Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Orientering, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 9 april 2016 - søndag 10 april 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Egersund OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Celina Iversen ÅseD 13-16B (6)50.2520.44
1Inger Skretting OpstadD 60- (3)1.03.1821.58
1Gunnar PettersonH 17-A kort (9)45.3313.05
2Helga AaslidD 70- (7)1.12.34+6.2125.11
2Tor Eirik Eckhoff GjermestadH 13-16 (36)1.56.57+1.26.5033.36
2Jorunn HadlandD 17- (40)38.39+1.3510.18
2Inger Tone NygårdD 50- (21)37.30+1.4313.01
2Kjetil TorgersenB åpen (27)34.28+8.4314.11
3Tor Sverre SkåraB åpen (27)37.39+11.5415.29
3Sindre Skeie PettersonH 13-16B (19)1.05.34+25.3726.58
4Olav HellandB åpen (27)40.08+14.2316.30
6Julie PuntervoldD 13-16 (21)1.05.30+36.2222.35
12Kenneth MydlandH 17- (64)51.30+13.2411.07
19Nils Tore PuntervoldH 17- (64)1.04.54+26.4814.01
Tormod AaslidH 70- (16)diskvalifisert
Alexander HorpestadH 13-16B (19)diskvalifisert

Ganddal IL

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalD 17- (40)37.049.53
1Janne Tjørhom AasheimD 13-16 (21)29.0810.02
1Andreas Nybak UrdalH 13-16 (36)1.38.57+1.08.5028.26
1Arild AasheimH 50- (36)32.468.44
2Elias EidsvågH 13-16B (19)1.02.28+22.3125.42
2Kjell SvihusH 60- (17)39.32+6.0313.43
4Thomas Barvik MælandH 13-16B (19)1.08.24+28.2728.08
4Ann Karin TjørhomD 50- (21)40.48+5.0114.10
4Ingrid LamarkD 13-16 (21)47.56+18.4816.31
4Trine BolstadD 17- (40)48.45+11.4113.00
5Jakob Hovland WadelH 13-16B (19)1.14.27+34.3030.38
5Ove OalandH 60- (17)50.00+16.3117.21
5Ole Kristian TaksdalH 13-16 (36)47.32+17.2513.39
6Arild SvihusB åpen (27)48.32+22.4719.58
6Otte OmdalH 50- (36)40.32+7.4610.48
7Ann-Cathrin Nybak UrdalD 17- (40)55.15+18.1114.44
7Kristin SkadsemD 50- (21)1.10.33+34.4624.29
8Alf Johan Walgermo LimaH 17- (64)45.42+7.369.52
9Maria NilssonB åpen (27)1.13.09+47.2430.06
9Fredrik SandalH 17- (64)47.12+9.0610.11
9Svein-Erik KvameH 50- (36)48.00+15.1412.48
10Morten Bjerga SundliH 17- (64)49.20+11.1410.39
10Vibeke LamarkD 17- (40)1.01.44+24.4016.27
10Tore RøddeB åpen (27)1.21.03+55.1833.21
10Per Ingar HadlandH 50- (36)48.49+16.0313.01
11Oddvar TaksdalH 17- (64)50.08+12.0210.49
12Ane Klepsvik VinsjansenD 17- (40)1.17.38+40.3420.42
12Tor BrekkenH 50- (36)53.16+20.3014.12
14Per Ivar StoklandH 17- (64)51.48+13.4211.11
Tobias RøddeH 13-16 (36)diskvalifisert

Haugesund IL Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tiril OlaussenD 13-16B (6)1.12.04+21.3929.39
3Sigurd Paulsen VieH 13-16 (36)36.28+6.2110.28
5Ingvild Paulsen VieD 17- (40)51.24+14.2013.42
6Vegard Wiig NystadH 13-16B (19)1.18.36+38.3932.20
6Eivind EngløkkH 13-16 (36)1.08.19+38.1219.37
6Randi EngløkkD 17- (40)53.52+16.4814.21
7Magnus EngløkkH 13-16 (36)1.14.29+44.2221.24
8Kristina VollD 17- (40)55.27+18.2314.47
8Henrik Haga NesseH 13-16 (36)1.25.26+55.1924.32
11Grethe Paulsen VieD 17- (40)1.07.08+30.0417.54
15Johannes DjupeslandH 17- (64)54.55+16.4911.51

Interlopers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Pippa CarcasD 13-16 (21)49.12+20.0416.57

Sandnes IL (Rogaland)

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Njål F. VadlaH 50- (36)36.43+3.579.47
3Jorunn JohannesenD 50- (21)40.04+4.1713.54
3Vilde MalmeiD 17- (40)41.22+4.1811.01
3Hermann SkogsholmH 70- (16)55.26+8.1519.14
4Jonas AkslandH 13-16 (36)46.59+16.5213.30
4Morten AamodtH 50- (36)38.22+5.3610.13
5Vegard PeikliH 17- (64)43.38+5.329.25
5Gisle WathneH 50- (36)39.31+6.4510.32
7Tor Gunnar AkslandH 17- (64)44.54+6.489.41
7Kjell DaleH 50- (36)41.00+8.1410.56
11Sveinung SvebestadH 50- (36)50.56+18.1013.34
13Kim RichterH 17- (64)51.32+13.2611.07
18Rune ChristiansenH 17- (64)1.02.37+24.3113.31
Marie WathneD 13-16 (21)diskvalifisert
Geir HaugvaldstadH 17-B (3)diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeD 70- (7)1.06.1322.59
1Svein GlendrangeH 70- (16)47.1116.22
1Bjørn AlsakerH 60- (17)33.2911.37
1Brit Vivian MelingD 17-A kort (7)1.39.3834.21
2Johan Christie ØrkeH 13-16 (36)34.26+4.199.53
2Sara Nystrøm OlsenD 13-16 (21)40.00+10.5213.47
2Espen Fyhn NilsenH 17-A kort (9)50.25+4.5214.29
3Vilde Margrethe SæbbøD 13-16 (21)45.29+16.2115.41
3Finn-Morten ÅrstadH 60- (17)43.04+9.3514.57
3Stein Arne OlsenH 50- (36)37.26+4.409.58
3Jørgen NilsenH 17-A kort (9)1.01.55+16.2217.47
4Øyvind EgeskogH 70- (16)55.40+8.2919.19
5May MelingD 50- (21)52.23+16.3618.11
6Svein EliassenH 60- (17)59.42+26.1320.43
6Elisabeth Christie ØrkeD 50- (21)58.42+22.5520.22
8Kjetil WirakH 50- (36)41.26+8.4011.02
9Wenche Margrethe SæbbøD 17- (40)58.33+21.2915.36
20Pål BårdsenH 17- (64)1.09.57+31.5115.06
21Espen KarlsenH 17- (64)1.11.19+33.1315.24
Tone Cecilie NystrømD 17- (40)diskvalifisert

Suldal Orienteringslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Magnar NerheimH 70- (16)51.05+3.5417.44

Ålgård Orientering

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalH 17- (64)38.068.13
1Martin NevlandH 13-16 (36)30.078.39
1Samuel KleppaH 13-16B (19)39.5716.26
1Per Inge EspedalB åpen (27)25.4510.35
1Mette M NødlandD 50- (21)35.4712.25
2Torgeir NevlandH 17- (64)41.15+3.098.54
3Ola Magnus LaugalandH 17- (64)42.23+4.179.09
4Terje StokkelandH 60- (17)49.26+15.5717.09
4Sigurd R. OftedalH 17- (64)42.50+4.449.15
5Frode Halvor LundB åpen (27)42.46+17.0117.35
6Lars Sigve OftedalH 17- (64)44.44+6.389.39
7Torbjørn RavndalB åpen (27)49.14+23.2920.15
8Rune LodeB åpen (27)1.01.26+35.4125.16
16Sondre Taugbøl LomelandH 17- (64)55.36+17.3012.00
17Sturla StokkelandH 17- (64)56.16+18.1012.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor