Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 31 mars 2017

Klasser: Visa alla | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | H 17-18 | H 19-20 | H 21-

H 17-18

5 470 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar MelsomFossum IF44.51
2Sebastian DalandKristiansand OK44.53+0.02
3Erling HjermstadFossum IF45.46+0.55
4Sander ArntzenAsker Skiklubb45.57+1.06
5Erik Hæstad BjørnstadFossum IF46.15+1.24
6Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb46.17+1.26
7Kasper FosserHeming Orientering46.22+1.31
8Oskar Spets StorhovFreidig46.27+1.36
9Jørgen BaklidKonnerud IL46.31+1.40
10Even-Johan KaspersenMo OK46.32+1.41
11Marius AurebekkKristiansand OK46.34+1.43
12Øyvind HjermstadFossum IF46.42+1.51
13Sindre R HoltHedrum OL46.43+1.52
14Aslak HeimdalKonnerud IL48.58+4.07
15Tord StrandKongsberg OL49.05+4.14
16Per Ivar StoklandGanddal IL49.53+5.02
17Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb49.55+5.04
18Audun BerganNydalens SK50.00+5.09
19Rasmus MathisenPorsgrunn OL50.03+5.12
20Trym B IslandOL Tønsberg og omegn50.10+5.19
21Axel HoveidAsker Skiklubb50.19+5.28
22Per Clemet WisløffAsker Skiklubb50.40+5.49
23Oscar LyngenFreidig51.14+6.23
24Bjørn Anders FlågenHeming Orientering51.20+6.29
25Njaal Ellegaard MelbyVang OL51.21+6.30
26Elias Skjolden SørensenLillomarka OL51.22+6.31
27Erlend BrendstuenHalden SK51.24+6.33
28Jens Johan BrekkeLillomarka OL51.37+6.46
29Eirik Høst FossgardLillomarka OL51.55+7.04
30Anders HaugskottOL Trollelg52.28+7.37
31Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF52.36+7.45
32Niels Christian HellerudHalden SK52.45+7.54
33Einar EkelandOddersjaa SSK53.10+8.19
34Håkon KornmoPorsgrunn OL54.34+9.43
35Andreas RambergØstmarka OK54.35+9.44
36Håkon LundKongsberg OL54.37+9.46
37Stian RykkjeVaregg Fleridrett54.38+9.47
38Trygve MyhrAsker Skiklubb54.41+9.50
39Sverre NarumVang OL54.46+9.55
40Peter GisholtFossum IF54.47+9.56
41Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering55.04+10.13
42Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL55.11+10.20
43Even LindaasVang OL59.05+14.14
43Kristian Fredrik LynumFreidig59.05+14.14
43Mathias RosenlundVaregg Fleridrett59.05+14.14
46Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn59.09+14.18
47Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.03.15+18.24
48Eskil FrøislandVang OL1.04.54+20.03
49Jostein Svaland DaleVang OL1.06.38+21.47
50Are LodgaardByåsen IL1.08.46+23.55
51Elias ØhmanGjø-Vard OL1.11.45+26.54
52Joar GjerdahlKonnerud IL1.21.28+36.37
0Mats EidsmoFreidigdiskvalifisert
0Mathias HermstadFreidigdiskvalifisert
0Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
0Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
0Skjalg NysæterSkien OKbrutt
0Alexander Skaug YtterbølHalden SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor