Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: fredag 24 juni 2016

D -10

1 390 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Inger Anne BraarudHalden SK19.3114.02
Guro BrændenLillomarka OL22.3616.15
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn17.2812.33
Sigrid Schmitt GranHalden SK11.158.05
Torine Hagen-TafjordHalden SK21.5315.44
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK13.069.25
Emma Aune JakobsenOK Moss12.248.55
Anita LangeggenKongsberg OL22.1816.02
Ingrid LestebergKongsberg OL24.4117.45
Pernille Nor-WollØstmarka OK19.1513.50
Synne Kvittum NytrøenTynset IF19.0413.43
Aurora OldertrøenTynset IF13.049.24
Ida Joanne OldertrøenTynset IF15.4111.16
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb15.0210.48
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering11.408.23
Eira Skaarer WiklundNydalens SK9.517.05
Minna Sofie WingstedtHalden SK12.128.46
Erle Elise WoldOK Moss14.2410.21
Astrid YtterbøAsker Skiklubb12.589.19
Pernille ZagarLarvik OK12.208.52

D 11-12N

1 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna Lerche FodstadGjø-Vard OL9.237.19
2Karoline FjæreHedrum OL14.22+4.5911.13

D 11-12

1 570 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL7.484.58
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn7.484.58
3Mathea Spets StorhovFreidig8.51+1.035.38
4Maja Mo HjelsethNydalens SK8.56+1.085.41
5Synne SandvenNotodden OL9.32+1.446.04
6Una KittilsenFreidig9.48+2.006.14
7Inga Skaarer WiklundNydalens SK9.51+2.036.16
8Marie KravdalGjø-Vard OL9.58+2.106.20
9Ingvild GustafssonKongsberg OL10.04+2.166.24
10Anna TaksdalGanddal IL10.41+2.536.48
11Maren HenriksenHalden SK10.56+3.086.57
12Amalie LøkkebergFredrikstad SK11.24+3.367.15
13Maria Strømdal WikFreidig11.41+3.537.26
14Marie SaugestadNydalens SK11.51+4.037.32
15Marie KvarmeRøyken OL12.09+4.217.44
16Maria KostølKristiansand OK12.11+4.237.45
17Mathilde FossaasGimle IF12.19+4.317.50
18Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL12.31+4.437.58
19Iril RingheimLarvik OK12.32+4.447.58
20Tora KittilsenFreidig12.41+4.538.04
21Kathinka Zahl HagenFossum IF12.57+5.098.14
22Julie Sophie WoldOK Moss13.09+5.218.22
23Aino VirtanenAngelniemen Ankkuri13.14+5.268.25
24Vilde Hagen-TafjordHalden SK13.33+5.458.37
25Guro SchjølbergTynset IF13.50+6.028.48
26Lene Johnsen IkdahlBodø og Omegn IF Orientering14.50+7.029.26
27Lene HaugeHisøy OK15.01+7.139.33
28Marie Lien BackstrømHalden SK15.18+7.309.44
29Hannah Syrdal ØenHeming Orientering15.37+7.499.56
30Marie ScheeleNydalens SK16.34+8.4610.33
31Anne FrøislandVang OL17.03+9.1510.51
32Anne ØstvoldHeming Orientering18.13+10.2511.36
33Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL22.23+14.3514.15

D 13-16N

1 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kamilla StudsrudHisøy OK13.4210.42
2Karoline StudsrudHisøy OK14.08+0.2611.02

D 13-16C

1 390 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie JohansenSandefjord OK10.097.18
2Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF10.31+0.227.33
3Anna Austad SveenRaumar Orientering10.52+0.437.49
4Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11.27+1.188.14
5Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK11.28+1.198.14
6Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn12.26+2.178.56
7Oda Vaagen PaulsenNotodden OL12.59+2.509.20
8Anny RogneOL Tønsberg og omegn13.03+2.549.23
9Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK14.27+4.1810.23
10Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering17.34+7.2512.38
Ingvild AgnaltTrøsken ILbrutt

D 13

1 660 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Melby JacobsenLardal OL9.505.55
2Emma Bangstad BergersenHamar OK9.54+0.045.57
3Eline SchjervenLardal OL10.12+0.226.08
4Serine Skogeng ReitenEmblem IL10.45+0.556.28
5Mille JægtvikKonnerud IL10.52+1.026.32
6Mari EidsmoFreidig10.58+1.086.36
7Trude MarkhusVerdal OK11.00+1.106.37
8Kristin LundanesEmblem IL11.05+1.156.40
9Noor Dirro-HeluMåren OK11.10+1.206.43
10Ane Malene KolstadFreidig11.14+1.246.46
11Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.37+1.476.59
12Pia Young VikNydalens SK11.43+1.537.03
13Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK11.50+2.007.07
14Marie Roll-TørnqvistFana IL11.55+2.057.10
15Johanna Sofie LongfjeldModum OL12.06+2.167.17
16Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering13.27+3.378.06
17Ida SolliMo OK13.34+3.448.10
18Mari ØverbyKongsberg OL15.01+5.119.02
19Mari BrendeFossum IF15.04+5.149.04
19Luciana Maria SvadsMåren OK15.04+5.149.04
21Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb15.09+5.199.07
22Astrid RognstadHadeland OL15.15+5.259.11
23Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering15.33+5.439.22
24Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb19.34+9.4411.47

D 14

1 860 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK10.465.47
2Åsne HaavengenKongsberg OL10.49+0.035.48
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.07+0.215.58
4Kristine KravdalGjø-Vard OL11.13+0.276.01
5Mina SchjervenLardal OL11.58+1.126.26
6Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering12.07+1.216.30
7Marte Madslien BakkenNydalens SK12.11+1.256.33
8Ingrid BlindheimLillomarka OL12.14+1.286.34
9Marieluise Schmitt GranHalden SK12.15+1.296.35
10Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL12.44+1.586.50
11Tina KallesonOppsal Orientering12.46+2.006.51
12Yngvild Langedal BreivikNydalens SK12.47+2.016.52
13Ida Sofie HjortlandLarvik OK12.59+2.136.58
14Alexandra AngvollFredrikstad SK13.12+2.267.05
15Nina PedersenSarpsborg OL13.18+2.327.09
16Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL13.32+2.467.16
17Amélie AamodtOppsal Orientering13.52+3.067.27
17Ingrid LamarkGanddal IL13.52+3.067.27
19Karoline TorøKongsberg OL14.14+3.287.39
20Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering14.24+3.387.44
21Berthe TesloHadeland OL15.05+4.198.06
22Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL15.26+4.408.17
23Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK15.39+4.538.24
24Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular15.56+5.108.33
25Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL16.14+5.288.43
26Petra HoveidAsker Skiklubb16.46+6.009.00
27Synne Marie JenssenHalden SK17.00+6.149.08
28Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK18.19+7.339.50
29Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL22.43+11.5712.12
0Ingrid Bogen ArenthSturla, IFdiskvalifisert
0Live ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
0Ea LunøeNydalens SKdiskvalifisert

D 15-16B

1 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK11.196.49
2Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering24.02+12.4314.28

D 15

2 150 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL10.394.57
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL10.40+0.014.57
3Andrea RanvikKonnerud IL11.01+0.225.07
4Anna Vangen LunåsmoTynset IF11.03+0.245.08
5Karen Hoel JomaasFossum IF11.04+0.255.08
6Ingvild LangeggenKongsberg OL11.08+0.295.10
6Kristine Eide RappRaumar Orientering11.08+0.295.10
8Ane Sofie KroghOppsal Orientering11.18+0.395.15
9Mari Landro SvingheimKonnerud IL11.26+0.475.19
10Elise AusenPorsgrunn OL11.43+1.045.26
10Marie LilandNydalens SK11.43+1.045.26
12Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.46+1.075.28
13Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12.02+1.235.35
14Emma DanevadFredrikstad SK12.09+1.305.39
15Ingeborg RognstadHadeland OL12.21+1.425.44
16Tale StrandKongsberg OL12.22+1.435.45
17Mari Strømme LidTIF Viking12.27+1.485.47
18Ada WulfsbergNydalens SK12.31+1.525.49
19Mari Kilskar GrevskottFrol IL12.34+1.555.50
20Karoline BjørnerødOK Moss12.48+2.095.57
20Inga SandvoldTynset IF12.48+2.095.57
22Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL12.56+2.176.00
23Tora Aasheim NymarkTIF Viking12.58+2.196.01
24Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)12.59+2.206.02
25Hanne Eide RappRaumar Orientering13.21+2.426.12
26Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL13.26+2.476.14
27Malin HaugeHisøy OK13.28+2.496.15
28Sigrid EkelandOddersjaa SSK13.36+2.576.19
29Kamilla LomeHamar OK14.02+3.236.31
30Marte Karine LarsenKongsberg OL14.03+3.246.32
31Marie Oen-SivertsenTIF Viking14.17+3.386.38
32Tonje-Malin RhrichKonnerud IL17.50+7.118.17
0Silje KregnesKristiansand OKdiskvalifisert

D 16

2 110 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK11.055.15
2Ragne WiklundNydalens SK11.13+0.085.18
3Hanne VassendPorsgrunn OL11.22+0.175.23
4Ingrid G. KvålsgardFossum IF11.24+0.195.24
5Lene Berg HanssenByåsen IL11.32+0.275.27
6Marlin HaavengenKongsberg OL11.39+0.345.31
7Helene EgerKongsberg OL11.49+0.445.36
8Maren NorderudIL Tyrving11.59+0.545.40
9Hedda SkatvedtRaumar Orientering12.26+1.215.53
10Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.29+1.245.54
11Andrine Harriet FremstadLarvik OK12.48+1.436.03
12Aurora GjølsjøOK Moss12.53+1.486.06
13Frida Bakken UlsethNydalens SK12.58+1.536.08
14Maria Rørvik HaverLillomarka OL12.59+1.546.09
15Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular13.05+2.006.12
16Eli KolstadMo OK13.42+2.376.29
17Elisabeth HesselbergLarvik OK14.03+2.586.39
18Hanna NysæterSkien OK14.04+2.596.40
19Ingrid MadslienNydalens SK14.09+3.046.42
20Marie HansenSarpsborg OL14.27+3.226.50
21Kathinka RogstadKongsberg OL14.56+3.517.04
22Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF14.58+3.537.05
23Elisabeth BrækkeHalden SK15.06+4.017.09
24Anna MeenPorsgrunn OL15.19+4.147.15
25Hanna Lye MoumHalden SK15.21+4.167.16
26Lisa JenssenHalden SK15.48+4.437.29
27Linn Mei WaalerMåren OK16.33+5.287.50
28Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK17.12+6.078.09
29Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.42+7.378.51
30Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL33.59+22.5416.06
0Lotte MyklemyrEiker OLdiskvalifisert

D 17-N

1 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren WigerModum OL9.027.03

D 17-C

1 390 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene MeenPorsgrunn OL9.587.10
2Grethe Oen-SivertsenTIF Viking11.09+1.118.01
3Tiril ReksnesHadeland OL11.58+2.008.36
4Silje Skatvedt StensrudOK Horten12.32+2.349.01
5Kristin M KolltveitFossum IF12.49+2.519.13
6Tove TesdalIndre Østfold OK12.53+2.559.16
7Ann Mari StudsrudHisøy OK15.53+5.5511.25
8Marianne Halmstad AndersenGjø-Vard OL16.36+6.3811.56
9Hege AndersenIL Koll16.44+6.4612.02
10Maj Lene NystuenRøyken OL18.57+8.5913.37
11Sonja SnuggerudGjø-Vard OL19.07+9.0913.45
12Lill BirkelundPorsgrunn OL19.46+9.4814.13

D 17-B

1 860 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen GustafssonKongsberg OL12.556.56
2Gunhild MyhrAsker Skiklubb14.45+1.507.55
3Ann-Karin LestebergKongsberg OL15.21+2.268.15
4Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK15.42+2.478.26
5Antonette HesselbergLarvik OK16.06+3.118.39
6Elin GravningenStokke IL16.14+3.198.43
7Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett16.59+4.049.07
8Marit LundeBodø og Omegn IF Orientering17.14+4.199.15
9Anbjørg Søberg HenriksenRudsbygd IL17.16+4.219.16
10Line Bar-NathanLillomarka OL17.44+4.499.32
11Hilde Andrea NysetherOK Horten18.30+5.359.56
12Irene LangeggenKongsberg OL18.45+5.5010.04
13Hege MårtenssonModum OL18.53+5.5810.09
14Marit Follestad TandbergModum OL19.44+6.4910.36
15Liv Bente H FriestadKristiansand OK19.51+6.5610.40
16Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll19.59+7.0410.44
17Helene Reime HellemVaregg Fleridrett21.27+8.3211.31
18Hilde Gunn HellenesOK Skeidi24.34+11.3913.12
0Anne Lise NyengenIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Gro EllegaardVang OLdiskvalifisert

D 17-20

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runa AlmelandFana IL17.267.55
2Nora Hui AndersenHamar OK18.16+0.508.18
3Martha Skogeng ReitenEmblem IL20.11+2.459.10
4Siri PedersenSarpsborg OL20.23+2.579.15
5Silje MoeFredrikstad SK23.36+6.1010.43
0Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud ILdiskvalifisert

D 21-

2 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anneke Hald BjørgumKristiansand OK13.256.05
2Kaisa SvergjaRaumar Orientering13.37+0.126.11
3Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving13.55+0.306.19
4Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK13.57+0.326.20
5Ida HopeOslostudentenes IK15.38+2.137.06
6Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering15.49+2.247.11
7Nina Jeanette TollehaugEiker OL16.02+2.377.17
8Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL16.05+2.407.18
9Hanne Maria VisterOslostudentenes IK16.20+2.557.25
10Anita HillerenEiker OL16.26+3.017.28
11Anne Marthe PeveriEiker OL16.30+3.057.30
12Sølvi FossøyEiker OL16.37+3.127.33
13Gunn Camilla StangOslostudentenes IK17.31+4.067.57
14Johanne de PresnoNTNUI18.18+4.538.19
15Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb19.28+6.038.50
16Sunniva Nergaard BergStokke IL20.00+6.359.05
17Ida Elisabeth FinstadNTNUI20.32+7.079.20
18Stine AustadRaumar Orientering23.06+9.4110.29

D 35-

2 010 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi StoksethHalden SK14.006.57
2Svenja KernstockOslostudentenes IK15.04+1.047.29
3Silvia ShandurkovaUzana15.19+1.197.37
4Hilde MolenaarModum OL16.13+2.138.04
5Torill Hynne FjæreHedrum OL17.05+3.058.29
6Hanne StensletRaumar Orientering20.36+6.3610.14

D 40-

2 010 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11.095.32
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.17+1.086.06
3Sara MathisenPorsgrunn OL13.07+1.586.31
4Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF13.08+1.596.32
5Monica BerglundRingerike OL13.11+2.026.33
6Audrun UtskarpenOslostudentenes IK13.12+2.036.34
7Ingjerd SommerstadKongsberg OL13.28+2.196.41
8Heidi TronbølFet OL14.02+2.536.58
9Ingvild OsdalHarstad OL14.15+3.067.05
10Liv SchjervenLardal OL14.27+3.187.11
11Kari StrandKongsberg OL14.56+3.477.25
12Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK15.09+4.007.32
13Ingvild EckdahlOK Horten15.17+4.087.36
14Katrine AndersenFreidig15.19+4.107.37
15Line Skjevik ArnevikRingerike OL15.22+4.137.38
16Målfrid KonstKristiansand OK15.30+4.217.42
17Kristin EgerKongsberg OL15.57+4.487.56
18Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK16.00+4.517.57
19Eli Ringstad LienGjø-Vard OL16.16+5.078.05
20Lene RykkjeVaregg Fleridrett16.24+5.158.09
21Åse NysæterSkien OK16.46+5.378.20
22Silje IslandOL Tønsberg og omegn16.50+5.418.22
23Elin KallesonOppsal Orientering17.01+5.528.27
24Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering17.34+6.258.44
25Sigrid Melander VieFossum IF17.46+6.378.50
26Margot Bolstad LynumFreidig18.01+6.528.57
27Bente HortenVingelen IL18.05+6.568.59
28Linn Carina DalandKristiansand OK18.10+7.019.02
29Celine Vik OlsenLarvik OK18.15+7.069.04
30Hanne WoldOK Moss18.31+7.229.12
31Trude HansenBerger og Svelvik OL20.08+8.5910.00
32Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK20.11+9.0210.02
33Linda FredhMåren OK20.45+9.3610.19
34Kristin Stubban HygenØstmarka OK33.24+22.1516.37
0Mari Angell-PetersenFreidigdiskvalifisert
0Valborg MadslienLillehammer OKdiskvalifisert

D 45-

2 010 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK11.395.47
2Vroni Koenig-SalmiSwiss Orienteering Team12.08+0.296.02
3Runa Lien BackstrømHalden SK12.49+1.106.22
4Gøril EideByåsen IL12.58+1.196.27
5Ragnhild BalsvikOsterøy IL12.59+1.206.27
6Hanne Lerche RaadalHalden SK13.04+1.256.30
7Gro Sandstad EidsmoFreidig13.08+1.296.32
8Hilde GrønengLillehammer OK13.12+1.336.34
9Torunn Spets StorhovFreidig13.23+1.446.39
10Jorun RuudAsker Skiklubb13.26+1.476.40
11Anne Guro NøklebyRingerike OL13.32+1.536.43
12Karianne StrømmeTIF Viking13.37+1.586.46
13Aud Ellen BrevikSturla, IF13.43+2.046.49
14Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering13.45+2.066.50
15Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL13.58+2.196.56
15Kjersti Holt HanssenMåren OK13.58+2.196.56
17Marit B. EithunNittedal OL14.00+2.216.57
18Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF14.05+2.267.00
19Sigrid MelkildFreidig14.10+2.317.02
20Signe Astrup ArnesenHeming Orientering14.14+2.357.04
21Siri Thortveit MyhreKristiansand OK14.16+2.377.05
22Doris Stien KaspersenMo OK14.24+2.457.09
23Hilde VassendPorsgrunn OL14.32+2.537.13
24Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering14.34+2.557.14
25Kristin SandvenNotodden OL14.35+2.567.15
26Vibeke LamarkGanddal IL14.37+2.587.16
27Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb14.42+3.037.18
28Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb14.49+3.107.22
29Arnhild U. BråtenVegårshei IL14.52+3.137.23
30Trine OldernesLillomarka OL14.58+3.197.26
31Hanne Løver ThonModum OL15.00+3.217.27
32Marianne HaugeHisøy OK15.06+3.277.30
33Heidi ØstliRaumar Orientering15.13+3.347.34
34Ina Cecilie LandroKonnerud IL15.28+3.497.41
35Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb15.32+3.537.43
36Ingrid Eide RappRaumar Orientering15.46+4.077.50
36Hilde HovdenakModum OL15.46+4.077.50
38Vibeke ØyeIL Gular15.55+4.167.55
39Ingeborg ØderudBækkelagets SK16.02+4.237.58
40Toini SkyttersæterKonnerud IL16.11+4.328.03
41Tove AasheimAskøy OL16.12+4.338.03
42Elise GisholtFossum IF16.13+4.348.04
43Tone Sølie LysnesHedrum OL16.22+4.438.08
44Barbara Willkommen EikenKongsberg OL16.39+5.008.17
45Heidi MyklemyrEiker OL16.40+5.018.17
46Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering16.51+5.128.22
47Hege SolerødGjø-Vard OL16.58+5.198.26
48Anne-Grete AustadRaumar Orientering17.17+5.388.35
49Kristin HjortlandLarvik OK17.18+5.398.36
50Marianne ReuschHeming Orientering17.29+5.508.41
51Solveig KongsrudModum OL17.30+5.518.42
52Anna-Lena JacobssonDegerfors OK18.01+6.228.57
53Anita SælevikHaugesund IL Orientering18.54+7.159.24
54Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL18.57+7.189.25
55Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK19.10+7.319.32
56Janita SkogengEmblem IL19.35+7.569.44
57Stine ArntzenSandefjord OK21.09+9.3010.31
58May-lill DammTIF Viking21.40+10.0110.46
59Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering21.47+10.0810.50
60Hilde PoppeFredrikstad SK22.26+10.4711.09
61Eli StensliLøten o-lag26.18+14.3913.05
0Anne NilsenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Isa HeggedalKonnerud ILdiskvalifisert
0Gro BørteKristiansand OKdiskvalifisert

D 50-

1 750 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alix Young VikNydalens SK10.245.56
2Kari MadslienNydalens SK10.29+0.055.59
3Inger Tone NygårdEgersund OK10.40+0.166.05
4Rine HanssenByåsen IL10.44+0.206.08
5Dagrun MelkildHeming Orientering11.04+0.406.19
6Mona J. MølnvikFreidig11.14+0.506.25
7Anne MadslienNydalens SK11.33+1.096.36
7Anita Sørensen DrageKongsberg OL11.33+1.096.36
9Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)11.36+1.126.37
10Vanja StaffOL Toten-Troll11.43+1.196.41
10Nina-Beate LiabakkByåsen IL11.43+1.196.41
12Turid ArnesenByåsen IL11.46+1.226.43
13Marianne HjermstadFossum IF11.48+1.246.44
14Anne Marit BordalRingsaker OK11.50+1.266.45
15Unn Hilde HeggedalKongsberg OL11.52+1.286.46
16Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn11.59+1.356.50
17Hilde ForbordMalvik IL12.05+1.416.54
18Kristin D SelvigNydalens SK12.13+1.496.58
18Gry AhlsandNydalens SK12.13+1.496.58
20Anne DahlNydalens SK12.23+1.597.04
21Tove HeimdalKonnerud IL12.50+2.267.20
22Solveig SikkelandIL Tyrving12.53+2.297.21
23Gunhild BredesenVerdal OK12.57+2.337.24
24Hilde StorløkkenKongsberg OL12.59+2.357.25
25Ragnhild HaldKristiansand OK13.17+2.537.35
26Hege FjellbirkelandIL Gular13.20+2.567.37
27Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL13.23+2.597.38
28Rita RaastadSkien OK13.33+3.097.44
29Helena StubberudNydalens SK14.10+3.468.05
30Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett14.24+4.008.13
31Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK14.37+4.138.21
32Kirsti RogstadKongsberg OL15.07+4.438.38
33Elisabeth HetlevikKongsberg OL15.46+5.229.00
34Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK16.38+6.149.30
35Hege HeibergHadeland OL16.44+6.209.33
36Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering17.08+6.449.47
37Ingrid HernesØstmarka OK17.55+7.3110.14
38Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering18.30+8.0610.34
39Torild MyrliTIF Viking18.40+8.1610.40
40Kristin FleisjeNittedal OL19.00+8.3610.51
41Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL19.51+9.2711.20
0Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
0Ingrid TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 55-

1 750 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti RønningHamar OK10.295.59
2Gunhild HennumLierbygda OL10.45+0.166.08
3Christine GjermoØstmarka OK11.15+0.466.25
4Grete S B HoviSkien OK11.18+0.496.27
5Torun DyrkornEiker OL11.24+0.556.30
6Karin GunnarssonStora Tuna OK11.42+1.136.41
7Kottonen AnnariittaLynx11.49+1.206.45
8Liv Inger PrangerødTistedalen FL11.50+1.216.45
9Ingrid RavnanOL Toten-Troll11.51+1.226.46
10Grete Berge OwrenFreidig12.07+1.386.55
11Bente LineIndre Østfold OK12.08+1.396.56
12Ann Karin TjørhomGanddal IL12.15+1.467.00
13Berit BergeIL Tyrving12.26+1.577.06
14Runa SkyttersæterHeming Orientering12.57+2.287.24
15Marie MalmbergKvarnsvedens GoIF OK13.04+2.357.28
16Berit DanielsenIL Tyrving13.05+2.367.28
17Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF13.16+2.477.34
18Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK13.52+3.237.55
19Mette RogneVaregg Fleridrett14.03+3.348.01
20Anne Julsrud HaugenHalden SK14.04+3.358.02
21Guri BjørndalByåsen IL14.32+4.038.18
22Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn14.35+4.068.20
23May Jorunn RognlienModum OL14.57+4.288.32
24Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF16.26+5.579.23
25Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb16.56+6.279.40
26Lisbeth Søgård JensenSøllerød OK18.01+7.3210.17
27Eli Tufte HanssenEiker OL20.05+9.3611.28
28Tone HollowellOK Tyr20.31+10.0211.43
29Lise HørtvedtKongsberg OL25.10+14.4114.22
0Anna Weckner WestlundOK Tyrdiskvalifisert

D 60-

1 660 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK11.056.40
2Sirpa LiljaModum OL11.17+0.126.47
3Gro SolnørdalRudsbygd IL11.58+0.537.12
4Lonka HennariikkaKalevan rasti12.16+1.117.23
5Lis DæhliLøten o-lag12.36+1.317.35
6Gerd BjørsethKrokstadøra IL12.50+1.457.43
7Ulla EngelbyPan-Kristianstad13.07+2.027.54
8Lisa AnnersandOK Tyr13.10+2.057.55
9Siren GreveBergens TF13.15+2.107.58
10Margrete JørandliGjø-Vard OL13.57+2.528.24
11Helga HaverstadLierbygda OL14.41+3.368.50
12Britt GunnarssonKristinehamns OK14.48+3.438.54
13Elle M. MelbyeHeming Orientering14.55+3.508.59
14Wenche HjelmsethMo OK14.56+3.518.59
15Kristil KristensenOK Skeidi16.10+5.059.44
16Live Joronn YtrehusRingerike OL16.58+5.5310.13
17Reidun Fallan SmaavikFreidig17.20+6.1510.26
18Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering17.35+6.3010.35
19Aud KjemperudEiker OL18.51+7.4611.21
20Nina SoligardBergens TF23.15+12.1014.00
21Yvonne GalborgenEds SK31.49+20.4419.10
0Gunnel GillenäsKristinehamns OKdiskvalifisert
0Mary HealyGENdiskvalifisert

D 65-

1 660 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit HegdalBergens TF14.228.39
2Signe HeivollSøgne og Songdalen OK17.03+2.4110.16
3Karin KittilsenStokke IL18.34+4.1211.11
4Astri Ese HoleBergens TF19.59+5.3712.02
5Eva TaraldrudIndre Østfold OK23.09+8.4713.56
6Toril RiddervoldHeming Orientering23.10+8.4813.57
0Lisbeth LundeBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

D 70-

1 660 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF13.368.11
2Torid KvaalFreidig14.16+0.408.35
3Katharina Mo BergeFreidig14.36+1.008.47
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb14.49+1.138.55
5Ulla LindheIK Stern15.23+1.479.16
6Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL16.50+3.1410.08
7Birgitta StenströmVänersborgs SK17.19+3.4310.25
8Inger LindløvOK Moss17.33+3.5710.34
9Thorunn Aamodt OvesenLardal OL17.51+4.1510.45
10Birgitte BekkelundRøyken OL18.29+4.5311.08
11Kirsten BakkeGjø-Vard OL18.37+5.0111.12
12Eva AaldeFreidig19.03+5.2711.28
13Else Lerche RaadalFana IL19.40+6.0411.50
14Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL21.09+7.3312.44
15Gry Bruland VråleSturla, IF21.20+7.4412.51
16Tordis Rytter JakobsenOK Moss21.53+8.1713.10
17Inger Lise BjordalOppsal Orientering23.43+10.0714.17
18Odbjørg NordengRudsbygd IL23.45+10.0914.18
0Margareta LarssonOK Njudungdiskvalifisert

D 75-

1 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tirill Liby SeipOK Skeidi22.3413.35

D 80-

1 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eva BujordetKristiansand OK27.2216.29

H -10

1 390 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nov Bar-NathanLillomarka OL10.077.16
Emil Tonjer FingarsenElverum OK12.439.08
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK9.396.56
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK11.588.36
Sigurd HobølOppsal Orientering11.238.11
Even LienGjø-Vard OL9.396.56
Mathias LinløkkenØstmarka OK10.567.51
Alf Petter LynumFreidig11.067.59
Gaute NysæterSkien OK11.088.00
Johan SkjåkLillehammer OK15.0810.53
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL18.4013.25
Ask Felland SætnanFossum IF16.2211.46
Tollef TjentlandLardal OL15.2711.06
Erlend UlsakerHemsedal IL9.597.10

H 11-12N

1 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Christoffer BorgIL Koll7.255.47
2Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL9.15+1.507.13
3Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking10.59+3.348.34
4Tobias Tronbøl LiumFet OL17.08+9.4313.23

H 11-12

1 570 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL8.015.06
2Sondre LadimOK Moss8.19+0.185.17
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK8.31+0.305.25
4Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb8.35+0.345.28
5Jonas KroghOppsal Orientering8.37+0.365.29
6Øyvind LamarkGanddal IL8.38+0.375.29
6Kristoffer Strømdal WikFreidig8.38+0.375.29
8Martin Nøkleby MellingRingerike OL8.55+0.545.40
9Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL9.01+1.005.44
10Rasmus BerglundRingerike OL9.08+1.075.49
11Alfred BjørnerødOK Moss9.10+1.095.50
12Arne BerganKongsberg OL9.19+1.185.56
13Simen Gløgård StensrudNittedal OL9.20+1.195.56
14Liam Viggo WingstedtHalden SK9.23+1.225.58
15Henrik Kaupang LyeLarvik OK9.34+1.336.05
16Herman Lien BackstrømHalden SK9.36+1.356.06
17Ola MeenPorsgrunn OL9.40+1.396.09
18Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb9.45+1.446.12
19Sindre Vie StrislandFossum IF9.51+1.506.16
20Fridtjof ReuschHeming Orientering10.06+2.056.25
21Christian Fredrik BorgIL Koll10.36+2.356.45
22Brage EikåsSandefjord OK10.38+2.376.46
23Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL10.49+2.486.53
24Marius E. AamodtOppsal Orientering10.57+2.566.58
25Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11.07+3.067.04
26Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL11.15+3.147.09
27Theodor BjørkSandefjord OK11.19+3.187.12
28Jo Randar HolmøyHadeland OL11.30+3.297.19
29Mathias NyhaugAsker Skiklubb12.00+3.597.38
30Truls LunåsmoTynset IF12.12+4.117.46
31Lukas KortStor-Elvdal SK12.17+4.167.49
32Kristoffer EckdahlOK Horten12.25+4.247.54
33Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb12.42+4.418.05
34Hallvard TjentlandLardal OL13.10+5.098.23
35Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering13.13+5.128.25
36Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb13.17+5.168.27
37Eskil BrændenLillomarka OL13.22+5.218.30
38Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn13.28+5.278.34
39Ludvik SætherFredrikstad SK13.35+5.348.39
40Erik ZagarLarvik OK14.14+6.139.03
41Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb15.20+7.199.45
42Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering15.55+7.5410.08
43Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb16.08+8.0710.16
44Borgar SkjelbredKongsberg OL16.17+8.1610.22
45Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL16.55+8.5410.46
46Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK17.22+9.2111.03
47Christian Funderud WedumLillehammer OK18.52+10.5112.01
48Emil GrønliFreidig19.21+11.2012.19
49Lage Røhnebæk KongsrudModum OL22.34+14.3314.22
50Mats Olsen ByeModum OL24.24+16.2315.32
51Knut Kolltveit SørlieFossum IF25.39+17.3816.20
52Einar ØstvoldHeming Orientering34.01+26.0021.40
0Benjamin August VikenTverlandet ILdiskvalifisert
0Gjermund OsdalHarstad OLdiskvalifisert

H 13-16N

1 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Truls Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa11.088.41

H 13-16C

1 390 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alf Kristian HelleHalden SK9.507.04
2Eirik AndersenNydalens SK10.48+0.587.46
3Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering10.49+0.597.46
3Marius Selmer-OlsenHalden SK10.49+0.597.46
5Martin AusenPorsgrunn OL11.20+1.308.09
6Gaute LindaasElverum OK11.22+1.328.10
7Daniel NystuenRøyken OL13.42+3.529.51
8Markus EikåsSandefjord OK15.38+5.4811.14
9Sindre TusetSteinkjer OK16.21+6.3111.45
10Linus BjørkeHalden SK27.19+17.2919.39

H 13

1 660 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK8.325.08
2Kasper Bakken UlsethNydalens SK8.45+0.135.16
3Hans UrsetIL BUL-Tromsø8.50+0.185.19
4Atle Nikolai WølloKongsberg OL9.13+0.415.33
5Gaute BerganNydalens SK9.15+0.435.34
5Adam ConwayKongsberg OL9.15+0.435.34
7Johan EgerKongsberg OL9.24+0.525.39
8Jonas MyhrAsker Skiklubb9.26+0.545.40
9Tor Erling GjølsjøOK Moss9.34+1.025.45
9Tobias MathisenPorsgrunn OL9.34+1.025.45
11Trygve Børte NomelandKristiansand OK9.51+1.195.56
12Brage TakleKristiansand OK10.07+1.356.05
13Birk Felland SætnanFossum IF10.08+1.366.06
14Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering10.09+1.376.06
15Sindre UlsakerHemsedal IL10.14+1.426.09
16Mikkel BerglundRingerike OL10.15+1.436.10
17Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb10.27+1.556.17
18Rolf Andreas BergNydalens SK10.29+1.576.18
19Arthur BrunborgNittedal OL10.36+2.046.23
20Andreas GjetangerMåren OK10.51+2.196.32
21Erlend LangeggenKongsberg OL10.58+2.266.36
22Andreas Nybak UrdalGanddal IL11.17+2.456.47
23Mats LindaasElverum OK11.22+2.506.50
23Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn11.22+2.506.50
25Sander Tonjer FingarsenElverum OK11.26+2.546.53
26Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering11.33+3.016.57
27Sivert PoppeFredrikstad SK11.47+3.157.05
28Magnus Strømme LidTIF Viking11.48+3.167.06
29Per Ingvar TollehaugEiker OL12.22+3.507.26
30Lars-Børge StrømsvikMeløy OK12.23+3.517.27
31Elias StubberudNydalens SK12.29+3.577.31
32Vemund MølnvikFreidig12.30+3.587.31
33Vegard Ulseth SylteFreidig12.33+4.017.33
34Simen GravningenStokke IL12.35+4.037.34
35Anselm ReichenbachOppsal Orientering13.21+4.498.02
36Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK13.24+4.528.04
37Simen KolbergsrudRøyken OL15.13+6.419.10
38Birk ThorstensenOppsal Orientering15.44+7.129.28
39Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering17.03+8.3110.16
0Fredrik MøllerSteinkjer OKdiskvalifisert

H 14

1 860 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK9.205.01
2Nils TveiteÅs-NMBU Orientering9.50+0.305.17
3Christopher LadimOK Moss10.11+0.515.28
4Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering10.32+1.125.39
5Birk Bell LysakerFana IL10.33+1.135.40
6Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL10.34+1.145.40
7Sondre YtterbøAsker Skiklubb10.35+1.155.41
8Odin SætherFredrikstad SK10.49+1.295.48
9Ådne SkjærsteinIL Tyrving11.01+1.415.55
10Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK11.06+1.465.58
11Cornelius BjørkSandefjord OK11.09+1.495.59
12Ulrik HellenTIF Viking11.26+2.066.08
13Henrik ReuschHeming Orientering11.27+2.076.09
14Erlend BørliFossum IF11.29+2.096.10
15Kristian ØstermannHeming Orientering11.30+2.106.10
16Ferdinand FremmingHeming Orientering11.35+2.156.13
17Iver RingheimLarvik OK11.36+2.166.14
18Vetle DrageKongsberg OL11.37+2.176.14
19August Syrdal ØenHeming Orientering11.51+2.316.22
20Jørgen SchjølbergTynset IF11.55+2.356.24
21Sigurd KvammeOL Toten-Troll11.57+2.376.25
22Sondre Zahl HagenFossum IF12.04+2.446.29
23Tore Herman KirkebøenHalden SK12.32+3.126.44
24Halvard KornmoPorsgrunn OL12.40+3.206.48
25Jostein RøFreidig13.03+3.437.00
26Ole Kristian TaksdalGanddal IL13.16+3.567.07
27Tage RosenlundVaregg Fleridrett13.21+4.017.10
28Jonas EikåsSandefjord OK13.36+4.167.18
29Henrik R HoltHedrum OL13.41+4.217.21
30Kristoffer FjæreHedrum OL13.46+4.267.24
31Felix FinsrudAsker Skiklubb13.49+4.297.25
32Jakob TorgersenHalden SK14.02+4.427.32
33Even BordalRingsaker OK14.03+4.437.33
34Olav LundKongsberg OL14.04+4.447.33
35Isak Juel FagermoenFredrikstad SK15.31+6.118.20
36Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb15.44+6.248.27
37Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL16.03+6.438.37
38Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK16.29+7.098.51
39Martin BrækkeHalden SK18.06+8.469.43
0Jens KlosterFitjar ILdiskvalifisert
0Einar EideByåsen ILdiskvalifisert
0Snorre SlokvikNotodden OLdiskvalifisert
Åsmund SlokvikNotodden OLbrutt

H 15-16B

1 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard GjestvangOL Toten-Troll11.206.49
2Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering13.36+2.168.11

H 15

2 280 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11.074.52
2Bendik EliassenFredrikstad SK11.09+0.024.53
3Lars Young VikNydalens SK11.14+0.074.55
4Simen Spets StorhovFreidig11.25+0.185.00
5Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.36+0.295.05
6Vegard KittilsenFreidig11.41+0.345.07
7David RundeKristiansand OK11.57+0.505.14
8Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK12.08+1.015.19
9Marius MøllerSteinkjer OK12.10+1.035.20
10Gaute Kvittum NytrøenTynset IF12.17+1.105.23
11Lars SandstadFreidig12.35+1.285.31
12Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering12.39+1.325.32
13Petter Liabakk EriksenByåsen IL12.52+1.455.38
14Alexander SmebyNydalens SK12.57+1.505.40
15Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn12.58+1.515.41
16Isak JonssonNydalens SK12.59+1.525.41
17Eirik BlågestadIndre Østfold OK13.03+1.565.43
18Anders HorveiRaumar Orientering13.04+1.575.43
19Tore MarkhusVerdal OK13.07+2.005.45
20Jonas GrønliFreidig13.17+2.105.49
21Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn13.43+2.366.00
22Jo Even KolstadFreidig13.45+2.386.01
23Asgeir EspelandTynset IF13.46+2.396.02
24Anders VestølVegårshei IL13.48+2.416.03
25Sondre OttesenFredrikstad SK14.00+2.536.08
26Even GravningenStokke IL14.01+2.546.08
26Erik MårtenssonModum OL14.01+2.546.08
26Jakob MoOL Toten-Troll14.01+2.546.08
29Odd-Anton HermansenKristiansand OK14.08+3.016.11
30Runar Saur ModahlFredrikstad SK14.38+3.316.25
31Alf Johan FolgerøFreidig14.43+3.366.27
32Jonatan AuneHalden SK15.19+4.126.43
33Trygve Nummedal OsFørde IL15.43+4.366.53
34Eirik KrokaFredrikstad SK16.23+5.167.11
35Håkon August NordbøModum OL16.26+5.197.12
36Per Anders EckdahlOK Horten16.52+5.457.23
37Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL20.23+9.168.56
0Andreas BergslandTrøsken ILdiskvalifisert
0Herman BrunborgNittedal OLdiskvalifisert
0Eirik ImrikFredrikstad SKdiskvalifisert
0Ole Øivind NorstedHalden SKdiskvalifisert

H 16

2 650 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK12.024.32
2Aslak HeimdalKonnerud IL12.26+0.244.41
3Niels Christian HellerudHalden SK12.28+0.264.42
4Even LindaasVang OL12.33+0.314.44
5Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb12.50+0.484.50
6Sander ArntzenAsker Skiklubb12.57+0.554.53
7Kristian RykkjeVaregg Fleridrett12.59+0.574.53
8Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange13.02+1.004.55
9Kristian PyttenKristiansand OK13.15+1.135.00
10Skjalg NysæterSkien OK13.16+1.145.00
11Eskil FrøislandVang OL13.27+1.255.04
11Trygve MyhrAsker Skiklubb13.27+1.255.04
13Mats EidsmoFreidig13.30+1.285.05
14Sølve DrageKongsberg OL13.37+1.355.08
15Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering13.38+1.365.08
16Jens Johan BrekkeLillomarka OL13.39+1.375.09
17Petter Astrup ArnesenHeming Orientering13.40+1.385.09
18Elias ØhmanGjø-Vard OL13.45+1.435.11
19Stian RykkjeStord Orientering13.46+1.445.11
20Elias Skjolden SørensenLillomarka OL13.53+1.515.14
21Trym B IslandOL Tønsberg og omegn13.57+1.555.15
22Peter GisholtFossum IF13.58+1.565.16
23Per Clemet WisløffAsker Skiklubb13.59+1.575.16
24Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering14.02+2.005.17
25Oliver Wallin HigginsIL Tyrving14.12+2.105.21
25Kristian Fredrik LynumFreidig14.12+2.105.21
27Vegard LøvliAsker Skiklubb14.24+2.225.26
28Audun Uglenes BerganNydalens SK14.38+2.365.31
29Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL14.43+2.415.33
30Alexander Repstad StoremyrIL Hauken14.48+2.465.35
31Oskar ArnevikRingerike OL15.15+3.135.45
32Rasmus MathisenPorsgrunn OL15.18+3.165.46
33Emil StørmerFossum IF15.22+3.205.47
34Audun Melby JacobsenLardal OL15.31+3.295.51
35Jonas MyhreKristiansand OK15.50+3.485.58
36Magnus GjerstadOsterøy IL17.06+5.046.27
37Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK17.17+5.156.31
38Nikolai NordhaugKonnerud IL17.40+5.386.40
39Vegar SkinneIndre Østfold OK18.13+6.116.52
0Njaal Ellegaard MelbyVang OLdiskvalifisert
Mathias RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 17-N

1 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL8.406.46

H 17-C

1 390 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil SkjåkLillehammer OK7.065.06
2Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL8.35+1.296.10
3Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering9.33+2.276.52
4Morten EngebretsenRaumar Orientering12.23+5.178.54
5Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn15.13+8.0710.56
6Per Anders RemmePorsgrunn OL16.06+9.0011.34
7Lars-Erik ØsterudEiker OL16.47+9.4112.04

H 17-B

1 860 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod KleppaLillehammer OK12.106.32
2Leif Arne NytrøenTynset IF12.40+0.306.48
3Assaf Bar-NathanLillomarka OL13.43+1.337.22
4Arild NyhaugAsker Skiklubb14.00+1.507.31
5Jon MoholthKongsberg OL14.07+1.577.35
6Tom André AlstadsætherEiker OL14.19+2.097.41
7Kai FunderudLillehammer OK14.40+2.307.53
8Morten AndresenOK Skeidi15.27+3.178.18
9Jarle RogndokkenFet OL16.40+4.308.57
10Bjørn A FriestadKristiansand OK17.41+5.319.30
11Kjetil JacobsenHamar OK17.52+5.429.36
12Per Anders YtterbøAsker Skiklubb18.15+6.059.48
13Martin KaspersenMo OK18.42+6.3210.03
14Glenn Ekholdt HillerenEiker OL18.56+6.4610.10
15Nils-Henrik PedersenHisøy OK19.26+7.1610.26
16David SolliSkien OK21.44+9.3411.41

H 17-20

2 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lasse SimonsenFredrikstad SK12.085.30
2Karl Kristen GjølsjøOK Moss13.22+1.146.04
3Simon NysæterSkien OK14.19+2.116.30
4Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL14.43+2.356.41
5Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering15.26+3.187.00
6Vebjørn RøtvoldKongsberg OL15.58+3.507.15
7Haakon JohannesenIndre Østfold OK16.33+4.257.31
8Fredrik StudsrudHisøy OK16.41+4.337.35
9Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn17.58+5.508.10
10Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering21.51+9.439.55
0Håvard RokkanMo OKdiskvalifisert

H 21-

2 430 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett11.544.53
2Mathias OlsenLarvik OK12.47+0.535.15
3Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK12.52+0.585.17
4Fredrik RaastadSkien OK13.10+1.165.25
5Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering13.52+1.585.42
6Stian BergersenIL Tyrving14.07+2.135.48
7Thomas RuudÅs-NMBU Orientering14.31+2.375.58
8Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett14.53+2.596.07
9Vegard LineOslostudentenes IK14.56+3.026.08
10Simen A BjøringsøyNydalens SK15.05+3.116.12
11Erlend RaastadSkien OK15.38+3.446.26
12Morten TangenMåren OK15.40+3.466.26
13Magnus KyrkjebøNTNUI15.44+3.506.28
14Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK16.25+4.316.45
15Håkon Nergaard BergStokke IL16.26+4.326.45
16Marius StaffOL Toten-Troll16.41+4.476.51
17Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb17.08+5.147.03
18Karsten Alexander KoplandModum OL17.16+5.227.06
19William HollowellOK Tyr19.04+7.107.50
0Mikael OlaussonOslostudentenes IKdiskvalifisert
0Rudi B OlsenLillomarka OLdiskvalifisert

H 35-

2 430 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Francois GononSwiss Orienteering Team11.234.41
2Jostein F. TellnesAsker Skiklubb13.48+2.255.40
3Henrik Drange RuudRøyken OL13.51+2.285.41
4Erik S MolenaarModum OL14.10+2.475.49
5Bruno NazárioKristiansand OK14.35+3.126.00
6Øyvind LøkenOK Moss15.10+3.476.14
7Erik Rytter JakobsenOK Moss16.06+4.436.37
8Stefan KernstockOslostudentenes IK16.17+4.546.42
9Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb17.04+5.417.01

H 40-

2 430 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas BedinIndre Østfold OK13.075.23
2Øyvind StoksethHalden SK13.13+0.065.26
3Thomas LieFredrikstad SK13.15+0.085.27
4Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK13.34+0.275.34
5Vegard GrønliFreidig13.50+0.435.41
6Tommy SkårbøRaumar Orientering14.09+1.025.49
6Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK14.09+1.025.49
8Øyvind LienGjø-Vard OL14.29+1.225.57
9Martin ØhmanGjø-Vard OL14.35+1.286.00
10Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL14.42+1.356.02
11Rune BlågestadIndre Østfold OK14.59+1.526.09
12André JægtvikKonnerud IL15.05+1.586.12
13Jørgen FjæreHedrum OL15.07+2.006.13
13Torbjørn KravdalGjø-Vard OL15.07+2.006.13
15Arve PaulsenNotodden OL15.23+2.166.19
16Kyrre GranFet OL15.28+2.216.21
17Knut Jostein SætnanFossum IF15.37+2.306.25
18Lars BerglundRingerike OL15.48+2.416.30
19Kjetil EckdahlOK Horten16.07+3.006.37
20Jørn-Are LongfjeldModum OL16.19+3.126.42
21Runar ThorstensenOppsal Orientering16.33+3.266.48
22Petter Oen-SivertsenTIF Viking16.44+3.376.53
23Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL17.40+4.337.16
24Tore Rytter JakobsenOK Moss17.58+4.517.23
25Ola LestebergKongsberg OL18.02+4.557.25
26Jon-Kåre HansenTIF Viking18.48+5.417.44
27Petter AndersenNydalens SK19.49+6.428.09
28David LøverModum OL28.14+15.0711.37
0Espen RøsteKongsberg OLdiskvalifisert

H 45-

2 150 m, 83 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tomas EidsmoFreidig10.354.55
2Kjetil BjørloHalden SK10.48+0.135.01
3Johan IvarssonFreidig10.51+0.165.02
4Pål KittilsenFreidig10.57+0.225.05
5Ronny RykkjeVaregg Fleridrett11.23+0.485.17
6Frode NysæterSkien OK11.26+0.515.19
7Henrik OttesenFredrikstad SK11.27+0.525.19
8Per Arne AadlandSamnanger IL11.28+0.535.20
9Sven Arne GylterudFossum IF11.30+0.555.20
10Andreas SylteFreidig11.46+1.115.28
11Christian ReuschHeming Orientering11.48+1.135.29
11Thore KornmoPorsgrunn OL11.48+1.135.29
13Odd StrandKongsberg OL11.54+1.195.32
14Frank LøwengreenFredrikstad SK11.58+1.235.33
15Steinar LågAsker Skiklubb12.00+1.255.34
15Svein NygårdLillomarka OL12.00+1.255.34
17Bjørnar LynumFreidig12.04+1.295.36
17Pål BackstrømHalden SK12.04+1.295.36
19Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering12.11+1.365.40
20Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering12.15+1.405.41
20Lars-Inge ArnevikRingerike OL12.15+1.405.41
22Knut Ivar JohansenSandefjord OK12.23+1.485.45
23Geir TorgersenHalden SK12.26+1.515.46
24Einar GisholtFossum IF12.28+1.535.47
25John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering12.30+1.555.48
26Arild H ClausenFreidig12.33+1.585.50
27Tore NymarkAskøy OL12.35+2.005.51
28Bjart Are HellenTIF Viking12.47+2.125.56
29Sveinung RykkjeStord Orientering12.49+2.145.57
30Sten Åge NygårdseterVegårshei IL13.00+2.256.02
31Per Øivind EgerKongsberg OL13.07+2.326.06
31Are StrandlieGjø-Vard OL13.07+2.326.06
33Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett13.10+2.356.07
34Tom KristensenLarvik OK13.11+2.366.07
35Dag AusenPorsgrunn OL13.22+2.476.13
36Odd-Ivan LorentsenOK Silsand13.25+2.506.14
36Øyvind UndstadIL BUL-Tromsø13.25+2.506.14
36Roar MathisenOL Tønsberg og omegn13.25+2.506.14
39Helge RosenlundVaregg Fleridrett13.29+2.546.16
40Anders Kristian HoltHedrum OL13.36+3.016.19
41Øystein RappRaumar Orientering13.37+3.026.20
42Eilert AamodtOppsal Orientering13.42+3.076.22
42Hans Christian MeenPorsgrunn OL13.42+3.076.22
44Christian JomaasFossum IF13.44+3.096.23
45Jon SkriubakkenPorsgrunn OL13.47+3.126.24
46Endre UlsakerHemsedal IL13.49+3.146.25
47Svein-Olav TorøKongsberg OL13.55+3.206.28
47Stig MellingRingerike OL13.55+3.206.28
49Per Olav GulbrandsenLarvik OK14.05+3.306.33
50Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb14.08+3.336.34
51Harald Eide-FredriksenHeming Orientering14.10+3.356.35
52Kenneth VikenTverlandet IL14.11+3.366.35
53Gunnar Engen VikNydalens SK14.18+3.436.39
54Jørn MjøsterØstmarka OK14.26+3.516.42
55Claus NorstedHalden SK14.28+3.536.43
56Thorbjørn VærpKristiansand OK14.34+3.596.46
57Gerard KortStor-Elvdal SK14.47+4.126.52
58Kimmo VirtanenAngelniemen Ankkuri14.51+4.166.54
59Anders FlågenHeming Orientering14.57+4.226.57
60Inge HaugeHisøy OK15.00+4.256.58
61Einar TesloHadeland OL15.02+4.276.59
62Pål AngvollFredrikstad SK15.03+4.287.00
63Gjermund GravirAsker Skiklubb15.25+4.507.10
64Erik EngløkkHaugesund IL Orientering15.57+5.227.25
65Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering16.16+5.417.33
66Even ErlienGjø-Vard OL16.29+5.547.40
67Jens TjentlandLardal OL16.30+5.557.40
68Kjetil DammTIF Viking16.40+6.057.45
69Øystein SkjelbredKongsberg OL17.07+6.327.57
70Magne AasAsker Skiklubb17.19+6.448.03
71Knut LangeggenKongsberg OL17.24+6.498.05
72Tor Sverre GravningenStokke IL17.30+6.558.08
73Jo Børre EikåsSandefjord OK17.42+7.078.13
74Trond FossSandefjord OK17.50+7.158.17
75Lars Erik StrømsnesMalvik IL18.33+7.588.37
76Erik Broers DamsgaardHisøy OK20.36+10.019.34
77Espen TorsethGjø-Vard OL23.28+12.5310.54
78Ole MyklemyrEiker OL25.49+15.1412.00
79Olav HovdelienSnertingdal IF Orientering27.03+16.2812.34
0Gudmund JenssenHalden SKdiskvalifisert
0Oddvar TaksdalGanddal ILdiskvalifisert
0Per Olav AndersenHalden SKdiskvalifisert
0Hans Olav HygenØstmarka OKdiskvalifisert

H 50-

1 970 m, 72 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore BjørnerødOK Moss10.115.10
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb10.19+0.085.14
3Per Olav NærestadIF Trauma10.20+0.095.14
4Vidar BenjaminsenLillomarka OL10.32+0.215.20
5Are KristiansenIL Tyrving10.46+0.355.27
6Jon Iver BakkenNydalens SK11.01+0.505.35
7Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.02+0.515.36
7Kjetil KarlsenOK Moss11.02+0.515.36
9Knut Erling ØenHeming Orientering11.05+0.545.37
10Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11.09+0.585.39
11Jan Tore HenriksenNydalens SK11.17+1.065.43
12Frode HaugskottOL Trollelg11.20+1.095.45
13Arild AndresenFossum IF11.26+1.155.48
14Bjørn BaklidKonnerud IL11.27+1.165.48
15Jens Even StorhovFreidig11.31+1.205.50
16Svend Arne YtterbølHalden SK11.32+1.215.51
17Øystein ØstermannHeming Orientering11.34+1.235.52
18Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering11.41+1.305.55
19Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.42+1.315.56
20Guttorm L EggeOslostudentenes IK11.46+1.355.58
20Svein-Erik SøgårdKongsberg OL11.46+1.355.58
20Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering11.46+1.355.58
23Stein H. HagenFossum IF11.55+1.446.02
24Erlend SlokvikOL Toten-Troll11.56+1.456.03
25Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering11.58+1.476.04
26Einar LunøeNydalens SK12.05+1.546.08
27Harald KvisliNotodden OL12.10+1.596.10
28Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering12.14+2.036.12
29Hallvard KorenOK Moss12.17+2.066.14
30Øystein WiggenByåsen IL12.23+2.126.17
31Lasse ArnesenHeming Orientering12.29+2.186.20
32Roger LysnesHedrum OL12.37+2.266.24
33Haakon ArnesenByåsen IL12.39+2.286.25
34Arne BujordetKristiansand OK12.44+2.336.27
35Øyvind DrageKongsberg OL12.47+2.366.29
36Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL12.50+2.396.30
37Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb12.54+2.436.32
38Magne BrændenLillomarka OL12.55+2.446.33
39Roar ByeModum OL13.00+2.496.35
40Ole Petter HaugenNydalens SK13.01+2.506.36
41Bjørn JohannesenKongsberg OL13.07+2.566.39
41Arild AasheimGanddal IL13.07+2.566.39
43Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)13.09+2.586.40
44Stein MarkhusVerdal OK13.15+3.046.43
45Arne GrevskottFrol IL13.17+3.066.44
45Njål SvingheimKonnerud IL13.17+3.066.44
47Ole Petter VestølVegårshei IL13.18+3.076.45
48Bjørn Henning GrandalIL Tyrving13.28+3.176.50
49Arne Håkon JørgensenSandefjord OK13.51+3.407.01
50Bjørn Richard KirsteSkien OK13.55+3.447.03
51Jon Terje EkelandOddersjaa SSK13.56+3.457.04
52Kristian StorsveenLøten o-lag13.57+3.467.04
53Lars JacobssonDegerfors OK14.05+3.547.08
54Sven SimonsenFredrikstad SK14.14+4.037.13
55Roger Andre VaneboKongsberg OL14.35+4.247.24
56Geir BråtenVegårshei IL14.41+4.307.27
57Jon Erik KvarmeRøyken OL14.48+4.377.30
58Phil ConwayKongsberg OL14.57+4.467.35
59Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett15.37+5.267.55
60Tore SandemIndre Østfold OK15.38+5.277.56
61Torgeir BrandalKongsberg OL15.52+5.418.03
62Bjørn Victor LarsenKongsberg OL16.16+6.058.15
63Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK16.22+6.118.18
64Øivind StenstadOddersjaa SSK17.08+6.578.41
65Leif JordetVingelen IL18.24+8.139.20
66Oskar KaaløySandefjord OK22.35+12.2411.27
0Geir FrøytlogEgersund OKdiskvalifisert
0Arne DybdahlLillomarka OLdiskvalifisert
0Erlend RåheimOK Østdiskvalifisert
0Rune S. NielsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Nils Petter FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert
0Ottar WiklundNydalens SKdiskvalifisert

H 55-

1 970 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne JohannesenIL Gular10.505.29
2Jon BjørgumKristiansand OK10.56+0.065.32
3Lars FremstadLarvik OK10.59+0.095.34
4Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering11.00+0.105.35
5Onno VerberneOL Toten-Troll11.03+0.135.36
6Jørgen MårtenssonModum OL11.18+0.285.44
7Tore SagvoldenØstmarka OK11.22+0.325.46
8Nils HæstadFossum IF11.31+0.415.50
9Bjørn SolbergseterAustmarka IL12.00+1.106.05
10Peter ØstergaardSøllerød OK12.07+1.176.09
11Ove MartinsenHauketo IF12.18+1.286.14
12Richard Zeiner-GundersenFossum IF12.27+1.376.19
13Jack BjørnsenKristiansand OK12.29+1.396.20
14Jens Kr KoplandModum OL12.30+1.406.20
15Egil Wickstrand IversenHeming Orientering12.32+1.426.21
16Morten KarlsenMåren OK12.33+1.436.22
17Morten DueMåren OK12.38+1.486.24
18Axel BromanderFredrikstad SK13.00+2.106.35
19Nils-olof LarssonVänersborgs SK13.01+2.116.36
19Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL13.01+2.116.36
21Espen RaastadSkien OK13.10+2.206.41
22Frode BergersenHamar OK13.15+2.256.43
23Per Einar PedersliOL Trollelg13.18+2.286.45
24Lars SjökvistStora Tuna OK13.46+2.566.59
25Stein Arne NegårdVang OL13.58+3.087.05
26Richard TileyLakeland OC14.24+3.347.18
27Svein Harald HansenOK Silsand14.38+3.487.25
28Torbjørn SirumFrol IL14.40+3.507.26
29Sigbjørn ModalsliFossum IF15.03+4.137.38
30Carl-Göran StrutzEds SK15.18+4.287.45
31Tor StrandRaumar Orientering15.28+4.387.51
32Terje HenriksenAsker Skiklubb15.29+4.397.51
33Thor Inge TollehaugEiker OL15.48+4.588.01
34Frode LøsetRingerike OL16.04+5.148.09
35Erik HasliSnertingdal IF Orientering16.25+5.358.20
36Herman BakkeLøten o-lag16.30+5.408.22
37Kottonen HannuLynx16.44+5.548.29
38Tore LindaasElverum OK19.02+8.129.39
39Tormod ØvergaardVestre Akers SK19.18+8.289.47
40Morten Anker HoffmannLillomarka OL19.58+9.0810.08
41Petter FureOppsal Orientering19.59+9.0910.08
0Bernt RognesFreidigdiskvalifisert
0Nikolay KrupnovIL Tyrvingdiskvalifisert

H 60-

1 970 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag11.035.36
2Harald HoviSkien OK11.33+0.305.51
3Sixten WestlundOK Tyr11.52+0.496.01
4Per Kristian EkebergIL Tyrving11.54+0.516.02
5Einar JensenNydalens SK12.48+1.456.29
6Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK13.04+2.016.37
7Øystein RuudFredrikstad SK13.08+2.056.40
8Anders MalmbergKvarnsvedens GoIF OK13.36+2.336.54
9Geir Holm GundersenSturla, IF13.40+2.376.56
10Bent GalborgenIndre Østfold OK13.45+2.426.58
11Stefan GunnarssonKristinehamns OK14.09+3.067.10
12Reidar FossumAsker Skiklubb14.25+3.227.19
13Tommy RoosFalköpings AIK OK14.52+3.497.32
14Arnulf VillmoKorgen IL15.04+4.017.38
15Hugo ChristensenNotodden OL15.09+4.067.41
16Sjur GjestvangOL Toten-Troll16.02+4.598.08
17Jan SveenRaumar Orientering16.26+5.238.20
18Magne LysbergFreidig17.45+6.429.00
19Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL18.17+7.149.16
20Stein KlyveOK Moss18.29+7.269.22
21Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn20.07+9.0410.12
22Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn22.56+11.5311.38
23Rune HalkeVestre Akers SK28.48+17.4514.37
0Per StensethFredrikstad SKdiskvalifisert
0Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
0Bjørn HeidenstrømFredrikstad SKdiskvalifisert
0Bjørn GrindeOslostudentenes IKdiskvalifisert
0Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Rolf LundeEiker OLdiskvalifisert

H 65-

1 620 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn NørbechRingerike OL9.115.40
2Eldar BørsumBækkelagets SK9.15+0.045.42
3Svein S JacobsenIL Tyrving9.19+0.085.45
4Per-Erik ØstlieDriv IL9.31+0.205.52
5Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering9.35+0.245.54
6Atle RemmePorsgrunn OL9.57+0.466.08
7Torodd OsFørde IL10.13+1.026.18
8Knut LillealternFreidig10.24+1.136.25
9Paul SkjakerHadeland OL10.26+1.156.26
10Willy GrønstadGimle IF10.30+1.196.28
11Runar KittilsenStokke IL10.33+1.226.30
12Sveinung RekaaNotodden OL10.49+1.386.40
12Arvid GalborgenEds SK10.49+1.386.40
14Ragnar Niemi BergStokke IL11.19+2.086.59
15Odd Arild StrandStor-Elvdal SK11.22+2.117.00
16Nils-Petter WiikDriv IL11.38+2.277.10
17John Birger SkansenRudsbygd IL12.08+2.577.29
18Ove Gunnar JacobsenStokke IL12.51+3.407.55
19Nils Olav VennevikFreidig13.00+3.498.01
20Anders WaageFreidig13.09+3.588.07
21Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb13.31+4.208.20
22Tom BuggeByåsen IL14.19+5.088.50
23Tor Arne StoksethFredrikstad SK16.22+7.1110.06
24Christer GillenäsKristinehamns OK22.57+13.4614.09
0Jørn Bue OlsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Elling AakreAndebu ILdiskvalifisert

H 70-

1 620 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK10.026.11
2Roar ForbordMalvik IL10.31+0.296.29
3Dagfinn HoleBergens TF10.33+0.316.30
3Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering10.33+0.316.30
5Stefan G LarssonOK Njudung11.06+1.046.51
6Trond FeiringHamar OK11.08+1.066.52
7Leidulv VinjeNidarøst OK11.09+1.076.52
8Helge RevhaugRingerike OL11.14+1.126.56
9Ingar HåkonsenKongsberg OL11.22+1.207.00
10Magne RaadalFana IL11.54+1.527.20
11Hasse BergstrømIL Tyrving12.07+2.057.28
12Roar BjordalOppsal Orientering12.13+2.117.32
13Hans StordalOL Tønsberg og omegn12.14+2.127.33
14Carl Ove BergOK Skeidi12.32+2.307.44
15Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking13.13+3.118.09
16Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK13.16+3.148.11
17Bjørn W. LudvigsenSturla, IF13.22+3.208.15
18Henrik HvoslefIK Stern13.27+3.258.18
19Per VoldFana IL13.48+3.468.31
20Anders Johan KrosbyFredrikstad SK13.58+3.568.37
21Knut LindløvOK Moss15.00+4.589.15
22Bjørn A. SchouOK Sør16.36+6.3410.14
23Tore VaajeAsker Skiklubb18.00+7.5811.06
24Lasse VråleSturla, IF23.36+13.3414.34
0Helge BjaalandHeming Orienteringdiskvalifisert

H 75-

1 620 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering13.178.11
2Gunnar ØsterbøFreidig14.05+0.488.41
3Ola AaldeFreidig15.09+1.529.21
4Oddvar GjelstadSandefjord OK16.27+3.1010.09
5Henry SundsetvikOL Trollelg16.59+3.4210.29
0Per LøvaasOL Trollelgdiskvalifisert
0Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

H 80-

1 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peo BengtssonPan-Kristianstad12.477.53
2Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL14.30+1.438.57
3Axel IngvaldsenTIF Viking15.21+2.349.28

DIR A

2 100 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian KullerudKonnerud IL11.185.22
2Fanny Horn BirkelandHeming Orientering11.38+0.205.32
3Live Bredholdt JørgensenNTNUI12.32+1.145.58
4Trond BrevikFossum IF12.54+1.366.08
5Maren HaverstadNTNUI13.00+1.426.11
6Vigdis HobølOppsal Orientering13.10+1.526.16
7Jørn MyrlandNotodden OL13.34+2.166.27
8Trond EvensenOL Tønsberg og omegn13.46+2.286.33
9Øyvind SørllieHadeland OL14.04+2.466.41
10Øystein RodemNydalens SK14.10+2.526.44
11Hege KullerudKonnerud IL14.26+3.086.52
12Anja WingstedtHalden SK14.41+3.236.59
13Sigrid PedersliOL Trollelg14.44+3.267.00
14Audun FingarsenElverum OK14.57+3.397.07
15Lene Therese MyrlandNotodden OL15.07+3.497.11
16Sindre JohannessenFreidig15.09+3.517.12
17Fredrik SaugestadNydalens SK15.30+4.127.22
17Glenn MüllerFlyfemkamp15.30+4.127.22
19Anna-Thekla TonjerElverum OK15.43+4.257.29
20Axel Boix EscolanOslostudentenes IK16.04+4.467.39
21Stefani PopovaHadeland OL16.19+5.017.46
22Line Drange RuudRøyken OL16.20+5.027.46
23Bjørn SævikFlyfemkamp16.22+5.047.47
24Veikka VirtanenAngelniemen Ankkuri16.36+5.187.54
25Roger ØstvoldHeming Orientering16.44+5.267.58
26Tina Strømdal WikFreidig16.47+5.297.59
27Wenche RydningFlyfemkamp17.36+6.188.22
28Inger-Marie HobergFlyfemkamp17.40+6.228.24
29Joachim EideFlyfemkamp17.57+6.398.32
30Terje GudbrandsenHamar OK18.16+6.588.41
31Lenny Viking EnströmOslostudentenes IK18.41+7.238.53
32Mai Britt BjørkSandefjord OK19.01+7.439.03
33Randi AuneHalden SK19.24+8.069.14
34Maj-Lisbet RønningFreidig25.25+14.0712.06
35Johannes GjerstadOsterøy IL25.40+14.2212.13
36Kari ChristiansenSandefjord OK30.58+19.4014.44
0Jon KjensethHeming Orienteringdiskvalifisert

DIR B

1 550 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sandra HochstrasserNOTEAM11.127.13
2Kjetil HagenAsker Skiklubb11.34+0.227.27
3Katrine KlyveOK Moss12.18+1.067.56
4Ingrid SkaarerNydalens SK12.57+1.458.21
5Håkon KlubnesOK Moss13.48+2.368.54
6Aase RanheimRingsaker OK13.56+2.448.59
7Kristin SølbergIL Leik15.25+4.139.56
8Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn16.16+5.0410.29
9Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn16.18+5.0610.30
10Rune StrømsvikMeløy OK16.21+5.0910.32
11Knut AndersenLøten o-lag18.10+6.5811.43
12Helge BrynestadRingsaker OK18.34+7.2211.58
13Guro MoOL Toten-Troll20.24+9.1213.09
14Lillemor HallinOK Landehof22.00+10.4814.11
15Marleen KortStor-Elvdal SK27.02+15.5017.26
0Manuel BischofbergerNOTEAMdiskvalifisert

DIR C

1 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn BrækkeHalden SK7.335.23
2Elisabeth EspelandTynset IF10.12+2.397.17
3Merethe OlsenNOTEAM10.55+3.227.47
4Børge Nilsen BergFossum IF11.29+3.568.12
5Annika LoddengaardFlyfemkamp14.27+6.5410.19
6Hans Gøran BjørkSandefjord OK14.48+7.1510.34
7Tonje PalmgrenKolbotn og Skimt OL17.44+10.1112.40
8Knut BjerknesRøyken OL18.49+11.1613.26
9Hilde Anita RokkanMo OK24.26+16.5317.27
10Ellen Sofie RuudEiker OL41.56+34.2329.57

DIR N

1 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sonja AamodtOppsal Orientering20.4717.55
2Tina BjørnstadRaumar Orientering46.31+25.4440.06

N-åpen

1 410 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa25.0917.50
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa20.0014.11
Jan Olav BerganKongsberg OL14.5410.34
Johan Fredrik BraarudHalden SK23.0116.19
Linnea DalandKristiansand OK13.219.28
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange17.3212.26
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK24.2617.19
Jenny DanevadFredrikstad SK11.188.00
Vilma DanevadFredrikstad SK20.5714.51
Andreas DegnesIndre Østfold OK17.4512.35
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett13.399.40
Marte EgerKongsberg OL12.218.45
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK21.4315.24
Dagfinn GjerstadOsterøy IL14.5310.33
Malin GjetangerMåren OK14.3210.18
Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK19.0413.31
Erlend GrønliFreidig14.4510.27
Jarand GustafssonKongsberg OL9.076.27
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa12.418.59
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa25.0917.50
Caroline Sundby JakobsenOK Moss14.1410.05
Nicklas Angelskår KobbeltvedtTIF Viking18.1612.57
Ulrick Angelskår KobbeltvedtTIF Viking18.2113.00
Ole-Edvard KopperudIndre Østfold OK20.2714.30
Lars KostølKristiansand OK14.2010.09
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL13.139.22
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL13.069.17
Eirik LestebergKongsberg OL23.5116.54
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering27.0719.13
Trygve LundeBodø og Omegn IF Orientering18.4913.20
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK20.0814.16
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK20.0114.11
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn14.4610.28
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.539.08
Peder MoOL Toten-Troll13.109.20
Emil S MolenaarModum OL12.128.39
Filip MolenaarModum OL15.1010.45
Sofie Holm NedrebøOK Moss31.0422.01
Hermine Dirro OddenMåren OK55.4639.33
Isolde OddenMåren OK55.4939.35
Guro OttesenFredrikstad SK15.3111.00
Elise RenardKongsberg OL15.1510.48
Mathis RenardKongsberg OL22.1815.48
Astrid ReuschHeming Orientering18.0112.46
Ingvild RingheimLarvik OK27.3119.30
Sander Ryste OddenSarpsborg OL15.4611.10
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL12.298.51
Helene ScheeleNydalens SK11.037.50
Magnus SigurdssonStokke IL13.129.21
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL20.4614.43
Milla SkålandTrøsken IL31.0422.01
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL15.2410.55
Jon StrandKongsberg OL12.539.08
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL15.4011.06
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL12.398.58
Nikolai TesloHadeland OL16.1111.28
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL28.4420.22
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett13.469.45
Juliette UtneSarpsborg OL13.049.16
Fredrik Funderud WedumLillehammer OK22.0115.36
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL23.2016.32
Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa13.039.15
Hans Kristian WigerModum OL26.1318.35
Jørgen WigerModum OL26.0818.32
Ville Emil WingstedtHalden SK17.5912.45
Adele Øen SkålandTrøsken IL31.5922.40
Josef ØhmanGjø-Vard OL23.0016.18
Lauritz BrunborgNittedal OLdiskvalifisert
Anna Maria PedersenModum OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor