Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kristtornløpet (HOK-Ranking 2/2016)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kristtornløpet (HOK-Ranking 2/2016)
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: søndag 17 april 2016

N-Åpen

1 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagfinn GjerstadOsterøy IL11.469.03
2Hildegunn Olsen AadlandFitjar IL14.00+2.1410.46
3Selma AndresenStord Orientering14.17+2.3110.59
4Klara Olsen AadlandFitjar IL14.25+2.3911.05
5Tori TorbjørnsenFitjar IL14.29+2.4311.08
6Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett15.06+3.2011.36
7Erika JægerStord Orientering15.20+3.3411.47
8Triana K. NerhusStrand-Ulv20.00+8.1415.23
9Eldrid FitjarFitjar IL20.48+9.0216.00
10Nikolai OlsenFitjar IL22.02+10.1616.56
11Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering22.21+10.3517.11
12Sebastian OlsenFitjar IL23.30+11.4418.04
13Josefine BlomquistBergens TF28.52+17.0622.12
14Olav Olsen AadlandFitjar IL45.28+33.4234.58
15Olve TorbjørnsenFitjar IL51.09+39.2339.20

N-Åpen Lang

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora RykkjeStord Orientering21.3311.58
2Jon Fitjar HjelleFitjar IL27.21+5.4815.11
2Anna Fitjar HjelleFitjar IL27.21+5.4815.11
4Ola Fitjar HjelleFitjar IL27.29+5.5615.16
5Emma Fitjar HjelleFitjar IL34.24+12.5119.06

D/H-10

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RykkjeStord Orientering31.4815.54

D11-12

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Fitjar HjelleFitjar IL31.1515.37

D/H11-12N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene NysæterBergens TF14.5011.24

D13-14

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett32.2315.25
2Marie Roll-TørnqvistFana IL34.59+2.3616.39
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular37.46+5.2317.59
4Andrea SkageGneist, IL40.24+8.0119.14

D15-16

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL39.0011.28
2Tora Aasheim NymarkTIF Viking40.31+1.3111.55
3Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular42.01+3.0112.21
4Mari Strømme LidTIF Viking43.31+4.3112.47
5Ingunn Torød BusetGneist, IL45.32+6.3213.23
6Marie Oen-SivertsenTIF Viking45.57+6.5713.30
7Annie MyhreStord Orientering58.56+19.5617.20
8Sofie YstebøTIF Viking1.09.16+30.1620.22

D15-16B

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild BohneVaregg Fleridrett55.1526.18

D17-AK

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Moss RognsvågVaregg Fleridrett36.5010.50
0Ina Hopland SkageGneist, ILdiskvalifisert

D17-18

4 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje Aasheim NymarkAskøy OL46.3710.35
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering53.48+7.1112.13
3Kristina VollHaugesund IL Orientering57.50+11.1313.08
4Ida Johanne AadlandSamnanger IL1.00.19+13.4213.42
5Ida LehmannVaregg Fleridrett1.24.48+38.1119.16

D19-

5 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett48.228.57
2Helen MartinsenIL Gular54.38+6.1610.07
3Malene ØenStord Orientering1.12.09+23.4713.21
4Line Drange RuudRøyken OL1.13.19+24.5713.34
5Mariell ArntzenGneist, IL1.16.32+28.1014.10
6Vilde Hopland SkageGneist, IL1.22.24+34.0215.15
7Kristine VadStord Orientering1.34.41+46.1917.32

D35-K

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda RykkjeStord Orientering25.3712.11
2Trude KyrkjebøTIF Viking49.28+23.5123.33
3May Lill DammTIF Viking51.19+25.4224.26
4Tone RosenlundVaregg Fleridrett52.32+26.5525.00
5Siren HoplandGneist, IL53.34+27.5725.30
6Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett54.30+28.5325.57
7Astri Ese HoleBergens TF1.03.37+38.0030.17
8Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1.20.53+55.1638.30

D40-

4 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi HoleBergens TF46.4010.36
2Karianne StrømmeTIF Viking51.42+5.0211.44
3Randi EngløkkHaugesund IL Orientering56.54+10.1412.55
4Kirsti LysakerFana IL57.37+10.5713.05
5Ragnhild BalsvikOsterøy IL1.00.42+14.0213.47
6Birgitte TorbjørnsenIL Gular1.03.55+17.1514.31
7Tove AasheimAskøy OL1.04.15+17.3514.36

D50-

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise ChristensenTIF Viking44.4713.10
2Hege FjellbirkelandIL Gular46.24+1.3713.38
3Turid RognsvågOs Orienteringsklubb46.26+1.3913.39
4Ann Karin TjørhomGanddal IL49.48+5.0114.38
5Mai Helen LingaIL Gular53.35+8.4815.45
6Ingrid SandvollGneist, IL54.46+9.5916.06
7Elin Sjødin DrangeVaregg Fleridrett1.17.22+32.3522.45
8Torild MyrliTIF Viking1.40.57+56.1029.41

D60-

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siren GreveBergens TF45.5813.31
2Nina SoligardBergens TF47.02+1.0413.50
3Berit HegdalBergens TF49.01+3.0314.25

D70-

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF35.3016.54
2Ingrid RollFana IL1.04.05+28.3530.30

H11-12

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage Bell LysakerFana IL25.4212.51
2Jørgen Skram IsdahlFitjar IL34.10+8.2817.05

H13-14

2 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulrik HellenTIF Viking20.039.32
2Birk Bell LysakerFana IL21.00+0.5710.00
3Andreas DaleBergens TF21.04+1.0110.01
4Erik BohneVaregg Fleridrett21.40+1.3710.19
5Martin StautlandStord Orientering24.13+4.1011.31
6Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering27.48+7.4513.14
7Ivan KrutikovStord Orientering29.35+9.3214.05
8Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering31.09+11.0614.50
9Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering31.47+11.4415.08
10Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett34.24+14.2116.22
11Magnus LehmannVaregg Fleridrett36.23+16.2017.19
12Jørgen WesterheimStord Orientering38.27+18.2418.18
13Lars EvensenGneist, IL52.02+31.5924.46
14Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.01.51+41.4829.27
0Sindre Haaland WesterbøGneist, ILdiskvalifisert
0Magnus Strømme LidTIF Vikingdiskvalifisert

H15-16

4 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian RykkjeStord Orientering39.559.04
2Mathias RosenlundVaregg Fleridrett48.38+8.4311.03
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering51.53+11.5811.47
4Johan EikangerIL Gular53.48+13.5312.13
5Magnus GjerstadOsterøy IL55.22+15.2712.34
6Andreas NysæterBergens TF55.58+16.0312.43
7Scott JuvikIL Gular56.36+16.4112.51
8Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1.00.35+20.4013.46
9Aune DørmænenVaregg Fleridrett1.06.31+26.3615.07
10Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.09.15+29.2015.44
11Mads Jørgen SkageGneist, IL1.09.22+29.2715.45
0Kristian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Sigve Rygg EikelandBergens TFdiskvalifisert

H15-16B

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AarbøStord Orientering31.0614.48

H17-18

5 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering53.339.55
2Knut KyrkjebøTIF Viking57.04+3.3110.34

H19-

8 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering1.00.537.30
2Alan CherryVaregg Fleridrett1.00.56+0.037.31
3Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1.04.37+3.447.58
4Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett1.05.03+4.108.01
5Oskar RøenVaregg Fleridrett1.06.27+5.348.12
6Andreas G. PoldenGneist, IL1.07.02+6.098.16
7Helge NysæterBergens TF1.17.14+16.219.32
8Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett1.20.21+19.289.55
9Robert FredriksenNotodden OL1.45.19+44.2613.00
10Øyvind JohannessenGneist, IL1.49.19+48.2613.29
0Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H40-

5 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Arne AadlandSamnanger IL44.028.09
2Tore NymarkAskøy OL47.25+3.238.46
3Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL55.10+11.0810.12
4Sveinung RykkjeStord Orientering56.47+12.4510.30
5Jarle HauglandStord Orientering57.34+13.3210.39
6John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering1.00.33+16.3111.12
7Tom JohannessenGneist, IL1.01.24+17.2211.22
8Kjetil DammTIF Viking1.02.10+18.0811.30
9Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1.03.42+19.4011.47
10Rune VassendenHalsnøy OL1.09.34+25.3212.52
11Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.09.57+25.5512.57
12Bjart Are HellenTIF Viking1.10.10+26.0812.59
13Petter Oen-SivertsenTIF Viking1.11.05+27.0313.09
14Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering1.56.57+1.12.5521.39
0Ronny RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H50-

4 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild AasheimGanddal IL37.138.27
2Tom Eirik EikangerIL Gular38.28+1.158.44
3Tore JuvikIL Gular45.15+8.0210.17
4Arne Henrik HovdenStord Orientering45.46+8.3310.24
5Ole TørnqvistFana IL47.05+9.5210.42
6Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett49.50+12.3711.19
7Jan Petter HansenIL Gular50.13+13.0011.24
8Bjørn-Inge SkageGneist, IL50.48+13.3511.32
9Rolf Atle RolfsnesFitjar IL51.52+14.3911.47
10Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering53.16+16.0312.06
11Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett57.24+20.1113.02
12Tommy SævareidOs Orienteringsklubb58.17+21.0413.14
13Torgeir StrandFana IL1.01.25+24.1213.57
14Knut A MolvikGneist, IL1.06.44+29.3115.10

H60-

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb38.1011.13
2Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb38.58+0.4811.27
3Atle AlvheimFana IL41.29+3.1912.12
4Ørjan Eirik ValestrandFana IL43.21+5.1112.45
5Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb47.18+9.0813.54

H70-

3 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagfinn HoleBergens TF49.2414.31
2Jonny HuseStord Orientering50.48+1.2414.56
3Ingolf DybvikStord Orientering51.23+1.5915.06
4Per VoldFana IL53.34+4.1015.45
5Sigvald RobberstadHalsnøy OL1.01.13+11.4918.00
6Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.03.41+14.1718.43
7Harald HaugenStord Orientering1.04.08+14.4418.51
8Harald WesterheimFitjar IL1.11.36+22.1221.03
9Geir HusdalTIF Viking1.18.25+29.0123.03

H19-AK

5 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen RognsvågOs Orienteringsklubb51.279.31
2Håkon RykkjeStord Orientering51.33+0.069.32

A-ÅpenL3

4 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ove VedøyStord Orientering54.4912.27
2Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1.09.22+14.3315.45

A-ÅpenL4

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan HauglandÅrstad IL45.5413.30

B-Åpen

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge JørgensenHaugesund IL Orientering31.2314.56
2Geir Arne IsdahlFitjar IL32.07+0.4415.17
3Frode FitjarFitjar IL33.08+1.4515.46
4Helge RosenlundVaregg Fleridrett33.15+1.5215.50
5Inger BjergaVaregg Fleridrett49.39+18.1623.38

D/H13-16C

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob RolfsnesFitjar IL18.269.13
2Johannes AndersenStord Orientering25.02+6.3612.31
3Oda Volden de FineFitjar IL27.19+8.5313.39
4Eline Fitjar HjelleFitjar IL47.09+28.4323.34

D/H17-C

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette FitjarFitjar IL20.5610.28
2Kjetil HjelleFitjar IL21.30+0.3410.45
3Vibeke NymoVaregg Fleridrett21.32+0.3610.46
4Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett26.31+5.3513.15
5Oddvar de FineFitjar IL32.29+11.3316.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor