Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Testløp junior VM - lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Testløp junior VM - lang
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: søndag 5 juni 2016

D 17-20 E

7 000 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF1.07.299.38
2Anine LomeHamar OK1.09.59+2.309.59
3Ingrid LundanesEmblem IL1.13.02+5.3310.26
4Synne StrandAsker Skiklubb1.13.13+5.4410.27
5Ingeborg EideByåsen IL1.13.26+5.5710.29
6Tonje VassendFossum IF1.14.06+6.3710.35
7Anine AhlsandNydalens SK1.14.37+7.0810.39
8Ragnhild EideByåsen IL1.15.09+7.4010.44
9Ragnhild HjermstadFossum IF1.17.45+10.1611.06
10Åsne Skram TrømborgKongsberg OL1.18.06+10.3711.09
11Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1.18.17+10.4811.11
12Emma ArnesenByåsen IL1.20.38+13.0911.31
13Kristin Helland-HansenFossum IF1.21.29+14.0011.38
14Ane DyrkornEiker OL1.21.47+14.1811.41
15Nina Asheim BirkelandHalden SK1.22.57+15.2811.51
16Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK1.23.10+15.4111.52
17Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1.25.13+17.4412.10
18Malin SandstadFreidig1.25.33+18.0412.13
19Åse BerganNydalens SK1.26.26+18.5712.20
20Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL1.26.45+19.1612.23
21Maiken Økern HågårdKonnerud IL1.27.09+19.4012.27
22Maria PrestbøenSandefjord OK1.27.25+19.5612.29
23Frida SætherFreidig1.27.48+20.1912.32
24Evine Westli AndersenLøten o-lag1.28.06+20.3712.35
25Anniken Helland-HansenIL Tyrving1.28.32+21.0312.38
26Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.29.00+21.3112.42
27Anne Willkommen EikenKongsberg OL1.29.17+21.4812.45
28Åshild KolstadFreidig1.29.27+21.5812.46
29Thea DyrkornEiker OL1.30.20+22.5112.54
30Marte Hoff HagenNTNUI1.30.32+23.0312.56
31Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.31.10+23.4113.01
32Ella Arentz HagenSandefjord OK1.31.16+23.4713.02
33Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb1.31.20+23.5113.02
34Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.31.57+24.2813.08
35Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.32.31+25.0213.13
36Ida AurebekkKristiansand OK1.32.51+25.2213.15
37Ingvild C. FleisjeLillomarka OL1.32.58+25.2913.16
38Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.33.16+25.4713.19
39Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb1.33.46+26.1713.23
40Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.34.24+26.5513.29
41Vera MelkildFreidig1.34.35+27.0613.30
42Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1.35.09+27.4013.35
43Silje HaugeHisøy OK1.35.53+28.2413.41
44Thea Sildnes BaklidKonnerud IL1.35.57+28.2813.42
45Kristin OttesenFredrikstad SK1.38.15+30.4614.02
46Ingvil AhlsandNydalens SK1.39.16+31.4714.10
47Kristina VollHaugesund IL Orientering1.40.00+32.3114.17
48Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK1.42.56+35.2714.42
49Siri MoholthKongsberg OL1.43.10+35.4114.44
50Martine TopstadLarvik OK1.44.26+36.5714.55
51Marit Melby JacobsenLardal OL1.44.32+37.0314.56
52Julie HjortlandLarvik OK1.46.16+38.4715.10
53Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.46.37+39.0815.13
54Ane Holm GrønengLillehammer OK1.49.40+42.1115.40
55Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.50.05+42.3615.43
56Aurora MoholthKongsberg OL1.50.14+42.4515.44
57Emilie WestinPorsgrunn OL1.50.36+43.0715.48
58Emma Eithun PaulsenLillomarka OL1.50.58+43.2915.51
59Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.52.04+44.3516.00
60Ingrid Nytun NergårdLillomarka OL1.55.20+47.5116.28
61Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.55.49+48.2016.32
62Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.56.10+48.4116.35
63Ellen Marie AriansenLillomarka OL1.57.31+50.0216.47
64Nora TorgersenHalden SK2.00.18+52.4917.11
65Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF2.17.56+1.10.2719.42
66Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering2.23.26+1.15.5720.29
0Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 17-20 E

10 450 m, 93 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL1.19.207.35
2Oskar StørmerFossum IF1.20.52+1.327.44
3Håkon Raadal BjørloHalden SK1.23.15+3.557.57
4Vegard Jarvis WestergårdHalden SK1.24.22+5.028.04
5Olai Stensland LillevoldFossum IF1.25.01+5.418.08
6Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.25.56+6.368.13
7Dag BlandkjennKristiansand OK1.26.00+6.408.13
8Elias T. MølnvikFossum IF1.27.37+8.178.23
9Jørgen BaklidKonnerud IL1.28.39+9.198.28
10Knut AasheimOppsal Orientering1.28.40+9.208.29
11Håvard IrgensKristiansand OK1.29.28+10.088.33
12Erling HjermstadFossum IF1.30.59+11.398.42
13Håvard EidsmoFreidig1.31.02+11.428.42
14Lukas LilandNydalens SK1.31.18+11.588.44
15Peter NordbrødenHalden SK1.34.15+14.559.01
16Kasper FosserHeming Orientering1.34.42+15.229.03
17Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.37.12+17.529.18
18Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.37.33+18.139.20
19Karl FremstadHalden SK1.37.54+18.349.22
20Anders HagaRaumar Orientering1.38.07+18.479.23
21Oskar Spets StorhovFreidig1.40.20+21.009.36
22Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.40.32+21.129.37
23Torkel ReinhartsenKristiansand OK1.42.26+23.069.48
24Einar MelsomFossum IF1.42.57+23.379.51
25Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.42.58+23.389.51
26Styrk Hundseid KamsvågFossum IF1.44.17+24.579.58
27Elias JonssonNydalens SK1.44.20+25.009.59
28Stian SundsvikFrol IL1.44.42+25.2210.01
29Håkon Østraat SævareidHalden SK1.45.00+25.4010.02
30Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.45.30+26.1010.05
31Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1.46.05+26.4510.09
32Bjørn Anders FlågenHeming Orientering1.46.20+27.0010.10
33Jørgen WulfsbergNydalens SK1.46.51+27.3110.13
34Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.47.04+27.4410.14
35August Asheim BirkelandHalden SK1.47.19+27.5910.16
36Even-Johan KaspersenMo OK1.47.59+28.3910.20
37Tarjei HoloFossum IF1.48.10+28.5010.21
38Einar EkelandOddersjaa SSK1.48.41+29.2110.24
39Sindre R HoltHedrum OL1.49.28+30.0810.28
40Martin Borge HeirFossum IF1.49.43+30.2310.29
41Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.49.58+30.3810.31
42Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.50.12+30.5210.32
43Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1.50.24+31.0410.33
44Vegard MyklemyrEiker OL1.50.41+31.2110.35
45Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg1.50.52+31.3210.36
46Matias Hodne HanischKristiansand OK1.51.15+31.5510.38
47Steinar KollerudLillomarka OL1.51.29+32.0910.40
48Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.51.49+32.2910.42
49Anders HaugskottOL Trollelg1.53.35+34.1510.52
50Mathias VindalFreidig1.54.03+34.4310.54
51Øyvind WiggenByåsen IL1.54.09+34.4910.55
52Lars SolliMo OK1.54.43+35.2310.58
53Ole Wanvik HaugenFreidig1.54.56+35.3610.59
54Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.55.37+36.1711.03
55Sam LunøeNydalens SK1.55.57+36.3711.05
56Axel HoveidAsker Skiklubb1.58.35+39.1511.20
57Kjetil MølnvikFreidig1.58.39+39.1911.21
58Erlend BrendstuenHalden SK1.58.42+39.2211.21
59Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn2.00.28+41.0811.31
60Trygve HeggedalKongsberg OL2.00.56+41.3611.34
61Håkon KornmoPorsgrunn OL2.01.03+41.4311.35
62Herman Aarstrand KirsteSkien OK2.02.53+43.3311.45
63Hallvard Arntzen FossSandefjord OK2.06.37+47.1712.06
64Adrian OpheimFreidig2.09.59+50.3912.26
65Tobias KristensenLarvik OK2.13.42+54.2212.47
66Mathias HermstadFreidig2.13.59+54.3912.49
67Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK2.14.09+54.4912.50
68Sturla FrydenlundSturla, IF2.15.00+55.4012.55
69Lavran ThorstensenOppsal Orientering2.16.53+57.3313.05
69Sverre NarumOL Vallset/Stange2.16.53+57.3313.05
71Vebjørn TandbergNydalens SK2.19.51+1.00.3113.22
72Per Ivar StoklandGanddal IL2.20.39+1.01.1913.27
73Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering2.21.45+1.02.2513.33
74Bjørnar LøvliAsker Skiklubb2.24.02+1.04.4213.46
75Sverre Bang StøengHamar OK2.27.36+1.08.1614.07
76Linus OlhansÅs-NMBU Orientering2.35.17+1.15.5714.51
77Ole Martin EdstrømOppsal Orientering2.48.26+1.29.0616.07
78Sander Hildebrand RogndokkenFet OL2.48.58+1.29.3816.10
0Jostein TandbergNydalens SKdiskvalifisert
0Rein Helle MårdalenFreidigbrutt
0Håkon GrandeVerdal OKbrutt
0Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
0Eirik Langedal BreivikNydalens SKbrutt
0Audun Rognerud BøeFossum IFbrutt
0Are WigaardOppsal Orienteringbrutt
0Ole Jakob OlsrødStokke ILbrutt
0Marius PyttenKristiansand OKbrutt
0Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrettbrutt
0Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFbrutt
0Jørgen VisterHalden SKbrutt
0Johan Teodor WestlyAsker Skiklubbbrutt
0Oscar LyngenFrol ILbrutt
0Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor