Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kompisstafetten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Kompisstafetten
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: søndag 5 juni 2016

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
28Askøy OL 1Kompis (29)3.38.56+1.26.00
1. Kjersti Follesøy12.3728+4.0812.3728+4.08
2. Lise Balestrand Grønbech1.17.4128+44.471.30.18280+47.37+43.29
3. Britt Karlsen31.4828+12.452.02.06280+59.36+11.59
4. Egil Karlsen37.1328+15.012.39.19280+1.09.48+10.12
5. Andreas Grønbech59.3728+18.553.38.56280+1.26.00+16.12

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
10Bergens TF 1Kompis (29)2.43.59+31.03
1. Christian Dale12.3710+4.0812.3710+4.08
2. Randi Hole44.5414+12.0057.3114+4+14.50+10.42
3. Andreas Dale19.365+0.331.17.0711-3+14.37-0.13
4. Andreas Nysæter37.5616+15.441.55.0313+2+25.32+10.55
5. Helge Nysæter48.567+8.142.43.5910-3+31.03+5.31
Bergens TF 2Kompis (29)brutt
1. Hans Rogstadkjernetbruttbrutt
2. Vidar Natåsbruttbrutt
3. Dagfinn Holebruttbrutt
4. Jon Dalebruttbrutt
5. Pål Auglandbruttbrutt

Fana IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
9Fana IL 1Kompis (29)2.33.55+20.59
1. Brage Bell Lysaker9.044+0.359.044+0.35
2. Sigurd Eikner39.5311+6.5948.576+2+6.16+5.41
3. Birk Bell Lysaker19.294+0.261.08.264-2+5.56-0.20
4. Hanne Daltveit31.5612+9.441.40.229+5+10.51+4.55
5. Bjørn Hølleland53.3310+12.512.33.5590+20.59+10.08
19Fana IL 2Kompis (29)3.07.18+54.22
1. Erlend Ekerhovd8.16188.1618+-0.13
2. Kristine Grønlund58.2925+25.351.06.4525+7+24.04+24.17
3. Marie Roll-Tørnqvist28.4119+9.381.35.2623-2+32.56+8.52
4. Julie Roll Tørnqvist33.3417+11.222.09.0019-4+39.29+6.33
5. Ole Tørnquist58.1821+17.363.07.18190+54.22+14.53
22Fana IL 4Kompis (29)3.11.50+58.54
1. Vemund Wannag10.3519+2.0610.3519+2.06
2. Vibeke Tefre Grieg52.3024+19.361.03.0523+4+20.24+18.18
3. Per Vold30.2024+11.171.33.2522-1+30.55+10.31
4. Ørjan Eirik Valestrand35.4819+13.362.09.1320-2+39.42+8.47
5. Øistein Bøe1.02.3725+21.553.11.5022+2+58.54+19.12
23Fana IL 3Kompis (29)3.15.23+1.02.27
1. Stine Marie Tefre Grieg12.3722+4.0812.3722+4.08
2. Anja Wannag49.0919+16.151.01.4619-3+19.05+14.57
3. Halvor Fetveit Sundal29.4023+10.371.31.2621+2+28.56+9.51
4. Runa Almeland44.2824+22.162.15.5424+3+46.23+17.27
5. Tord Bell Myking59.2923+18.473.15.2323-1+1.02.27+16.04
Fana IL 5Kompis (29)brutt
1. Annhild Fetveitbruttbrutt
2. Torgeir Strandbruttbrutt
3. Kirsti Lysakerbruttbrutt
4. Anne Kjersti Daltveitbruttbrutt
5. bruttbrutt

Gneist, IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Gneist, IL 1Kompis (29)2.16.58+4.02
1. Hedda Erica Eikanger8.573+0.288.573+0.28
2. Tom Johannessen36.573+4.0345.5430+3.13+2.45
3. Marit Nipen23.1211+4.091.09.066+3+6.36+3.23
4. Arne Wilhelm Knudsen27.106+4.581.36.164-2+6.45+0.09
5. Andreas G. Polden40.4212.16.582-2+4.02
15Gneist, IL 3Kompis (29)2.58.56+46.00
1. Nora Egeland Storo12.3710+4.0812.3710+4.08
2. Sturle Nordeide37.3410+4.4050.1111+1+7.30+3.22
3. Mathea Patterson Møklebust30.0215+10.591.20.1313+2+17.43+10.13
4. Ina Hopland Skage37.2915+15.171.57.4215+2+28.11+10.28
5. Olav Hammersland Garnes1.01.1413+20.322.58.56150+46.00+17.49
16Gneist, IL 2Kompis (29)3.01.22+48.26
1. Kirill Eikanger11.078+2.3811.078+2.38
2. Øyvind Johannessen41.5712+9.0353.0412+4+10.23+7.45
3. Ragnar Buset25.0813+6.051.18.12120+15.42+5.19
4. Ingunn Torød Buset37.2114+15.091.55.3314+2+26.02+10.20
5. Mads Jørgen Skage1.05.4914+25.073.01.2216+2+48.26+22.24
27Gneist, IL 4Kompis (29)3.28.21+1.15.25
1. Andrea Skage12.3727+4.0812.3727+4.08
2. Vilde Hopland Skage1.19.0827+46.141.31.45270+49.04+44.56
3. Anny Patterson Møklebust34.1527+15.122.06.00270+1.03.30+14.26
4. Valentina Dimitrova40.4627+18.342.46.46270+1.17.15+13.45
5. Jan Steinegger41.3527+0.533.28.21270+1.15.25-1.50

IL Gular

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1IL Gular 1Kompis (29)2.12.56
1. Rannveig Furelid10.567+2.2710.567+2.27
2. Tom Eirik Eikanger35.102+2.1646.065-2+3.25+0.58
3. Tore Juvik19.0311.05.093-2+2.39
4. Arne Johannesen24.222+2.101.29.311-2-2.39
5. Rune Nygaard43.254+2.432.12.56100.00
8IL Gular 2Kompis (29)2.29.24+16.28
1. Mari Fjellbirkeland Johannesen8.2918.291
2. Scott Juvik37.226+4.2845.512+1+3.10+3.10
3. Eli Fjellbirkeland Johannesen22.599+3.561.08.505+3+6.20+3.10
4. Johan Eikanger29.599+7.471.38.497+2+9.18+2.58
5. Helen Martinsen50.358+9.532.29.248+1+16.28+7.10
18IL Gular 3Kompis (29)3.05.09+52.13
1. Johannes Berge Stadsnes12.3722+4.0812.3722+4.08
2. Rune Stadsnes49.5021+16.561.02.2721-1+19.46+15.38
3. Hege Fjellbirkeland28.5820+9.551.31.2520-1+28.55+9.09
4. Birgitte Torbjørnsen38.1021+15.582.09.3521+1+40.04+11.09
5. Ross Juvik55.3419+14.523.05.0918-3+52.13+12.09

Os Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
17Os Orienteringsklubb 1Kompis (29)2.54.28+41.32
1. Nikolai Pontoppidan12.3722+4.0812.3722+4.08
2. Steinar Danielsen48.1418+15.201.00.5118-4+18.10+14.02
3. Matias Døsen Pontoppidan25.2317+6.201.26.1417-1+23.44+5.34
4. Ove Frotvedt41.1923+19.072.07.3318+1+38.02+14.18
5. Espen Rognsvåg46.5517+6.132.54.2817-1+41.32+3.30
24Os Orienteringsklubb 2Kompis (29)3.18.06+1.05.10
1. Anita Lindvik-Sævareid12.3722+4.0812.3722+4.08
2. Turid Rognsvåg51.5023+18.561.04.2724+2+21.46+17.38
3. Siv Øvrebotten Lie26.2418+7.211.30.5119-5+28.21+6.35
4. Marie Pontoppidan50.2925+28.172.21.2025+6+51.49+23.28
5. Ole-Håkon Sælen56.4620+16.043.18.0624-1+1.05.10+13.21
26Os Orienteringsklubb 3Kompis (29)3.20.51+1.07.55
1. Ingvar Lindvik Auflem12.3722+4.0812.3722+4.08
2. Tommy Sævareid49.1520+16.211.01.5220-2+19.11+15.03
3. Sigrid Aarbakke34.0025+14.571.35.5224+4+33.22+14.11
4. Rolf Nord55.5126+33.392.31.4326+2+1.02.12+28.50
5. Håvard Austevoll49.0818+8.263.20.51260+1.07.55+5.43

Osterøy IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Osterøy IL 1Kompis (29)diskvalifisert
1. Dagfinn Gjerstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Magnus Gjerstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Johannes Gjerstaddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Ragnhild Balsvikdiskvalifisertdiskvalifisert
5. Per Harald Havnen Johansendiskvalifisertdiskvalifisert

Samnanger IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
5Samnanger IL 1Kompis (29)2.21.35+8.39
1. August Høgås Røen8.522+0.238.522+0.23
2. Asbjørn Fossmark37.044+4.1045.564+2+3.15+2.52
3. Magnus Erdal19.042+0.011.05.002-2+2.30-0.45
4. Ida Johanne Aadland31.4711+9.351.36.475+3+7.16+4.46
5. Per Arne Aadland44.485+4.062.21.3550+8.39+1.23
12Samnanger IL 2Kompis (29)2.52.00+39.04
1. Heine Langeland10.536+2.2410.536+2.24
2. Arne Erdal42.1613+9.2253.0913+7+10.28+8.04
3. Frank-Georg Jørgensen Davidsen19.042+0.011.12.139-4+9.43-0.45
4. Dag Terje Røen32.0313+9.511.44.1610+1+14.45+5.02
5. Rune Erdal1.07.4416+27.022.52.0012+2+39.04+24.19
25Samnanger IL 3Kompis (29)3.18.50+1.05.54
1. Steinar Waage Tveit7.37177.3717+-0.52
2. Even Nordvik1.00.4826+27.541.08.2526+9+25.44+26.36
3. Stian Nordvik29.0921+10.061.37.34260+35.04+9.20
4. Lisbeth Aadland34.3318+12.212.12.0722-4+42.36+7.32
5. Roger Skar1.06.4326+26.013.18.5025+3+1.05.54+23.18

TIF Viking

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4TIF Viking 1Kompis (29)2.18.47+5.51
1. Andreas Strømme Lid9.475+1.189.475+1.18
2. Knut Kyrkjebø32.54142.411-4
3. Ulrik Hellen19.496+0.461.02.30100.00
4. Mari Strømme Lid31.0710+8.551.33.372+1+4.06+4.06
5. Trygve Buanes45.106+4.282.18.474+2+5.51+1.45
11TIF Viking 2Kompis (29)2.44.37+31.41
1. Marius Guibert12.3710+4.0812.3710+4.08
2. Tor Sørevik45.0315+12.0957.4015+5+14.59+10.51
3. Marie Oen-Sivertsen22.599+3.561.20.3914-1+18.09+3.10
4. Karianne Strømme29.308+7.181.50.0912-2+20.38+2.29
5. Bjart Are Hellen54.2811+13.462.44.3711-1+31.41+11.03
20TIF Viking 3Kompis (29)3.07.59+55.03
1. Torild Myrli12.0220+3.3312.0220+3.33
2. Lise Christensen46.2017+13.2658.2217-3+15.41+12.08
3. Ylva Svanberg Helle29.3722+10.341.27.5918+1+25.29+9.48
4. Jørn Torgersen39.0722+16.552.07.0617-1+37.35+12.06
5. Petter Oen-Sivertsen1.00.5324+20.113.07.5920+3+55.03+17.28

Varegg Fleridrett

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Varegg Fleridrett 2Kompis (29)2.17.29+4.33
1. Ragna Oline Doppelhofer Ervik12.3710+4.0812.3710+4.08
2. Kristin Löfgren37.287+4.3450.059-1+7.24+3.16
3. Kristoffer Kjenes Haugland22.048+3.011.12.098-1+9.39+2.15
4. Kristian Rykkje22.1211.34.213-5+4.50
5. Oskar Røen43.082+2.262.17.2930+4.33-0.17
6Varegg Fleridrett 1Kompis (29)2.22.11+9.15
1. Gitle Femsteinevik12.339+4.0412.339+4.04
2. Otto Femsteinevik37.318+4.3750.048-1+7.23+3.19
3. Guro Femsteinevik23.5012+4.471.13.5410+2+11.24+4.01
4. Arnt Ove Femsteinevik25.053+2.531.38.598-2+9.28-1.56
5. Martin Femsteinevik43.123+2.302.22.116-2+9.15-0.13
7Varegg Fleridrett 3Kompis (29)2.29.19+16.23
1. Axel Tveit12.3710+4.0812.3710+4.08
2. Jan Kjærner-Semb37.318+4.3750.08100+7.27+3.19
3. Tage Rosenlund20.567+1.531.11.047-3+8.34+1.07
4. Mathias Rosenlund26.054+3.531.37.096-1+7.38-0.56
5. Ørjan Svaland Aas52.109+11.282.29.197+1+16.23+8.45
13Varegg Fleridrett 4Kompis (29)2.56.15+43.19
1. Sofiya Mukhidinova12.3710+4.0812.3710+4.08
2. Gernot Doppelhofer37.215+4.2749.587-3+7.17+3.09
3. Astrid Oline Ervik33.1416+14.111.23.1215+8+20.42+13.25
4. Owen Westergaård26.445+4.321.49.5611-4+20.25-0.17
5. Lars H Smedsrud1.06.1915+25.372.56.1513+2+43.19+22.54
14Varegg Fleridrett 6Kompis (29)2.57.18+44.22
1. Mira Mukhidinova12.3710+4.0812.3710+4.08
2. Ingunn Moss Rognsvåg51.3416+18.401.04.1116+6+21.30+17.22
3. Jon Erik Doppelhofer Ervik26.3514+7.321.30.46160+28.16+6.46
4. Helge Tiger Haugland27.567+5.441.58.42160+29.11+0.55
5. Sverre Ottesen58.3612+17.542.57.1814-2+44.22+15.11
21Varegg Fleridrett 5Kompis (29)3.11.37+58.41
1. Anna Madslien Steinhaug12.0921+3.4012.0921+3.40
2. Olena Strugalova50.4822+17.541.02.5722+1+20.16+16.36
3. Anne Westergård34.2126+15.181.37.1825+3+34.48+14.32
4. Bjørn Steinhaug35.5120+13.392.13.0923-2+43.38+8.50
5. Kristian Fredrik Thomassen58.2822+17.463.11.3721-2+58.41+15.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor