Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hamla Grand Prix (KM ultralang Hordaland) (HOK-Ranking 4/2016)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hamla Grand Prix (KM ultralang Hordaland) (HOK-Ranking 4/2016)
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: lørdag 4 juni 2016

D 11-12

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett33.4014.57

D 13-14

3 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular46.2913.42
2Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett55.49+9.2016.27

D 15-16

4 970 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Strømme LidTIF Viking1.05.0813.06
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.15.20+10.1215.09
3Marie Oen-SivertsenTIF Viking1.16.51+11.4315.27
4Ingunn Torød BusetGneist, IL1.19.13+14.0515.56

D 17-18

6 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Johanne AadlandSamnanger IL1.34.3014.19

D 40-

6 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karianne StrømmeTIF Viking1.21.0712.17
2Randi HoleBergens TF1.27.25+6.1813.14
3Tove AasheimAskøy OL1.36.38+15.3114.38
4Kirsti LysakerFana IL2.01.17+40.1018.22

D 50-

4 970 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise ChristensenTIF Viking1.11.4714.26
2Ingrid SandvollGneist, IL1.11.48+0.0114.26
3Hege FjellbirkelandIL Gular1.28.05+16.1817.43
4Anne LøverStord Orientering1.32.41+20.5418.38

D 60-

4 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina SoligardBergens TF1.10.3314.11
2Ingjerd SognnæsBergens TF1.12.26+1.5314.34
3Siren GreveBergens TF1.17.38+7.0515.37
4Berit HegdalBergens TF1.24.19+13.4616.57
5Kjellaug GrødemVoss IL1.24.25+13.5216.59
6Edel SlettemarkStord Orientering1.35.09+24.3619.08

D 70-

3 390 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF49.3614.37

H 11-12

2 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage Bell LysakerFana IL35.3115.47
2Olve HeklandIL Gular1.17.58+42.2734.39

H 13-14

3 390 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Bell LysakerFana IL30.369.01
2Andreas DaleBergens TF32.38+2.029.37
3Ulrik HellenTIF Viking35.44+5.0810.32
4Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett43.10+12.3412.44
5Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett48.13+17.3714.13
6Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett52.12+21.3615.23
0Jørgen WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert

H 15-16

6 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett1.19.4512.05
2Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.20.41+0.5612.13
3Magnus GjerstadOsterøy IL1.25.24+5.3912.56
4Andreas NysæterBergens TF1.27.04+7.1913.11
5Scott JuvikIL Gular1.27.13+7.2813.12
6Johan EikangerIL Gular1.32.42+12.5714.02
7Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1.34.26+14.4114.18
8Olav Hammersland GarnesGneist, IL1.35.37+15.5214.29
9Mads Jørgen SkageGneist, IL1.39.43+19.5815.06

H 17-18

8 360 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian RykkjeStord Orientering1.22.239.51
2Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1.22.28+0.059.51

H 40-

8 360 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjart Are HellenTIF Viking1.25.5710.16
2Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.36.33+10.3611.32
3Espen HammerslandGneist, IL1.38.19+12.2211.45
4Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.46.12+20.1512.42
5Petter Oen-SivertsenTIF Viking1.47.42+21.4512.52

H 50-

6 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne JohannesenIL Gular1.06.2710.04
2Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett1.08.34+2.0710.23
3Jan Petter HansenIL Gular1.10.59+4.3210.45
4Sverre OttesenVaregg Fleridrett1.18.36+12.0911.54
5Øistein BøeFana IL1.24.42+18.1512.50
6Tore Svein NeseAskøy OL1.26.55+20.2813.10
7Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett1.42.03+35.3615.27
8Tommy SævareidOs Orienteringsklubb1.50.58+44.3116.48
9Matti TorgersenBergens TF1.53.25+46.5817.11
10Rune ErdalSamnanger IL1.58.21+51.5417.55
0Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Tore JuvikIL Gulardiskvalifisert

H 60-

4 970 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor SørevikTIF Viking59.1311.54
2Svein LingaIL Gular1.02.15+3.0212.31
3Bernt HeggøyVoss IL1.03.51+4.3812.50
4Ørjan Eirik ValestrandFana IL1.08.36+9.2313.48
5Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1.48.57+49.4421.55
0Åge HovdenStord Orienteringdiskvalifisert
0Knut Erik GulbrandsenFana ILdiskvalifisert

H 70-

4 970 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald WesterheimFitjar IL1.13.1314.43
2Dagfinn HoleBergens TF1.16.44+3.3115.26
3Per VoldFana IL1.19.54+6.4116.04
4Sigvald RobberstadHalsnøy OL1.23.57+10.4416.53
5Ingolf DybvikStord Orientering1.39.32+26.1920.01
6Per Olaf TangenFana IL2.11.39+58.2626.29
0Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingdiskvalifisert

H 19-

13 240 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett1.44.597.55
2Andreas G. PoldenGneist, IL1.59.05+14.068.59
3Rune NygaardIL Gular2.03.27+18.289.19
4Oskar RøenVaregg Fleridrett2.15.40+30.4110.14
5Kenneth WesterheimStord Orientering2.19.39+34.4010.32
6Helge NysæterBergens TF2.29.05+44.0611.15
7Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett2.36.02+51.0311.47
8Ross JuvikIL Gular2.50.41+1.05.4212.53
9Råmund Løver HovdenÅs-NMBU Orientering3.19.19+1.34.2015.03
0Allan CherryVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Lok Hin MaVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D 19-

8 360 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helen MartinsenIL Gular1.31.5710.59
2Johanne RaknerNTNUI2.15.03+43.0616.09

H 19-AK

8 360 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind JohannessenGneist, IL1.41.1912.07
2Sturle NordeideGneist, IL2.03.06+21.4714.43

D 17-AK

4 970 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett49.149.54
2Ragnhild BalsvikOsterøy IL1.03.37+14.2312.48
3Julie Roll TørnqvistFana IL1.08.14+19.0013.43
4Hanne DaltveitFana IL1.32.35+43.2118.37

A-åpen L4

4 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Løver HovdenStord Orientering56.3811.23

D 35-K

3 390 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone RosenlundVaregg Fleridrett48.4214.21
2Anne Kjersti DaltveitFana IL49.44+1.0214.40
3Gro MadslienVaregg Fleridrett50.01+1.1914.45
4Lise Balestrand GrønbechAskøy OL55.12+6.3016.16
5Torild MyrliTIF Viking55.55+7.1316.29
6Turid TangenOs Orienteringsklubb59.16+10.3417.28
7Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.03.51+15.0918.50
8Astri Ese HoleBergens TF1.25.08+36.2625.06
0Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubbdiskvalifisert
Mai Helen LingaIL Gulardiskvalifisert

B-åpen

3 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett46.0313.35
2Rune StadsnesIL Gular49.00+2.5714.27
3Tore LidTIF Viking59.04+13.0117.25
4Axel IngvaldsenTIF Viking1.00.25+14.2217.49
5Steinar SlettemarkStord Orientering1.07.24+21.2119.52

D/H -10

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett41.4118.31

N-åpen lang

2 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sondre AksnesIL Gular26.519.27
0Erlend EkerhovdFana IL20.067.04

N-åpen kort

1 770 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Josefine BlomquistBergens TF37.4621.20
0Amund Erdal KlausenOs Orienteringsklubb46.07+8.2126.03
0Mattias Erdal KlausenOs Orienteringsklubb46.20+8.3426.10
0Sigurd Erdal KlausenOs Orienteringsklubb49.34+11.4828.00
0Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett56.58+19.1232.11
0Elias VestreIL Gular42.31+4.4524.01
0Lukas VestreIL Gular42.38+4.5224.05
0Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett42.43+4.5724.08
0Andreas Strømme LidTIF Vikingdiskvalifisert

D/H 17-C

2 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb38.3017.06
2Grethe Oen-SivertsenTIF Viking42.04+3.3418.41

D/H 11-12N

1 770 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard AksnesIL Gular22.2212.38
2Christian DaleBergens TF25.31+3.0914.24
3Johannes Berge StadsnesIL Gular44.32+22.1025.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor