Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

D 50-

4 650 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari ChristiansenSandefjord OK52.38
2Kari MadslienNydalens SK52.59+0.21
3Ingvild MulenKristiansand OK53.42+1.04
4Unn Hilde HeggedalKongsberg OL53.54+1.16
5Mona J. MølnvikFreidig54.39+2.01
5Anne Marit BordalRingsaker OK54.39+2.01
7Kjersti HovFossum IF55.02+2.24
8Mona Høiås SætherFreidig55.56+3.18
9Vanja StaffOL Toten-Troll57.32+4.54
10Sissel SkovlyRingerike OL57.44+5.06
11Anita Sørensen DrageKongsberg OL58.00+5.22
12Heidi SchatvetNotodden OL58.22+5.44
13Hilde StorløkkenKongsberg OL59.37+6.59
14Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL1.00.10+7.32
15Alix Young VikNydalens SK1.00.38+8.00
16Solveig SikkelandIL Tyrving1.03.02+10.24
17Rine HanssenByåsen IL1.03.49+11.11
18Dagrun MelkildHeming Orientering1.03.52+11.14
19Inger Tone NygårdEgersund OK1.04.31+11.53
20Anne Marit BjergaardNydalens SK1.05.04+12.26
21Hege FjellbirkelandIL Gular1.05.34+12.56
22Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb1.05.57+13.19
23Tove HeimdalKonnerud IL1.06.14+13.36
24Anne MadslienNydalens SK1.06.19+13.41
25Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.08.01+15.23
26Magnhild T. MølnvikFossum IF1.08.10+15.32
27Ida EngenRaumar Orientering1.08.24+15.46
28Turid ArnesenByåsen IL1.10.40+18.02
29Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.11.05+18.27
30Ida SyversenRøyken OL1.11.22+18.44
31Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)1.12.05+19.27
32Lill-Ann TorpSandefjord OK1.13.03+20.25
33Tiri RebårdSandefjord OK1.15.10+22.32
34Marit Sylte LundanesEmblem IL1.16.51+24.13
35Ragnhild HaldKristiansand OK1.18.36+25.58
36Eldri HoloFossum IF1.20.31+27.53
37Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn1.22.17+29.39
38Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.22.55+30.17
39Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.23.33+30.55
40Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.24.13+31.35
41Anne C TurterNydalens SK1.24.21+31.43
42Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering1.24.34+31.56
43Gunhild BredesenVerdal OK1.25.07+32.29
44Tove Beate JelstadModum OL1.26.43+34.05
45Hilde ForbordMalvik IL1.28.31+35.53
46Ingrid NermoenØstmarka OK1.29.02+36.24
47Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.29.29+36.51
48Maria PerssonAsker Skiklubb1.32.20+39.42
49Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK1.33.56+41.18
50Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.35.40+43.02
51Kristin FleisjeNittedal OL1.36.05+43.27
52Maria TorgersenBækkelagets SK1.36.29+43.51
53Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.40.03+47.25
54Anne DahlNydalens SK1.48.07+55.29
55Kristin NilssenMo OK1.49.08+56.30
56Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.50.35+57.57
57Monica NordbrødenHalden SK1.55.30+1.02.52
58Annemarie RanvikKonnerud IL1.55.52+1.03.14
59Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL1.58.38+1.06.00
60Hege HeibergHadeland OL2.14.05+1.21.27
61Kirsti RogstadKongsberg OL2.33.41+1.41.03
0Tove StrandMåren OKdiskvalifisert
0Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Kristin D SelvigNydalens SKdiskvalifisert
0Gry AhlsandNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor