Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 31 mars 2017

D 17-18

3 880 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF41.2210.39
2Ane DyrkornEiker OL41.35+0.1310.43
3Thea Sildnes BaklidKonnerud IL41.36+0.1410.43
4Anine LomeHamar OK42.00+0.3810.49
5Hanne VassendPorsgrunn OL42.01+0.3910.49
6Hedda Raadal BjørloHalden SK42.02+0.4010.50
7Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK42.03+0.4110.50
8Helene EgerKongsberg OL42.37+1.1510.59
9Åsne Naadland HoloFossum IF42.59+1.3711.04
10Synne StrandAsker Skiklubb44.18+2.5611.25
11Maria PrestbøenSandefjord OK44.49+3.2711.33
12Pernille KatlaFossum IF44.50+3.2811.33
13Thea DyrkornEiker OL44.51+3.2911.33
14Aurora GjølsjøOK Moss44.57+3.3511.35
15Ingrid G. KvålsgardFossum IF44.59+3.3711.35
16Ella Arentz HagenSandefjord OK45.34+4.1211.44
17Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK46.21+4.5911.56
18Anna MeenPorsgrunn OL49.42+8.2012.48
19Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL49.44+8.2212.49
20Lene Berg HanssenByåsen IL49.48+8.2612.50
21Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss49.52+8.3012.51
22Kristina VollHaugesund IL Orientering50.28+9.0613.00
22Heidi Therese WiestVang OL50.28+9.0613.00
24Lotte MyklemyrEiker OL50.30+9.0813.00
25Agnethe HasliGjø-Vard OL50.31+9.0913.01
26Karoline AuneHalden SK50.33+9.1113.01
27Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering50.37+9.1513.02
27Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb50.37+9.1513.02
29Eli KolstadMo OK50.38+9.1613.02
30Marlin HaavengenKongsberg OL51.10+9.4813.11
30Dina ReitanFreidig51.10+9.4813.11
32Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL55.35+14.1314.19
33Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL56.27+15.0514.32
34Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1.00.42+19.2015.38
35Ingrid HasaasFossum IF1.02.41+21.1916.09
36Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.05.09+23.4716.47
0Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Elisabeth BrækkeHalden SKbrutt

D 19-20

5 180 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK50.309.44
2Ingrid LundanesEmblem IL53.03+2.3310.14
3Ingeborg EideByåsen IL53.19+2.4910.17
4Oda J SikkelandIL Tyrving53.20+2.5010.17
5Malin SandstadFreidig53.41+3.1110.21
6Silje HaugeHisøy OK53.53+3.2310.24
7Maiken Økern HågårdKonnerud IL54.44+4.1410.33
8Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK54.56+4.2610.36
9Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering55.31+5.0110.43
10Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb55.32+5.0210.43
11Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb56.36+6.0610.55
12Anne Willkommen EikenKongsberg OL56.52+6.2210.58
13Vilde MalmeiNTNUI57.07+6.3711.01
14Tonje Aasheim NymarkAskøy OL57.17+6.4711.03
15Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.00.57+10.2711.45
16Åshild KolstadFreidig1.00.58+10.2811.46
17Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.01.07+10.3711.47
18Karine VestølVegårshei IL1.01.08+10.3811.48
19Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.03.28+12.5812.15
20Emilie WestinPorsgrunn OL1.03.55+13.2512.20
21Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.03.59+13.2912.21
22Ellen Marie AriansenLillomarka OL1.04.00+13.3012.21
23Åse BerganNydalens SK1.04.28+13.5812.26
24Marit Melby JacobsenLardal OL1.04.32+14.0212.27
25Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.04.35+14.0512.28
26Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.05.01+14.3112.33
27Ingvild C. FleisjeLillomarka OL1.19.22+28.5215.19
28Idunn HaavengenKongsberg OL1.28.28+37.5817.04
29Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.29.20+38.5017.14
0Oda Q FossumFreidigdiskvalifisert
0Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 21-

6 270 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Jansson HaverstadNTNUI1.03.5110.11
2Siri UlvestadNydalens SK1.06.14+2.2310.33
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.06.31+2.4010.36
4Ingjerd MyhreKongsberg OL1.07.04+3.1310.41
5Marthe GløersenBækkelagets SK1.07.35+3.4410.46
6Lone BrochmannBækkelagets SK1.07.41+3.5010.47
7Ragnhild HjermstadFossum IF1.07.49+3.5710.48
8Anne M Hausken NordbergNydalens SK1.09.31+5.4011.05
9Malin SørensenNydalens SK1.09.39+5.4711.06
10Lene Godager KaasBækkelagets SK1.10.25+6.3411.13
11Ingunn Egeberg VáriNTNUI1.13.08+9.1611.39
12Evine Westli AndersenLøten o-lag1.27.02+23.1113.52
13Louise OramBækkelagets SK1.27.06+23.1513.53
14Marte Hoff HagenNTNUI1.32.46+28.5514.47
0Anine AhlsandNTNUIdiskvalifisert
0Ingrid GulbrandsenNTNUIdiskvalifisert
0Eirin Svanøe-HafstadFrol ILdiskvalifisert
0Christiane TrösseVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 17-18

5 470 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MelsomFossum IF44.518.11
2Sebastian DalandKristiansand OK44.53+0.028.12
3Erling HjermstadFossum IF45.46+0.558.22
4Sander ArntzenAsker Skiklubb45.57+1.068.24
5Erik Hæstad BjørnstadFossum IF46.15+1.248.27
6Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb46.17+1.268.27
7Kasper FosserHeming Orientering46.22+1.318.28
8Oskar Spets StorhovFreidig46.27+1.368.29
9Jørgen BaklidKonnerud IL46.31+1.408.30
10Even-Johan KaspersenMo OK46.32+1.418.30
11Marius AurebekkKristiansand OK46.34+1.438.30
12Øyvind HjermstadFossum IF46.42+1.518.32
13Sindre R HoltHedrum OL46.43+1.528.32
14Aslak HeimdalKonnerud IL48.58+4.078.57
15Tord StrandKongsberg OL49.05+4.148.58
16Per Ivar StoklandGanddal IL49.53+5.029.07
17Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb49.55+5.049.07
18Audun BerganNydalens SK50.00+5.099.08
19Rasmus MathisenPorsgrunn OL50.03+5.129.08
20Trym B IslandOL Tønsberg og omegn50.10+5.199.10
21Axel HoveidAsker Skiklubb50.19+5.289.11
22Per Clemet WisløffAsker Skiklubb50.40+5.499.15
23Oscar LyngenFreidig51.14+6.239.21
24Bjørn Anders FlågenHeming Orientering51.20+6.299.23
25Njaal Ellegaard MelbyVang OL51.21+6.309.23
26Elias Skjolden SørensenLillomarka OL51.22+6.319.23
27Erlend BrendstuenHalden SK51.24+6.339.23
28Jens Johan BrekkeLillomarka OL51.37+6.469.26
29Eirik Høst FossgardLillomarka OL51.55+7.049.29
30Anders HaugskottOL Trollelg52.28+7.379.35
31Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF52.36+7.459.36
32Niels Christian HellerudHalden SK52.45+7.549.38
33Einar EkelandOddersjaa SSK53.10+8.199.43
34Håkon KornmoPorsgrunn OL54.34+9.439.58
35Andreas RambergØstmarka OK54.35+9.449.58
36Håkon LundKongsberg OL54.37+9.469.59
37Stian RykkjeVaregg Fleridrett54.38+9.479.59
38Trygve MyhrAsker Skiklubb54.41+9.509.59
39Sverre NarumVang OL54.46+9.5510.00
40Peter GisholtFossum IF54.47+9.5610.00
41Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering55.04+10.1310.04
42Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL55.11+10.2010.05
43Even LindaasVang OL59.05+14.1410.48
43Kristian Fredrik LynumFreidig59.05+14.1410.48
43Mathias RosenlundVaregg Fleridrett59.05+14.1410.48
46Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn59.09+14.1810.48
47Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.03.15+18.2411.33
48Eskil FrøislandVang OL1.04.54+20.0311.51
49Jostein Svaland DaleVang OL1.06.38+21.4712.10
50Are LodgaardByåsen IL1.08.46+23.5512.34
51Elias ØhmanGjø-Vard OL1.11.45+26.5413.07
52Joar GjerdahlKonnerud IL1.21.28+36.3714.53
0Mats EidsmoFreidigdiskvalifisert
0Mathias HermstadFreidigdiskvalifisert
0Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
0Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
0Skjalg NysæterSkien OKbrutt
0Alexander Skaug YtterbølHalden SKbrutt

H 19-20

7 420 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL58.597.56
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK59.53+0.538.04
3Håkon Raadal BjørloHalden SK59.56+0.568.04
4Håvard EidsmoFreidig1.00.02+1.038.05
5Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.00.17+1.188.07
6Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.02.02+3.028.21
7Knut AasheimHalden SK1.09.28+10.299.21
8Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1.09.29+10.299.21
9Peter NordbrødenHalden SK1.09.51+10.519.24
10Martin Borge HeirFossum IF1.11.12+12.129.35
11Tobias KristensenLarvik OK1.11.20+12.219.36
12Kjetil MølnvikFreidig1.11.29+12.299.38
13Sturla FrydenlundSturla, IF1.12.23+13.249.45
14Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.15.05+16.0510.07
15Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.15.08+16.0810.07
16Tarjei HoloFossum IF1.16.05+17.0510.15
17Kristian Nilsen SandnesEmblem IL1.16.37+17.3810.19
18Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.17.34+18.3510.27
19Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg1.17.35+18.3510.27
20Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1.18.04+19.0410.31
21Ole Wanvik HaugenFreidig1.22.54+23.5411.10
22Adrian OpheimFreidig1.27.31+28.3111.47
23Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.30.29+31.2912.11
24Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1.30.38+31.3912.12
25Vegard MyklemyrEiker OL1.34.02+35.0212.40
26Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.37.10+38.1113.05
27Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.44.03+45.0314.01
28Sander H. RogndokkenNydalens SK1.47.44+48.4414.31
29Lars SolliMo OK1.47.48+48.4814.31
0Ivar Jevne ArnesenHamar OKdiskvalifisert
0Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKdiskvalifisert
0Erlend Nilsen SandnesEmblem ILdiskvalifisert
0Marius PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
0Jostein TandbergNydalens SKbrutt

H 21-

9 680 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.16.457.55
2Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.16.47+0.017.55
3Espen FiskumHalden SK1.16.48+0.037.56
4Håvard HagaNydalens SK1.16.51+0.057.56
5Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.16.52+0.077.56
6Anders NordbergNydalens SK1.16.59+0.147.57
7Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett1.17.07+0.227.57
8Bjørn EkebergIL Tyrving1.17.13+0.287.58
9Ivar LundanesEmblem IL1.17.30+0.458.00
10Vegard Brun SagaIL Tyrving1.17.31+0.468.00
11Emil GranqvistNTNUI1.18.28+1.438.06
12Oskar StørmerFossum IF1.18.38+1.538.07
13Martin VisterFrol IL1.18.40+1.558.07
14Vegard DanielsenKristiansand OK1.18.41+1.558.07
15Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.18.42+1.578.07
16Dag BlandkjennKristiansand OK1.18.43+1.588.07
17Håvard IrgensKristiansand OK1.18.49+2.048.08
18Simen AamodtNTNUI1.18.52+2.078.08
19Sindre Østgulen DeiszNTNUI1.18.59+2.148.09
20Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.20.19+3.348.17
21Eirik Kamstrup HovindHalden SK1.20.24+3.388.18
22Henrik EijsinkNydalens SK1.20.24+3.398.18
23Øystein SørensenNydalens SK1.20.55+4.108.21
24Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.22.08+5.238.29
25Jostein AndersenNydalens SK1.22.30+5.458.31
26Anders TiltnesIL Tyrving1.23.54+7.098.40
27Anders Felde OlaussenNTNUI1.24.29+7.448.43
28Filip WadstenHalden SK1.24.35+7.498.44
29Anders VisterNydalens SK1.28.48+12.039.10
30Rasmus Rørholt  TheisenNTNUI1.31.31+14.469.27
31Nicholas OskarssonLillomarka OL1.32.49+16.049.35
32Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1.32.54+16.099.35
33Øyvind HelgerudHalden SK1.32.58+16.139.36
34Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.33.04+16.199.36
35Magne JutulstadNTNUI1.33.09+16.249.37
36Matias Hodne HanischKristiansand OK1.35.09+18.249.49
37Mikkel SørensenNTNUI1.36.25+19.409.57
38Emil JönssonIL Tyrving1.38.15+21.3010.08
39Torbjørn SagbergIL Tyrving1.39.46+23.0110.18
40Petter Marki ErichsenKristiansand OK1.42.42+25.5610.36
41Jørgen FiskumFrol IL1.43.13+26.2810.39
42Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.45.03+28.1810.51
43Philipp von ArxNTNUI1.45.08+28.2310.51
44Erik GustafssonNTNUI1.45.11+28.2610.51
45Ivar Aukrust OsmoenNTNUI1.45.40+28.5510.54
46Andreas Svingheim MagerøyFrol IL1.45.55+29.1010.56
47Sondre Ruud BråtenNydalens SK1.47.00+30.1411.03
48Dag Steinar RagvinBø OL1.50.40+33.5411.25
0Alan CherryNydalens SKdiskvalifisert
0Mikal Brastad LarsenNydalens SKdiskvalifisert
0Mats NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
0Øystein PettersenNydalens SKdiskvalifisert
0Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
0Paul SirumFrol ILdiskvalifisert
0Øyvind WiggenByåsen ILdiskvalifisert
0Morten JørgensenKristiansand OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor