientering1.06.45+20.24
25Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.08.43+22.22
26Heidi FalckIL Tyrving1.10.37+24.16
27Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK1.10.46+24.25
28Cathrine NorvikRøyken OL1.12.51+26.30
29Nina BejbomUddevalla OK1.15.26+29.05
30Grete Berge OwrenFreidig1.16.29+30.08
31Mette RogneVaregg Fleridrett1.17.09+30.48
32Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF1.20.57+34.36
33Lena GottfridssonNittedal OL1.25.20+38.59
34Guri BjørndalByåsen IL1.27.21+41.00
35May Jorunn RognlienModum OL1.30.48+44.27
36Marie MalmbergKvarnsvedens GoIF OK1.32.23+46.02
37Grete BerntsenMåren OK2.09.41+1.23.20
0Eldbjørg G. KalbækkenTynset IFdiskvalifisert
0Anne WestergårdVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Torun DyrkornEiker OLdiskvalifisert
0Eli Tufte HanssenEiker OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor