Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fossumløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fossumløpet
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 28 mai 2016

N-åpen

1 500 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Odin FismenFossum IF25.06+7.1916.44
0Jørgen ForfjordFossum IF17.1811.32
0Ruben LangerødFossum IF16.1410.49
0Odin Vie StrislandFossum IF27.24+9.3718.16
0Henrik Elias SebjørnsenFossum IF13.569.17
0Simon HernesFossum IF13.168.50
0Jacob Finstad LandIL Tyrving17.2011.33
0Anne Victoria BirkelandFossum IF21.27+3.4014.18
0Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL18.53+1.0612.35
0Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb28.50+11.0319.13
0Anders HeitmannFossum IF16.3411.02
0Elise Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL34.32+16.4523.01
0Aksel KlausenSturla, IF17.1911.32
0Olaf Blom-HagenFossum IF23.35+5.4815.43
0Jonas SanneRøyken OL13.519.14
0Erlend BakkeFossum IF17.4711.51
0Astrid ReuschHeming Orientering19.47+2.0013.11
0Elias MolundIL Tyrving13.278.58
0Mats JohnsenRøyken OL10.587.18
0Silje Andresen SkotteFossum IF23.17+5.3015.31
0Hanna SpangbergKonnerud IL36.38+18.5124.25
0Håkon ØverbyKongsberg OL26.30+8.4317.40
0Guro BrændenLillomarka OL18.10+0.2312.06
0Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL35.02+17.1523.21
0Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb18.10+0.2312.06
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL21.28+3.4114.18
0Max Alexander NybråtenIL Tyrving13.258.56
0Charlotte HopsnesFossum IF16.4211.08

D -10

1 990 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Elise Nilsen BergFossum IF36.2918.20
0Sofia ØhlckersIL Tyrving16.268.15
0Johanna WidmaierFossum IF34.5817.34
0Malin MichelsenFossum IF18.419.23
0Erle Elise WoldOK Moss43.48+7.1922.00

D 11-12

1 940 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mina Akiko JohnsenRøyken OL16.348.32
2Marie KvarmeRøyken OL18.12+1.389.22
3Marie SaugestadNydalens SK19.02+2.289.48
4Kathinka Zahl HagenFossum IF19.36+3.0210.06
5Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb19.45+3.1110.10
6Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF21.18+4.4410.58
7Andrea Kirkenes FjellRøyken OL22.35+6.0111.38
8Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering23.12+6.3811.57
9Ingvild Øverli BergKongsberg OL23.22+6.4812.02
10Signe HoloFossum IF23.41+7.0712.12
11Ingvild Berner MyhreFossum IF25.53+9.1913.20
12Helene Margarethe KristensenHeming Orientering26.20+9.4613.34
13Emilie Pedersen VoldLillomarka OL29.06+12.3215.00
14Elise ThorsengFossum IF31.10+14.3616.03
15Anna Mæhre TorjussenFossum IF32.07+15.3316.33
16Nora SørbergRaumar Orientering48.19+31.4524.54
17Ragnhild Blom-HagenFossum IF49.10+32.3625.20
18Julie Sophie WoldOK Moss59.39+43.0530.44
19Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.06.09+49.3534.05

D 11-12N

1 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda Kirstine AanestadFossum IF9.296.19
2Ylva KlausenSturla, IF10.24+0.556.56
3Anne ØstvoldHeming Orientering10.59+1.307.19
4Nora Margrethe FurfjordFossum IF11.18+1.497.32
5Tiril Lødeng NilsenOK Moss13.26+3.578.57
6Marthe Graff-WiikRøyken OL13.31+4.029.00
7Shannon Bruvold DinneenFossum IF18.46+9.1712.30

D 13-14

2 470 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maya Jones ArnesenHeming Orientering26.0610.34
2Live ØstvoldHeming Orientering28.55+2.4911.42
3Malene JebsenHeming Orientering30.11+4.0512.13
4Mari BrendeFossum IF38.42+12.3615.40
5Helene Bjørkvold JendalFossum IF45.47+19.4118.32

D 15-16B

2 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb32.5013.17

D 15-16

2 930 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne NorrudFossum IF29.4510.09
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering31.12+1.2710.38
3Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving31.52+2.0710.52
4Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL41.40+11.5514.13
5Linn Mei WaalerMåren OK42.02+12.1714.20
6Solveig Eline BergIL Tyrving47.43+17.5816.17
7Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL52.49+23.0418.01
0Anna Trindade EriksenNydalens SKdiskvalifisert
0Mina JørgensenIL Tyrvingdiskvalifisert

D 17-C

2 330 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine ThorsengFossum IF26.4211.27
2Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering26.50+0.0811.30
3Tale Mæhre TorjussenFossum IF29.14+2.3212.32
4Kari-Ann Victoria BirkelandFossum IF32.04+5.2213.45
5Nina KlausenSturla, IF36.54+10.1215.50
6Tanja AppenzellerFossum IF46.18+19.3619.52
7Annica HernesFossum IF47.02+20.2020.11
Jennifer Jones ArnesenHeming Orienteringbrutt

D 17-N

1 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin MortensenIL Koll30.1215.10

D 17-18

3 870 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane DyrkornEiker OL34.579.01
2Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering37.51+2.549.46
3Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK38.00+3.039.49
4Åse BerganNydalens SK40.31+5.3410.28
5Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK40.50+5.5310.33
6Thea DyrkornEiker OL41.53+6.5610.49
7Thea Sildnes BaklidKonnerud IL43.15+8.1811.10
8Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb43.33+8.3611.15
9Heidi Therese WiestVang OL44.26+9.2911.28
10Anne Willkommen EikenKongsberg OL47.00+12.0312.08
11Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering49.04+14.0712.40
12Ingrid HasaasFossum IF49.59+15.0212.54
13Synne SkjærsteinIL Tyrving50.31+15.3413.03
14Maiken Økern HågårdKonnerud IL56.29+21.3214.35
15Marie UllevålseterNydalens SK58.16+23.1915.03

D 19-20

4 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri MoholthKongsberg OL56.2812.39
2Christine Williksen HøilandFossum IF1.04.43+8.1514.30

D 21-

4 460 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK41.309.18
2Ina WesterlundNydalens SK41.40+0.109.20
3Synnøve BråtenVegårshei IL42.41+1.119.34
4Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering47.51+6.2110.43
5Mari Jellum HelgerudIL Tyrving50.52+9.2211.24
6Cassie TrewinIL Tyrving51.47+10.1711.36
7Hege Holth RekaaRøyken OL54.32+13.0212.13
8Ida SvanbergRøyken OL1.00.27+18.5713.33
9Karoline AndersenAsker Skiklubb1.02.01+20.3113.54
10Camilla StridsklevIL Tyrving1.06.43+25.1314.57
11Marita Lilja GrønhovdModum OL1.19.00+37.3017.42

D 21B

2 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne WoldOK Moss35.3214.23
2Ida Margrethe UllernIL Tyrving42.13+6.4117.05
3Gro EllegaardVang OL47.23+11.5119.11

D 40-

3 870 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering42.2310.57
2Birgit Økern JensenKonnerud IL47.40+5.1712.19
3Milda ØhlckersIL Tyrving47.46+5.2312.20
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK47.53+5.3012.22
5Berit HerstadBækkelagets SK1.05.15+22.5216.51
6Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.06.59+24.3617.18

D 45-

2 850 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorun RuudAsker Skiklubb30.2910.41
2Hilda ØfsthusAsker Skiklubb31.31+1.0211.03
3Hanne Lerche RaadalHalden SK32.37+2.0811.26
4Arnhild KroghOppsal Orientering33.12+2.4311.38
5Isa HeggedalKonnerud IL33.59+3.3011.55
6Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK35.51+5.2212.34
7Ina Cecilie LandroKonnerud IL41.29+11.0014.33
8Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb43.38+13.0915.18
9Marianne ReuschHeming Orientering48.35+18.0617.02
10Mette SpangbergKonnerud IL48.54+18.2517.09
11Jorunn BlindheimLillomarka OL55.10+24.4119.21
12Solveig BerganNydalens SK56.12+25.4319.43
0Signe Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert

D 50-

2 850 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unn Hilde HeggedalKongsberg OL29.3410.22
2Alix Young VikNydalens SK30.28+0.5410.41
3Tove StrandMåren OK30.31+0.5710.42
4Dagrun MelkildHeming Orientering36.47+7.1312.54
5Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb37.55+8.2113.18
6Else GrandalIL Tyrving41.39+12.0514.36
7Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL44.15+14.4115.31
8Wenhe LindløvSarpsborg OL46.35+17.0116.20
9Maria PerssonAsker Skiklubb49.28+19.5417.21
10Marianne ArnesenAsker Skiklubb54.23+24.4919.04
11Gøril Skyttersæter JonesRocky Mountain Orienteering Cl54.36+25.0219.09
12Anna GöhlmanIL Tyrving54.40+25.0619.10
13Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering59.29+29.5520.52
14Siw SolstadIL Tyrving1.04.08+34.3422.30
15Jane RødderKongsberg OL1.10.22+40.4824.41

D 55-

2 850 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runa SkyttersæterHeming Orientering32.1611.19
2Berit DanielsenIL Tyrving34.37+2.2112.08
3Kjersti SkantzeIL Tyrving37.42+5.2613.13
4Unni RyeAsker Skiklubb39.38+7.2213.54
5Heidi FalckIL Tyrving40.11+7.5514.05
6Kirsti Grundnes BergIL Tyrving46.21+14.0516.15
7Berit BergeIL Tyrving46.30+14.1416.18
8Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb46.36+14.2016.21
9Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.09.07+36.5124.15
10Inger SchibstedRøyken OL1.14.59+42.4326.18
0Cathrine NorvikRøyken OLdiskvalifisert

D 60-

2 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sirpa LiljaModum OL27.1410.21
2Bjørg SvanbergRøyken OL30.43+3.2911.40
3Wenche HultgreenIL Tyrving32.05+4.5112.11
0Randi NilstadIL Tyrvingdiskvalifisert

D 65-

2 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud I SpjelkavikIL Tyrving54.3520.45
2Anne Elvsaas MoRøyken OL1.05.05+10.3024.44

D 70-

2 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgitte BekkelundRøyken OL39.1914.56
2Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL45.43+6.2417.22
3Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL45.53+6.3417.26

D 75-

2 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb46.4817.47
2Marit Økern JensenBærums Skiklub52.31+5.4319.58
3Hjørdis EgnerHeming Orientering2.30.54+1.44.0657.22

H -10

1 990 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Håvard Rekve LianFossum IF24.05+3.5312.06
0Martin TorøKongsberg OL14.067.05
0Christoffer ÅnensenOppsal Orientering15.547.59
0Håkon Sæl SteenFossum IF15.137.38
0Frikk FinsrudAsker Skiklubb20.27+0.1510.16
0Lukas Jones ArnesenHeming Orientering20.1210.09
0Magnus MolundIL Tyrvingdiskvalifisert

H 11-12

1 940 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikael BirkelundAsker Skiklubb15.097.48
2Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb15.17+0.087.52
3Philip RomørenFossum IF16.48+1.398.39
4Simen Gløgård StensrudNittedal OL21.05+5.5610.52
5Håvard BirkelandFossum IF22.40+7.3111.41
6Simen Rønning JohansenMåren OK22.45+7.3611.43
7Alexander HernesFossum IF23.52+8.4312.18
8Sindre Vie StrislandFossum IF25.21+10.1213.04
8Oliver NilsenFossum IF25.21+10.1213.04
10Børge Nilsen BergFossum IF28.10+13.0114.31
11Eskil BrændenLillomarka OL29.31+14.2215.12
12Even RennemoAsker Skiklubb30.04+14.5515.29
13Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb30.53+15.4415.55
14Knut Kolltveit SørlieFossum IF33.48+18.3917.25
15Kristoffer ØhlckersIL Tyrving37.34+22.2519.21
16Eirik Vie StrislandFossum IF41.10+26.0121.13
17Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL51.08+35.5926.21

H 13-14

2 870 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute BerganNydalens SK24.598.42
2Felix FinsrudAsker Skiklubb25.52+0.539.00
3Erlend BørliFossum IF28.55+3.5610.04
4Martin BirkelundAsker Skiklubb29.59+5.0010.26
5Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering31.08+6.0910.50
6Vebjørn Blom-HagenFossum IF32.11+7.1211.12
7Tobias Mikael EspedalNydalens SK34.06+9.0711.52
8Gustav Andresen SkotteFossum IF37.35+12.3613.05
9August Syrdal ØenHeming Orientering37.52+12.5313.11
10Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb38.29+13.3013.24
11Marius BakkeFossum IF41.30+16.3114.27
12Olav BirkelandFossum IF42.15+17.1614.43
13Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb48.16+23.1716.49
14Jonas AarsethNydalens SK48.45+23.4616.59
15Andreas LerøFossum IF51.39+26.4017.59
16Bram LangerødFossum IF57.11+32.1219.55
17Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.06.10+41.1123.03
0Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
David VenkerFossum IFdiskvalifisert

H 13-16C

2 330 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen KolbergsrudRøyken OL33.4114.27
2Eivind LahnsteinFossum IF44.47+11.0619.13

H 13-16N

1 990 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Mossdiskvalifisert

H 15-16

3 440 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun Uglenes BerganNydalens SK31.159.05
2Vegard LøvliAsker Skiklubb34.13+2.589.56
3Emil StørmerFossum IF35.08+3.5310.12
4Sivert Sande KvermeFossum IF37.30+6.1510.54
5Eivind Berner MyhreFossum IF38.58+7.4311.19
6Peter GisholtFossum IF39.34+8.1911.30
7Eirik Høst FossgardLillomarka OL39.35+8.2011.30
8Knut SelstadFossum IF40.43+9.2811.50
9Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL41.16+10.0111.59
10Torjus UllernIL Tyrving43.20+12.0512.35
11Mathias Pedersen VoldLillomarka OL48.46+17.3114.10

H 17-C

2 330 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roger ØstvoldHeming Orientering24.5610.42
2Trond LangerødFossum IF25.16+0.2010.50
3Torodd KolbergsrudRøyken OL25.45+0.4911.03
4Dag Otter JohansenAsker Skiklubb28.37+3.4112.16
5Erik LahnsteinFossum IF30.48+5.5213.13
6Per SørbergRaumar Orientering32.07+7.1113.47

H 17-18

4 460 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb33.387.32
2Anders HagaRaumar Orientering36.15+2.378.07
3Axel HoveidAsker Skiklubb39.20+5.428.49
4Jørgen BaklidKonnerud IL40.24+6.469.03
5Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK40.51+7.139.09
6Håvard Landro SvingheimKonnerud IL43.49+10.119.49
7Joar GjerdahlKonnerud IL49.45+16.0711.09
8Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.04.41+31.0314.30

H 19-20

4 990 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL32.176.28
2Vegard Jarvis WestergårdHalden SK33.02+0.456.37
3Håkon Raadal BjørloHalden SK36.40+4.237.20
4Karl FremstadHalden SK36.57+4.407.24
5Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering48.26+16.099.42
6Kaspar LiljaModum OL54.58+22.4111.00
7Trygve HeggedalKongsberg OL55.25+23.0811.06

H 21-

4 990 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten Jarvis WestergårdHalden SK35.057.01
2Jim Øystein NybråtenIL Tyrving35.30+0.257.06
3Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK35.39+0.347.08
4Erik ThorssonTurun Metsänkävijät35.58+0.537.12
5Sigur HeggedalNydalens SK36.30+1.257.18
6Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK37.21+2.167.29
7Øystein PettersenNydalens SK37.51+2.467.35
8Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK38.22+3.177.41
9Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK38.23+3.187.41
10Emil JönssonIL Tyrving38.44+3.397.45
11Magnus SvingheimRaumar Orientering39.20+4.157.52
12Gunnar A FiskumNTNUI39.47+4.427.58
13Jan Richard EriksenAsker Skiklubb39.52+4.477.59
14Mathias BenjaminsenLillomarka OL40.02+4.578.01
15Håkon HeggedalNydalens SK40.03+4.588.01
16Bojan BlumensteinNydalens SK40.34+5.298.07
17Kristian DalbyFredrikstad SK40.50+5.458.10
18Kjetil BjørloHalden SK41.09+6.048.14
19Morten Nilstad PettersenIL Tyrving41.37+6.328.20
20Stefan RingOK Löftan41.42+6.378.21
21Per WirehnAsker Skiklubb42.34+7.298.31
22Kenneth SandvoldEiker OL43.31+8.268.43
23Eirik Holth JohannessenRøyken OL43.51+8.468.47
24Gard LindsethNydalens SK44.05+9.008.50
25Inge LindsethNydalens SK44.23+9.188.53
26Lars-Ivar AarsethNydalens SK50.12+15.0710.03
27Hallvard KorenOK Moss54.07+19.0210.50
28Håkon Nergaard BergStokke IL1.19.57+44.5216.01
0Sverre Waaler KaasNydalens SKdiskvalifisert

H 21B

2 870 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre WisløffAsker Skiklubb33.0611.31
2Lars Rønning JohansenMåren OK33.46+0.4011.45
3Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL35.26+2.2012.20
4Boehlke HenrikFossum IF40.05+6.5913.57
5Roar HernesFossum IF40.54+7.4814.15
6Kjetil JacobsenHamar OK46.03+12.5716.02
7Pål Espen NordhaugKonnerud IL51.19+18.1317.52
8Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL55.24+22.1819.18
9Espen Ekholt BergKongsberg OL55.32+22.2619.20
10Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL1.02.32+29.2621.47
11Torleif GaltelandAsker Skiklubb1.10.28+37.2224.33
0Anders FinsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 35-

4 990 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sören JonssonNydalens SK47.109.27
2Stian OverskeidIndre Østfold OK49.00+1.509.49
3Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.09.52+22.4214.00
4Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL1.19.17+32.0715.53

H 40-

4 460 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom BerganFet OL36.458.14
2Thomas LieFredrikstad SK41.38+4.539.20
3Håvard TelstøEtnedal IL45.53+9.0810.17
4Charles HalaasFossum IF46.44+9.5910.28
5Johs HjelmstadBækkelagets SK46.53+10.0810.30
6Torstein HoleNydalens SK48.24+11.3910.51
7Bjørn HaugeNydalens SK52.07+15.2211.41
8Espen BekhusFredrikstad SK53.00+16.1511.53
9Thomas OlsenAsker Skiklubb53.25+16.4011.58
10Fredrik LarsenIndre Østfold OK53.40+16.5512.01
11Torbjørn Blom-HagenFossum IF54.33+17.4812.13
12Tore Grønlund MoenGimle IF1.03.51+27.0614.18
Trond MyhreFossum IFbrutt

H 45-

4 460 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Henrik BjørsethOTO37.328.24
2Gjermund GravirAsker Skiklubb44.20+6.489.56
3Tommy JauhojärviAsker Skiklubb44.26+6.549.57
4Terje BlindheimLillomarka OL45.08+7.3610.07
5Svein NygårdLillomarka OL45.19+7.4710.09
6Anders GustafssonSturla, IF45.24+7.5210.10
7Peter CarlsenRøyken OL47.25+9.5310.37
8Tor RingstadHedrum47.50+10.1810.43
9Christian ReuschHeming Orientering48.37+11.0510.54
10Johan JebsenHeming Orientering49.38+12.0611.07
11Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL50.20+12.4811.17
12Kimme ArnesenHeming Orientering50.26+12.5411.18
13Eirik JørgensenIL Tyrving50.47+13.1511.23
14Hans Otto ØverbyKongsberg OL52.25+14.5311.45
15Kjetil MolundIL Tyrving54.35+17.0312.14
16Atle WølloKongsberg OL55.36+18.0412.27
17Gunnar Engen VikNydalens SK1.01.33+24.0113.48
18Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.02.10+24.3813.56
19Svein-Olav TorøKongsberg OL1.06.49+29.1714.58
20Ola GjessingHeming Orientering1.22.26+44.5418.28
21Lars Audun VoldLillomarka OL1.37.42+1.00.1021.54

H 50-

3 870 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut HellandØstmarka OK35.409.12
2Øystein JensenSarpsborg OL36.43+1.039.29
3Bjørn Henning GrandalIL Tyrving37.14+1.349.37
4Knut Erling ØenHeming Orientering37.16+1.369.37
5Njål SvingheimKonnerud IL38.03+2.239.49
6Håkon LøvliAsker Skiklubb41.42+6.0210.46
7Guttorm L EggeOslostudentenes IK42.07+6.2710.52
8Kjetil EspedalNydalens SK42.53+7.1311.04
9Vegard HaldenNydalens SK45.18+9.3811.42
10Nils BerganNydalens SK47.21+11.4112.14
11Lasse ArnesenHeming Orientering49.01+13.2112.39
12Magne BrændenLillomarka OL49.45+14.0512.51
13Gunnar PedersenAsker Skiklubb49.59+14.1912.54
14Phil ConwayKongsberg OL52.58+17.1813.41
15Roar ByeModum OL59.39+23.5915.24
16Terje Ulla EikenKongsberg OL1.06.20+30.4017.08
0Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 55-

2 850 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL26.039.08
2Martin GranlyLillomarka OL26.05+0.029.09
3Hallvard FjærLillomarka OL27.45+1.429.44
4Lars-Erik FiskumIL Tyrving28.12+2.099.53
5Arne FossheimAsker Skiklubb29.10+3.0710.14
6Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering30.14+4.1110.36
7Hallvard BergIL Tyrving30.15+4.1210.36
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF30.26+4.2310.40
9Ove MartinsenHauketo IF31.31+5.2811.03
10Egil EideIL Tyrving31.32+5.2911.03
11Christian SchibstedRøyken OL34.12+8.0912.00
12Sigbjørn ModalsliFossum IF38.57+12.5413.40
13Tov Arne BondalNotodden OL47.07+21.0416.31
14Donald SkantzeIL Tyrving48.12+22.0916.54
15Harald SørensenLillomarka OL1.30.38+1.04.3531.48

H 60-

2 850 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Kristian EkebergIL Tyrving25.038.47
2Are EriksenOslostudentenes IK26.42+1.399.22
3Øyvind SørlieHadeland OL27.06+2.039.30
4Jon Arvid FossumAsker Skiklubb28.11+3.089.53
5Erik LindströmModum OL30.45+5.4210.47
6Ola BroxOL Toten-Troll30.47+5.4410.48
7Magne VollenOslostudentenes IK31.06+6.0310.54
8Alf PettersenIL Tyrving33.10+8.0711.38
9Geir Holm GundersenSturla, IF33.22+8.1911.42
10Reidar FossumAsker Skiklubb33.51+8.4811.52
11Kjell RønnebergRøyken OL34.36+9.3312.08
12Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering36.00+10.5712.37
13Stein TurtumøygardMåren OK38.19+13.1613.26
14Morten JohannessenRøyken OL41.39+16.3614.36

H 65-

2 850 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigFossum IF28.029.50
2Petter NæssOppsal Orientering29.13+1.1110.15
3Hans O AugedalAsker Skiklubb32.04+4.0211.15
4Ragnar Niemi BergStokke IL42.02+14.0014.44
5Christian BuggeRøyken OL48.28+20.2617.00
6Øyvind HoveidAsker Skiklubb49.13+21.1117.16
0Jørn Bue OlsenAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 70-

2 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hasse BergstrømIL Tyrving30.0411.25
2Roar BjordalOppsal Orientering32.08+2.0412.13
3Bjørn SpjelkavikIL Tyrving34.05+4.0112.57
4Olav MoRøyken OL1.10.12+40.0826.41

H 75-

2 630 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn EgnerHeming Orientering33.5412.53
2Erling TidemannLommedalens IL34.55+1.0113.16
3Kåre KnudsenIL GeoForm40.13+6.1915.17
4Bjørn GunnerødAsker Skiklubb44.02+10.0816.44
5Jon C. FougnerHeming Orientering44.48+10.5417.02
6Per MeilandLommedalens IL55.26+21.3221.04

H 80-

2 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Carl-Fred. KolderupStabæk IFbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor