Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Tour de Orientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 9 april 2016 - søndag 10 april 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

D 13-16B

2 360 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Celina Iversen ÅseEgersund OK1.49.20
2Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering2.40.18+50.58

D 17-A kort

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb3.43.51
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)brutt
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubbbrutt
Otilie OftedalÅlgård Orienteringbrutt
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)brutt

D 17-B

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)brutt

D 50-

3 050 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mette M NødlandÅlgård Orientering1.19.29
2Inger Tone NygårdEgersund OK1.19.30+0.01
3Ann Karin TjørhomGanddal IL1.24.24+4.55
4Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.49.33+30.04
5Kristin SkadsemGanddal IL2.13.55+54.26
Randi L.H. BirkelandEgersund OKbrutt
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)brutt
May MelingStavanger Orienteringsklubbbrutt

D 60-

3 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Skretting OpstadEgersund OK2.05.38

D 70-

3 050 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb2.08.03
Helga AaslidEgersund OKbrutt
Synnøve FuglestadÅlgård Orienteringbrutt
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubbbrutt

H 13-16B

2 360 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas Barvik MælandGanddal IL1.54.36
2Sindre Skeie PettersonEgersund OK1.58.33+3.57
3Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering2.33.09+38.33
4Elias EidsvågGanddal IL2.51.44+57.08
Alexander HorpestadEgersund OKbrutt
Jakob Hovland WadelGanddal ILbrutt

H 17-A kort

3 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar PettersonEgersund OK1.33.39
2Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1.40.41+7.02
3Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb2.24.35+50.56

H 17-B

3 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)brutt

H 50-

3 830 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arild AasheimGanddal IL1.15.19
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb1.18.00+2.41
3Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)1.18.41+3.22
4Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.22.55+7.36
5Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)1.25.48+10.29
6Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb1.26.02+10.43
7Otte OmdalGanddal IL1.27.42+12.23
8Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)1.28.32+13.13
9Per Ingar HadlandGanddal IL1.47.43+32.24
10Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.54.42+39.23
11Tor BrekkenGanddal IL2.30.11+1.14.52
Paul Terje HaarrGanddal ILbrutt
Svein-Erik KvameGanddal ILbrutt

H 60-

3 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb1.29.05
2Terje StokkelandÅlgård Orientering1.45.49+16.44
3Ove OalandGanddal IL1.47.38+18.33
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbbrutt
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Kjell SvihusGanddal ILbrutt

H 70-

3 050 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.45.52
2Magnar NerheimSuldal Orienteringslag1.47.01+1.09
3Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)1.52.03+6.11
Tormod AaslidEgersund OKbrutt
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubbbrutt
Arnulf FuglestadÅlgård Orienteringbrutt
Geir HusdalTIF Vikingbrutt

H 13-16

3 420 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin NevlandÅlgård Orientering1.11.23
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.11.24+0.01
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.18.12+6.49
4Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)1.36.22+24.59
5Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.37.25+26.02
6Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering2.00.49+49.26
7Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering2.07.06+55.43
8Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering2.17.39+1.06.16
9Andreas Nybak UrdalGanddal IL2.53.13+1.41.50
10Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK3.11.18+1.59.55
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringbrutt
Samuel KleppaÅlgård Orienteringbrutt
Tobias RøddeGanddal ILbrutt

D 13-16

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.06.23
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.20.16+13.53
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.44.21+37.58
4Ingrid LamarkGanddal IL1.44.28+38.05
5Pippa CarcasInterlopers2.04.25+58.02
6Julie PuntervoldEgersund OK2.19.54+1.13.31
Marie WathneSandnes IL (Rogaland)brutt

H 17-

4 640 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering1.22.00
2Torgeir NevlandÅlgård Orientering1.25.43+3.43
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1.25.43+3.43
4Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering1.28.22+6.22
5Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1.32.18+10.18
6Fredrik SandalGanddal IL1.32.25+10.25
7Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.37.01+15.01
8Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1.38.38+16.38
9Per Ivar StoklandGanddal IL1.43.19+21.19
10Morten Bjerga SundliGanddal IL1.43.35+21.35
11Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.43.58+21.58
12Oddvar TaksdalGanddal IL1.44.27+22.27
13Kenneth MydlandEgersund OK1.45.44+23.44
14Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering1.55.17+33.17
15Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.55.52+33.52
16Nils Tore PuntervoldEgersund OK2.03.04+41.04
17Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)2.11.01+49.01
18Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb2.20.26+58.26
19Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb2.32.17+1.10.17
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)brutt
Trond LamarkGanddal ILbrutt
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orienteringbrutt
Sondre Taugbøl LomelandÅlgård Orienteringbrutt
Njål Helge VølstadÅlgård Orienteringbrutt

D 17-

3 830 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jorunn HadlandEgersund OK1.24.13
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.25.02+0.49
3Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.31.52+7.39
4Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.47.37+23.24
5Trine BolstadGanddal IL1.54.55+30.42
6Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.55.02+30.49
7Kristina VollHaugesund IL Orientering1.55.19+31.06
8Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.57.48+33.35
9Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.59.38+35.25
10Vibeke LamarkGanddal IL2.03.06+38.53
11Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb2.09.28+45.15
12Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering2.12.15+48.02
13Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL2.42.48+1.18.35
Kristin BlindheimLillomarkabrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor