Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nydalten med Testløp Junior VM - mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nydalten med Testløp Junior VM - mellom
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 4 juni 2016

Halden SK

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Malene NordbrødenDirekte C (3)43.0219.23
1Sabine HauswirthD 17- (24)38.507.42
2Julie Hilland AndersenD 17-A K (4)56.23+14.0314.34
2Kine Hallan SteiwerD 17- (24)40.17+1.277.59
3Vegard Jarvis WestergårdH17-20E (104)26.58+1.096.18
4Eirik Kamstrup HovindH 17- (38)37.43+1.296.39
4Vendula HaldinD 17- (24)41.03+2.138.08
5Emil WingstedtH 17- (38)38.11+1.576.44
6Tor Ragnar AndersenH 60- (9)43.03+6.0911.30
7Jan GranstedDirekte A (39)41.53+7.1410.49
7Hanna Haugen NordbrødenD 17- (24)43.17+4.278.35
7Morten Jarvis WestergårdH 17- (38)39.09+2.556.55
8Hedda Raadal BjørloD 15-16 (24)45.53+10.1511.51
8Anders Felde OlaussenH 17- (38)39.12+2.586.55
9Anne Julsrud HaugenD 55- (13)49.50+8.3813.19
9Håkon Raadal BjørloH17-20E (104)28.16+2.276.37
10Fredrik EliassonH 17- (38)39.22+3.086.57
11Liam Viggo WingstedtH 11-12 (16)34.34+12.1113.23
12Lizzie InghamD 17- (24)45.20+6.308.59
13Iliana IlievaDirekte A (39)44.11+9.3211.25
15Anja WingstedtDirekte A (39)45.08+10.2911.39
16Espen FiskumH 17- (38)42.59+6.457.35
18Håkon Østraat SævareidH17-20E (104)30.15+4.267.05
18Øyvind HelgerudH 17- (38)43.26+7.127.40
19Jo ShepherdD 17- (24)56.21+17.3111.10
19Karl FremstadH17-20E (104)30.18+4.297.05
23Bjørn Axel GranDirekte A (39)51.18+16.3913.15
23Lacho IlievH 17- (38)47.21+11.078.21
24Gina GranstedtDirekte A (39)53.37+18.5813.51
27August Asheim BirkelandH17-20E (104)32.54+7.057.42
38Peter NordbrødenH17-20E (104)34.38+8.498.06
43Trygve Kristoffer LøvliH17-20E (104)35.03+9.148.12
43Nina Asheim BirkelandD17-20E (82)38.50+11.0010.50
45Olav Milian Schmitt GranH17-20E (104)35.04+9.158.12
49Karoline AuneD17-20E (82)40.25+12.3511.17
55Nora TorgersenD17-20E (82)42.23+14.3311.50
65Idun Kristine Felde OlaussenD17-20E (82)49.34+21.4413.50
67Erlend BrendstuenH17-20E (104)37.52+12.038.52
92Alexander Skaug YtterbølH17-20E (104)49.46+23.5711.39
Ville Emil WingstedtN-åpen (49)21.2811.32
0Markus HolterH 17- (38)diskvalifisert
Alex CarcasH17-20E (104)diskvalifisert
Jørgen VisterH17-20E (104)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor