Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattjakta 2015 | løp nr. 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattjakta 2015 | løp nr. 2
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: torsdag 1 oktober 2015

Damer

4 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grethe BergersenEidskog OL53.4012.28

Herrer

4 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas BlomgrenOK Hierne48.2411.15
2Jonas BacklundVästvärmlands OK1.02.10+13.4614.27
3Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering1.02.40+14.1614.34
4Niklas EngvallVästvärmlands OK1.02.55+14.3114.37
5Mathias AxelssonOK Hierne1.14.45+26.2117.23
6Martin SkytterenGrue IL1.18.23+29.5918.13

Veteraner

4 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK52.2212.10
2Knut EngenRaumar Orientering54.48+2.2612.44
3Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK56.49+4.2713.12
4Leif BillingsøEidskog OL59.44+7.2213.53
5Stein Arne NegårdVang OL1.03.03+10.4114.39
6Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering1.05.38+13.1615.15
7Tor SolbergseterAustmarka IL1.05.45+13.2315.17
8Thomas ÖstlundVästvärmlands OK1.05.58+13.3615.20
9Jon Ivar BergersenEidskog OL1.06.55+14.3315.33
10Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK1.12.23+20.0116.50
11Stein Magnus MoenGrue IL1.23.49+31.2719.29

Lett løype

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alf Briskerud HasselvoldGrue IL40.2916.11
2Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering41.35+1.0616.38
3Nikolai TorpLunderseter IL41.54+1.2516.45
4Ida EngenRaumar Orientering43.48+3.1917.31
5Klaus EngenEidskog OL45.48+5.1918.19
6Oddvar GravingenGrue IL53.32+13.0321.24
7Bård BergersenEidskog OL55.21+14.5222.08
8Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK55.45+15.1622.18
9Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK59.59+19.3023.59
10Kai Jostein BergersenEidskog OL1.01.35+21.0624.38
11Odd HaugerBrandval/Kongsvinger OK1.05.46+25.1726.18
0Egil SolbergseterAustmarka ILbrutt
Maja SeigerudLunderseter ILbrutt

Nybegynner

900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria -Brandval/Kongsvinger OK17.4419.42
2Lars Ola -Brandval/Kongsvinger OK17.47+0.0319.45
3Charlils -Brandval/Kongsvinger OK36.54+19.1041.00
4Billy -Brandval/Kongsvinger OK37.04+19.2041.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival