Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for GNEIST 2-dagers (HOK-Rankingløp 1/2016 (Sammenlagtresultat)), dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: GNEIST 2-dagers (HOK-Rankingløp 1/2016 (Sammenlagtresultat))
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: lørdag 9 april 2016 - søndag 10 april 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

Askøy OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Tonje Aasheim NymarkD17- (26)45.42+1.01
2Lise Balestrand GrønbechD35-K (20)30.30+1.26
7Tove AasheimD17- (26)1.01.33+16.52
10Tore NymarkH17- (49)1.04.36+19.50
17Andreas GrønbechH17- (49)1.25.10+40.24

Bergens TF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Siren GreveD60- (6)34.42
1Dagfinn HoleH70- (20)41.04
1Bjørg KocbachD70- (3)28.50
2Erling StrandH60- (11)47.49+17.33
2Andreas DaleH13-14 (16)18.08+0.05
2Nina GogaD/H17-C (8)23.30+5.32
3Randi HoleD17- (26)46.04+1.23
3Sindre EkrheimB-åpen (13)33.13+3.29
7Astri Ese HoleD35-K (20)49.36+20.32
7Josefine BlomquistN-åpen kort (22)33.55+19.54
8Andreas NysæterH15-16 (17)1.17.51+35.43
17Matti TorgersenH50- (32)1.16.49+37.09
Berit HegdalD60- (6)diskvalifisert

Fana IL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Bjørn HøllelandH50- (32)39.40
1Birk Bell LysakerH13-14 (16)18.03
1Brage Bell LysakerH11-12 (4)19.45
2Astrid OrmbergD60- (6)1.04.22+29.40
2Ketil NummedalB-åpen (13)32.43+2.59
3Ørjan Eirik ValestrandH60- (11)51.42+21.26
4Jan Olav OrmbergH60- (11)55.22+25.06
4Magne RaadalH70- (20)50.10+9.06
4Marie Roll-TørnqvistD13-14 (12)32.59+5.38
5Sigurd EiknerH50- (32)49.13+9.33
5Per VikaneH70- (20)51.27+10.23
6Kristine VikaneD13-14 (12)33.50+6.29
8Kirsti LysakerD17- (26)1.04.29+19.48
8Ole TørnquistH50- (32)52.40+13.00
9Tord MykingH50- (32)52.49+13.09
9Per VoldH70- (20)1.22.42+41.38
10Marianne NummedalD17- (26)1.10.24+25.43
10Øistein BøeH50- (32)52.58+13.18
11Magnus DøskelandN-åpen kort (22)39.13+25.12
12Ingrid DøskelandN-åpen kort (22)39.44+25.43
21Knut UtneH17- (49)1.29.30+44.44
Ketil DøskelandH17- (49)diskvalifisert
Harald LyngtunH70- (20)diskvalifisert

Fitjar IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Jens Øien KlosterH13-14 (16)32.49+14.46

Gneist, IL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingrid SandvollD50- (10)34.56
1Sigrid SøvikD17-AK (4)34.21
1Hedda Erica EikangerD11-12 (2)19.37
1Kjell SkageD/H17-C (8)17.58
1Mariell SkageD/H11-12N (10)17.15
2Iris SkageD/H11-12N (10)22.31+5.16
2Kiril EikangerN-åpen kort (22)14.44+0.43
3Mathea Patterson MøklebustD13-14 (12)31.14+3.53
3Sindre Haaland WesterbøH13-14 (16)28.29+10.26
3Ina Hopland SkageD/H17-C (8)27.42+9.44
4Marie Egeland StoroN-åpen kort (22)27.03+13.02
5Ingunn Torød BusetD15-16 (11)53.38+19.36
5Anny Patterson MøklebustD13-14 (12)33.26+6.05
5Birte NordeideD35-K (20)33.19+4.15
5Lars EvensenH13-14 (16)32.37+14.34
6Gro Birkeland SøvikD35-K (20)35.09+6.05
8Lasse SkageN-åpen kort (22)34.16+20.15
10Benedicte FleslandN-åpen kort (22)34.54+20.53
11Arne KnudsenH17- (49)1.09.21+24.35
13Roald LauransenH50- (32)58.57+19.17
16Knut A MolvikH50- (32)1.09.00+29.20

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sigvald RobberstadH70- (20)43.00+1.56

IL Gular

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Rune NygaardH17- (49)44.46
1Helen MartinsenD17- (26)44.41
1Eli Fjellbirkeland JohannesenD15-16 (11)34.02
1Svein LingaH60- (11)30.16
1Mari Fjellbirkeland JohannesenD13-14 (12)27.21
1Bodil HåheimN-åpen lang (1)51.45
2Scott JuvikH15-16 (17)44.34+2.26
2Tom Eirik EikangerH50- (32)40.52+1.12
2Hege FjellbirkelandD50- (10)36.10+1.14
2Marian KjellevoldD17-AK (4)1.09.26+35.05
3Tore JuvikH50- (32)45.03+5.23
3Ane Sofie NærheimD/H11-12N (10)33.20+16.05
4Arne JohannesenH50- (32)45.23+5.43
4Mai Helen LingaD50- (10)1.09.14+34.18
5Eyvind Kjellevold MaldeH15-16 (17)51.49+9.41
6Johan EikangerH15-16 (17)52.27+10.19
6Samuel Elias NærheimN-åpen kort (22)33.30+19.29
15Sverre Johan NærheimH17- (49)1.20.14+35.28
16Ross JuvikH17- (49)1.25.02+40.16
Oda Kjellevold MaldeD13-14 (12)brutt

Os Orienteringsklubb

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marie PontoppidanD35-K (20)29.04
4Matias Døsen PontoppidanH13-14 (16)31.22+13.19
4Ingvar Lindvik AuflemD/H17-C (8)36.46+18.48
8Anita Lindvik-SævareidD35-K (20)1.09.33+40.29
13Espen RognsvågH17- (49)1.11.35+26.49
14Tommy SævareidH50- (32)1.01.39+21.59

Osterøy IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Magnus GjerstadH15-16 (17)51.36+9.28
9Ragnhild BalsvikD17- (26)1.06.28+21.47

Samnanger IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Magnus ErdalH17-AK (6)53.28+0.17
4Per Arne AadlandH17- (49)53.56+9.10
4Ida Johanne AadlandD17- (26)52.15+7.34
12Rune ErdalH50- (32)54.23+14.43
15Peter StoykovH50- (32)1.02.51+23.11

Stord Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ingolf DybvikH70- (20)43.36+2.32
6Sveinung RykkjeH17- (49)56.12+11.26
7Stian RykkjeH15-16 (17)53.33+11.25

TIF Viking

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Vemund HansenH17-AK (6)53.11
1Andreas Strømme LidN-åpen kort (22)14.01
2Mari Strømme LidD15-16 (11)34.26+0.24
3Tora Aasheim NymarkD15-16 (11)34.34+0.32
3Lise ChristensenD50- (10)41.11+6.15
3Trude KyrkjebøD35-K (20)32.54+3.50
4Marie Oen-SivertsenD15-16 (11)34.49+0.47
5Karianne StrømmeD17- (26)52.52+8.11
6Egill KnudsenH70- (20)52.06+11.02
7Jan Harald Helmich PedersenH70- (20)56.18+15.14
7Tore LidB-åpen (13)56.24+26.40
8Axel IngvaldsenH70- (20)57.42+16.38
8Magnus Strømme LidH13-14 (16)48.05+30.02
9Iris Popsueva BuanesN-åpen kort (22)34.52+20.51
12Knut KyrkjebøH17- (49)1.11.16+26.30
19Kjetil DammH17- (49)1.26.19+41.33
20Petter Oen-SivertsenH17- (49)1.29.24+44.38
Trygve BuanesH17- (49)diskvalifisert
May-lill DammD35-K (20)diskvalifisert

Universitets BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Harald SodemannH17- (49)1.44.17+59.31

Varegg Fleridrett

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristian RykkjeH15-16 (17)42.08
1Ragnhild BohneD15-20B (2)32.33
2Alan CherryH17- (49)45.16+0.30
2Eirunn Husby NordstadD13-14 (12)29.50+2.29
3Per Harald Havnen JohansenH17- (49)46.52+2.06
3Mathias RosenlundH15-16 (17)45.49+3.41
3Sverre Stuland TysværN-åpen kort (22)26.32+12.31
4Astrid Oline ErvikD35-K (20)33.05+4.01
4Inger BjergaB-åpen (13)35.02+5.18
5Petter Marki ErichsenH17- (49)55.58+11.12
5Per Øivind HusbyH60- (11)57.06+26.50
5Anne WestergårdB-åpen (13)35.07+5.23
5Ragna Oline Doppelhofer ErvikN-åpen kort (22)28.52+14.51
6Kårhild Husby NordstadD17- (26)53.04+8.23
6Jan Kjærner-SembH50- (32)50.51+11.11
6Vibeke NymoB-åpen (13)35.15+5.31
7Ronny RykkjeH17- (49)56.47+12.01
7Owen Jarvis WestergårdH50- (32)50.54+11.14
7Jon Erik Doppelhofer ErvikH13-14 (16)42.28+24.25
8Oskar RøenH17- (49)58.14+13.28
9Øyvind Macody LundH17- (49)1.02.45+17.59
11Sverre OttesenH50- (32)53.21+13.41
14Ørjan Svaland AasH17- (49)1.17.32+32.46
18Gernot DoppelhoferH17- (49)1.26.12+41.26

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jan HauglandB-åpen (13)29.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor