Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nydalten med Testløp Junior VM - mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nydalten med Testløp Junior VM - mellom
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 4 juni 2016

Nydalens SK

103 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleD 13-14 (21)23.438.19
1Halvor Tørnqvist HaldenH 15-16 (15)32.337.27
1Penelope LeaD 11-12 (13)28.2210.59
1Martin Størmer-AntonsenH 11-12 (16)22.238.40
1Teodor Mo HjelsethH 13-14 (26)27.397.59
2Iver Herberg-AasH 11-12N (9)16.51+0.559.03
2Vilde Frydenlund NorlingD 17-C (6)34.16+2.4713.16
2Anne Kathrine AkselsenD 17-N (2)33.55+13.2714.40
2A GjellestadDirekte N (3)39.15+5.4616.59
2Jon SollsrudDirekte B (12)32.25+2.2411.22
2Tobias Mikael EspedalH 13-14 (26)29.14+1.358.26
2Mari AarsethD 11-12 (13)31.48+3.2612.19
2Lars Young VikH 15-16 (15)34.10+1.377.50
2Pia Young VikD 13-14 (21)25.01+1.188.46
2Axel AaldeH 11-12 (16)23.07+0.448.57
3Christina LindsethD 11-12N (3)23.07+7.0412.25
3Petter HalvorsenH 40- (8)47.44+5.349.28
3Ole Jakob FrankrigH 13-14 (26)30.08+2.298.42
3Marie SaugestadD 11-12 (13)33.11+4.4912.51
4Pål Chr IngierdH 17-AK (11)48.58+7.0811.13
4Øystein RodemDirekte A (39)39.41+5.0210.15
4Marie ScheeleD 11-12 (13)34.21+5.5913.18
4Gard Møller-JohansenH 11-12N (9)26.57+11.0114.29
5Inga Skaarer WiklundD 11-12 (13)34.23+6.0113.19
5Yngvild Langedal BreivikD 13-14 (21)30.14+6.3110.36
5Tone E LyeD 17- (24)42.18+3.288.23
5Anine AhlsandD17-20E (82)30.25+2.358.29
6Elena GrandDirekte B (12)42.46+12.4515.00
6Inge LindsethH 40- (8)49.28+7.189.48
6Marte Madslien BakkenD 13-14 (21)31.13+7.3010.57
6Frida Bakken UlsethD 15-16 (24)45.37+9.5911.47
6Kasper Bakken UlsethH 13-14 (26)31.36+3.579.07
7Eirik Langedal BreivikH17-20E (104)28.05+2.166.34
8Dana SteneDirekte A (39)42.00+7.2110.51
8Aurora Wilkens JernbergD 11-12 (13)38.23+10.0114.52
8Oskar Emil NeumanH 11-12N (9)50.17+34.2127.02
8Elise HafskjoldD 40- (9)1.28.47+46.1620.21
9Ea LunøeD 13-14 (21)39.50+16.0713.58
9Eirik Frydenlund NorlingH 11-12 (16)30.35+8.1211.51
10Josefine LydersenD 11-12 (13)41.43+13.2116.10
10Alexander SmebyH 15-16 (15)42.40+10.079.47
10Joakim Wilkens JernbergH 13-14 (26)38.22+10.4311.05
11Elia ThorvikH 13-14 (26)40.28+12.4911.41
11Karianne Olsvik DengerudD 15-16 (24)49.07+13.2912.41
11Gjermund Tørnqvist HaldenH17-20E (104)28.54+3.056.46
12Anders Håvard LarsenH 13-14 (26)40.36+12.5711.44
13Lars-Ivar AarsethH 50- (25)46.38+10.1510.05
14Wilhelm H. MedhusH 15-16 (15)1.11.27+38.5416.23
16Frida SolsrudD 13-14 (21)52.12+28.2918.18
16Hanne NøvikD 17- (24)51.47+12.5710.16
16Lukas LilandH17-20E (104)29.29+3.406.54
17Eirik ØvstedalH 13-14 (26)46.49+19.1013.31
18Peer StiansenH 55- (24)52.56+15.2711.27
19Pål Tore SvendsenDirekte A (39)49.05+14.2612.40
19Åse BerganD17-20E (82)33.28+5.389.20
19Ada WulfsbergD 15-16 (24)57.21+21.4314.49
20Elise Wærp HaugeD 13-14 (21)58.52+35.0920.39
20Joanna ErikssonD 17- (24)59.56+21.0611.53
21Marie Rygh HoltenDirekte A (39)50.14+15.3512.58
21Hannah MansD 13-14 (21)1.01.28+37.4521.34
21Ingvil AhlsandD17-20E (82)33.57+6.079.28
22Aleksander Rygh HoltenDirekte A (39)50.57+16.1813.09
22Rolf Andreas BergH 13-14 (26)59.09+31.3017.05
24Elias StubberudH 13-14 (26)1.07.09+39.3019.24
24Elias JonssonH17-20E (104)31.24+5.357.21
25Jonas AarsethH 13-14 (26)1.11.18+43.3920.36
25Henrik EijsinkH17-20E (104)31.42+5.537.25
30Jørgen WulfsbergH17-20E (104)33.37+7.487.52
31Astrid WangensteenDirekte A (39)1.07.34+32.5517.27
31Sindre LangaasH 17- (38)56.11+19.579.55
37Anders Emil OlsenDirekte A (39)1.41.04+1.06.2526.06
49Aksel MadslienH17-20E (104)35.21+9.328.16
64Vebjørn TandbergH17-20E (104)37.16+11.278.43
68Marie UllevålseterD17-20E (82)53.23+25.3314.54
71Jostein TandbergH17-20E (104)39.08+13.199.09
77Sam LunøeH17-20E (104)41.11+15.229.38
Iver AarsethN-åpen (49)39.3021.14
Sondre HafskjoldN-åpen (49)25.0413.28
Tuva Wilkens JernbergN-åpen (49)45.3024.27
Mathilde Rekkertbø KorenN-åpen (49)38.2020.36
Benjamib KøberN-åpen (49)35.0818.53
sondre KøberN-åpen (49)35.1118.54
Ulla Lunøe AkselsenN-åpen (49)31.1816.49
alma Rygh HoltenN-åpen (49)30.4816.33
Josefine RyghN-åpen (49)19.4110.34
Helene ScheeleN-åpen (49)20.3111.01
Selma Størmer AntonsenN-åpen (49)18.3810.01
Sigurd Størmer AntonsenN-åpen (49)18.3710.00
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftN-åpen (49)29.1315.42
Maja WangN-åpen (49)38.0520.28
Hanne Wærp HaugeD -10 (8)47.1421.16
Eira Skaarer WiklundD -10 (8)25.3911.33
Andreas AspelundH -10 (11)45.5920.42
Eskil HafskjoldH -10 (11)46.4421.03
Åse Marit  KorenH -10 (11)39.4317.53
Vetle Frydenlund NorlingH -10 (11)34.4215.37
Per Noah SommerheinH -10 (11)53.0423.54
0Margareta NeumanDirekte N (3)diskvalifisert
0Anine HallénD17-20E (82)diskvalifisert
0Ingve LøkkenH 17- (38)diskvalifisert
0Kjetil EspedalH 50- (25)diskvalifisert
0Nikolai Sundt LarsenH 11-12N (9)diskvalifisert
Maiken SandbergD17-20E (82)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor