Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

D 13

2 910 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pia Young VikNydalens SK23.08
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK28.28+5.20
3Kristin Melby JacobsenLardal OL30.00+6.52
4Astrid RognstadHadeland OL32.28+9.20
5Mille JægtvikKonnerud IL32.40+9.32
6Frida SolsrudNydalens SK33.22+10.14
7Johanne Rognerud BøeFossum IF34.39+11.31
8Eline SchjervenLardal OL36.06+12.58
9Mari BrendeFossum IF37.55+14.47
10Elida Sagli GudimIndre Østfold OK38.03+14.55
11Mari EidsmoFreidig38.05+14.57
12Johanna Sofie LongfjeldModum OL38.18+15.10
13Marie Roll-TørnqvistFana IL38.19+15.11
14Ella BerstadHeming Orientering39.12+16.04
15Elise Wærp HaugeNydalens SK39.50+16.42
16Helene Bjørkvold JendalFossum IF40.34+17.26
17Hedda SpangbergKonnerud IL41.21+18.13
18Trude MarkhusVerdal OK41.50+18.42
19Kristin LundanesEmblem IL42.10+19.02
20Oda Vaagen PaulsenNotodden OL44.35+21.27
21Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK45.05+21.57
22Emma Bangstad BergersenHamar OK45.23+22.15
23Ida SolliMo OK46.18+23.10
24Noor Dirro-HeluMåren OK46.34+23.26
25Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering46.57+23.49
26Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK48.36+25.28
27Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering52.11+29.03
28Luciana Maria SvadsMåren OK54.13+31.05
29Oda SørlieNydalens SK55.12+32.04
30Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb55.46+32.38
31Serine Skogeng ReitenEmblem IL58.47+35.39
32Mari ØverbyKongsberg OL59.36+36.28
33Nora Marie EnerhaugenRingerike OL1.00.39+37.31
34Hannah MansNydalens SK1.05.22+42.14
0Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orienteringikke startet
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor