Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Orientering, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 9 april 2016 - søndag 10 april 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

N-åpen

1 330 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)18.5114.10
Jone BreilandÅlgård Orientering35.4026.49
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)22.2916.54
Varg Andreas FarsetSandnes IL (Rogaland)25.1118.56
Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)25.0618.52
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)20.3015.24
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)12.439.33
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)20.3415.27
Julie M HellandEgersund OK14.5011.09
Oline HestnesEgersund OK21.5316.27
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)12.089.07
Kristina KleppaÅlgård Orientering17.0212.48
Stine KleppaÅlgård Orientering20.5515.43
Brage LaugalandÅlgård Orientering17.5113.25
Vetle LaugalandÅlgård Orientering19.0514.20
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering13.4110.17
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)23.0317.19
Therese Alisa LundÅlgård Orientering20.2515.21
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering21.0515.51
Livar OftedalÅlgård Orientering17.2713.07
Maren OftedalÅlgård Orientering19.2614.36
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering27.0820.24
Ine Paulsen 2Bjerkreim41.5431.30
Ina PaulsenBjerkreim14.2510.50
Sigrind PaulsenBjerkreim17.5113.25
Synne Skeie PettersonEgersund OK14.4511.05
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)18.4914.08
Malena SirekrokÅlgård Orientering15.1211.25
Olav SirekrokÅlgård Orientering15.0911.23
Synne Skeie PettersenBjerkreim41.5431.30
Mari Solheim VoldenÅlgård Orientering17.0712.52
Ada C StokkelandÅlgård Orientering11.198.30
Lea StokkelandÅlgård Orientering21.5516.28
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)16.2912.23
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)21.0215.48
Hanna VølstadÅlgård Orientering20.1915.16
Mari VølstadÅlgård Orientering18.5914.16
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)24.3618.29
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)25.4419.20
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)24.2818.23
Sigrid Odland PaulsenBjerkreimdiskvalifisert

D -10

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering36.3718.18

D 11-12

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)43.3421.47
Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering17.598.59
Ane NevlandÅlgård Orientering24.2812.14
Alida OftedalÅlgård Orientering19.349.47
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)18.519.25
Thea Beate PuntervoldEgersund OK42.1821.09
Anna TaksdalGanddal IL19.069.33
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK29.4414.52

D 11-12N

2 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)39.5519.39
Emma GiljeÅlgård Orientering23.5611.47
Julie MikalsenEgersund OK31.3015.31
Helene Solheim VoldenÅlgård Orientering21.5510.47

D 13-16B

2 360 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celina Iversen ÅseEgersund OK56.2323.53
2Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering1.25.23+29.0036.10

D 13-16N

2 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ine RøddeSandnes IL (Rogaland)43.1421.17

D 17-A kort

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Otilie OftedalÅlgård Orientering43.1414.24
2Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb55.10+11.5618.23
3Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1.02.21+19.0720.47
4Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)1.20.05+36.5126.41
5Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb2.00.16+1.17.0240.05

D 17-B

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

C-Åpen

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne MælandÅlgård Orientering33.1816.39
2Solveig MælandÅlgård Orientering38.15+4.5719.07
3Aina SolheimÅlgård Orientering45.44+12.2622.52

D 50-

3 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK39.3512.58
2Ann Karin TjørhomGanddal IL40.51+1.1613.23
3Mette M NødlandÅlgård Orientering41.12+1.3713.30
4Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb48.20+8.4515.50
5Kristin SkadsemGanddal IL1.00.03+20.2819.41
May MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 60-

3 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK58.3219.11

D 70-

3 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb58.2219.08
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb59.40+1.1819.33

H -10

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)42.3421.17

H 11-12

2 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Edvin AakreEgersund OK22.1811.09
Ole Andre BrandsbergEgersund OK30.4915.24
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)27.4013.50
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)17.408.50
Øyvind LamarkGanddal IL19.539.56
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18.429.21
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)22.4211.21
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)21.1410.37
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)23.5311.56
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering41.4420.52
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)30.2715.13

H 11-12N

2 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Stig Adrian AlbrechtGanddal IL39.0119.13
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)34.3417.01
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)21.0210.21
Adrian UelandÅlgård Orientering44.0221.41
Marius UelandÅlgård Orientering27.3013.32

H 13-16B

2 360 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas Barvik MælandGanddal IL43.5418.36
2Sindre Skeie PettersonEgersund OK50.49+6.5521.31
3Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering1.12.04+28.1030.32
4Alexander HorpestadEgersund OK1.31.36+47.4238.48
5Elias EidsvågGanddal IL1.46.53+1.02.5945.17

H 17-A kort

3 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar PettersonEgersund OK45.5913.26
2Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb46.16+0.1713.31
3Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.20.12+34.1323.27

H 17-B

3 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.22.2124.04

H 50-

3 830 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb38.4110.06
2Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)40.00+1.1910.26
3Arild AasheimGanddal IL40.17+1.3610.31
4Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)40.33+1.5210.35
5Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb40.36+1.5510.36
6Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)43.32+4.5111.21
7Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)43.59+5.1811.29
8Otte OmdalGanddal IL45.04+6.2311.46
9Per Ingar HadlandGanddal IL56.13+17.3214.40
10Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)59.46+21.0515.36
11Tor BrekkenGanddal IL1.34.46+56.0524.44

H 60-

3 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb42.4714.01
2Ove OalandGanddal IL53.38+10.5117.35
3Terje StokkelandÅlgård Orientering53.54+11.0717.40
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 70-

3 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)52.3717.15
2Magnar NerheimSuldal Orienteringslag52.44+0.0717.17
3Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb55.52+3.1518.19
4Geir HusdalTIF Viking1.08.49+16.1222.33
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 13-16

3 420 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb35.1010.16
2Martin NevlandÅlgård Orientering39.31+4.2111.33
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering39.53+4.4311.39
4Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)47.24+12.1413.51
5Ole Kristian TaksdalGanddal IL47.54+12.4414.00
6Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering50.24+15.1414.44
7Samuel KleppaÅlgård Orientering50.27+15.1714.45
8Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering50.35+15.2514.47
9Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering50.37+15.2714.48
10Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering50.44+15.3414.50
11Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK1.11.56+36.4621.01
11Andreas Nybak UrdalGanddal IL1.11.56+36.4621.01

D 13-16

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL35.1011.43
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb38.05+2.5512.41
3Ingrid LamarkGanddal IL54.13+19.0318.04
4Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb56.46+21.3618.55
5Marie WathneSandnes IL (Rogaland)1.02.37+27.2720.52
6Julie PuntervoldEgersund OK1.11.16+36.0623.45
7Pippa CarcasInterlopers1.13.17+38.0724.25

H 17-

4 640 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)40.218.41
2Ørjan RavndalÅlgård Orientering42.17+1.569.06
3Torgeir NevlandÅlgård Orientering42.49+2.289.13
4Fredrik SandalGanddal IL43.11+2.509.18
5Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering43.29+3.089.22
6Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering43.34+3.139.23
7Per Ivar StoklandGanddal IL49.39+9.1810.42
8Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)50.02+9.4110.46
9Kim RichterSandnes IL (Rogaland)50.28+10.0710.52
10Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL51.01+10.4010.59
11Morten Bjerga SundliGanddal IL52.08+11.4711.14
12Oddvar TaksdalGanddal IL52.14+11.5311.15
13Kenneth MydlandEgersund OK52.27+12.0611.18
14Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)56.00+15.3912.04
15Nils Tore PuntervoldEgersund OK56.04+15.4312.05
16Sturla StokkelandÅlgård Orientering57.30+17.0912.23
17Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering58.34+18.1312.37
18Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.06.15+25.5414.16
19Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.06.29+26.0814.19
20Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.18.50+38.2916.59
21Njål Helge VølstadÅlgård Orientering2.06.15+1.25.5427.12
Sondre Taugbøl LomelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D 17-

3 830 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK43.2811.20
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL45.58+2.3012.00
3Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)48.32+5.0412.40
4Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering53.51+10.2314.03
5Kristina VollHaugesund IL Orientering57.45+14.1715.04
6Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb58.29+15.0115.16
7Randi EngløkkHaugesund IL Orientering58.32+15.0415.16
8Vibeke LamarkGanddal IL58.40+15.1215.19
9Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL59.57+16.2915.39
10Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.02.15+18.4716.15
11Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.02.20+18.5216.16
12Trine BolstadGanddal IL1.03.33+20.0516.35
13Kristin BlindheimLillomarka1.04.28+21.0016.49
14Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL1.22.24+38.5621.30

B åpen

2 360 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Sverre SkåraEgersund OK30.5013.03
2Olav HellandEgersund OK36.25+5.3515.25
3Frode Halvor LundÅlgård Orientering42.05+11.1517.49
4Lovise NevlandÅlgård Orientering43.36+12.4618.28
5Nora NevelandLillomarka44.33+13.4318.52
6Kjetil TorgersenEgersund OK48.23+17.3320.30
7Rune LodeÅlgård Orientering52.14+21.2422.07
8Arild SvihusGanddal IL1.20.10+49.2033.58
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor