Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nittedalsløpet med Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nittedalsløpet med Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 5 juni 2016

N-åpen

1 480 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Iver AarsethNydalens SK23.2815.51
Nov Bar-NathanLillomarka OL12.498.39
Olaf Blom-HagenFossum IF16.2811.07
Sondre BrantsbergNittedal OL18.5412.46
Lars FlaskerudOL Toten-Troll26.4918.07
Soveig FærdenKolbotn og Skimt OL36.4524.49
Jonas HirschBækkelagets SK31.3321.19
Håkon Fenne IngjerdBækkelagets SK31.5321.32
Mari KallesonOppsal Orientering15.4110.35
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK22.3315.14
Natalie KollerudLillomarka OL23.5316.08
Eirin KolshusOppsal Orientering32.5322.13
Emil LadehoffNittedal OL22.4615.22
Jacob Finstad LandIL Tyrving16.3011.08
August Lea KabbeNydalens SK20.2013.44
Hermine Dirro OddenMåren OK1.05.0743.59
Isolde OddenMåren OK1.05.4044.22
Santi RosenvoldØstmarka OK20.5114.05
Amund SaugestadNydalens SK33.2822.36
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF13.138.55
Eline SkaarNittedal OL33.4822.50
Ingrid SkaarNittedal OL32.3422.00
Miller SteenNittedal OL20.1113.38
Ask Felland SætnanFossum IF13.379.12
Storm Kristoffer VeitsleNittedal OL19.1112.57
Eivind VågsnesOppsal Orientering22.0014.51

D -10

2 010 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Guro BrændenLillomarka OL50.1324.59
Erika A. GjedeboOppsal Orientering33.5016.49
Martine Arntzen HaugØstmarka OK28.1814.04
Hanne Wærp HaugeNydalens SK41.5020.48
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK44.3022.08
Pernille Nor-WollØstmarka OK38.0218.55
Fanny Staff ValstadNittedal OL55.1027.26
Eira Skaarer WiklundNydalens SK21.0310.28
Astrid YtterbøAsker Skiklubb30.1815.04

D 11-12

2 550 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig21.218.22
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn25.25+4.049.58
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK26.37+5.1610.26
4Mari AarsethNydalens SK27.44+6.2310.52
5Signe HoloFossum IF33.45+12.2413.14
6Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF33.51+12.3013.16
7Nora Christine HansenRøyken OL36.15+14.5414.12
8Marie SaugestadNydalens SK36.51+15.3014.27
9Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb38.12+16.5114.58
10Sigrid NermoenØstmarka OK38.18+16.5715.01
11Sara MartiniAsker Skiklubb41.24+20.0316.14
12Ingvild Berner MyhreFossum IF42.04+20.4316.29
13Penelope LeaNydalens SK42.54+21.3316.49
14Nora SørbergRaumar Orientering42.57+21.3616.50
15Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb44.24+23.0317.24
16Hannah Syrdal ØenHeming Orientering46.29+25.0818.13
17Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb56.25+35.0422.07

D 11-12N

1 980 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Line Hetle WasbergOppsal Orientering45.0622.46
2Annika Jarstadmarken PriceØstmarka OK45.25+0.1922.56
3Nene Mariama Holt DialloØstmarka OK45.30+0.2422.58

D 13-14

4 100 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL41.2410.05
2Oda ScheeleNydalens SK41.59+0.3510.14
3Maya Jones ArnesenHeming Orientering47.31+6.0711.35
4Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK47.39+6.1511.37
5Ina MartiniAsker Skiklubb48.36+7.1211.51
6Ea LunøeNydalens SK49.11+7.4711.59
7Malene JebsenHeming Orientering51.09+9.4512.28
8Marte Madslien BakkenNydalens SK51.24+10.0012.32
9Amélie AamodtOppsal Orientering51.40+10.1612.36
10Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering52.56+11.3212.54
11Tina KallesonOppsal Orientering55.12+13.4813.27
12Pia Young VikNydalens SK58.25+17.0114.14
13Noor Dirro-HeluMåren OK1.01.53+20.2915.05
14Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.03.12+21.4815.24
15Ida SolliMo OK1.05.02+23.3815.51
16Ella BerstadHeming Orientering1.07.37+26.1316.29
17Elise Wærp HaugeNydalens SK1.17.23+35.5918.52
18Netta Bar-NathanLillomarka OL1.24.28+43.0420.36
19Ida Marie FlågenHeming Orientering1.31.11+49.4722.14
20Ragnhild Mathea HelmersenFet OL1.39.31+58.0724.16

D 13-16C

2 910 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL40.4113.58
2Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb49.24+8.4316.58
3Guro HjerpaasenAsker Skiklubb1.02.25+21.4421.26

D 13-16N

2 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Hetle WasbergOppsal Orientering44.4617.33
2Andrea H. RogndokkenFet OL46.27+1.4118.12

D 15-16

4 580 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HoloFossum IF46.0710.04
2Jenny BaklidKonnerud IL46.15+0.0810.05
3Malin HaugeHisøy OK47.09+1.0210.17
4Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb50.11+4.0410.57
5Ane Sofie KroghOppsal Orientering50.53+4.4611.06
6Hedda Raadal BjørloHalden SK54.14+8.0711.50
7Maren NorderudIL Tyrving55.10+9.0312.02
8Tonje Rognerud BøeFossum IF55.17+9.1012.04
9Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb55.28+9.2112.06
10Ragne WiklundNydalens SK56.11+10.0412.16
11Ingrid G. KvålsgardFossum IF56.22+10.1512.18
12Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL57.22+11.1512.31
13Linn Mei WaalerMåren OK57.30+11.2312.33
14Oda Marie ColquhounLillomarka OL59.17+13.1012.56
15Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb59.25+13.1812.58
16Maria Rørvik HaverLillomarka OL1.02.05+15.5813.33
17Karianne Olsvik DengerudNydalens SK1.02.17+16.1013.35
18Ada WulfsbergNydalens SK1.09.15+23.0815.07
19Karen Hoel JomaasFossum IF1.11.08+25.0115.31
20Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)1.15.23+29.1616.27
21Inger Marie RødnesOppsal Orientering1.15.40+29.3316.31
22Ragne NorrudFossum IF1.17.14+31.0716.51
23Ingrid MadslienNydalens SK1.18.48+32.4117.12
24Carmen DirroMåren OK1.21.29+35.2217.47
25Hedda SkatvedtRaumar Orientering1.27.32+41.2519.06
0Ingrid HasaasFossum IFdiskvalifisert
0Pernille KatlaFossum IFdiskvalifisert

D 15-16B

4 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb1.22.4918.31

D 17-A kort

3 660 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine Williksen HøilandFossum IF43.5311.59
2Karoline AndersenAsker Skiklubb45.16+1.2312.22
3Heidi ØstliRaumar Orientering48.58+5.0513.22
4Elin KallesonOppsal Orientering55.28+11.3515.09
5Elise UllernIL Tyrving1.00.34+16.4116.32
6Solveig BerganNydalens SK1.09.18+25.2518.56
0Ingrid BredalenLillomarka OLdiskvalifisert
0Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 17-B

4 470 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde JarstadmarkenØstmarka OK1.10.1815.43
2Lenka WestinPorsgrunn OL1.10.47+0.2915.50
3Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll1.20.09+9.5117.55
4Gunhild MyhrAsker Skiklubb1.23.03+12.4518.34
5Ingrid NermoenØstmarka OK1.28.45+18.2719.51
6Ida BrændenRaumar Orientering1.29.09+18.5119.56
7Cecilie Wærp HaugeNydalens SK1.35.37+25.1921.23
8Ingvild Holt DialloØstmarka OK1.42.09+31.5122.51
9Sølvi Skilbrei MartiniAsker Skiklubb1.44.56+34.3823.28

D 17-C

2 910 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi BernerFossum IF41.5814.25
2Cecilie Christin KvermeFossum IF1.00.06+18.0820.39
3Laila Eriksen BlomFet OL1.03.41+21.4321.53
4Hege AndersenIL Koll1.21.27+39.2927.59

D 21-

7 610 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL1.13.529.42
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK1.14.41+0.499.48
3Tone E LyeNydalens SK1.27.14+13.2211.27
4Guro VassendFossum IF1.38.13+24.2112.54
5Hanne NøvikNydalens SK1.41.31+27.3913.20
6Kari SvingheimFrol IL1.42.40+28.4813.29
7Marthe GløersenBækkelagets SK1.46.23+32.3113.58
8Helene Lund-JohansenIL Tyrving1.51.15+37.2314.37

D 35-

6 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK1.02.1110.16
2Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.23.47+21.3613.50

D 40-

6 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin HaugskottOL Trollelg1.05.1210.46
2Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering1.06.43+1.3111.01
3Astrid KravdalGjø-Vard OL1.07.00+1.4811.04
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.19.51+14.3913.11
0Berit HerstadBækkelagets SKdiskvalifisert

D45 AK

2 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit-Elin IdenOK Moss39.2714.43
2Marianne ArnesenAsker Skiklubb41.46+2.1915.35
3Line SletnerLillomarka OL43.54+4.2716.22
4Maria PerssonAsker Skiklubb47.30+8.0317.43

D 45-

5 330 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit Sofie WiklundNydalens SK56.1410.33
2Hilda ØfsthusAsker Skiklubb57.05+0.5110.42
3Torunn Spets StorhovFreidig59.02+2.4811.04
4Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK1.01.26+5.1211.31
5Hanne Lerche RaadalHalden SK1.05.51+9.3712.21
6Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK1.08.13+11.5912.47
7Isa HeggedalKonnerud IL1.10.39+14.2513.15
8Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb1.13.47+17.3313.50
9Anne Borgen SturødNydalens SK1.18.39+22.2514.45
10Ann Elin FlågenHeming Orientering1.22.11+25.5715.25
11Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.29.30+33.1616.47
12Paula BerstadHeming Orientering1.33.44+37.3017.35
13Kathrine LunøeNydalens SK1.33.48+37.3417.35
14Stine ArntzenSandefjord OK1.50.18+54.0420.41
0Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Bodil NordenströmFossum IFdiskvalifisert

D 50-

5 330 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria JonssonNydalens SK54.4110.15
2Alix Young VikNydalens SK59.49+5.0811.13
3Unn Hilde HeggedalKongsberg OL1.04.44+10.0312.08
4Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb1.07.46+13.0512.42
5Kjersti HovFossum IF1.12.36+17.5513.37
6Kari MadslienNydalens SK1.13.54+19.1313.51
7Trude FixdalIL Koll1.16.38+21.5714.22
8Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)1.19.39+24.5814.56
9Tone BakkenLillomarka OL1.20.06+25.2515.01
10Anne MadslienNydalens SK1.23.35+28.5415.40
11Ida SyversenRøyken OL1.23.36+28.5515.41
12Anne Kristine NorderudIL Tyrving1.30.18+35.3716.56
13Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.34.57+40.1617.48
14Magnhild T. MølnvikFossum IF1.38.06+43.2518.24
15Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.53.48+59.0721.21
16Hege HeibergHadeland OL1.56.32+1.01.5121.51

D 55-

3 660 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Grethe RustadRaumar Orientering40.3211.04
2Berit DanielsenIL Tyrving45.48+5.1612.30
3Runa SkyttersæterHeming Orientering45.49+5.1712.31
4Bente LandmarkFossum IF49.08+8.3613.25
5Liv Grete VollHaugesund IL Orientering59.11+18.3916.10
6Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering1.17.53+37.2121.16

D 60-

3 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche HultgreenIL Tyrving43.5011.58
2Randi NilstadIL Tyrving58.06+14.1615.52

D 70-

2 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hjørdis ØvreåsBotne SK1.33.5235.01

H -10

2 010 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering37.4018.44
Oskar Paulsen BekkelundNittedal OL54.4527.14
Frikk FinsrudAsker Skiklubb35.0017.24
Amund FlaskerudOL Toten-Troll24.1712.04
Markus HirschBækkelagets SK53.1526.29
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK44.0921.57
Sondre KornmoPorsgrunn OL31.5015.50
Mathias LinløkkenØstmarka OK25.2412.38
Aksel NesNittedal OL46.5623.20
Jonas SteenNittedal OL35.3417.41
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering27.5113.51

H 11-12

2 550 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian Fredrik BorgIL Koll32.1812.40
2Simen Gløgård StensrudNittedal OL34.04+1.4613.21
3Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb34.22+2.0413.28
4Liam Viggo WingstedtHalden SK34.25+2.0713.29
5Marius E. AamodtOppsal Orientering39.15+6.5715.23
6Jo Randar HolmøyHadeland OL40.14+7.5615.46
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb45.57+13.3918.01
8Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK50.45+18.2719.54
9Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll56.12+23.5422.02
10Eskil BrændenLillomarka OL58.03+25.4522.45
0Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 11-12N

1 980 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil KolshusOppsal Orientering20.1710.14
2Vemund Solli WilhelmsenOppsal Orientering23.16+2.5911.45
3Martin Christoffer BorgIL Koll27.35+7.1813.55
4Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering29.15+8.5814.46

H 13-14

4 290 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK35.288.16
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb36.31+1.038.30
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering37.34+2.068.45
4Mikkel KatlaFossum IF40.36+5.089.27
5Teodor Mo HjelsethNydalens SK41.05+5.379.34
6Vebjørn Blom-HagenFossum IF41.26+5.589.39
7Kristian ØstermannHeming Orientering42.24+6.569.53
8Ole Jakob FrankrigNydalens SK44.14+8.4610.18
9Christopher LadimOK Moss44.54+9.2610.27
10Simen FritznerNittedal OL47.16+11.4811.01
11Ådne SkjærsteinIL Tyrving47.58+12.3011.10
12Felix FinsrudAsker Skiklubb48.13+12.4511.14
13Erlend BørliFossum IF49.13+13.4511.28
14Anders Håvard LarsenNydalens SK49.37+14.0911.33
15Eilev KvaaleAsker Skiklubb49.54+14.2611.37
16Henrik ReuschHeming Orientering50.18+14.5011.43
17Kasper Bakken UlsethNydalens SK50.37+15.0911.47
18Birk Felland SætnanFossum IF51.18+15.5011.57
19Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb54.05+18.3712.36
20Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering55.02+19.3412.49
21Gaute FosstveitRaumar Orientering56.32+21.0413.10
22Stian Måseide SørlieRaumar Orientering58.11+22.4313.33
23Ferdinand FremmingHeming Orientering58.40+23.1213.40
24August Syrdal ØenHeming Orientering59.59+24.3113.58
25Anselm ReichenbachOppsal Orientering1.00.52+25.2414.11
26Joakim Wilkens JernbergNydalens SK1.03.28+28.0014.47
27Arthur BrunborgNittedal OL1.11.22+35.5416.38
28John OtterleiØstmarka OK1.14.49+39.2117.26
29Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.15.47+40.1917.39
30Gustav Andresen SkotteFossum IF1.31.39+56.1121.21
31Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb1.32.40+57.1221.36
32Birk ThorstensenOppsal Orientering1.55.28+1.20.0026.54
0Simen Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Martin BirkelundAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Halvard KornmoPorsgrunn OLbrutt

H 13-16C

2 910 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik GudimØstmarka OK1.07.4723.17
2Eirik Nytun NergårdNittedal OL1.23.04+15.1728.32

H 15-16

5 420 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander ArntzenAsker Skiklubb44.118.09
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK49.02+4.519.02
3Lars Young VikNydalens SK49.24+5.139.06
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb50.54+6.439.23
5Audun Uglenes BerganNydalens SK53.36+9.259.53
6Simen Spets StorhovFreidig54.47+10.3610.06
7Per Clemet WisløffAsker Skiklubb55.01+10.5010.09
8Elias Skjolden SørensenLillomarka OL55.13+11.0210.11
9Emil StørmerFossum IF55.17+11.0610.11
10Håkon SturødNydalens SK57.02+12.5110.31
11Sivert Sande KvermeFossum IF1.02.30+18.1911.31
12Vegard LøvliAsker Skiklubb1.02.34+18.2311.32
13Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1.03.10+18.5911.39
14Trygve MyhrAsker Skiklubb1.06.56+22.4512.20
15Peter GisholtFossum IF1.16.10+31.5914.03
16Andreas RambergØstmarka OK1.17.39+33.2814.19
17Eirik Høst FossgardLillomarka OL1.20.00+35.4914.45
18Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.23.08+38.5715.20
19Eivind Berner MyhreFossum IF1.23.55+39.4415.28
20Herman BrunborgNittedal OL1.25.27+41.1615.45
21Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering1.26.39+42.2815.59
22Alexander SmebyNydalens SK1.37.28+53.1717.58
23Mathias Pedersen VoldLillomarka OL2.04.49+1.20.3823.01

H 17-A kort

6 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.29.2314.46

H 17-B

4 470 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik SaugestadNydalens SK52.5811.50
2Sverre WisløffAsker Skiklubb53.54+0.5612.03
3Fredrik FærdenKolbotn og Skimt OL59.51+6.5313.23
4Runar ThorstensenOppsal Orientering1.05.40+12.4214.41
5Kjetil HagenAsker Skiklubb1.05.59+13.0114.45
6Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL1.10.00+17.0215.39
7Torleif GaltelandAsker Skiklubb1.12.33+19.3516.13
8Ola NilsenOppsal Orientering1.12.53+19.5516.18
9Espen JernbergNydalens SK1.13.36+20.3816.27
10Jarle RogndokkenFet OL1.16.47+23.4917.10
11Magne AasAsker Skiklubb1.17.46+24.4817.23
12Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.43.18+50.2023.06

H 17-C

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per SørbergRaumar Orientering49.3717.03

H 17-N

2 550 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL43.3817.06

H 21-

10 200 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Borger MelsomFossum IF1.15.577.26
2Håvard HagaNydalens SK1.20.35+4.387.54
3Eirik Kamstrup HovindHalden SK1.21.10+5.137.57
4Anders TiltnesIL Tyrving1.22.16+6.198.03
5Anders NordbergNydalens SK1.22.47+6.508.06
6Morten Jarvis WestergårdHalden SK1.24.35+8.388.17
7Emil WingstedtHalden SK1.26.49+10.528.30
8Anders Felde OlaussenHalden SK1.28.14+12.178.39
9Andreas RüedlingerHalden SK1.28.42+12.458.41
10Erik ThorssonTurun Metsänkävijät1.30.26+14.298.51
11Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK1.35.09+19.129.19
12Magnus SvingheimRaumar Orientering1.36.12+20.159.25
13Jostein AndersenNydalens SK1.36.23+20.269.26
14Halvor SaunesNydalens SK1.37.04+21.079.30
15Pål SkogedalAsker Skiklubb1.38.51+22.549.41
16Eirik RustadRaumar Orientering1.39.09+23.129.43
17Martin IvarssonGöteborg Majorna OK1.39.54+23.579.47
18Erling SommerfeltTurun Metsänkävijät1.40.31+24.349.51
19Ragnar TonjerNydalens SK1.41.34+25.379.57
20Kjetil BjørloHalden SK1.43.13+27.1610.07
21Håkon HeggedalNydalens SK1.43.46+27.4910.10
22Øyvind EngerNydalens SK1.43.48+27.5110.10
23Sigur HeggedalNydalens SK1.45.27+29.3010.20
24Christian Faruga KarldénKvillebyns SK1.46.38+30.4110.27
25Markus GladNydalens SK2.04.53+48.5612.14
26Mikal Brastad LarsenNydalens SK2.10.10+54.1312.45
0Stein BlomsethLillomarka OLdiskvalifisert
0Bo EngdahlIL Kolldiskvalifisert

H 35-

7 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Robert BanfiÅs-NMBU Orientering2.01.4515.59

H 40-

7 610 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Øyvind SteneNydalens SK1.06.388.45
2Audun BjerknesMåren OK1.28.27+21.4911.37
3Johs HjelmstadBækkelagets SK1.29.44+23.0611.47
4Torbjørn Blom HagenFossum IF1.29.50+23.1211.48
5Atle PedersenNydalens SK1.32.59+26.2112.13
6Bjørn HaugeNydalens SK1.35.42+29.0412.34
7Kyrre GranFet OL1.38.15+31.3712.54
8Lars OnstadOslostudentenes IK1.54.42+48.0415.04
9Knut Jostein SætnanFossum IF1.55.24+48.4615.09
10Trond FlaskerudOL Toten-Troll1.55.59+49.2115.14
0Håvard HågårdKonnerud ILdiskvalifisert

H 45-

6 710 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thore KornmoPorsgrunn OL1.00.008.56
2Rune ScheeleNydalens SK1.06.01+6.019.50
3Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering1.11.52+11.5210.42
4Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.13.07+13.0710.53
5Anders SollienOL Toten-Troll1.16.58+16.5811.28
6Tore NymarkAskøy OL1.17.42+17.4211.34
7Gjermund GravirAsker Skiklubb1.20.40+20.4012.01
8Roar HaugHadeland OL1.21.56+21.5612.12
9Christian JomaasFossum IF1.24.24+24.2412.34
10Einar GisholtFossum IF1.29.24+29.2413.19
11Eilert AamodtOppsal Orientering1.33.49+33.4913.58
12Anders FærdenKolbotn og Skimt OL1.35.08+35.0814.10
13Bjørn MartiniAsker Skiklubb1.37.36+37.3614.32
14Anders FlågenHeming Orientering1.42.03+42.0315.12
15Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.42.21+42.2115.15
16Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.43.18+43.1815.23
17Bjørn Axel GranHalden SK1.54.10+54.1017.00
0Kimme ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
0Tom KristensenLarvik OKdiskvalifisert

H45 AK

3 660 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein MellaOppsal Orientering42.1111.31
2Roar PedersenOppsal Orientering45.52+3.4112.31
3Trygve VollHaugesund IL Orientering55.24+13.1315.08
4Olav BakkenLillomarka OL1.02.46+20.3517.08
0Petter FureOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 50-

6 710 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig1.04.439.38
2Øystein HoloFossum IF1.06.51+2.089.57
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.10.48+6.0510.33
4Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.15.18+10.3511.13
5Sigmund VisterIndre Østfold OK1.16.59+12.1611.28
6Einar LunøeNydalens SK1.17.01+12.1811.28
7Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.17.30+12.4711.32
8Øystein ØstermannHeming Orientering1.18.19+13.3611.40
9Svein-Erik SøgårdKongsberg OL1.18.23+13.4011.40
10Ottar WiklundNydalens SK1.18.29+13.4611.41
11Jon Iver BakkenNydalens SK1.18.44+14.0111.44
12Knut Erling ØenHeming Orientering1.20.52+16.0912.03
13Arne DybdahlLillomarka OL1.21.57+17.1412.12
14Kjetil KarlsenOK Moss1.23.26+18.4312.26
15Per ØstrengRaumar Orientering1.28.33+23.5013.11
16Per Ola UlsethNydalens SK1.28.42+23.5913.13
17Frode RobertsenNOTEAM1.31.23+26.4013.37
18Arild AndresenFossum IF1.31.37+26.5413.39
19Øystein WiggenByåsen IL1.34.53+30.1014.08
20Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.35.03+30.2014.09
21Øyvind HelmersenFet OL1.37.28+32.4514.31
22Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.40.03+35.2014.54
23Mons Kr. LøvfaldNydalens SK1.42.26+37.4315.15
24Hallvard KorenOK Moss1.42.28+37.4515.16
25Nils BerganNydalens SK1.44.02+39.1915.30
26Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.53.51+49.0816.58
0Lars-Ivar AarsethNydalens SKdiskvalifisert
0Pål Kogstad NæssRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 55-

5 330 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils HæstadFossum IF51.029.34
2Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL54.56+3.5410.18
3Jan BlandkjennKristiansand OK55.17+4.1510.22
4Sören JonssonNydalens SK58.27+7.2510.57
5Terje DengerudNydalens SK1.02.25+11.2311.42
6Hallvard FjærLillomarka OL1.02.31+11.2911.43
7Lars HjermstadFossum IF1.04.31+13.2912.06
8Tore KjølsethNydalens SK1.05.17+14.1512.14
9Eirik TandrevoldFossum IF1.05.23+14.2112.16
10Morten DueMåren OK1.06.10+15.0812.24
11Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.11.57+20.5513.29
12Øyvind Roger HansenRøyken OL1.16.15+25.1314.18
13Terje HenriksenAsker Skiklubb1.20.31+29.2915.06
14Geir Sverre SvingheimHadeland OL1.28.42+37.4016.38
15Truls AngellLillomarka OL1.35.32+44.3017.55

H 60-

5 330 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Kristian EkebergIL Tyrving55.4910.28
2Bjørn GrindeOslostudentenes IK56.40+0.5110.37
3Einar JensenNydalens SK1.04.10+8.2112.02
4Are EriksenOslostudentenes IK1.07.19+11.3012.37
5Alf PettersenIL Tyrving1.10.55+15.0613.18
6Magne VollenOslostudentenes IK1.13.47+17.5813.50
7Øyvind GylverAsker Skiklubb1.14.00+18.1113.53
8Geir Holm GundersenSturla, IF1.14.19+18.3013.56

H 65-

3 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter NæssOppsal Orientering38.3610.32
2Tor TrøanHadeland OL40.53+2.1711.10
3Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb48.52+10.1613.21
4Øyvind HoveidAsker Skiklubb56.42+18.0615.29

H 70-

3 660 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per FosserIndre Østfold OK45.2912.25
2Tore LangaardOppsal Orientering48.32+3.0313.15
3Jon FærdenKolbotn og Skimt OL51.03+5.3413.56
4Geir TrøanKolbotn og Skimt OL54.43+9.1414.56
5Kjell StenstadvoldIL Tyrving56.30+11.0115.26
6Hasse BergstrømIL Tyrving1.00.40+15.1116.34
7Kristen LundSkaukameratene OL1.38.47+53.1826.59
0Magnar ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

H 75-

2 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind HagenHadeland OL46.0417.11

Direkte A

6 010 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering47.117.51
2Emil AhlbeckFossum IF49.07+1.568.10
3Sigve VågsnesOppsal Orientering49.25+2.148.13
4Christian VogelsangNydalens SK52.40+5.298.45
5Rune RystadNydalens SK53.14+6.038.51
6Esten KorenNydalens SK55.13+8.029.11
7Lars FremstadLarvik OK59.34+12.239.54
8Nicole RagvinNydalens SK1.05.55+18.4410.58
9Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.06.34+19.2311.04
10Brynjar FredheimLillomarka OL1.09.17+22.0611.31
11Gunnar Engen VikNydalens SK1.09.22+22.1111.32
12Børge PederesenNydalens SK1.09.51+22.4011.37
13Jo WiklundNydalens SK1.13.00+25.4912.08
14Marti Kaaler KaasHeming Orientering1.13.02+25.5112.09
15Håkon JendalFossum IF1.14.11+27.0012.20
16Kjersti RønningHamar OK1.15.46+28.3512.36
17Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.18.41+31.3013.05
18Andras HuberHamar OK1.19.14+32.0313.11
19Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.19.54+32.4313.17
20Arne TorgersenBækkelagets SK1.20.32+33.2113.23
21Inge RambergØstmarka OK1.23.57+36.4613.58
22Dana B. SteneNydalens SK1.24.26+37.1514.02
23Hallvard BergIL Tyrving1.26.06+38.5514.19
24Frode KansvågIL Tyrving1.27.30+40.1914.33
25Espen MesselIL Koll1.34.35+47.2415.44
26Peter KlavenessMåren OK1.37.05+49.5416.09
27Ole Kristian BangHamar OK1.40.19+53.0816.41
28Snorre FydenlundSturla, IF1.40.23+53.1216.42
29Terje LinløkkenØstmarka OK1.42.20+55.0917.01
30Hans Olav HyggenØstmarka OK1.47.59+1.00.4817.58
31Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering2.34.28+1.47.1725.42
0Vegar HaldenNydalens SKdiskvalifisert
0Kaisa SvergjaRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Marta TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert

Direkte B

4 470 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Kristian HoltHedrum Olag52.1411.41
2Bjørn ChristensenØstmarka OK53.27+1.1311.57
3Dag Håvar LarsenNydalens SK54.16+2.0212.08
4Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn54.29+2.1512.11
5Håkon BørliFossum IF1.01.11+8.5713.41
6Irene Felde OlausenHalden SK1.02.11+9.5713.54
7Ove HildrumLillomarka OL1.02.36+10.2214.00
8Knut HagenByåsen IL1.02.43+10.2914.01
9Torun DyrkornEiker o-lag1.06.24+14.1014.51
10Mila ZaharinovaOppsal Orientering1.09.10+16.5615.28
11Helge LyeIL Tyrving1.09.31+17.1715.33
12Bent KvermeFossum IF1.11.18+19.0415.57
13Haakon DolvenAsker Skiklubb1.12.04+19.5016.07
14Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.12.22+20.0816.11
15Merete RørvikLillomarka OL1.12.52+20.3816.18
16Rune KallesonOppsal Orientering1.13.41+21.2716.29
17Wulfsberg FredrikIL Koll1.17.21+25.0717.18
18Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange1.17.45+25.3117.23
19Eldri HoloFossum IF1.20.49+28.3518.04
20Trond FossSandefjord OK1.24.48+32.3418.58
21Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL1.25.45+33.3119.11
22Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1.32.35+40.2120.42
23Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1.34.39+42.2521.10
24Ida Margrethe UllernIL Tyrving1.50.04+57.5024.37
0Dag KaasHeming Orienteringdiskvalifisert

Direkte C

2 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten EngebretsenRaumar Orientering56.5219.32
2Ola SkaarNittedal OL1.02.38+5.4621.31
3Line Bar-NathanLillomarka OL1.03.53+7.0121.57
4Vera HalsaaAsker Skiklubb1.06.48+9.5622.57
5Katinka EvensenNOTEAM1.37.16+40.2433.25
6Kristin HyggenØstmarka OK1.50.35+53.4338.00
0Anne Gro StyrvoldLarvik OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor