Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattjakta 2015 | løp nr. 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattjakta 2015 | løp nr. 2
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: torsdag 1 oktober 2015

Austmarka IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Tor SolbergseterVeteraner (11)1.05.45+13.2315.17
0Egil SolbergseterLett løype (11)brutt

Brandval/Kongsvinger OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Victoria -Nybegynner (4)17.4419.42
1Ole Inge RismoenVeteraner (11)52.2212.10
2Lars Ola -Nybegynner (4)17.47+0.0319.45
3Charlils -Nybegynner (4)36.54+19.1041.00
3Ole RognstadVeteraner (11)56.49+4.2713.12
4Billy -Nybegynner (4)37.04+19.2041.11
8Guri Gjølstad RøhnebækLett løype (11)55.45+15.1622.18
9Mona HaugerLett løype (11)59.59+19.3023.59
10Roar LøvtjernetVeteraner (11)1.12.23+20.0116.50
11Odd HaugerLett løype (11)1.05.46+25.1726.18

Eidskog OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Grethe BergersenDamer (1)53.4012.28
4Leif BillingsøVeteraner (11)59.44+7.2213.53
5Klaus EngenLett løype (11)45.48+5.1918.19
7Bård BergersenLett løype (11)55.21+14.5222.08
9Jon Ivar BergersenVeteraner (11)1.06.55+14.3315.33
10Kai Jostein BergersenLett løype (11)1.01.35+21.0624.38

Grue IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Alf Briskerud HasselvoldLett løype (11)40.2916.11
6Martin SkytterenHerrer (6)1.18.23+29.5918.13
6Oddvar GravingenLett løype (11)53.32+13.0321.24
11Stein Magnus MoenVeteraner (11)1.23.49+31.2719.29

Lunderseter IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Nikolai TorpLett løype (11)41.54+1.2516.45
Maja SeigerudLett løype (11)brutt

Odal OL - Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ole Kristian SteinbekkenLett løype (11)41.35+1.0616.38
3Øyvind SteinbekkenHerrer (6)1.02.40+14.1614.34
6Bjørn SteinbekkenVeteraner (11)1.05.38+13.1615.15

OK Hierne

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Andreas BlomgrenHerrer (6)48.2411.15
5Mathias AxelssonHerrer (6)1.14.45+26.2117.23

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Knut EngenVeteraner (11)54.48+2.2612.44
4Ida EngenLett løype (11)43.48+3.1917.31

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Stein Arne NegårdVeteraner (11)1.03.03+10.4114.39

Västvärmlands OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jonas BacklundHerrer (6)1.02.10+13.4614.27
4Niklas EngvallHerrer (6)1.02.55+14.3114.37
8Thomas ÖstlundVeteraner (11)1.05.58+13.3615.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor