Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nydalten med Testløp Junior VM - mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nydalten med Testløp Junior VM - mellom
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 4 juni 2016

H17-20E

4 270 m, 104 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun HeimdalKonnerud IL25.49
2Olai Stensland LillevoldFossum IF26.16+0.27
3Vegard Jarvis WestergårdHalden SK26.58+1.09
4Elias T. MølnvikFossum IF27.05+1.16
5Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb27.17+1.28
6Oskar StørmerFossum IF27.53+2.04
7Eirik Langedal BreivikNydalens SK28.05+2.16
8Dag BlandkjennKristiansand OK28.06+2.17
9Håkon Raadal BjørloHalden SK28.16+2.27
10Jørgen BaklidKonnerud IL28.33+2.44
11Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK28.54+3.05
12Håvard IrgensKristiansand OK29.01+3.12
13Kasper FosserHeming Orientering29.03+3.14
14Steinar KollerudLillomarka OL29.16+3.27
15Stian SundsvikFrol IL29.19+3.30
16Lukas LilandNydalens SK29.29+3.40
17Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering29.53+4.04
18Håkon Østraat SævareidHalden SK30.15+4.26
19Karl FremstadHalden SK30.18+4.29
20Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK30.29+4.40
21Erling HjermstadFossum IF30.35+4.46
22Anders HagaRaumar Orientering30.44+4.55
23Oscar LyngenFrol IL31.11+5.22
24Elias JonssonNydalens SK31.24+5.35
25Henrik EijsinkNydalens SK31.42+5.53
26Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn32.36+6.47
27August Asheim BirkelandHalden SK32.54+7.05
28Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg33.05+7.16
29Bjørn Anders FlågenHeming Orientering33.30+7.41
30Jørgen WulfsbergNydalens SK33.37+7.48
31Marius PyttenKristiansand OK33.47+7.58
32Oskar Spets StorhovFreidig33.55+8.06
33Martin Borge HeirFossum IF33.59+8.10
34Kjetil MølnvikFreidig34.24+8.35
35Styrk Hundseid KamsvågFossum IF34.27+8.38
36Knut AasheimOppsal Orientering34.30+8.41
37Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF34.33+8.44
38Peter NordbrødenHalden SK34.38+8.49
39Vegard MyklemyrEiker OL34.46+8.57
40Erlend Nilsen SandnesEmblem IL34.53+9.04
41Linus OlhansÅs-NMBU Orientering34.54+9.05
42Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb34.59+9.10
43Lars SolliMo OK35.03+9.14
43Trygve Kristoffer LøvliHalden SK35.03+9.14
45Olav Milian Schmitt GranHalden SK35.04+9.15
46Matias Hodne HanischKristiansand OK35.11+9.22
47Sturla FrydenlundSturla, IF35.12+9.23
47Torkel ReinhartsenKristiansand OK35.12+9.23
49Aksel MadslienNydalens SK35.21+9.32
50Johannes Bakke AashamarKristiansand OK35.25+9.36
51Sindre R HoltHedrum OL35.30+9.41
51Tord StrandKongsberg OL35.30+9.41
53Hallvard Arntzen FossSandefjord OK35.35+9.46
54Tobias KristensenLarvik OK35.36+9.47
55Ludvig RødnesOppsal Orientering36.11+10.22
56Rein Helle MårdalenFreidig36.16+10.27
57Øyvind WiggenByåsen IL36.18+10.29
58Tarjei HoloFossum IF36.27+10.38
59Ole Wanvik HaugenFreidig36.52+11.03
60Even-Johan KaspersenMo OK36.58+11.09
60Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett36.58+11.09
62Øyvind HjermstadFossum IF37.05+11.16
63Are WigaardOppsal Orientering37.15+11.26
64Vebjørn TandbergNydalens SK37.16+11.27
65Audun Rognerud BøeFossum IF37.22+11.33
66Mathias VindalFreidig37.29+11.40
67Erlend BrendstuenHalden SK37.52+12.03
68Einar EkelandOddersjaa SSK37.58+12.09
69Anders HaugskottOL Trollelg38.02+12.13
70Sigurd MelsomFossum IF38.39+12.50
71Jostein TandbergNydalens SK39.08+13.19
72Mathias HermstadFreidig39.10+13.21
73Adrian OpheimFreidig39.32+13.43
74Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering39.56+14.07
75Sverre Bang StøengHamar OK40.00+14.11
76Joar GjerdahlKonnerud IL41.09+15.20
77Sam LunøeNydalens SK41.11+15.22
78Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn41.18+15.29
79Trygve HeggedalKongsberg OL41.41+15.52
80Lavran ThorstensenOppsal Orientering42.12+16.23
81Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering43.09+17.20
82Ole Jakob OlsrødStokke IL43.19+17.30
83Per Ivar StoklandGanddal IL43.36+17.47
84Håkon KornmoPorsgrunn OL43.39+17.50
85Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering43.47+17.58
86Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn44.11+18.22
87Bjørnar LøvliAsker Skiklubb45.52+20.03
88Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK46.45+20.56
89Axel HoveidAsker Skiklubb47.12+21.23
90Sander Hildebrand RogndokkenFet OL47.55+22.06
91Herman Aarstrand KirsteSkien OK49.21+23.32
92Alexander Skaug YtterbølHalden SK49.46+23.57
93Albin LarssonKatrineholms OK51.24+25.35
94Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett51.34+25.45
95Jørgen Kjos BarkenæsFet OL57.27+31.38
96Sverre NarumOL Vallset/Stange58.22+32.33
97Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett58.43+32.54
98Håkon GrandeVerdal OK1.01.23+35.34
99Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1.01.42+35.53
100Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb1.05.15+39.26
0Håvard EidsmoFreidigdiskvalifisert
0Einar MelsomFossum IFdiskvalifisert
Alex CarcasHalden SKdiskvalifisert
Jørgen VisterHalden SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor