Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

D 14

2 910 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Åsne HaavengenKongsberg OL25.46
2Oda ScheeleNydalens SK28.33+2.47
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb28.48+3.02
4Yngvild Langedal BreivikNydalens SK28.57+3.11
5Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL29.04+3.18
6Kristine KravdalGjø-Vard OL29.55+4.09
7Amélie AamodtOppsal Orientering30.35+4.49
8Marte Madslien BakkenNydalens SK31.15+5.29
9Marieluise Schmitt GranHalden SK32.00+6.14
10Mina SchjervenLardal OL32.20+6.34
11Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL33.18+7.32
12Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular33.41+7.55
13Ingrid BlindheimLillomarka OL35.50+10.04Last ned GPS-spor i gpx-format
14Berthe TesloHadeland OL36.28+10.42
15Tina KallesonOppsal Orientering36.43+10.57
16Ingrid Bogen ArenthSturla, IF36.56+11.10
17Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering37.40+11.54
18Ea LunøeNydalens SK38.53+13.07
19Karoline TorøKongsberg OL40.42+14.56
20Live ØstvoldHeming Orientering44.25+18.39
21Ida Sofie HjortlandLarvik OK44.56+19.10
22Nina PedersenSarpsborg OL46.02+20.16
23Petra HoveidAsker Skiklubb48.09+22.23
24Hedda Johanne Slang SundsetvikHalden SK48.56+23.10
25Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL49.46+24.00
26Ingrid LamarkGanddal IL50.26+24.40
27Alexandra AngvollFredrikstad SK55.10+29.24
28Synne Marie JenssenHalden SK55.49+30.03
29Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.03.15+37.29
30Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1.03.36+37.50
0Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor