Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Sarpsborg orienteringslag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Sarpsborg orienteringslag
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: lørdag 10 oktober 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 11-12 | D 17- | D 50- | H 11-12 | H 17- | H 50- | D13-16 | H13-16

N-åpen

1 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martin BysveenSarpsborg OL13.098.46
Sigrid HaugeSarpsborg OL9.456.30
Lukas HentzeSarpsborg OL17.0611.24
Pål-Steinar KureSarpsborg OL17.0611.24
Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL15.1810.12
Ask SkivdalSarpsborg OL14.299.39
Eskil SkivdalSarpsborg OL20.3313.42
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL12.508.33
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL12.528.34

D 11-12

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny HaugeSarpsborg OL41.5218.12

D 17-

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margrete KrageSarpsborg OL18.127.00
2Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL20.08+1.567.44
3Cathrine LillestrandTrøsken IL21.52+3.408.24
4Helena ÅsbergSarpsborg OL22.34+4.228.40
4Wenche LindløvSarpsborg OL22.34+4.228.40
6Benedicte PedersenSarpsborg OL23.51+5.399.10

D 50-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL18.086.58
2Elsie BrenneVarteig OL30.17+12.0911.38

H 17-

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn Henry LillestrandTrøsken IL17.356.45
2Jonas OlsengSarpsborg OL17.40+0.056.47
3Ole IngesenSarpsborg OL20.12+2.377.46
0Espen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert

H 50-

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans HusebySarpsborg OL17.166.38
2Kjell Einar AndersenVarteig OL17.26+0.106.42
3Øystein JensenSarpsborg OL18.33+1.177.08
4Bjørn ÅstorpSarpsborg OL19.51+2.357.38
5Dag BrennåsVarteig OL21.52+4.368.24
6Per Olaf KlemsdalVarteig OL23.40+6.249.06

D13-16

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL22.168.33
2Nina PedersenSarpsborg OL24.07+1.519.16
3Pernille SvaeSarpsborg OL27.01+4.4510.23
4Siri PedersenSarpsborg OL28.12+5.5610.50
5Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL29.26+7.1011.19

H13-16

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin AasenSarpsborg OL17.256.41
2Amund KorsæthTrøsken IL19.57+2.327.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor