Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

D 17-C

3 360 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Celine VistedGjø-Vard OL52.04
2Tiril ReksnesHadeland OL1.01.46+9.42
3Ingrid Lundin BerganKongsberg OL1.04.06+12.02
4Mette MaudalKongsberg OL1.04.53+12.49
5Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK1.12.01+19.57
6Kristin JohanssonHedrum OL1.14.43+22.39
7Lene MeenPorsgrunn OL1.19.47+27.43
8Turid WilliksenFossum IF1.22.34+30.30
9Linda RivedalSentrum OK1.28.34+36.30
10Kristin M KolltveitFossum IF1.30.56+38.52
11Hege AndersenIL Koll1.32.14+40.10
12Silje Skatvedt StensrudOK Horten1.36.29+44.25
13Grethe Oen-SivertsenTIF Viking1.38.44+46.40
14Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.38.56+46.52
15Ann Mari StudsrudHisøy OK1.39.49+47.45
16Anne Berit UlsakerHemsedal IL1.41.22+49.18
17Sonja SnuggerudGjø-Vard OL1.41.41+49.37
18Anne-Marthe HansenFet OL1.44.00+51.56
19Trine N. BergstrømHalden SK1.44.10+52.06
20Tove TesdalIndre Østfold OK1.46.22+54.18
21Gunn Kristin RosoLardal OL1.48.49+56.45
22Lill BirkelundPorsgrunn OL2.25.04+1.33.00
23Marit BrødreskiftFreidig2.44.06+1.52.02
0Marianne Halmstad AndersenGjø-Vard OLdiskvalifisert
0Siri Stavsholt BujordetKristiansand OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor