Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for GNEIST 2-dagers (HOK-Rankingløp 1/2016 (Sammenlagtresultat)), dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: GNEIST 2-dagers (HOK-Rankingløp 1/2016 (Sammenlagtresultat))
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: lørdag 9 april 2016 - søndag 10 april 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)

H17-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune NygaardIL Gular31.01
2Alan CherryVaregg Fleridrett31.46+0.45
3Göran WinbladeRehns BK33.15+2.14
4Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett33.20+2.19
5Per Arne AadlandSamnanger IL35.38+4.37
6Trygve BuanesTIF Viking36.27+5.26
7Tore NymarkAskøy OL39.37+8.36
8Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett40.09+9.08
9Anders Tønnessen RødFana IL41.38+10.37
10Ronny RykkjeVaregg Fleridrett41.42+10.41
11Arne KnudsenGneist, IL42.51+11.50
12Tormod SkaugeIL Gular45.25+14.24
13Trond DøskelandFana IL46.46+15.45
14Knut KyrkjebøTIF Viking48.38+17.37
15Sverre Johan NærheimIL Gular51.29+20.28
16Ketil DøskelandFana IL54.16+23.15
17Bård HeklandIL Gular56.19+25.18
18Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett57.54+26.53
19Andreas GrønbechAskøy OL58.49+27.48
20Kasper ValestrandVaregg Fleridrett59.53+28.52
21Kjetil DammTIF Viking1.03.25+32.24
22Petter Oen-SivertsenTIF Viking1.05.27+34.26
23Knut UtneFana IL1.08.38+37.37
Jostein KvaklandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Oskar RøenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D17-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje Aasheim NymarkAskøy OL32.31
2Helen MartinsenIL Gular34.09+1.38
3Randi HoleBergens TF34.41+2.10
4Ida Johanne AadlandSamnanger IL39.07+6.36
5Karianne StrømmeTIF Viking39.17+6.46
6Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett39.34+7.03
7Siri KollerudLillomarka OL39.59+7.28
8Tove AasheimAskøy OL41.57+9.26
9Ingrid LøvåsVaregg Fleridrett44.18+11.47
10Marianne NummedalFana IL45.24+12.53
11Julie Roll TørnqvistFana IL45.39+13.08
12Ragnhild BalsvikOsterøy IL45.43+13.12
13Vilde Hopland SkageGneist, IL47.45+15.14
14Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular48.16+15.45
15Kristine GrønlundFana IL49.43+17.12
16Runa AlmelandFana IL1.07.10+34.39

H17-AK

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vemund HansenTIF Viking37.48
2Marcel NiederhauserAskøy OL45.52+8.04
3Magnus ErdalSamnanger IL52.04+14.16
4Odin LingaIL Gular57.41+19.53

H15-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett29.40
2Scott JuvikIL Gular33.31+3.51
3Mathias RosenlundVaregg Fleridrett33.54+4.14
4Magnus GjerstadOsterøy IL35.05+5.25
5Johan EikangerIL Gular41.41+12.01
6Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular42.38+12.58
7Andreas NysæterBergens TF58.08+28.28
8Sigve Rygg EikelandBergens TF1.15.55+46.15
Eirik Bjerke OtteråTIF Vikingdiskvalifisert

H50-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom Eirik EikangerIL Gular26.22
2Arne JohannesenIL Gular29.07+2.45
3Bjørn HøllelandFana IL29.38+3.16
4Tore JuvikIL Gular34.36+8.14
5Øistein BøeFana IL35.37+9.15
6Sverre OttesenVaregg Fleridrett36.02+9.40
7Tommy SævareidOs Orienteringsklubb39.39+13.17
8Tord MykingFana IL39.49+13.27
9Rune ErdalSamnanger IL40.53+14.31
10Knut A MolvikGneist, IL42.48+16.26
11Håkon MogstadFana IL45.52+19.30
12Matti TorgersenBergens TF49.06+22.44
13Peter StoykovSamnanger IL54.32+28.10
14Atle Toft AlmelandFana IL58.11+31.49
Atle AustrheimKvernbit ILdiskvalifisert

D15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular28.26
2Mari Strømme LidTIF Viking28.59+0.33
3Marie Oen-SivertsenTIF Viking29.52+1.26
4Tora Aasheim NymarkTIF Viking30.28+2.02
5Ingunn Torød BusetGneist, IL30.51+2.25
Sofie YstebøTIF Vikingdiskvalifisert

D50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lise ChristensenTIF Viking30.17
2Hege FjellbirkelandIL Gular31.42+1.25
3Ingrid SandvollGneist, IL34.24+4.07
4Lisbeth AadlandSamnanger IL40.44+10.27
6Mai Helen LingaIL Gular54.47+24.30
7Nina Lokøen KnudsenGneist, IL56.48+26.31

D60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siren GreveBergens TF33.19
2Berit HegdalBergens TF36.54+3.35
3Astrid OrmbergFana IL43.48+10.29

H60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein LingaIL Gular26.46
2Ørjan Eirik ValestrandFana IL29.14+2.28
3Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett38.37+11.51
4Egil KarlsenAskøy OL39.57+13.11
5Erling StrandBergens TF40.28+13.42
6Jan Olav OrmbergFana IL47.20+20.34

H70-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagfinn HoleBergens TF30.45
2Sigvald RobberstadHalsnøy OL35.30+4.45
3Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking36.05+5.20
4Magne RaadalFana IL38.28+7.43
5Per VoldFana IL39.18+8.33
6Per VikaneFana IL42.15+11.30
7Per Olaf TangenFana IL47.08+16.23
8Axel IngvaldsenTIF Viking49.36+18.51
9Egill KnudsenTIF Viking49.51+19.06
Harald RisnesFana ILdiskvalifisert

D13-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular25.23
2Marie Roll-TørnqvistFana IL28.21+2.58
3Mathea Patterson MøklebustGneist, IL30.14+4.51
4Anny Patterson MøklebustGneist, IL31.27+6.04
6Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett33.45+8.22
7Oda Kjellevold MaldeIL Gular35.14+9.51
Marie AadlandSamnanger ILbrutt

D70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF28.56
2Else Lerche RaadalFana IL38.46+9.50

D35-K

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb28.58
2Tone RosenlundVaregg Fleridrett29.03+0.05
3Birte NordeideGneist, IL33.30+4.32
4May-lill DammTIF Viking35.59+7.01
4Astri Ese HoleBergens TF1.09.27+40.29
5Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett37.48+8.50
5Gro Birkeland SøvikGneist, IL43.38+14.40
6Trude KyrkjebøTIF Viking39.43+10.45
7Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb40.17+11.19
8Karianne AlsakerÅrstad IL48.59+20.01
Lise Balestrand GrønbechAskøy OLdiskvalifisert

H13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas BrackeTIF Viking9.49
1Birk Bell LysakerFana IL18.37+8.48
2Andreas DaleBergens TF21.06+11.17
3Magnus Strømme LidTIF Viking23.00+13.11
4Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb27.56+18.07
5Fredrik VikenGneist, IL41.16+31.27
6Lars EvensenGneist, IL42.09+32.20
7Sindre Haaland WesterbøGneist, IL51.56+42.07

B-åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jesper BlomquistBergens TF25.43+10.26
1Vibeke NymoVaregg Fleridrett15.17
2Ketil NummedalFana IL31.36+16.19
3Sindre EkrheimBergens TF37.36+22.19
4Tore LidTIF Viking38.16+22.59
5Kathrin JakobsenFana IL50.14+34.57

D11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL11.53

D/H17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell SkageGneist, IL19.52+1.38
2Nina GogaBergens TF18.14
3Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb18.21+0.07
Ina Hopland SkageGneist, ILdiskvalifisert

D/H11-12N

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
2Sondre AksnesIL Gular30.11+18.27
2Vegard AksnesIL Gular11.44
3Helene NysæterBergens TF40.31+28.47
3Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking12.08+0.24
4Iris SkageGneist, IL13.49+2.05
5Mariell SkageGneist, IL17.47+6.03
6Ane Sofie NærheimIL Gular18.12+6.28

N-åpen kort

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kiril EikangerGneist, IL10.13
2Marie Egeland StoroGneist, IL13.47+3.34
3Andreas Strømme LidTIF Viking14.28+4.15
4Benedicte FleslandGneist, IL1.07.07+56.54
4Lea SkaugeIL Gular16.00+5.47
5Samuel Elias NærheimIL Gular17.08+6.55
6Dagfinn GjerstadOsterøy IL18.20+8.07
7Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18.40+8.27
8Josefine BlomquistBergens TF26.33+16.20
9Johanne O. EllingsenFana IL33.46+23.33

H11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL13.07
2Olve HeklandIL Gular20.40+7.33
3Ivar O. EllingsenFana IL24.37+11.30

D17-AK

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid SøvikGneist, IL32.04
2Marian KjellevoldIL Gular41.08+9.04

D15-20B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
5Ragnhild BohneVaregg Fleridrett31.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor