Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

D 45-

4 310 m, 77 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit Sofie WiklundNydalens SK41.47
2Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK43.00+1.13
3Vroni Koenig-SalmiSwiss Orienteering Team44.31+2.44
4Hilde GrønengLillehammer OK45.52+4.05
5Heidi ArnesenFreidig46.56+5.09
6Kirsti KringhaugRingerike OL49.20+7.33
7Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb49.43+7.56
8Hanne Løver ThonModum OL50.01+8.14
9Isa HeggedalKonnerud IL50.12+8.25
10Hanne Lerche RaadalHalden SK51.01+9.14
11Mona LomeHamar OK51.58+10.11
12Anne Guro NøklebyRingerike OL52.44+10.57
13Hege FeiringIL Tyrving54.51+13.04
14Astrid RuudNittedal OL56.59+15.12
15Jorun RuudAsker Skiklubb57.20+15.33
16Hilde HovdenakModum OL57.50+16.03
17Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL58.03+16.16
18Anne-Kristin KvammeRingerike OL58.44+16.57
19Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK58.57+17.10
20Anne Berit BredholtSandefjord OK59.12+17.25
21Gro Sandstad EidsmoFreidig59.15+17.28
22Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF59.35+17.48
23Torunn Spets StorhovFreidig59.39+17.52
24Ingrid Eide RappRaumar Orientering59.48+18.01
25Karianne StrømmeTIF Viking1.00.16+18.29
26Hilde VassendPorsgrunn OL1.00.26+18.39
27Gøril EideByåsen IL1.01.31+19.44
28Hege SolerødGjø-Vard OL1.01.37+19.50
29Sigrid MelkildFreidig1.03.02+21.15
30Ragnhild BalsvikOsterøy IL1.03.19+21.32
31Frauke Schmitt GranHalden SK1.03.49+22.02
32Ingrid KvistadKongsberg OL1.04.43+22.56
33Aud Ellen BrevikSturla, IF1.05.28+23.41
34Torill VisterIndre Østfold OK1.07.33+25.46
35Kirsti LysakerFana IL1.08.38+26.51
36Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1.09.31+27.44
37Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering1.12.55+31.08
38Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.13.01+31.14
39Doris Stien KaspersenMo OK1.13.18+31.31
40Annette Cecilie ArentzSandefjord OK1.13.32+31.45
41Vibeke LamarkGanddal IL1.13.33+31.46
42Marianne LykkeEmblem IL1.13.46+31.59
43Marit B. EithunNittedal OL1.13.49+32.02
44Marianne HaugeHisøy OK1.14.00+32.13
45Tove AasheimAskøy OL1.14.01+32.14
46Katrine BakkeFossum IF1.15.30+33.43
47Christine Roll PaulsenFredrikstad SK1.16.04+34.17
48Kristin SandvenNotodden OL1.16.50+35.03
49Trine OldernesLillomarka OL1.19.37+37.50
50Arnhild U. BråtenVegårshei IL1.20.32+38.45
51Gunn Elin RudiHadeland OL1.21.55+40.08
52Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering1.24.05+42.18
53Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.24.20+42.33
54Åse Reidun KregnesKristiansand OK1.24.29+42.42
55Tonje HolmOK Moss1.28.37+46.50
56Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.32.20+50.33
57Astrid BrevikStokke IL1.33.58+52.11
58Janita SkogengEmblem IL1.35.16+53.29
59Mette SpangbergKonnerud IL1.40.22+58.35
60Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1.42.20+1.00.33
61Solveig KongsrudModum OL1.44.01+1.02.14
62Kathrine LunøeNydalens SK1.44.14+1.02.27
63Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.46.16+1.04.29
64Ina Cecilie LandroKonnerud IL1.47.47+1.06.00
65Heidi MyklemyrEiker OL1.47.57+1.06.10
66Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.50.16+1.08.29
67Marianne ReuschHeming Orientering1.50.57+1.09.10
0Jorunn BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
0Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Irene Felde OlaussenHalden SKdiskvalifisert
0Siri Thortveit MyhreKristiansand OKdiskvalifisert
0Runa Lien BackstrømHalden SKdiskvalifisert
0Maria JonssonNydalens SKdiskvalifisert
0Torunn Økern JensenRingerike OLdiskvalifisert
0Barbara Willkommen EikenKongsberg OLdiskvalifisert
0Hege MelbyLardal OLdiskvalifisert
Gro BørteKristiansand OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor