Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nydalten med Testløp Junior VM - mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nydalten med Testløp Junior VM - mellom
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 4 juni 2016

Fossum IF

76 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tilde EineD 15-16B (2)45.2515.56
1Cecilie Christin KvermeD 17-C (6)31.2912.12
1Trond LangerødH 17-C (5)29.0811.17
1Vidar BerteigDirekte B (12)30.0110.31
1Leif StørmerDirekte A (39)34.398.57
1Charles HalaasH 40- (8)42.108.21
1Nils HæstadH 55- (24)37.298.06
2Nora GrønsethD 13-16N (2)1.10.41+45.4130.35
2Viggo EriksenH 17-B (7)42.56+2.3312.24
2Toril EineD 60- (4)55.30+23.1618.41
2Åsne HoloD 15-16 (24)39.48+4.1010.17
2Borger MelsomH 17- (38)36.21+0.076.25
2Olai Stensland LillevoldH17-20E (104)26.16+0.276.09
2Ragnhild HjermstadD17-20E (82)28.21+0.317.55
3Ivar MølnvikH 45- (26)44.54+7.108.54
3Tonje VassendD17-20E (82)28.37+0.477.59
4Grete SkotteD 17-C (6)58.26+26.5722.38
4Kjersti HovD 50- (18)43.32+4.4311.38
4Arild AndresenH 50- (25)38.24+2.018.18
4Elias T. MølnvikH17-20E (104)27.05+1.166.20
6Marielle MichelsenD 11-12 (13)34.51+6.2913.30
6Sindre Vie StrislandH 11-12 (16)27.35+5.1210.41
6Oskar StørmerH17-20E (104)27.53+2.046.31
7Knut Jostein SætnanH 40- (8)51.06+8.5610.08
7Børge Nilsen BergH 11-12 (16)29.28+7.0511.25
7Sigrid Melander VieD 40- (9)1.16.43+34.1217.35
8Emil StørmerH 15-16 (15)40.43+8.109.20
8Victoria Hæstad BjørnstadD17-20E (82)30.52+3.028.37
9Sivert Sande KvermeH 15-16 (15)42.23+9.509.43
9Bram LangerødH 13-14 (26)35.27+7.4810.14
9Richard Zeiner-GundersenH 55- (24)44.35+7.069.39
9Sindre SandvenH 17- (38)39.16+3.026.56
10Elise GisholtDirekte B (12)1.03.01+33.0022.06
11Sindre GisholtDirekte B (12)1.03.16+33.1522.11
12Bente LandmarkD 55- (13)53.29+12.1714.18
12Ståle HeitmannH 45- (26)54.51+17.0710.52
13Lars HjermstadH 55- (24)47.14+9.4510.13
14Magnhild T. MølnvikD 50- (18)1.00.20+21.3116.07
14Helene Bjørkvold JendalD 13-14 (21)48.04+24.2116.51
14Morten RannemH 45- (26)56.29+18.4511.12
14Sindre RønningH 17- (38)42.36+6.227.31
14Guro VassendD 17- (24)47.16+8.269.22
15Eirik Vie StrislandH 11-12 (16)44.54+22.3117.24
18Birk Felland SætnanH 13-14 (26)47.14+19.3513.39
18Mari BrendeD 13-14 (21)56.01+32.1819.39
19Hilde Sogn HaugD 13-14 (21)58.25+34.4220.29
20Trond BrevikDirekte A (39)49.18+14.3912.44
20Jon LahlumH 55- (24)53.47+16.1811.38
20Kristin Helland-HansenD17-20E (82)33.42+5.529.24
21Terje BrendeH 55- (24)58.53+21.2412.44
21Erling HjermstadH17-20E (104)30.35+4.467.09
22Einar GisholtH 45- (26)1.11.59+34.1514.16
26Marit NerstenDirekte A (39)56.21+21.4214.33
33Jan Fredrik HelgakerH 17- (38)57.05+20.5110.05
33Martin Borge HeirH17-20E (104)33.59+8.107.57
35Styrk Hundseid KamsvågH17-20E (104)34.27+8.388.04
37Oscar Hæstad BjørnstadH17-20E (104)34.33+8.448.05
58Tarjei HoloH17-20E (104)36.27+10.388.32
62Øyvind HjermstadH17-20E (104)37.05+11.168.41
65Audun Rognerud BøeH17-20E (104)37.22+11.338.45
70Sigurd MelsomH17-20E (104)38.39+12.509.03
Fredrik GrønsethN-åpen (49)46.2524.57
Anders HeitmannN-åpen (49)25.2013.37
Ruben LangerødN-åpen (49)33.2217.56
Silje Andresen SkotteN-åpen (49)38.1220.32
Odin Vie StrislandN-åpen (49)51.0427.27
Ask Felland SætnanN-åpen (49)24.0412.56
Elise Nilsen BergD -10 (8)44.5220.12
Malin MichelsenD -10 (8)30.5313.54
Johanna WidmaierD -10 (8)47.3721.26
Mikkel MichelsenH -10 (11)30.1913.39
0Tanja AppenzellerD 17-C (6)diskvalifisert
0Kristian Bernhard NilsenDirekte A (39)diskvalifisert
0Peter GisholtH 15-16 (15)diskvalifisert
0Gustav Andresen SkotteH 13-14 (26)diskvalifisert
0Einar MelsomH17-20E (104)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor