Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nydalten med Testløp Junior VM - mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nydalten med Testløp Junior VM - mellom
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 4 juni 2016

Asker Skiklubb

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jan Richard EriksenH 50- (25)36.237.52
1Anne Lise ØfsthusD 75- (3)39.2818.21
2Ingvild Pedersen BerganD 15-16B (2)47.11+1.4616.33
3Dag Otter JohansenH 17-C (5)30.32+1.2411.50
3Sander ArntzenH 15-16 (15)34.54+2.218.00
3Jakob RastadH 11-12 (16)25.08+2.459.44
4Tommy JauhojärviH 45- (26)46.15+8.319.10
4Øyvind GylverH 60- (9)41.52+4.5811.11
4Martin Johannessen LinneboH 11-12 (16)25.13+2.509.46
5Vegard GulbrandsenH17-20E (104)27.17+1.286.23
5Øystein RastadH 40- (8)48.31+6.219.37
5Gjermund GravirH 45- (26)46.50+9.069.17
5Jorun RuudD 45- (14)47.52+3.0010.58
7Synne StrandD17-20E (82)30.40+2.508.33
8Tarje EspelinH 11-12 (16)30.24+8.0111.46
9Arild NyhaugH 17-AK (11)1.16.24+34.3417.31
9Grethe K. LøvaldD 50- (18)48.55+10.0613.04
10Sverre WisløffH 45- (26)54.30+16.4610.48
10Emil Ruud FossheimH 11-12 (16)33.52+11.2913.07
10Tilla Farnes HennumD17-20E (82)31.07+3.178.41
11Ann Katrin OlsenD 50- (18)50.39+11.5013.32
11Vegard LøvliH 15-16 (15)46.00+13.2710.33
11Per SchancheH 55- (24)46.39+9.1010.05
12Håkon LøvliH 50- (25)44.42+8.199.40
12Nora Synnøve WoxholthD17-20E (82)31.40+3.508.50
13Petra HoveidD 13-14 (21)46.27+22.4416.17
13Margrete EngzeliusD 50- (18)56.52+18.0315.12
13Mathias NyhaugH 11-12 (16)41.16+18.5315.59
15Frikk Alvaro EmbergsrudH 13-14 (26)43.10+15.3112.28
15Arne FossheimH 55- (24)48.10+10.4110.25
16Anders ØpstadDirekte A (39)45.35+10.5611.46
17Pål SkogedalH 17- (38)43.03+6.497.36
18Øyvind Johannessen LinneboH 50- (25)51.01+14.3811.02
22Karoline AndersenD 17- (24)1.05.55+27.0513.04
23Margrethe WisløffD17-20E (82)34.15+6.259.34
27Kaja Bråten LøvaldD17-20E (82)34.58+7.089.46
29Øyvind HoveidDirekte A (39)1.04.53+30.1416.45
42Eivind Øfsthus GravirH17-20E (104)34.59+9.108.11
87Bjørnar LøvliH17-20E (104)45.52+20.0310.44
89Axel HoveidH17-20E (104)47.12+21.2311.03
100Johan Teodor WestlyH17-20E (104)1.05.15+39.2615.16
Mikkel RastadN-åpen (49)1.07.2836.16
Silje Ruud FossheimN-åpen (49)31.5317.08
Erlend Hellerud ØpstadH -10 (11)42.5019.17

Askøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Tonje Aasheim NymarkD17-20E (82)35.26+7.369.53
0Tore NymarkH 45- (26)diskvalifisert

Bodø og Omegn IF Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Elisabet KongsbakkD 45- (14)1.04.25+19.3314.46
38Nora Marie wedege IrgensD17-20E (82)38.09+10.1910.39
74Espen Samuelsen SkiriH17-20E (104)39.56+14.079.21
85Håvard SolbakkenH17-20E (104)43.47+17.5810.15

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Hjørdis ØvreåsD 70- (3)49.54+8.2123.12
7Magnar ØvreåsH 70- (7)1.05.35+30.5722.04

Bushflyers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Dennis TrewinDirekte B (12)diskvalifisert

Byåsen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideD17-20E (82)27.507.46
14Emma ArnesenD17-20E (82)32.20+4.309.01
16Haakon ArnesenH 50- (25)50.28+14.0510.55
17Øystein WiggenH 50- (25)50.59+14.3611.02
22Ragnhild EideD17-20E (82)33.59+6.099.29
25Knut HagenDirekte A (39)54.48+20.0914.09
57Øyvind WiggenH17-20E (104)36.18+10.298.30

Bækkelagets SK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eldar BørsumH 65- (6)38.0010.09
6Kine GulliksenD 17- (24)42.59+4.098.31
7Louise OramD 17- (24)43.17+4.278.35
11Jan Erik AalbergH 45- (26)54.44+17.0010.51
11Lone BrochmannD 17- (24)45.16+6.268.58
12Anna Tysse NakkimD 11-12 (13)59.51+31.2923.11
13Malin SveenD 11-12 (13)1.14.48+46.2628.59
15Diane Ninauve-JutulstadD 13-14 (21)50.41+26.5817.47
19Halvor JutulstadH 55- (24)53.38+16.0911.36
22Martin SchälliH 17- (38)47.00+10.468.18
23Lars Øderud VatneH 13-14 (26)1.03.27+35.4818.20
27Anders StorbratenH 17- (38)50.56+14.428.59
30Eirik WatterdalH 17- (38)55.28+19.149.47
60Anniken Eriksrud KarlsenD17-20E (82)43.34+15.4412.10
73Johanne Øderud VatneD17-20E (82)1.06.13+38.2318.29
Aksel EideN-åpen (49)25.5213.54
Alfred SvensonN-åpen (49)25.3213.43
Jonatan SvensonN-åpen (49)21.3211.34
Jonas Ingierd FenneH -10 (11)29.2913.16
0Olav EideH 45- (26)diskvalifisert
0Marthe GløersenD 17- (24)diskvalifisert

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Steinar KvaaleH 17- (38)56.16+20.029.56

Eiker OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Aud KjemperudD 60- (4)57.41+25.2719.25
3Berit GrosvoldD 65- (4)1.05.31+21.5822.03
4Helga PeveriD 60- (4)1.07.03+34.4922.34
20Solveig LetmolieD 15-16 (24)59.05+23.2715.16
21Anne Marthe PeveriD 17- (24)1.03.36+24.4612.37
23Lotte MyklemyrD 15-16 (24)1.06.58+31.2017.18
24Ane DyrkornD17-20E (82)34.44+6.549.42
39Vegard MyklemyrH17-20E (104)34.46+8.578.08
52Thea DyrkornD17-20E (82)41.26+13.3611.34

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Ingrid LundanesD17-20E (82)31.04+3.148.40
40Erlend Nilsen SandnesH17-20E (104)34.53+9.048.10

Fet OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Heidi TronbølD 40- (9)47.21+4.5010.51
5Tobias Tronbøl LiumH 11-12N (9)28.49+12.5315.29
6Jarle RogndokkenH 17-B (7)1.05.58+25.3519.03
54Åshild Faller RåheimD17-20E (82)41.57+14.0711.43
90Sander Hildebrand RogndokkenH17-20E (104)47.55+22.0611.13
95Jørgen Kjos BarkenæsH17-20E (104)57.27+31.3813.27

Fossum IF

76 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tilde EineD 15-16B (2)45.2515.56
1Cecilie Christin KvermeD 17-C (6)31.2912.12
1Trond LangerødH 17-C (5)29.0811.17
1Vidar BerteigDirekte B (12)30.0110.31
1Leif StørmerDirekte A (39)34.398.57
1Charles HalaasH 40- (8)42.108.21
1Nils HæstadH 55- (24)37.298.06
2Nora GrønsethD 13-16N (2)1.10.41+45.4130.35
2Viggo EriksenH 17-B (7)42.56+2.3312.24
2Toril EineD 60- (4)55.30+23.1618.41
2Åsne HoloD 15-16 (24)39.48+4.1010.17
2Borger MelsomH 17- (38)36.21+0.076.25
2Olai Stensland LillevoldH17-20E (104)26.16+0.276.09
2Ragnhild HjermstadD17-20E (82)28.21+0.317.55
3Ivar MølnvikH 45- (26)44.54+7.108.54
3Tonje VassendD17-20E (82)28.37+0.477.59
4Grete SkotteD 17-C (6)58.26+26.5722.38
4Kjersti HovD 50- (18)43.32+4.4311.38
4Arild AndresenH 50- (25)38.24+2.018.18
4Elias T. MølnvikH17-20E (104)27.05+1.166.20
6Marielle MichelsenD 11-12 (13)34.51+6.2913.30
6Sindre Vie StrislandH 11-12 (16)27.35+5.1210.41
6Oskar StørmerH17-20E (104)27.53+2.046.31
7Knut Jostein SætnanH 40- (8)51.06+8.5610.08
7Børge Nilsen BergH 11-12 (16)29.28+7.0511.25
7Sigrid Melander VieD 40- (9)1.16.43+34.1217.35
8Emil StørmerH 15-16 (15)40.43+8.109.20
8Victoria Hæstad BjørnstadD17-20E (82)30.52+3.028.37
9Sivert Sande KvermeH 15-16 (15)42.23+9.509.43
9Bram LangerødH 13-14 (26)35.27+7.4810.14
9Richard Zeiner-GundersenH 55- (24)44.35+7.069.39
9Sindre SandvenH 17- (38)39.16+3.026.56
10Elise GisholtDirekte B (12)1.03.01+33.0022.06
11Sindre GisholtDirekte B (12)1.03.16+33.1522.11
12Bente LandmarkD 55- (13)53.29+12.1714.18
12Ståle HeitmannH 45- (26)54.51+17.0710.52
13Lars HjermstadH 55- (24)47.14+9.4510.13
14Magnhild T. MølnvikD 50- (18)1.00.20+21.3116.07
14Helene Bjørkvold JendalD 13-14 (21)48.04+24.2116.51
14Morten RannemH 45- (26)56.29+18.4511.12
14Sindre RønningH 17- (38)42.36+6.227.31
14Guro VassendD 17- (24)47.16+8.269.22
15Eirik Vie StrislandH 11-12 (16)44.54+22.3117.24
18Birk Felland SætnanH 13-14 (26)47.14+19.3513.39
18Mari BrendeD 13-14 (21)56.01+32.1819.39
19Hilde Sogn HaugD 13-14 (21)58.25+34.4220.29
20Trond BrevikDirekte A (39)49.18+14.3912.44
20Jon LahlumH 55- (24)53.47+16.1811.38
20Kristin Helland-HansenD17-20E (82)33.42+5.529.24
21Terje BrendeH 55- (24)58.53+21.2412.44
21Erling HjermstadH17-20E (104)30.35+4.467.09
22Einar GisholtH 45- (26)1.11.59+34.1514.16
26Marit NerstenDirekte A (39)56.21+21.4214.33
33Jan Fredrik HelgakerH 17- (38)57.05+20.5110.05
33Martin Borge HeirH17-20E (104)33.59+8.107.57
35Styrk Hundseid KamsvågH17-20E (104)34.27+8.388.04
37Oscar Hæstad BjørnstadH17-20E (104)34.33+8.448.05
58Tarjei HoloH17-20E (104)36.27+10.388.32
62Øyvind HjermstadH17-20E (104)37.05+11.168.41
65Audun Rognerud BøeH17-20E (104)37.22+11.338.45
70Sigurd MelsomH17-20E (104)38.39+12.509.03
Fredrik GrønsethN-åpen (49)46.2524.57
Anders HeitmannN-åpen (49)25.2013.37
Ruben LangerødN-åpen (49)33.2217.56
Silje Andresen SkotteN-åpen (49)38.1220.32
Odin Vie StrislandN-åpen (49)51.0427.27
Ask Felland SætnanN-åpen (49)24.0412.56
Elise Nilsen BergD -10 (8)44.5220.12
Malin MichelsenD -10 (8)30.5313.54
Johanna WidmaierD -10 (8)47.3721.26
Mikkel MichelsenH -10 (11)30.1913.39
0Tanja AppenzellerD 17-C (6)diskvalifisert
0Kristian Bernhard NilsenDirekte A (39)diskvalifisert
0Peter GisholtH 15-16 (15)diskvalifisert
0Gustav Andresen SkotteH 13-14 (26)diskvalifisert
0Einar MelsomH17-20E (104)diskvalifisert

Fredrikstad SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Espen BekhusH 17-AK (11)48.49+6.5911.11
20Herman Ryen MartinsenH17-20E (104)30.29+4.407.08
59Rikke Blakkestad IngesenD17-20E (82)43.01+15.1112.00
0Mia Mathisen BekhusD17-20E (82)diskvalifisert

Freidig

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tomas EidsmoH 45- (26)38.20+0.367.36
2Jens Even StorhovH 50- (25)36.53+0.307.59
3Torunn Spets StorhovD 45- (14)47.37+2.4510.55
4Simen Spets StorhovH 15-16 (15)35.23+2.508.06
7Mathea Spets StorhovD 11-12 (13)36.17+7.5514.03
13Malin SandstadD17-20E (82)32.00+4.108.56
29Halvor LundH 17- (38)52.32+16.189.16
30Frida SætherD17-20E (82)35.43+7.539.58
32Oskar Spets StorhovH17-20E (104)33.55+8.067.56
34Kjetil MølnvikH17-20E (104)34.24+8.358.03
35Åshild KolstadD17-20E (82)37.39+9.4910.31
56Rein Helle MårdalenH17-20E (104)36.16+10.278.29
59Ole Wanvik HaugenH17-20E (104)36.52+11.038.38
66Mathias VindalH17-20E (104)37.29+11.408.46
70Maria Ulseth SylteD17-20E (82)54.43+26.5315.17
72Mathias HermstadH17-20E (104)39.10+13.219.10
73Adrian OpheimH17-20E (104)39.32+13.439.15
0Vera MelkildD17-20E (82)diskvalifisert
0Håvard EidsmoH17-20E (104)diskvalifisert

Frol IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Stian SundsvikH17-20E (104)29.19+3.306.51
23Oscar LyngenH17-20E (104)31.11+5.227.18
66Maren GrandeD17-20E (82)50.12+22.2214.01

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
83Per Ivar StoklandH17-20E (104)43.36+17.4710.12

Gjø-Vard OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jan MolstadH 17-C (5)29.31+0.2311.26
3Anne SørlienD 17-C (6)44.13+12.4417.08
3Kristine KravdalD 13-14 (21)28.47+5.0410.05
5Astrid KravdalD 40- (9)49.23+6.5211.19
13Lone MalmgrenD 17- (24)46.21+7.319.11

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ida GammelmoD -10 (8)43.5219.45

Halden SK

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Malene NordbrødenDirekte C (3)43.0219.23
1Sabine HauswirthD 17- (24)38.507.42
2Julie Hilland AndersenD 17-A K (4)56.23+14.0314.34
2Kine Hallan SteiwerD 17- (24)40.17+1.277.59
3Vegard Jarvis WestergårdH17-20E (104)26.58+1.096.18
4Eirik Kamstrup HovindH 17- (38)37.43+1.296.39
4Vendula HaldinD 17- (24)41.03+2.138.08
5Emil WingstedtH 17- (38)38.11+1.576.44
6Tor Ragnar AndersenH 60- (9)43.03+6.0911.30
7Jan GranstedDirekte A (39)41.53+7.1410.49
7Hanna Haugen NordbrødenD 17- (24)43.17+4.278.35
7Morten Jarvis WestergårdH 17- (38)39.09+2.556.55
8Hedda Raadal BjørloD 15-16 (24)45.53+10.1511.51
8Anders Felde OlaussenH 17- (38)39.12+2.586.55
9Anne Julsrud HaugenD 55- (13)49.50+8.3813.19
9Håkon Raadal BjørloH17-20E (104)28.16+2.276.37
10Fredrik EliassonH 17- (38)39.22+3.086.57
11Liam Viggo WingstedtH 11-12 (16)34.34+12.1113.23
12Lizzie InghamD 17- (24)45.20+6.308.59
13Iliana IlievaDirekte A (39)44.11+9.3211.25
15Anja WingstedtDirekte A (39)45.08+10.2911.39
16Espen FiskumH 17- (38)42.59+6.457.35
18Håkon Østraat SævareidH17-20E (104)30.15+4.267.05
18Øyvind HelgerudH 17- (38)43.26+7.127.40
19Jo ShepherdD 17- (24)56.21+17.3111.10
19Karl FremstadH17-20E (104)30.18+4.297.05
23Bjørn Axel GranDirekte A (39)51.18+16.3913.15
23Lacho IlievH 17- (38)47.21+11.078.21
24Gina GranstedtDirekte A (39)53.37+18.5813.51
27August Asheim BirkelandH17-20E (104)32.54+7.057.42
38Peter NordbrødenH17-20E (104)34.38+8.498.06
43Trygve Kristoffer LøvliH17-20E (104)35.03+9.148.12
43Nina Asheim BirkelandD17-20E (82)38.50+11.0010.50
45Olav Milian Schmitt GranH17-20E (104)35.04+9.158.12
49Karoline AuneD17-20E (82)40.25+12.3511.17
55Nora TorgersenD17-20E (82)42.23+14.3311.50
65Idun Kristine Felde OlaussenD17-20E (82)49.34+21.4413.50
67Erlend BrendstuenH17-20E (104)37.52+12.038.52
92Alexander Skaug YtterbølH17-20E (104)49.46+23.5711.39
Ville Emil WingstedtN-åpen (49)21.2811.32
0Markus HolterH 17- (38)diskvalifisert
Alex CarcasH17-20E (104)diskvalifisert
Jørgen VisterH17-20E (104)diskvalifisert

Hamar OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kjetil JacobsenH 17-B (7)40.2311.40
3Trond Ivar TømmervoldDirekte B (12)37.59+7.5813.19
5Kamilla LomeDirekte B (12)41.52+11.5114.41
6Anine LomeD17-20E (82)30.30+2.408.31
14Andreas HuberDirekte A (39)44.42+10.0311.33
35Ole Christian BangDirekte A (39)1.18.24+43.4520.15
67Stine Frogner TømmervoldD17-20E (82)50.57+23.0714.13
75Sverre Bang StøengH17-20E (104)40.00+14.119.22

Hankasalmen Hanka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Hannele TonnaD 17- (24)52.11+13.2110.21

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tor DrageH 80- (7)35.4216.36
2Unni DrageD 75- (3)50.45+11.1723.36

Haugesund IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
50Ingvild Paulsen VieD17-20E (82)40.28+12.3811.18
81Johannes DjupeslandH17-20E (104)43.09+17.2010.06
Kristina VollD17-20E (82)diskvalifisert

Hedrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Anders Kristian HoltH 45- (26)47.49+10.059.29
51Sindre R HoltH17-20E (104)35.30+9.418.18

Heming Orientering

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Signe Astrup ArnesenD 45- (14)44.5210.17
2Dagrun MelkildD 50- (18)42.02+3.1311.14
2Runa SkyttersæterD 55- (13)42.12+1.0011.17
2Bjørn EgnerH 75- (6)44.28+3.4814.58
3Thor VollsetH 17-B (7)50.13+9.5014.30
3Hjørdis EgnerD 75- (3)1.51.13+1.11.4551.43
4Maya Jones ArnesenD 13-14 (21)29.11+5.2810.14
4Henrik ReuschH 13-14 (26)30.31+2.528.49
5Petter Astrup ArnesenH 15-16 (15)37.03+4.308.29
6Jon C. FougnerH 75- (6)51.57+11.1717.29
7Mathias MartinsenH 60- (9)43.46+6.5211.42
7Egil Wickstrand IversenH 55- (24)43.26+5.579.24
10Ida Marie FlågenD 13-14 (21)40.57+17.1414.22
10Knut Erling ØenH 50- (25)43.25+7.029.23
11Ella BerstadD 13-14 (21)44.49+21.0615.43
11Paula BerstadD 45- (14)1.11.09+26.1716.19
12Marianne ReuschD 45- (14)1.20.26+35.3418.26
13Ferdinand FremmingH 13-14 (26)41.44+14.0512.03
13Kasper FosserH17-20E (104)29.03+3.146.48
15Siri StørmerD 17- (24)47.46+8.569.28
16Anders FlågenH 45- (26)58.13+20.2911.33
17Ulrik Astrup ArnesenH17-20E (104)29.53+4.046.59
21Kåre Peter Krohn GjessingH 13-14 (26)54.35+26.5615.46
21Christian ReuschH 45- (26)1.07.53+30.0913.28
23Ola Peter Krohn GjessingH 45- (26)1.19.44+42.0015.49
24Harald Astrup ArnesenH 17- (38)48.03+11.498.29
29Bjørn Anders FlågenH17-20E (104)33.30+7.417.50
Astrid ReuschN-åpen (49)30.5616.37
Sofie Skyttersæter IversenD17-20E (82)diskvalifisert

Hisøy OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Inge HaugeH 17-AK (11)1.00.07+18.1713.47
8Marianne HaugeD 45- (14)1.00.07+15.1513.47
9Lene HaugeD 11-12 (13)38.41+10.1914.59
16Malin HaugeD 15-16 (24)52.49+17.1113.38
40Silje HaugeD17-20E (82)38.15+10.2510.41

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sturle HånesH 75- (6)45.05+4.2515.10

IL Koll

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Martin Christoffer BorgH 11-12N (9)15.568.33
1Inger Helen EidsaaD 17-N (2)20.288.51
2Marte Vik EdvardsenD 17-B (7)43.53+6.4615.23
2Hans AarreH 17-N (2)20.22+0.598.49
2Erik PaulsrudH 40- (8)42.36+0.268.27
3Shameel Saheer TennegedaraH 11-12N (9)23.18+7.2212.31
4Harald AulieH 17-C (5)41.52+12.4416.13
4Fridulv SagbergH 65- (6)54.32+16.3214.34
6Johannes Salvesen-LundeH 11-12N (9)28.56+13.0015.33
6Nora HelgelandD 17-B (7)55.51+18.4419.35
6Johan LundeH 55- (24)42.25+4.569.10
7Jonas Johansen HickenH 11-12N (9)37.09+21.1319.58
8Trude FixdalD 50- (18)48.22+9.3312.55
14Christian Fredrik BorgH 11-12 (16)42.55+20.3216.38
Johannes AarreN-åpen (49)28.0815.07
Ludvig Balchen LudvigsenN-åpen (49)49.3326.38
Juni Helen EidsaaN-åpen (49)28.0715.06
Jonathan FodstadN-åpen (49)27.0714.34
Alexander KopaasN-åpen (49)21.0911.22
Nicolay KopaasN-åpen (49)19.3210.30
Simen LianN-åpen (49)49.2726.35
Paul OpheimN-åpen (49)21.0611.20
august StartnrMyklebustN-åpen (49)27.1114.36
Eivind Jenssen JahrH -10 (11)50.1922.39

IL Tyrving

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Cassie TrewinD 17-A K (4)42.2010.56
1Torgeir NørbechH 17- (38)36.146.24
1Wenche HultgreenD 60- (4)32.1410.51
2Aud I SpjelkavikD 65- (4)1.00.31+16.5820.22
2Per ØhlckersH 65- (6)45.27+7.2712.09
3Åsa FranzenD 17-A K (4)1.02.59+20.3916.16
3Audun WeltzienH 17- (38)36.30+0.166.26
3Marianne NjåsteinD 50- (18)42.35+3.4611.23
3Berit DanielsenD 55- (13)43.03+1.5111.30
3Hasse BergstrømH 70- (7)42.57+8.1914.27
3Erland LjungströmH 80- (7)41.40+5.5819.22
4Tom RådahlH 17-B (7)53.54+13.3115.34
4Henning SpjelkavikH 40- (8)47.50+5.409.29
4Maren NorderudD 15-16 (24)43.26+7.4811.13
4Bjørn SpjelkavikH 70- (7)43.30+8.5214.38
5Thor NorderudH 17-B (7)1.01.13+20.5017.41
5Anne SkjærsteinD 17-C (6)1.00.00+28.3123.15
5Ådne SkjærsteinH 13-14 (26)31.28+3.499.05
5Helge LyeH 65- (6)58.54+20.5415.44
6Ida TiltnesDirekte A (39)41.29+6.5010.43
6Christian GrotnesH 50- (25)39.28+3.058.32
6Hege FeiringD 45- (14)49.19+4.2711.18
7Berit BergeD 55- (13)49.10+7.5813.08
7Bjørn Henning GrandalH 50- (25)40.22+3.598.44
9Ingunn WeltzienD 17- (24)43.26+4.368.37
10Lars-Erik FiskumH 55- (24)45.33+8.049.51
11Kjersti SkantzeD 55- (13)52.33+11.2114.03
12Else GrandalD 50- (18)53.23+14.3414.16
15Anne Kristine NorderudD 50- (18)1.04.24+25.3517.13
15Jim Øystein NybråtenH 17- (38)42.38+6.247.31
28Frode KamsvågDirekte A (39)1.03.47+29.0816.28
32Anniken Helland-HansenD17-20E (82)36.19+8.2910.08
42Nanna NorderudD17-20E (82)38.38+10.4810.47
61Synne SkjærsteinD17-20E (82)43.39+15.4912.11
71Elise UllernD17-20E (82)58.01+30.1116.12
Max Alexander NybråtenN-åpen (49)20.0210.46
Sofia ØhlckersD -10 (8)28.2412.47
0Thea Feiring HaltiaD17-20E (82)diskvalifisert
0Fredrik RosenqvistH 17- (38)diskvalifisert
0Donald SkantzeH 55- (24)diskvalifisert
0Kristoffer ØhlckersH 11-12 (16)diskvalifisert
0Per Kristian EkebergH 60- (9)diskvalifisert
0Milda ØhlckersD 40- (9)diskvalifisert

Indre Østfold OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Bente LineD 55- (13)44.05+2.5311.47
6Ann Helen Aabogen HaugaardD 40- (9)56.12+13.4112.53
8Fredrik LarsenH 40- (8)51.24+9.1410.11
8Claes-Tommy HerlandH 45- (26)49.58+12.149.54
21Ida Aabogen HaugaardD 15-16 (24)1.00.22+24.4415.35
Fabian UlfsbyN-åpen (49)31.3216.57
Felix HerlandN-åpen (49)diskvalifisert

Katrineholms OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
93Albin LarssonH17-20E (104)51.24+25.3512.02

Kolbotn og Skimt OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sissel OlaisenD 70- (3)42.58+1.2519.59
4Marit VågsnesD 65- (4)1.07.16+23.4322.38
16Tor LahlumH 55- (24)51.49+14.2011.12

Kongsberg OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ingar HåkonsenH 70- (7)38.26+3.4812.56
3Tale StrandD 15-16 (24)41.52+6.1410.49
7Torbjørn BarikmoH 17-B (7)1.06.40+26.1719.16
7Odd StrandH 45- (26)48.42+10.589.39
7Atle Nikolai WølloH 13-14 (26)31.58+4.199.14
8Adam ConwayH 13-14 (26)33.09+5.309.34
10Åshild BergstølD 55- (13)51.23+10.1113.44
13Kjersti Tønnessen BergstølD 15-16 (24)49.42+14.0412.50
18Jane RødderD 50- (18)1.39.14+1.00.2526.31
18Åsne Skram TrømborgD17-20E (82)33.07+5.179.15
20Atle WølloH 45- (26)1.06.11+28.2713.07
22Sarah WølloD 15-16 (24)1.01.04+25.2615.46
22Phil ConwayH 50- (25)1.05.32+29.0914.11
34Aurora MoholthD17-20E (82)36.37+8.4710.13
36Trine Marit Justad RaaenDirekte A (39)1.18.38+43.5920.19
37Siri MoholthD17-20E (82)37.53+10.0310.34
41Anne Willkommen EikenD17-20E (82)38.37+10.4710.47
51Tord StrandH17-20E (104)35.30+9.418.18
79Trygve HeggedalH17-20E (104)41.41+15.529.45
0Barbara Willkommen EikenD 45- (14)diskvalifisert

Konnerud IL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidD 15-16 (24)35.389.12
1Audun HeimdalH17-20E (104)25.496.02
2Birgit Økern JensenD 40- (9)44.51+2.2010.17
5Henning GaarderH 70- (7)46.08+11.3015.31
5Steinar RuudH 75- (6)51.53+11.1317.28
7Annemarie RanvikD 17-B (7)1.38.02+1.00.5534.23
7Aslak HeimdalH 15-16 (15)38.34+6.018.50
7Tove HeimdalD 50- (18)47.47+8.5812.46
8Trond BaklidH 55- (24)44.32+7.039.38
10Veslemøy SolbergD 50- (18)49.24+10.3513.12
10Andrea RanvikD 15-16 (24)48.25+12.4712.30
10Jørgen BaklidH17-20E (104)28.33+2.446.41
14Mari Landro SvingheimD 15-16 (24)51.00+15.2213.10
15Maiken Økern HågårdD17-20E (82)32.53+5.039.11
18Anniken RanvikD 15-16 (24)56.33+20.5514.36
21Sven OhrvikH 50- (25)57.25+21.0212.25
48Thea Sildnes BaklidD17-20E (82)40.22+12.3211.16
76Joar GjerdahlH17-20E (104)41.09+15.209.38
Hans Mathias Økern HågårdN-åpen (49)34.2118.28
0Isa HeggedalD 45- (14)diskvalifisert

Kristiansand OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jan BlandkjennH 55- (24)40.13+2.448.42
5Jack BjørnsenH 55- (24)42.08+4.399.07
6Ingvild MulenD 50- (18)46.35+7.4612.27
6Luis Nogueira de la MuelaH 17- (38)38.58+2.446.53
8Dag BlandkjennH17-20E (104)28.06+2.176.34
12Håvard IrgensH17-20E (104)29.01+3.126.47
31Marius PyttenH17-20E (104)33.47+7.587.54
46Matias Hodne HanischH17-20E (104)35.11+9.228.14
47Torkel ReinhartsenH17-20E (104)35.12+9.238.14
50Johannes Bakke AashamarH17-20E (104)35.25+9.368.17
88Vetle Elias LynnebakkenH17-20E (104)46.45+20.5610.56
0Ida AurebekkD17-20E (82)diskvalifisert

Kvillebyns SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Christian Faruga KarldénH 17- (38)44.17+8.037.49

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
63Marit Melby JacobsenD17-20E (82)44.35+16.4512.27

Larvik OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lars FremstadDirekte A (39)38.12+3.339.52
3Kristin HjortlandD 17-B (7)44.33+7.2615.37
4Lovise FremstadD 17-A K (4)1.14.48+32.2819.19
12Ida Sofie HjortlandD 13-14 (21)45.02+21.1915.48
32Ole Edvard HjortlandDirekte A (39)1.11.31+36.5218.28
51Martine TopstadD17-20E (82)40.59+13.0911.26
54Tobias KristensenH17-20E (104)35.36+9.478.20
0Anne Gro StyrvoldDirekte C (3)diskvalifisert
0Tom KristensenH 45- (26)diskvalifisert
0Julie HjortlandD17-20E (82)diskvalifisert

Lierbygda OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Gunhild HennumD 55- (13)43.32+2.2011.38
18Bjørn-Willy ArntzenH 45- (26)59.07+21.2311.43

Lillehammer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Ane Holm GrønengD17-20E (82)37.51+10.0110.34

Lillomarka OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hege WangD 17-B (7)37.0713.01
1Stian LillegårdH 17-N (2)19.238.23
1Toril HallanD 55- (13)41.1211.00
2Øyvind HauglandH 17-AK (11)46.30+4.4010.39
3Jens Olav KløvrudH 55- (24)40.46+3.178.49
4Ole SannesH 80- (7)52.37+16.5524.28
4Hallvard FjærH 55- (24)41.54+4.259.04
6Elias Skjolden SørensenH 15-16 (15)37.32+4.598.36
7Tor E. HenriksenH 80- (7)1.07.31+31.4931.24
10Tone SundtjønnDirekte A (39)43.12+8.3311.09
14Steinar KollerudH17-20E (104)29.16+3.276.51
15Dag WangH 45- (26)57.48+20.0411.28
26Eivind TonnaH 17- (38)49.03+12.498.39
29Ingvild C. FleisjeD17-20E (82)35.32+7.429.55
33Karoline SønsterudbråtenD17-20E (82)36.36+8.4610.13
46Emma Eithun PaulsenD17-20E (82)40.03+12.1311.11
62Ellen Marie AriansenD17-20E (82)44.01+16.1112.17
72Ingrid Nytun NergårdD17-20E (82)58.54+31.0416.27
Ingrid HauglandN-åpen (49)38.2420.38
Nora HauglandN-åpen (49)44.0523.42
Natalie KollerudN-åpen (49)37.3020.09

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Erling TidemannH 75- (6)47.06+6.2615.51

Lyn Ski

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Rolv Anders SystadH 50- (25)43.30+7.079.24

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Elin BergsengD 17-B (7)47.53+10.4616.48
6Bent Ove Barmoen RindenH 17-AK (11)52.50+11.0012.07
26Evine Westli AndersenD17-20E (82)34.57+7.079.45
Eskil Bergseng RindenN-åpen (49)33.3718.04

Mo OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Martin KaspersenDirekte B (12)1.00.09+30.0821.06
17Ida SolliD 13-14 (21)55.55+32.1219.37
43Lars SolliH17-20E (104)35.03+9.148.12
60Even-Johan KaspersenH17-20E (104)36.58+11.098.39

Måren OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Theo Winsents SæterDirekte N (3)33.2914.29
7Noor Dirro-HeluD 13-14 (21)36.48+13.0512.54
9Linn Mei WaalerD 15-16 (24)46.32+10.5412.01
13Grete BerntsenD 55- (13)1.07.47+26.3518.07
24Carmen DirroD 15-16 (24)1.33.47+58.0924.14
Hermine Dirro OddenN-åpen (49)1.00.1032.20

Nittedal OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1John Thomas PetersenH 70- (7)34.3811.39
2Marit B. EithunD 45- (14)47.32+2.4010.54
8Lena GottfridssonD 55- (13)49.35+8.2313.15
9Astrid RuudD 45- (14)1.00.49+15.5713.56
13Herman BrunborgH 15-16 (15)58.25+25.5213.23
20Arthur BrunborgH 13-14 (26)54.00+26.2115.36
Lauritz BrunborgH -10 (11)34.4015.36

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Sofie Nerigård SandvikN-åpen (49)49.3026.36

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Per OsenH 60- (9)42.23+5.2911.19

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sharon BroadwellDirekte C (3)48.14+5.1221.43

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Daniel FløtreDirekte A (39)42.56+8.1711.05

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Tov Arne BondalH 55- (24)1.06.31+29.0214.23

NTNUI

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Magne JutulstadH 17- (38)41.23+5.097.18
17Marte Hoff HagenD17-20E (82)33.02+5.129.13
20Gunnar A FiskumH 17- (38)45.06+8.527.58
21Sverre Turter SandvoldH 17- (38)46.48+10.348.16
69Kristine AusenD17-20E (82)54.24+26.3415.11

Nydalens SK

103 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleD 13-14 (21)23.438.19
1Halvor Tørnqvist HaldenH 15-16 (15)32.337.27
1Penelope LeaD 11-12 (13)28.2210.59
1Martin Størmer-AntonsenH 11-12 (16)22.238.40
1Teodor Mo HjelsethH 13-14 (26)27.397.59
2Iver Herberg-AasH 11-12N (9)16.51+0.559.03
2Vilde Frydenlund NorlingD 17-C (6)34.16+2.4713.16
2Anne Kathrine AkselsenD 17-N (2)33.55+13.2714.40
2A GjellestadDirekte N (3)39.15+5.4616.59
2Jon SollsrudDirekte B (12)32.25+2.2411.22
2Tobias Mikael EspedalH 13-14 (26)29.14+1.358.26
2Mari AarsethD 11-12 (13)31.48+3.2612.19
2Lars Young VikH 15-16 (15)34.10+1.377.50
2Pia Young VikD 13-14 (21)25.01+1.188.46
2Axel AaldeH 11-12 (16)23.07+0.448.57
3Christina LindsethD 11-12N (3)23.07+7.0412.25
3Petter HalvorsenH 40- (8)47.44+5.349.28
3Ole Jakob FrankrigH 13-14 (26)30.08+2.298.42
3Marie SaugestadD 11-12 (13)33.11+4.4912.51
4Pål Chr IngierdH 17-AK (11)48.58+7.0811.13
4Øystein RodemDirekte A (39)39.41+5.0210.15
4Marie ScheeleD 11-12 (13)34.21+5.5913.18
4Gard Møller-JohansenH 11-12N (9)26.57+11.0114.29
5Inga Skaarer WiklundD 11-12 (13)34.23+6.0113.19
5Yngvild Langedal BreivikD 13-14 (21)30.14+6.3110.36
5Tone E LyeD 17- (24)42.18+3.288.23
5Anine AhlsandD17-20E (82)30.25+2.358.29
6Elena GrandDirekte B (12)42.46+12.4515.00
6Inge LindsethH 40- (8)49.28+7.189.48
6Marte Madslien BakkenD 13-14 (21)31.13+7.3010.57
6Frida Bakken UlsethD 15-16 (24)45.37+9.5911.47
6Kasper Bakken UlsethH 13-14 (26)31.36+3.579.07
7Eirik Langedal BreivikH17-20E (104)28.05+2.166.34
8Dana SteneDirekte A (39)42.00+7.2110.51
8Aurora Wilkens JernbergD 11-12 (13)38.23+10.0114.52
8Oskar Emil NeumanH 11-12N (9)50.17+34.2127.02
8Elise HafskjoldD 40- (9)1.28.47+46.1620.21
9Ea LunøeD 13-14 (21)39.50+16.0713.58
9Eirik Frydenlund NorlingH 11-12 (16)30.35+8.1211.51
10Josefine LydersenD 11-12 (13)41.43+13.2116.10
10Alexander SmebyH 15-16 (15)42.40+10.079.47
10Joakim Wilkens JernbergH 13-14 (26)38.22+10.4311.05
11Elia ThorvikH 13-14 (26)40.28+12.4911.41
11Karianne Olsvik DengerudD 15-16 (24)49.07+13.2912.41
11Gjermund Tørnqvist HaldenH17-20E (104)28.54+3.056.46
12Anders Håvard LarsenH 13-14 (26)40.36+12.5711.44
13Lars-Ivar AarsethH 50- (25)46.38+10.1510.05
14Wilhelm H. MedhusH 15-16 (15)1.11.27+38.5416.23
16Frida SolsrudD 13-14 (21)52.12+28.2918.18
16Hanne NøvikD 17- (24)51.47+12.5710.16
16Lukas LilandH17-20E (104)29.29+3.406.54
17Eirik ØvstedalH 13-14 (26)46.49+19.1013.31
18Peer StiansenH 55- (24)52.56+15.2711.27
19Pål Tore SvendsenDirekte A (39)49.05+14.2612.40
19Åse BerganD17-20E (82)33.28+5.389.20
19Ada WulfsbergD 15-16 (24)57.21+21.4314.49
20Elise Wærp HaugeD 13-14 (21)58.52+35.0920.39
20Joanna ErikssonD 17- (24)59.56+21.0611.53
21Marie Rygh HoltenDirekte A (39)50.14+15.3512.58
21Hannah MansD 13-14 (21)1.01.28+37.4521.34
21Ingvil AhlsandD17-20E (82)33.57+6.079.28
22Aleksander Rygh HoltenDirekte A (39)50.57+16.1813.09
22Rolf Andreas BergH 13-14 (26)59.09+31.3017.05
24Elias StubberudH 13-14 (26)1.07.09+39.3019.24
24Elias JonssonH17-20E (104)31.24+5.357.21
25Jonas AarsethH 13-14 (26)1.11.18+43.3920.36
25Henrik EijsinkH17-20E (104)31.42+5.537.25
30Jørgen WulfsbergH17-20E (104)33.37+7.487.52
31Astrid WangensteenDirekte A (39)1.07.34+32.5517.27
31Sindre LangaasH 17- (38)56.11+19.579.55
37Anders Emil OlsenDirekte A (39)1.41.04+1.06.2526.06
49Aksel MadslienH17-20E (104)35.21+9.328.16
64Vebjørn TandbergH17-20E (104)37.16+11.278.43
68Marie UllevålseterD17-20E (82)53.23+25.3314.54
71Jostein TandbergH17-20E (104)39.08+13.199.09
77Sam LunøeH17-20E (104)41.11+15.229.38
Iver AarsethN-åpen (49)39.3021.14
Sondre HafskjoldN-åpen (49)25.0413.28
Tuva Wilkens JernbergN-åpen (49)45.3024.27
Mathilde Rekkertbø KorenN-åpen (49)38.2020.36
Benjamib KøberN-åpen (49)35.0818.53
sondre KøberN-åpen (49)35.1118.54
Ulla Lunøe AkselsenN-åpen (49)31.1816.49
alma Rygh HoltenN-åpen (49)30.4816.33
Josefine RyghN-åpen (49)19.4110.34
Helene ScheeleN-åpen (49)20.3111.01
Selma Størmer AntonsenN-åpen (49)18.3810.01
Sigurd Størmer AntonsenN-åpen (49)18.3710.00
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftN-åpen (49)29.1315.42
Maja WangN-åpen (49)38.0520.28
Hanne Wærp HaugeD -10 (8)47.1421.16
Eira Skaarer WiklundD -10 (8)25.3911.33
Andreas AspelundH -10 (11)45.5920.42
Eskil HafskjoldH -10 (11)46.4421.03
Åse Marit  KorenH -10 (11)39.4317.53
Vetle Frydenlund NorlingH -10 (11)34.4215.37
Per Noah SommerheinH -10 (11)53.0423.54
0Margareta NeumanDirekte N (3)diskvalifisert
0Anine HallénD17-20E (82)diskvalifisert
0Ingve LøkkenH 17- (38)diskvalifisert
0Kjetil EspedalH 50- (25)diskvalifisert
0Nikolai Sundt LarsenH 11-12N (9)diskvalifisert
Maiken SandbergD17-20E (82)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
68Einar EkelandH17-20E (104)37.58+12.098.53

OK Horten

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Geir SommerheimDirekte A (39)43.13+8.3411.10
13Pål SommerheinH 45- (26)56.08+18.2411.08
Erlend SommerheinN-åpen (49)29.1515.43

OK Moss

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Erik Rytter JakobsenH 35- (2)51.4210.15
1Harald LundhaugH 75- (6)40.4013.41
2Ingrid Bratland TjernshaugenD 13-16C (3)35.26+0.3615.57
5Stein KorenH 80- (7)55.44+20.0225.55
9Hallvard KorenH 45- (26)52.49+15.0510.28
17Christopher SchiveH 55- (24)52.18+14.4911.19
22Roy GjerdingH 55- (24)1.00.05+22.3613.00
47Johanne Bratland TjernshaugenD17-20E (82)40.04+12.1411.11
Emma Aune JakobsenN-åpen (49)21.1611.26

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Erlend RåheimH 50- (25)diskvalifisert

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristin HaugskottD 40- (9)42.319.45
28Hallvard Seim GrøvlenH17-20E (104)33.05+7.167.44
69Anders HaugskottH17-20E (104)38.02+12.138.54

OL Tønsberg og omegn

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lita Lerke Leodine HjelsethD 13-16C (3)34.5015.41
3Anny RogneD 13-16C (3)39.33+4.4317.48
5Stig HjelsethH 17-C (5)59.51+30.4323.11
8Odd Harald NilsenH 60- (9)1.25.56+49.0222.58
12Tor Ivar ChristiansenDirekte A (39)43.15+8.3611.10
12Jakob HjelsethH 15-16 (15)54.02+21.2912.23
12Sindre MathisenH 11-12 (16)38.27+16.0414.54
17Roar MathisenH 45- (26)59.01+21.1711.42
26Øystein Fruseth ChristiansenH17-20E (104)32.36+6.477.38
78Mathias GløersenH17-20E (104)41.18+15.299.40
86Anders Krona HaflanH17-20E (104)44.11+18.2210.20
Henrik MathisenN-åpen (49)26.3314.16

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Ragnhild skogsrudDirekte B (12)50.21+20.2017.40
96Sverre NarumH17-20E (104)58.22+32.3313.40

Oppsal Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingeborg Roll MoslandD 11-12N (3)16.038.37
1Sille HustvedtD 13-16N (2)25.0010.49
1Morten MoslandH 17-AK (11)41.509.35
2Ane HustvedtD 11-12N (3)19.19+3.1610.23
4Ingrid Holm -Direkte B (12)41.31+11.3014.34
5Anne Karin ThorstensenD 17-B (7)49.28+12.2117.21
5Jonas KroghH 11-12 (16)27.05+4.4210.29
7Rolf HustvedtH 17-AK (11)53.46+11.5612.19
7Ane Sofie KroghD 15-16 (24)45.43+10.0511.48
7Arnhild KroghD 45- (14)54.30+9.3812.29
10Petter FureH 17-AK (11)1.19.29+37.3918.13
19Birk ThorstensenH 13-14 (26)48.50+21.1114.06
25Erik PerssonH 17- (38)48.23+12.098.32
36Knut AasheimH17-20E (104)34.30+8.418.04
55Ludvig RødnesH17-20E (104)36.11+10.228.28
63Are WigaardH17-20E (104)37.15+11.268.43
80Lavran ThorstensenH17-20E (104)42.12+16.239.52
99Ole Martin EdstrømH17-20E (104)1.01.42+35.5314.26
0Per-Ivar NikolaisenH 17-AK (11)diskvalifisert
0A NæssH 65- (6)diskvalifisert
Tore LangaardH 70- (7)brutt

Oslostudentenes IK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Stefan KernstockH 35- (2)1.07.48+16.0613.27
2Are EriksenH 60- (9)39.01+2.0710.25
3Audrun UtskarpenD 40- (9)46.46+4.1510.43
5Bjørn GrindeDirekte A (39)40.19+5.4010.25
6Dagfinn FøllesdalH 80- (7)56.02+20.2026.03
18Ida HopeD 17- (24)53.28+14.3810.36
28Mikael OlaussonH 17- (38)51.47+15.339.08
34Vegard LineH 17- (38)1.11.40+35.2612.39
35Magnus Barth GustavsenH 17- (38)1.12.14+36.0012.45
0Guttorm L EggeH 50- (25)diskvalifisert
0Hanne Maria VisterD 17- (24)diskvalifisert

Porsgrunn OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Thore KornmoH 45- (26)37.447.29
16Halvard KornmoH 13-14 (26)43.30+15.5112.34
31Emilie WestinD17-20E (82)35.47+7.579.59
33Hilde VassendDirekte A (39)1.11.52+37.1318.34
84Håkon KornmoH17-20E (104)43.39+17.5010.13

Raumar Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Berit MoeD 65- (4)43.3314.39
2Hans LarsenH 80- (7)38.21+2.3917.50
3Ståle SønsterudbråtenDirekte A (39)38.16+3.379.53
5Hedda SkatvedtD 15-16 (24)44.59+9.2111.37
7Pernilla SønsterudbråtenDirekte B (12)42.48+12.4715.01
12Kristine Eide RappD 15-16 (24)49.09+13.3112.42
14Stian Måseide SørlieH 13-14 (26)43.05+15.2612.27
15Hanne Eide RappD 15-16 (24)51.54+16.1613.24
22Anders HagaH17-20E (104)30.44+4.557.11

Ringerike OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Torunn Økern JensenD 45- (14)47.45+2.5310.57
11Marte Sofie SkroveD 11-12 (13)49.38+21.1619.14

Røyken OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Birgitte BekkelundD 70- (3)41.3319.19
1Torgeir StrandhagenH 60- (9)36.549.51

Sandefjord OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ella Arentz HagenD17-20E (82)30.22+2.328.28
15Arne Håkon JørgensenH 50- (25)47.29+11.0610.16
25Maria PrestbøenD17-20E (82)34.56+7.069.45
34Stine ArntzenDirekte A (39)1.12.48+38.0918.48
45Signe Bredholt JørgensenD17-20E (82)39.27+11.3711.01
53Hallvard Arntzen FossH17-20E (104)35.35+9.468.20
0Trond FossDirekte A (39)diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marit HaavardsholmD 50- (18)38.4910.22
5Morten AamodtH 50- (25)39.27+3.048.32
11Vilde MalmeiD17-20E (82)31.34+3.448.49
14Rune MalmeiH 50- (25)47.02+10.3910.10
16Marie Line FurlandD17-20E (82)33.00+5.109.13
17Liv OmdalD 50- (18)1.16.44+37.5520.31
17Ingrid OmdalD 15-16 (24)53.31+17.5313.49
19Sturle OmdalH 50- (25)53.30+17.0711.34
44Hannah MalmeiD17-20E (82)38.56+11.0610.52
57Marthe SvihusD17-20E (82)42.39+14.4911.54
58Sunniva OmdalD17-20E (82)42.59+15.0912.00

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ole IngesenH 17-AK (11)52.25+10.3512.01

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
91Herman Aarstrand KirsteH17-20E (104)49.21+23.3211.33

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Bård Øyvind SolbergH 45- (26)1.04.04+26.2012.42
56Ane Nielsen SolbergD17-20E (82)42.29+14.3911.52

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ove Gunnar JacobsenH 65- (6)52.23+14.2314.00
82Ole Jakob OlsrødH17-20E (104)43.19+17.3010.08

Sturla, IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Geir Holm GundersenH 60- (9)39.50+2.5610.39
5Helle Egeberg VáriD 50- (18)46.22+7.3312.23
6Bjørn W. LudvigsenH 70- (7)48.29+13.5116.19
9Tibor VáriH 50- (25)42.41+6.189.14
47Sturla FrydenlundH17-20E (104)35.12+9.238.14
64Kornelia Lønning BrurbergD17-20E (82)46.39+18.4913.01

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Liv Inger PrangerødD 55- (13)44.26+3.1411.52

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Erik ThorssonH 17- (38)41.58+5.447.24

Varegg Fleridrett

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
53Kårhild Husby NordstadD17-20E (82)41.38+13.4811.37
60Markus Kjærner-SembH17-20E (104)36.58+11.098.39
94Kim-Andrè Kjenes HauglandH17-20E (104)51.34+25.4512.04
97Styrk Almeland BleieH17-20E (104)58.43+32.5413.45

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Synnøve BråtenD 17- (24)40.56+2.068.07

Verdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
98Håkon GrandeH17-20E (104)1.01.23+35.3414.22

Østmarka OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Knut Edvard HellandH 50- (25)37.43+1.208.09
8Ingrid Marie Stubban HygenD 13-14 (21)38.03+14.2013.21
13Trond KortnerH 17- (38)42.21+6.077.28
14Erik NæssH 55- (24)47.58+10.2910.22
20Terje LinløkkenH 50- (25)55.14+18.5111.57
Ellen Margrete Stubban HygenD -10 (8)36.2216.22
Mathias LinløkkenH -10 (11)48.1921.45

Ås-NMBU Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Gunnar TengeH 50- (25)40.34+4.118.46
10Kaja Winsnes NordhagenD 17- (24)44.56+6.068.54
12Eirik NordhagenH 55- (24)46.41+9.1210.06
16Ingrid M. TengeD 50- (18)1.04.58+26.0917.22
17tore SundtjørnDirekte A (39)47.21+12.4212.14
18Kjell BlomsethDirekte A (39)48.15+13.3612.28
27May Bente BrurbergDirekte A (39)56.52+22.1314.41
30Vinunt EijsinkDirekte A (39)1.06.41+32.0217.13
39Rannveig W. NordhagenD17-20E (82)38.14+10.2410.40
41Linus OlhansH17-20E (104)34.54+9.058.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor