Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: fredag 24 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR A | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

H 55-

1 970 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne JohannesenIL Gular10.50
2Jon BjørgumKristiansand OK10.56+0.06
3Lars FremstadLarvik OK10.59+0.09
4Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering11.00+0.10
5Onno VerberneOL Toten-Troll11.03+0.13
6Jørgen MårtenssonModum OL11.18+0.28
7Tore SagvoldenØstmarka OK11.22+0.32
8Nils HæstadFossum IF11.31+0.41
9Bjørn SolbergseterAustmarka IL12.00+1.10
10Peter ØstergaardSøllerød OK12.07+1.17
11Ove MartinsenHauketo IF12.18+1.28
12Richard Zeiner-GundersenFossum IF12.27+1.37
13Jack BjørnsenKristiansand OK12.29+1.39
14Jens Kr KoplandModum OL12.30+1.40
15Egil Wickstrand IversenHeming Orientering12.32+1.42
16Morten KarlsenMåren OK12.33+1.43
17Morten DueMåren OK12.38+1.48
18Axel BromanderFredrikstad SK13.00+2.10
19Nils-olof LarssonVänersborgs SK13.01+2.11
19Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL13.01+2.11
21Espen RaastadSkien OK13.10+2.20
22Frode BergersenHamar OK13.15+2.25
23Per Einar PedersliOL Trollelg13.18+2.28
24Lars SjökvistStora Tuna OK13.46+2.56
25Stein Arne NegårdVang OL13.58+3.08
26Richard TileyLakeland OC14.24+3.34
27Svein Harald HansenOK Silsand14.38+3.48
28Torbjørn SirumFrol IL14.40+3.50
29Sigbjørn ModalsliFossum IF15.03+4.13
30Carl-Göran StrutzEds SK15.18+4.28
31Tor StrandRaumar Orientering15.28+4.38
32Terje HenriksenAsker Skiklubb15.29+4.39
33Thor Inge TollehaugEiker OL15.48+4.58
34Frode LøsetRingerike OL16.04+5.14
35Erik HasliSnertingdal IF Orientering16.25+5.35
36Herman BakkeLøten o-lag16.30+5.40
37Kottonen HannuLynx16.44+5.54
38Tore LindaasElverum OK19.02+8.12
39Tormod ØvergaardVestre Akers SK19.18+8.28
40Morten Anker HoffmannLillomarka OL19.58+9.08
41Petter FureOppsal Orientering19.59+9.09
0Bernt RognesFreidigdiskvalifisert
0Nikolay KrupnovIL Tyrvingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor