Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 3/2016)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 3/2016)
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: lørdag 28 mai 2016

D19-

5 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett53.5210.09
2Helen MartinsenIL Gular55.32+1.4010.28
3Ingunn Moss RognsvågVaregg Fleridrett57.16+3.2410.48
4Dagrun Daltveit SlettebøFana IL58.15+4.2310.59
5Mariell ArntzenGneist, IL1.11.16+17.2413.26
6Ragnhild FemsteinevikVaregg Fleridrett1.12.54+19.0213.45
7Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett1.17.15+23.2314.34

H19-

7 300 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett54.467.30
2Rune NygaardIL Gular58.03+3.177.57
3Bjarthe WesterheimStord Orientering59.01+4.158.05
4Andreas G. PoldenGneist, IL1.02.21+7.358.32
5Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1.02.43+7.578.35
6Helge NysæterBergens TF1.03.18+8.328.40
7Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett1.03.41+8.558.43
8Oskar RøenVaregg Fleridrett1.04.33+9.478.50
9Kenneth WesterheimStord Orientering1.06.02+11.169.02
10Ronny RykkjeVaregg Fleridrett1.08.05+13.199.19
11Johannes NarumVaregg Fleridrett1.08.34+13.489.23
12Trygve BuanesTIF Viking1.09.08+14.229.28
13Pål SkogedalAsker Skiklubb1.09.11+14.259.28
14Magne KnudsenGneist, IL1.11.36+16.509.48
15Knut KyrkjebøTIF Viking1.12.12+17.269.53
16Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.16.09+21.2310.25
17Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.24.45+29.5911.36
18Ross JuvikIL Gular1.31.20+36.3412.30
19Lok Hin MaVaregg Fleridrett1.41.52+47.0613.57
20Knut UtneFana IL1.45.19+50.3314.25
0Göran WinbladRehns BKdiskvalifisert
0Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D17-18

4 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje Aasheim NymarkAskøy OL45.3010.34
2Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett48.52+3.2211.21
3Hanne DaltveitFana IL56.02+10.3213.01
4Julie Roll TørnqvistFana IL56.38+11.0813.10
5Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular1.13.51+28.2117.10

H17-18

5 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas GrønbechAskøy OL1.02.0911.43

D15-16

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Strømme LidTIF Viking44.3812.23
2Tora Aasheim NymarkTIF Viking49.05+4.2713.38
3Ingunn Torød BusetGneist, IL51.22+6.4414.16
4Marie Oen-SivertsenTIF Viking56.31+11.5315.41
0Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gulardiskvalifisert

H15-16

4 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian RykkjeStord Orientering37.448.46
2Kristian RykkjeVaregg Fleridrett39.44+2.009.14
3Magnus GjerstadOsterøy IL48.26+10.4211.15
4Mathias RosenlundVaregg Fleridrett50.15+12.3111.41
5Johan EikangerIL Gular56.21+18.3713.06
6Scott JuvikIL Gular56.32+18.4813.08
7Andreas NysæterBergens TF1.06.33+28.4915.28
8Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1.07.41+29.5715.44
9Olav Hammersland GarnesGneist, IL1.09.59+32.1516.16
0Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Aune DørmenenVaregg Fleridrettbrutt

D13-14

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular41.5214.57
2Kristine Bog VikaneFana IL44.12+2.2015.47
3Marie Roll-TørnqvistFana IL48.10+6.1817.12
0Oda Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert

H13-14

2 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Bell LysakerFana IL26.059.18
2Ulrik HellenTIF Viking29.25+3.2010.30
3Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett35.37+9.3212.43
4Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb39.59+13.5414.16
5Andreas DaleBergens TF42.22+16.1715.07
6Tage RosenlundVaregg Fleridrett55.22+29.1719.46
7Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.22.56+56.5129.37
0Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Sindre Haaland WesterbøGneist, ILdiskvalifisert
Magnus Strømme LidTIF Vikingbrutt

D40-

4 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rannveig NordhagenFana IL50.3111.44
2Karianne StrømmeTIF Viking51.22+0.5111.56
3Tove AasheimAskøy OL54.04+3.3312.34
4Ragnhild BalsvikOsterøy IL59.22+8.5113.48
5Kirsti LysakerFana IL1.00.56+10.2514.10
6Anja WannagFana IL1.00.58+10.2714.10
7Marian KjellevoldIL Gular1.21.22+30.5118.55
8Lene RykkjeVaregg Fleridrett1.29.51+39.2020.53

H40-

5 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore NymarkAskøy OL45.018.29
2Sveinung RykkjeStord Orientering49.41+4.409.22
3Tom JohannessenGneist, IL55.36+10.3510.29
4Bjart Are HellenTIF Viking56.34+11.3310.40
5Kjetil DammTIF Viking56.48+11.4710.43
6Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.00.59+15.5811.30
7Sverre Johan NærheimIL Gular1.04.57+19.5612.15
8Bård HeklandIL Gular1.07.43+22.4212.46
9Petter Oen-SivertsenTIF Viking1.08.35+23.3412.56
10Jon-Kåre HansenTIF Viking1.09.29+24.2813.06
11Jon DaleBergens TF1.12.43+27.4213.43
12Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.30.35+45.3417.05

D50-

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid RognsvågOs Orienteringsklubb49.5713.52
2Lise ChristensenTIF Viking50.32+0.3514.02
3Hege FjellbirkelandIL Gular57.36+7.3916.00
4Ingrid SandvollGneist, IL1.00.02+10.0516.40

H50-

4 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom Eirik EikangerIL Gular37.288.42
2Arne JohannesenIL Gular38.47+1.199.01
3Tore JuvikIL Gular41.16+3.489.35
4Bjørn HøllelandFana IL42.12+4.449.48
5Jan Petter HansenIL Gular43.48+6.2010.11
6Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett43.54+6.2610.12
7Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett49.23+11.5511.29
8Tore Svein NeseAskøy OL51.19+13.5111.56
9Tommy SævareidOs Orienteringsklubb57.37+20.0913.23
10Eldar HeideFana IL58.30+21.0213.36
11Alfon JohansenBergens TF1.01.14+23.4614.14
0Johannes GjerstadOsterøy ILdiskvalifisert
0Matti TorgersenBergens TFdiskvalifisert

D60-

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina SoligardBergens TF56.4315.45
2Berit HegdalBergens TF1.01.45+5.0217.09

H60-

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein LingaIL Gular43.1712.01
2Ørjan Eirik ValestrandFana IL46.34+3.1712.56
3Erling StrandBergens TF57.02+13.4515.50
4Svein Jarl HansenVoss IL58.47+15.3016.19
5Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.08.30+25.1319.01

D70-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF39.1614.01
2Marie HerigstadOs Orienteringsklubb43.53+4.3715.40
0Ingrid RollFana ILdiskvalifisert

H70-

3 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag SlettenBergens TF51.0614.11
2Sigvald RobberstadHalsnøy OL54.27+3.2115.07
3Magne RaadalFana IL57.00+5.5415.50
4Ingolf DybvikStord Orientering1.01.16+10.1017.01
5Per VikaneFana IL1.08.38+17.3219.03
6Dagfinn HoleBergens TF1.11.53+20.4719.58
0Harald WesterheimFitjar ILdiskvalifisert

D11-12

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett16.569.57

H19-AK

5 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vemund HansenTIF Viking1.07.0712.39

D17-AK

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda RykkjeStord Orientering44.5312.28

A-Åpen-L4

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan HauglandÅrstad IL48.5613.35
0Geir HeksemFana ILdiskvalifisert

D35-K

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone RosenlundVaregg Fleridrett44.5516.02
2Jannike Bremar JohannessenGneist, IL49.28+4.3317.40
3Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett54.20+9.2519.24
4May-lill DammTIF Viking57.16+12.2120.27
5Astri Ese HoleBergens TF1.12.37+27.4225.56
0Marie PontoppidanOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

H15-20B

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular33.5712.07

B-Åpen

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas BergeOs Orienteringsklubb33.0011.47
2Torild MyrliTIF Viking42.53+9.5315.18

D/H-10

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett46.5927.38
0Oskar HeksemFana IL40.4924.00

D/H13-16C

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen WesterheimStord Orientering29.0717.07
2Sondre BataldenFana IL33.45+4.3819.51
3Halvor Fetveit SundalFana IL36.49+7.4221.39

D/H17-C

1 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siren VatshelleFana IL22.1613.05
2Bodil NærheimIL Gular38.01+15.4522.21
3Grethe Oen-SivertsenTIF Viking40.25+18.0923.46
4Geir RognsvågOs Orienteringsklubb43.33+21.1725.37
5Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett48.21+26.0528.26
6Gry Sveri LierTIF Viking51.57+29.4130.33

N-Åpen Lang

2 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Andrea Hennø HaugenFana IL39.35+6.1914.08
0Ingeborg StrandenesFana IL39.21+6.0514.03
0Sondre AksnesIL Gular33.1611.52
0Vemund WannagFana ILdiskvalifisert

D/H11-12N

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard AksnesIL Gular23.2513.46
2Helene NysæterBergens TF32.25+9.0019.04
0Amanda Daltveit SlettebøFana ILdiskvalifisert

D/H13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen Vatshelle HalvorsenFana IL24.0514.10

N-Åpen Kort

1 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Karoline StrandenesFana IL33.2519.39
0Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett24.3214.25
0Atle WannagFana IL35.4821.03
0Andreas Strømme LidTIF Viking25.0114.42
0Dagfinn GjerstadOsterøy IL35.0120.35
0Dorthea Hennø HaugenFana IL33.4319.50
0Tonje RykkjeStord Orientering22.0112.57
0Iris Popsueva BuanesTIF Viking46.1727.13
0Robin ChernovIL Gular32.2119.01
0Tomas ChernovIL Gular32.1919.00
0Kyril EikangerGneist, IL22.5213.27
0Anne Sofie NærheimIL Gular32.3319.08
0Samuel NærheimIL Gular53.32+7.1531.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor