Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

D 40-

5 140 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL46.04
2Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK47.11+1.07
3Astrid KravdalGjø-Vard OL48.00+1.56
4Ingrid UndstadLarvik OK48.23+2.19
5Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL50.25+4.21
6Birgit Økern JensenKonnerud IL53.03+6.59
7Ingjerd SommerstadKongsberg OL53.21+7.17
8Mari Angell-PetersenFreidig54.50+8.46
9Valborg MadslienLillehammer OK55.04+9.00
10Anne UrsetIL BUL-Tromsø59.02+12.58
11Line NybakkenÅs-NMBU Orientering59.17+13.13
12Monica BerglundRingerike OL1.00.06+14.02
13Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF1.00.48+14.44
14Liv SchjervenLardal OL1.01.31+15.27
15Katrine AndersenFreidig1.01.34+15.30
16Kari StrandKongsberg OL1.03.22+17.18
17Heidi TronbølFet OL1.03.35+17.31
18Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.03.59+17.55
19Sara MathisenPorsgrunn OL1.05.31+19.27
20Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK1.05.42+19.38
21Ingvild EckdahlOK Horten1.06.33+20.29
22Sandra HochstrasserSwiss Orienteering Team1.08.42+22.38
23Målfrid KonstKristiansand OK1.11.37+25.33
24Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.14.21+28.17
25Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.17.08+31.04
26Margot Bolstad LynumFreidig1.18.18+32.14
27Kristin EgerKongsberg OL1.21.32+35.28
28Silje IslandOL Tønsberg og omegn1.37.02+50.58
29Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.40.08+54.04
30Sigrid Melander VieFossum IF1.59.47+1.13.43
31Linda FredhMåren OK2.34.47+1.48.43
0Linn Carina DalandKristiansand OKdiskvalifisert
0Åse NysæterSkien OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor