Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårløpet - Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet - Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 30 april 2016

N-åpen

1 900 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Erlend BakkeFossum IF26.3614.00
0Nov Bar-NathanLillomarka OL27.0914.17
0Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering40.0121.03
0Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL32.1216.56
0Simon HernesFossum IF41.4021.55
0Markus HirschBækkelagets SK34.3618.12
0Oskar HoltvedtBækkelagets SK34.5118.20
0Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK35.0018.25
0Håkon Fenne IngjerdBækkelagets SK36.3419.14
0Jonas Kortner VogtØstmarka OK58.39+5.3430.52
0Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering46.0324.14
0Julian MalmbergIL Tyrving42.5722.36
0Linn MalmbergIL Tyrving42.4322.28
0Eero MartomaaÅs-NMBU Orientering37.2719.42
0Helene ScheeleNydalens SK32.1716.59
0Alexander SlettenRaumar Orientering37.1719.37
0Amund Kortner VogtØstmarka OK57.51+4.4630.26
0Celine Amlie BrennaBækkelagets SK1.18.05+25.0041.05
0Martin Amlie BrennaBækkelagets SK1.17.27+24.2240.45
0Emma Aune JakobsenOK Moss29.1615.24
0Benjamin Nesheim  KøberNydalens SK1.00.22+7.1731.46
0Orion Elias ScromedaKolbotn og Skimt OL43.4122.59
0Johan SkodvinHeming Orientering36.2219.08
0Astrid YtterbøAsker Skiklubb32.2217.02
0Iver AarsethIL Koll53.0527.56
0Celine SalomonsenBækkelagets SK57.23+4.1830.12

D -10

2 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Mari KallesonOppsal Orientering1.03.0230.27
0Sofia ØhlckersIL Tyrving35.5217.19

D 11-12

2 070 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb29.4814.23
2Eileen BjanesIL Tyrving29.58+0.1014.28
3Linnea HolstIL Tyrving31.57+2.0915.26
4Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving33.03+3.1515.57
5Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering33.32+3.4416.11
6Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb33.43+3.5516.17
7Vida Helland-HansenIL Tyrving34.40+4.5216.44
8Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb46.56+17.0822.40
0Live ArntzenRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 11-12N

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie RehnKolbotn og Skimt OL32.4617.14
2Annika Jarstadmarken PriceØstmarka OK32.54+0.0817.18
3Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL46.31+13.4524.28

D 13-14

2 850 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK27.049.29
2Kristine KravdalGjø-Vard OL27.19+0.159.35
3Pia Young VikNydalens SK29.40+2.3610.24
4Noor Dirro-HeluMåren OK34.22+7.1812.03
5Marte Madslien BakkenNydalens SK34.52+7.4812.14
6Amélie AamodtOppsal Orientering36.37+9.3312.50
7Ingrid BlindheimLillomarka OL36.43+9.3912.52
8Netta Bar-NathanLillomarka OL37.28+10.2413.08
9Yngvild Langedal BreivikNydalens SK38.10+11.0613.23
10Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering38.17+11.1313.25
11Tina KallesonOppsal Orientering40.32+13.2814.13
12Helene Bjørkvold JendalFossum IF42.55+15.5115.03
13Ragnhild Mathea HelmersenFet OL43.20+16.1615.12
14Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK44.40+17.3615.40
15Iris HolstIL Tyrving45.19+18.1515.54
16Vilde RetteraasenIndre Østfold OK48.45+21.4117.06
17Petra HoveidAsker Skiklubb50.25+23.2117.41
18Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL52.38+25.3418.28
18Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL52.38+25.3418.28
20Elise Wærp HaugeNydalens SK53.57+26.5318.55
21Ida Marie FlågenHeming Orientering54.23+27.1919.04
22Selma FærdenKolbotn og Skimt OL1.09.15+42.1124.17
23Hanna RehnKolbotn og Skimt OL1.11.04+44.0024.56
24Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.11.09+44.0524.57
25Martha Nesheim KøberNydalens SK1.35.53+1.08.4933.38
26Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK1.40.45+1.13.4135.21
27Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1.44.13+1.17.0936.34

D 13-16C

2 310 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Luciana Maria SvadsMåren OK33.4614.37
2Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK36.49+3.0315.56
3Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK47.54+14.0820.44
4Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.01.24+27.3826.34
5Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb1.03.14+29.2827.22
6Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering1.03.51+30.0527.38
0Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 15-16

3 040 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne WiklundNydalens SK27.098.55
2Åsne HoloFossum IF27.36+0.279.04
3Pernille KatlaFossum IF31.06+3.5710.13
4Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK31.51+4.4210.28
5Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb32.00+4.5110.31
6Frida Bakken UlsethNydalens SK34.18+7.0911.16
7Ingrid HasaasFossum IF34.26+7.1711.19
8Hanne Eide RappRaumar Orientering35.14+8.0511.35
9Maren NorderudIL Tyrving35.41+8.3211.44
10Ada WulfsbergNydalens SK35.55+8.4611.48
11Maria Rørvik HaverLillomarka OL36.02+8.5311.51
12Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb36.40+9.3112.03
13Ingrid G. KvålsgardFossum IF37.08+9.5912.12
14Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb37.34+10.2512.21
15Ane Sofie KroghOppsal Orientering37.38+10.2912.22
16Kristine Eide RappRaumar Orientering39.11+12.0212.53
17Ragne NorrudFossum IF39.36+12.2713.01
18Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving39.41+12.3213.03
19Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb40.23+13.1413.17
20Linn Mei WaalerMåren OK40.38+13.2913.21
21Karoline BjørnerødOK Moss41.01+13.5213.29
22Karianne Olsvik DengerudNydalens SK41.45+14.3613.44
23Marie LilandNydalens SK43.00+15.5114.08
24Inger Marie RødnesOppsal Orientering46.01+18.5215.08
25Oda Marie ColquhounLillomarka OL48.02+20.5315.48
26Carmen DirroMåren OK48.40+21.3116.00
27Emma Meyer LarssonIL Tyrving49.23+22.1416.14
28Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL49.35+22.2616.18

D 15-16B

2 850 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill OldernesLillomarka OL48.4817.07
2Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb1.01.13+12.2521.28

D 17-B

3 050 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne NilsenÅs-NMBU Orientering49.1116.07
2Solveig SælFossum IF49.26+0.1516.12
3Hilde JarstadmarkenØstmarka OK51.09+1.5816.46
4Nina BirkelundAsker Skiklubb55.03+5.5218.02
5Ida Margrethe UllernIL Tyrving58.37+9.2619.13
6Katinka HorgenNOTEAM1.32.19+43.0830.16
0Monica Renate TrøanNittedal OLdiskvalifisert

D 17-C

2 310 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cecilie Wærp HaugeNydalens SK30.1313.04
2Line Bar-NathanLillomarka OL39.49+9.3617.14
3Anne SørlienGjø-Vard OL39.54+9.4117.16
4Cecilie Christin KvermeFossum IF40.13+10.0017.24
5Laila Eriksen BlomFet OL40.27+10.1417.30
6Ronja HellerBækkelagets SK48.02+17.4920.47
7Siv Susanne JystadØstmarka OK1.05.32+35.1928.22
0Lena HenrikssonIL Tyrvingdiskvalifisert

D 17-18

3 220 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb32.3610.07
2Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK33.24+0.4810.22
3Ingvil AhlsandNydalens SK33.47+1.1110.29
4Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF34.31+1.5510.43
5Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering35.45+3.0911.06
5Margrethe WisløffAsker Skiklubb35.45+3.0911.06
7Anniken Helland-HansenIL Tyrving37.59+5.2311.47
8Åse BerganNydalens SK38.04+5.2811.49
9Ingvild C. FleisjeLillomarka OL39.46+7.1012.20
10Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering43.28+10.5213.29
11Synne SkjærsteinIL Tyrving46.50+14.1414.32
12Julie BakkeFossum IF51.03+18.2715.51
13Marie UllevålseterNydalens SK51.22+18.4615.57
14Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.29.58+57.2227.56
0Synne  EikelandNydalens SKdiskvalifisert

D 21-

4 340 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK34.448.00
2Tone E LyeNydalens SK36.37+1.538.26
3Malin SørensenNydalens SK37.52+3.088.43
4Louise OramBækkelagets SK38.21+3.378.50
5Ina WesterlundNydalens SK39.03+4.198.59
6Kine GulliksenBækkelagets SK40.59+6.159.26
7Elisabeth IngvaldsenNydalens SK41.31+6.479.33
8Marthe GløersenBækkelagets SK43.39+8.5510.03
9Maria JonssonNydalens SK43.46+9.0210.05
10Marion HuberNydalens SK46.48+12.0410.47
11Åsne Skram TrømborgKongsberg OL48.46+14.0211.14
12Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering49.09+14.2511.19
13Hedvig ÅstebølNTNUI49.44+15.0011.27
14Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL50.01+15.1711.31
15Hanne Maria VisterOslostudentenes IK51.50+17.0611.56
16Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering53.44+19.0012.22
17Camilla StridsklevIL Tyrving54.07+19.2312.28
18Jenny-Ann MalmbergIL Tyrving56.29+21.4513.00
19Cristina LuisNydalens SK56.32+21.4813.01
20Ragnhild LøvliAsker Skiklubb57.13+22.2913.11
21Hege Holth RekaaRøyken OL59.21+24.3713.40
22Karoline AndersenAsker Skiklubb59.29+24.4513.42
23Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK1.04.32+29.4814.52
24Heidi VogtØstmarka OK1.12.24+37.4016.40
25Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering1.21.26+46.4218.45
0Lone MalmgrenGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 35-

3 220 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK37.2811.38
2Line  SommerfeldtNOTEAM40.15+2.4712.30
3Silje SyversenOppsal Orientering43.10+5.4213.24
4Grete WestgaardIndre Østfold OK54.43+17.1516.59
5Hanne StensletRaumar Orientering55.26+17.5817.12

D 40-

3 220 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering33.1710.20
2Astrid KravdalGjø-Vard OL33.55+0.3810.31
3Line NybakkenÅs-NMBU Orientering36.09+2.5211.13
4Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering40.26+7.0912.33
5Audrun UtskarpenOslostudentenes IK40.44+7.2712.39
6Milda ØhlckersIL Tyrving44.33+11.1613.50
7Elin KallesonOppsal Orientering48.45+15.2815.08
8Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering50.33+17.1615.41
9Heidi BjordalOppsal Orientering51.44+18.2716.03
10Gyda Drage KleivaNydalens SK54.37+21.2016.57
11Aase MestadLillomarka OL1.10.22+37.0521.51
0Kristine ScromedaKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 45-

2 720 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb29.1210.44
2Arnhild KroghOppsal Orientering30.19+1.0711.08
3Anne Borgen SturødNydalens SK33.02+3.5012.08
4Ingeborg ØderudBækkelagets SK35.55+6.4313.12
5Ingrid Eide RappRaumar Orientering38.05+8.5314.00
6Heidi ØstliRaumar Orientering40.09+10.5714.45
7Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb40.15+11.0314.47
8Katrine BakkeFossum IF41.40+12.2815.19
9Nora SkauenIL Tyrving42.12+13.0015.30
10Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF44.37+15.2516.24
11Astrid BjørnerødOK Moss44.45+15.3316.27
12Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering46.41+17.2917.09
13Anett WallinIL Tyrving47.50+18.3817.35
14Tone Karina IngesenSarpsborg OL48.22+19.1017.46
15Trine OldernesLillomarka OL49.06+19.5418.03
16Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering49.13+20.0118.05
17Marianne ReuschHeming Orientering49.49+20.3718.18
18Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering52.46+23.3419.23
19Ann Elin FlågenHeming Orientering54.00+24.4819.51
0Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 50-

2 720 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gry AhlsandNydalens SK33.3912.22
2Marianne NjåsteinIL Tyrving35.56+2.1713.12
3Nina Elise JørgensenNittedal OL39.12+5.3314.24
4May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering39.41+6.0214.35
5Trude FixdalIL Koll40.15+6.3614.47
6Marianne HjermstadFossum IF41.20+7.4115.11
7Anne Kristine NorderudIL Tyrving43.34+9.5516.01
8Tone BakkenLillomarka OL45.41+12.0216.47
9Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering46.21+12.4217.02
10Kristin FleisjeNittedal OL46.43+13.0417.10
11Marianne ArnesenAsker Skiklubb46.45+13.0617.11
12Helena StubberudNydalens SK47.55+14.1617.36
13Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering48.11+14.3217.42
14Ingrid NermoenØstmarka OK49.12+15.3318.05
15Else GrandalIL Tyrving50.49+17.1018.40
16Randi NicolaisenAsker Skiklubb54.28+20.4920.01
17Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering55.01+21.2220.13
18Magnhild T. MølnvikFossum IF59.17+25.3821.47
0Ingrid TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 55-

2 720 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit DanielsenIL Tyrving37.2313.44
2Runa SkyttersæterHeming Orientering38.34+1.1114.10
3Berit BergeIL Tyrving39.41+2.1814.35
4Grete Berge OwrenFreidig40.34+3.1114.54
5Kjersti SkantzeIL Tyrving43.27+6.0415.58
6Toril HallanLillomarka OL44.22+6.5916.18
7Unni RyeAsker Skiklubb46.49+9.2617.12
8Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL48.42+11.1917.54
9Kirsti Grundnes BergIL Tyrving55.28+18.0520.23
10Inger Johanne EikelandNydalens SK58.36+21.1321.32
11Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL59.31+22.0821.52

D 60-

2 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL43.1917.15
2Randi NilstadIL Tyrving1.04.35+21.1625.43
3Nina KolbergIL Tyrving1.04.53+21.3425.50

D 65-

2 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne KaasaDriv IL44.1017.35
2Sidsel Graff-IversenFossum IF46.22+2.1218.28
3Jessica KathleMåren OK1.09.08+24.5827.32

D 70-

2 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL55.4922.14
2Sidsel SandelienHeming Orientering1.01.13+5.2424.23
0Inger Lise BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 75-

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb54.4821.49
0Unni DrageHaugerud IFdiskvalifisert

H -10

2 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Elias MolundIL Tyrving56.1427.09
0Christoffer ÅnensenOppsal Orientering38.1018.26
0Magnus MolundIL Tyrving55.5827.02
0Håkon Sæl SteenFossum IF35.5217.19
0Mathias BirkelundAsker Skiklubb59.4828.53

H 11-12

2 070 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas KroghOppsal Orientering20.4210.00
2Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering24.21+3.3911.45
3Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb24.23+3.4111.46
4Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL27.37+6.5513.20
5Simen Gløgård StensrudNittedal OL29.00+8.1814.00
6Marius E. AamodtOppsal Orientering31.05+10.2315.00
7Mikael BirkelundAsker Skiklubb33.58+13.1616.24
8Kristoffer ØhlckersIL Tyrving42.29+21.4720.31
9Alexander HernesFossum IF1.05.44+45.0231.45

H 11-12N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering31.5316.46

H 13-14

3 200 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK26.048.08
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb27.57+1.538.44
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering28.25+2.218.52
4Alfred BjørnerødOK Moss30.40+4.369.35
5Ådne SkjærsteinIL Tyrving32.44+6.4010.13
6Teodor Mo HjelsethNydalens SK34.06+8.0210.39
7Felix FinsrudAsker Skiklubb34.55+8.5110.54
8August Syrdal ØenHeming Orientering35.47+9.4311.10
9Kristian ØstermannHeming Orientering36.45+10.4111.29
10Mikkel KatlaFossum IF38.11+12.0711.55
11Henrik ReuschHeming Orientering38.21+12.1711.59
12Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering39.46+13.4212.25
13Christopher LadimOK Moss41.41+15.3713.01
14Gaute BerganNydalens SK41.59+15.5513.07
15Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb42.58+16.5413.25
16Simen FritznerNittedal OL45.07+19.0314.05
17Sondre LadimOK Moss45.09+19.0514.06
18Ferdinand FremmingHeming Orientering46.36+20.3214.33
19Stian Måseide SørlieRaumar Orientering47.23+21.1914.48
20Sondre Zahl HagenFossum IF49.09+23.0515.21
21Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb52.38+26.3416.26
22Marius BakkeFossum IF55.18+29.1417.16
23Jonas AarsethNydalens SK56.49+30.4517.45
24Birk Felland SætnanFossum IF58.58+32.5418.25
25Storm KleivaNydalens SK1.02.00+35.5619.22
26Martin BirkelundAsker Skiklubb1.02.49+36.4519.37
27Rolf Andreas BergNydalens SK1.07.58+41.5421.14
28Magnus EndresenMåren OK1.18.23+52.1924.29
29Birk ThorstensenOppsal Orientering1.21.36+55.3225.30
30David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL2.30.45+2.04.4147.06
0Elias StubberudNydalens SKdiskvalifisert
0Vegard AarstadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Erlend BørliFossum IFdiskvalifisert

H 13-16C

2 310 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer SlettenRaumar Orientering29.1212.38
2Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering37.36+8.2416.16
3Simen HøyerFossum IF43.31+14.1918.50
4Daniel NystuenRøyken OL47.26+18.1420.32
5Magnus JystadØstmarka OK50.58+21.4622.03
6Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering56.46+27.3424.34
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OKbrutt

H 15-16

3 380 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander ArntzenAsker Skiklubb24.337.15
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK28.10+3.378.20
3Per Clemet WisløffAsker Skiklubb28.21+3.488.23
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb28.34+4.018.27
5Isak JonssonNydalens SK29.10+4.378.37
6Elias Skjolden SørensenLillomarka OL30.14+5.418.56
7Erik Hæstad BjørnstadFossum IF31.27+6.549.18
8Petter Astrup ArnesenHeming Orientering32.20+7.479.33
9Jens Johan BrekkeLillomarka OL32.36+8.039.38
10Peter GisholtFossum IF33.27+8.549.53
11Andreas RambergØstmarka OK35.46+11.1310.34
12Vegard LøvliAsker Skiklubb37.04+12.3110.57
13Lars Young VikNydalens SK37.11+12.3811.00
14Emil StørmerFossum IF37.29+12.5611.05
15Eivind Berner MyhreFossum IF41.25+16.5212.15
16Oliver Wallin HigginsIL Tyrving41.31+16.5812.16
17Sivert Sande KvermeFossum IF42.15+17.4212.30
18Håkon SturødNydalens SK42.56+18.2312.42
19Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering42.57+18.2412.42
20Torjus UllernIL Tyrving48.59+24.2614.29
21Eirik Høst FossgardLillomarka OL50.09+25.3614.50

H 17-B

3 050 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik HøyerFossum IF39.2612.55
2Sjur GrindstuenIndre Østfold OK40.00+0.3413.06
3Gunnar PedersenAsker Skiklubb42.41+3.1513.59
4Jan Vegard  RudsengenNOTEAM46.02+6.3615.05
5Trond RetteraasenIndre Østfold OK46.58+7.3215.23
6Roar HernesFossum IF47.15+7.4915.29
7Jarle RogndokkenFet OL56.18+16.5218.27
8Harald AulieIL Koll1.20.39+41.1326.26
0Per Anders YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Thor NorderudIL Tyrvingbrutt

H 17-C

2 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torleif GaltelandAsker Skiklubb41.5418.08
2Magnus Espeland KøberNydalens SK51.24+9.3022.15

H 17-N

2 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL25.2411.20

H 17-18

3 470 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Borge HeirFossum IF28.468.17
2Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb29.50+1.048.35
3Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK30.03+1.178.39
4Jostein TandbergNydalens SK30.18+1.328.43
5Styrk Hundseid KamsvågFossum IF30.25+1.398.45
6Linus OlhansÅs-NMBU Orientering30.49+2.038.52
7Sander Hildebrand RogndokkenFet OL30.56+2.108.54
8Bjørn Anders FlågenHeming Orientering31.48+3.029.09
9Axel HoveidAsker Skiklubb33.04+4.189.31
10Audun Rognerud BøeFossum IF35.16+6.3010.09
11Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF35.30+6.4410.13
12Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb38.55+10.0911.12
13Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK41.29+12.4311.57
14Magnus RambergØstmarka OK42.12+13.2612.09
15Martin Andresen SkotteFossum IF48.25+19.3913.57
0Lavran ThorstensenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Eirik Langedal BreivikNydalens SKdiskvalifisert

H 19-20

3 470 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering26.527.44
2Knut AasheimOppsal Orientering28.16+1.248.08
3Are WigaardOppsal Orientering29.12+2.208.24
4Ludvig RødnesOppsal Orientering36.11+9.1910.25
5Endre AaenÅs-NMBU Orientering37.58+11.0610.56
0Vebjørn TandbergNydalens SKdiskvalifisert

H 21-

4 900 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein SørensenNydalens SK32.136.34
2Simo MartomaaKalevan rasti34.00+1.476.56
3Sindre SandvenFossum IF34.15+2.026.59
4Lukas LilandNydalens SK34.46+2.337.05
5Håvard HagaNydalens SK34.58+2.457.08
6Morten Jarvis WestergårdHalden SK35.12+2.597.11
7Markus HolterHalden SK35.39+3.267.16
8Henrik EijsinkNydalens SK35.48+3.357.18
9Oskar StørmerFossum IF36.06+3.537.22
10Christian F SchiveHalden SK36.40+4.277.28
11Per Øyvind SteneNydalens SK37.00+4.477.33
12Elias JonssonNydalens SK37.23+5.107.37
13Halvor SaunesNydalens SK37.27+5.147.38
14Erling HjermstadFossum IF37.38+5.257.40
15Sverre Waaler KaasNydalens SK37.59+5.467.45
16David GottfridssonLillomarka OL38.04+5.517.46
17Sindre RønningFossum IF38.14+6.017.48
18Ola Marius PedersenOppsal Orientering38.18+6.057.48
19Øystein PettersenNydalens SK38.32+6.197.51
20Thor MellaOppsal Orientering38.41+6.287.53
21Einar MelsomFossum IF38.44+6.317.54
22Leif StørmerFossum IF38.50+6.377.55
23Trond KortnerØstmarka OK39.47+7.348.07
24Pål SkogedalAsker Skiklubb39.58+7.458.09
25Øyvind EngerNydalens SK40.17+8.048.13
26Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät40.18+8.058.13
27Jostein AndersenNydalens SK40.40+8.278.17
28Oskar JensenNydalens SK40.44+8.318.18
29Morten Nilstad PettersenIL Tyrving40.48+8.358.19
30Thomas BedinIndre Østfold OK41.45+9.328.31
31Mathias BenjaminsenLillomarka OL42.06+9.538.35
32Lars Henrik Verde ThonNTNUI42.10+9.578.36
33Are KristiansenIL Tyrving42.29+10.168.40
34Endre StoksethNydalens SK42.36+10.238.41
35Vetle ChristiansenBækkelagets SK42.42+10.298.42
36Gard LindsethNydalens SK42.43+10.308.43
37Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering43.04+10.518.47
38Sören JonssonNydalens SK43.16+11.038.49
39Ivar SeierstadIL GeoForm43.26+11.138.51
40Tarjei HoloFossum IF43.39+11.268.54
41Inge LindsethNydalens SK44.15+12.029.01
42Harald ThonSturla, IF44.23+12.109.03
43Stefan RingOK Löftan44.56+12.439.10
44Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb45.00+12.479.11
45Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb45.06+12.539.12
46Tore BjørnerødOK Moss45.20+13.079.15
47Magnus NordbrødenHalden SK45.22+13.099.15
48Per Ivar  NikolaisenOppsal Orientering45.55+13.429.22
49Simen SmestadBækkelagets SK46.28+14.159.28
50Raphael FerrandBækkelagets SK46.36+14.239.30
51Torstein HoleNydalens SK49.34+17.2110.06
52Thomas SchiveBækkelagets SK50.13+18.0010.14
53Donatas KontautasOK Moss52.16+20.0310.40
54Hallvard KorenOK Moss53.05+20.5210.50
55Truls KvaaseBækkelagets SK53.46+21.3310.58
56Bjørnar LøvliAsker Skiklubb54.45+22.3211.10
57Øystein RappRaumar Orientering56.47+24.3411.35
58Mikael OlaussonOslostudentenes IK59.07+26.5412.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
59Helge BakkehøiØstmarka OK1.03.09+30.5612.53
60Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.07.49+35.3613.50
61Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL1.16.28+44.1515.36
0Ulf BrennaBækkelagets SKdiskvalifisert
0Kyongsa RiNydalens SKdiskvalifisert
0Hans TrøanNittedal OLikke startet
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OKbrutt

H 35-

3 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik Rytter JakobsenOK Moss38.1811.02

H 40-

3 470 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn HaugeNydalens SK37.0810.42
2Knut Jostein SætnanFossum IF40.22+3.1411.37
3Trond MyhreFossum IF44.49+7.4112.54
4Runar ThorstensenOppsal Orientering53.41+16.3315.28
5Erik GierckskyNydalens SK1.10.19+33.1120.15
6Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.19.47+42.3922.59

H 45-

3 470 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald BakkeFossum IF29.278.29
2Karl-Johan MalmbergIL Tyrving32.38+3.119.24
3Lars Erik GjeinFossum IF33.51+4.249.45
4Ivar MølnvikFossum IF34.20+4.539.53
5Einar GisholtFossum IF34.24+4.579.54
6Tommy JauhojärviAsker Skiklubb35.01+5.3410.05
7Sven Arne GylterudFossum IF36.41+7.1410.34
8Espen WigaardOppsal Orientering38.16+8.4911.01
9Christian GløgårdNittedal OL38.47+9.2011.10
10Kjetil SteenFossum IF38.51+9.2411.11
11Vemund KongsnesØstmarka OK39.01+9.3411.14
12Morten RannemFossum IF39.17+9.5011.19
13Inge RambergØstmarka OK39.22+9.5511.20
14Olav HasaasFossum IF40.31+11.0411.40
15Gjermund GravirAsker Skiklubb40.35+11.0811.41
16Gunnar Engen VikNydalens SK41.25+11.5811.56
17Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL41.40+12.1312.00
18Jan Erik AalbergBækkelagets SK43.16+13.4912.28
19Harald Eide-FredriksenHeming Orientering45.56+16.2913.14
20Anders FlågenHeming Orientering47.18+17.5113.37
21Eilert AamodtOppsal Orientering47.21+17.5413.38
22Hans Olav HygenØstmarka OK55.20+25.5315.56
23Jens Christian HolstIL Tyrving55.25+25.5815.58

H 50-

3 220 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein HoloFossum IF26.368.15
2Morten HeirFossum IF28.36+2.008.52
3Jan Tore HenriksenNydalens SK28.55+2.198.58
4Arild AndresenFossum IF28.59+2.239.00
5Jon Iver BakkenNydalens SK29.19+2.439.06
6Kjetil KarlsenOK Moss29.36+3.009.11
7Christian GrotnesIL Tyrving30.42+4.069.32
8Bjørn Henning GrandalIL Tyrving32.16+5.4010.01
9Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering32.31+5.5510.05
10Egil EideIL Tyrving32.54+6.1810.13
11Stein BlomsethLillomarka OL33.04+6.2810.16
12Gjermund RørenEiker OL33.53+7.1710.31
13Børge PedersenNydalens SK33.59+7.2310.33
14Håkon LøvliAsker Skiklubb34.21+7.4510.40
15Knut Erling ØenHeming Orientering34.54+8.1810.50
16Carl Erik WasbergOppsal Orientering35.09+8.3310.54
17Mons Kr. LøvfaldNydalens SK35.10+8.3410.55
18Ole IngesenSarpsborg OL35.29+8.5311.01
19Håkon JendalFossum IF35.39+9.0311.04
20Øyvind HelmersenFet OL37.31+10.5511.39
21Roar PedersenOppsal Orientering37.45+11.0911.43
22Vegard HaldenNydalens SK39.56+13.2012.24
23Trond BrevikFossum IF39.59+13.2312.25
24Torkjell NesheimIL Tyrving40.01+13.2512.25
25Stein MellaOppsal Orientering40.17+13.4112.30
26Terje LinløkkenØstmarka OK42.11+15.3513.06
27Frode KamsvågIL Tyrving42.49+16.1313.17
28Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb42.55+16.1913.19
29Are NjåsteinIL Tyrving47.04+20.2814.37
30Pål Kogstad NæssRaumar Orientering48.33+21.5715.04
31Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.06.58+40.2220.47
0Jo WiklundNydalens SKdiskvalifisert
0Terje MelsomFossum IFdiskvalifisert
0Guttorm L EggeOslostudentenes IKdiskvalifisert
0Olav BakkenLillomarka OLdiskvalifisert

H 55-

2 720 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils HæstadFossum IF23.368.40
2Jens Olav KløvrudLillomarka OL25.37+2.019.25
3Trond RønnebergAsker Skiklubb27.21+3.4510.03
4Hallvard FjærLillomarka OL28.42+5.0610.33
5Øyvind Roger HansenRøyken OL28.46+5.1010.34
6Morten DueMåren OK29.04+5.2810.41
7Terje DengerudNydalens SK30.05+6.2911.03
8Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering30.22+6.4611.09
9Karl Aasmund ErøyOK Moss30.27+6.5111.11
10Morten KongsbergIL Tyrving32.24+8.4811.54
11Lars HjermstadFossum IF33.27+9.5112.17
12Egil RundbergetNydalens SK35.18+11.4212.58
13Christopher SchiveOK Moss36.05+12.2913.15
14Yngvar ChristiansenBækkelagets SK36.14+12.3813.19
15Ketil ÅstebølOppsal Orientering37.50+14.1413.54
16Hallvard BergIL Tyrving38.04+14.2813.59
17Per Arne  RøstadsandNydalens SK38.21+14.4514.05
18Bo EmilssonOppsal Orientering51.30+27.5418.56
19Roy GjerdingOK Moss52.40+29.0419.21
20Petter FureOppsal Orientering58.39+35.0321.33
0Per SchancheAsker Skiklubbdiskvalifisert
Helge StubberudNydalens SKdiskvalifisert

H 60-

2 720 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving25.099.14
2Jon Arvid FossumAsker Skiklubb26.21+1.129.41
3Alf PettersenIL Tyrving36.19+11.1013.21
4Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering36.44+11.3513.30
5Morten JohannessenRøyken OL40.34+15.2514.54
6Stein TurtumøygardMåren OK46.59+21.5017.16
7Leif Roger HultgreenRingerike OL49.51+24.4218.19
0Bernt O. MyrvoldSarpsborg OLdiskvalifisert
0Are EriksenOslostudentenes IKdiskvalifisert

H 65-

2 720 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eldar BørsumBækkelagets SK30.5211.20
2Nils-Petter WiikDriv IL31.21+0.2911.31
3Per ØhlckersIL Tyrving35.52+5.0013.11
4Per-Erik ØstlieDriv IL41.25+10.3315.13
5Per Oskar LarsenIndre Østfold OK42.19+11.2715.33
6Øyvind HoveidAsker Skiklubb43.14+12.2215.53

H 70-

2 510 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore LangaardOppsal Orientering33.3713.23
2John Thomas PetersenNittedal OL36.26+2.4914.30
3Roar BjordalOppsal Orientering37.06+3.2914.46
4Erik Johan GrorudHaslum IL38.54+5.1715.29
5Einar HemLillomarka OL41.49+8.1216.39
6Kjell StenstadvoldIL Tyrving44.26+10.4917.42
7Bjørn SandelienHeming Orientering45.56+12.1918.18
8Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.11.45+38.0828.35
0Åsmund JahrDriv ILdiskvalifisert
Tore VaajeAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 75-

2 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering39.5915.55
2Odd KletteliBækkelagets SK40.15+0.1616.02
3Svein Frimann KvalheimÅrstad IL1.05.03+25.0425.54

H 80-

2 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor DrageHaugerud IF45.5818.18
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK53.23+7.2521.16
3Kjell H. EriksenFossum IF1.15.53+29.5530.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor