Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Orientering, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 9 april 2016 - søndag 10 april 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Bjerkreim

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Sigrid Odland PaulsenN-åpen (72)2.181.43

Bjerkreim

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ina Odland PaulsenN-åpen (72)2.191.44

Egersund OK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gunnar PettersonH 17-A kort (9)2.070.37
1Tormod AaslidH 70- (16)2.310.49
1Randi L.H. BirkelandD 50- (21)4.00+1.351.18
1Inger Tone NygårdD 50- (21)2.250.47
1Inger Skretting OpstadD 60- (3)3.481.14
1Helga AaslidD 70- (7)3.101.02
1Celina Iversen ÅseD 13-16B (6)2.321.04
1Alexander HorpestadH 13-16B (19)2.030.52
1Arild OpstadH 17-N (1)3.567.33
2Sindre Skeie PettersonH 13-16B (19)2.10+0.070.55
2Kjetil TorgersenB åpen (27)2.03+0.110.52
3Jorunn HadlandD 17- (40)2.06+0.080.32
5Olav HellandB åpen (27)2.27+0.351.02
6Kenneth MydlandH 17- (64)1.47+0.100.23
7Julie PuntervoldD 13-16 (21)3.08+1.121.02
13Tor Eirik Eckhoff GjermestadH 13-16 (36)2.25+0.400.42
15Nils Tore PuntervoldH 17- (64)2.06+0.290.27
Julie M HellandN-åpen (72)3.012.16
Synne Skeie PettersonN-åpen (72)2.261.49
Thea Beate PuntervoldD 11-12 (16)2.411.20
Karine Aarstad TorgersenD 11-12 (16)2.351.17
Edvin AakreH 11-12 (20)2.131.06
Ole Andre BrandsbergH 11-12 (20)3.021.31

Ganddal IL

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trond LamarkH 17- (64)4.00+2.230.51
1Svein-Erik KvameH 50- (36)4.00+2.071.02
1Paul Terje HaarrH 50- (36)4.00+2.071.02
1Ove OalandH 60- (17)4.00+1.311.18
2Aud Hognestad TaksdalD 17- (40)2.00+0.020.31
2Janne Tjørhom AasheimD 13-16 (21)2.05+0.090.41
2Kjell SvihusH 60- (17)2.55+0.260.57
3Otte OmdalH 50- (36)2.06+0.130.32
4Tor BrekkenH 50- (36)2.09+0.160.33
4Thomas Barvik MælandH 13-16B (19)2.18+0.150.58
4Tore RøddeB åpen (27)2.24+0.321.01
5Arild AasheimH 50- (36)2.16+0.230.35
5Ann Karin TjørhomD 50- (21)2.45+0.200.54
5Jakob Hovland WadelH 13-16B (19)2.21+0.180.59
6Ann-Cathrin Nybak UrdalD 17- (40)2.36+0.380.40
6Ingrid LamarkD 13-16 (21)2.19+0.230.46
6Kristin SkadsemD 50- (21)3.19+0.541.05
6Elias EidsvågH 13-16B (19)2.23+0.201.00
7Ole Kristian TaksdalH 13-16 (36)1.59+0.140.34
7Per Ingar HadlandH 50- (36)2.41+0.480.42
7Maria NilssonB åpen (27)3.06+1.141.18
8Per Ivar StoklandH 17- (64)1.52+0.150.24
8Trine BolstadD 17- (40)2.37+0.390.40
8Arild SvihusB åpen (27)3.18+1.261.23
9Alf Johan Walgermo LimaH 17- (64)1.55+0.180.24
10Vibeke LamarkD 17- (40)2.42+0.440.42
10Tobias RøddeH 13-16 (36)2.04+0.190.36
11Fredrik SandalH 17- (64)2.02+0.250.26
11Ane Klepsvik VinsjansenD 17- (40)2.46+0.480.43
12Andreas Nybak UrdalH 13-16 (36)2.20+0.350.40
13Oddvar TaksdalH 17- (64)2.05+0.280.26
17Morten Bjerga SundliH 17- (64)2.07+0.300.27
Marius RøddeN-åpen (72)2.542.10
Anna TaksdalD 11-12 (16)2.251.12
Øyvind LamarkH 11-12 (20)2.211.10

Haugesund IL Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tiril OlaussenD 13-16B (6)2.51+0.191.12
3Henrik Haga NesseH 13-16 (36)1.49+0.040.31
4Kristina VollD 17- (40)2.07+0.090.33
4Sigurd Paulsen VieH 13-16 (36)1.51+0.060.32
5Ingvild Paulsen VieD 17- (40)2.22+0.240.37
5Eivind EngløkkH 13-16 (36)1.55+0.100.33
7Johannes DjupeslandH 17- (64)1.48+0.110.23
7Vegard Wiig NystadH 13-16B (19)2.29+0.261.03
9Randi EngløkkD 17- (40)2.38+0.400.41
9Magnus EngløkkH 13-16 (36)2.00+0.150.35
11Aleksander JørgensenH 13-16 (36)2.05+0.200.36
12Grethe Paulsen VieD 17- (40)2.47+0.490.43

Interlopers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Pippa CarcasD 13-16 (21)1.560.38

Sandnes IL (Rogaland)

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vilde MalmeiD 17- (40)1.580.30
1Sveinung SvebestadH 50- (36)4.00+2.071.02
1Kjell DaleH 50- (36)4.00+2.071.02
1Morten AamodtH 50- (36)4.00+2.071.02
1Geir HaugvaldstadH 17-B (3)4.001.10
1Ragnhild RichterD 17-B (2)4.00+4.001.20
1Hermann SkogsholmH 70- (16)4.00+1.291.18
2Njål F. VadlaH 50- (36)1.58+0.050.30
3Thomas ValdalH 13-16B (19)2.17+0.140.58
5Vegard PeikliH 17- (64)1.44+0.070.22
5Marie WathneD 13-16 (21)2.14+0.180.44
6Gisle WathneH 50- (36)2.18+0.250.36
7Jorunn JohannesenD 50- (21)34.00+31.3511.08
7Jonas AkslandH 13-16 (36)1.59+0.140.34
10Kim RichterH 17- (64)1.58+0.210.25
13Tor Gunnar AkslandH 17- (64)2.05+0.280.26
19Rune ChristiansenH 17- (64)2.09+0.320.27
Nina AkslandN-åpen (72)2.542.10
Alva ChristiansenN-åpen (72)2.422.01
Oda Fjermestad HelgesenN-åpen (72)3.032.17
Jomar Halvorsen SætreN-åpen (72)3.182.28
Tuva Halvorsen SætreN-åpen (72)4.183.13
Kristoffer LevangN-åpen (72)3.312.38
Helene Pfluger HundeideN-åpen (72)3.072.20
Dirk Einar van ZantenN-åpen (72)2.502.07
Amalie Wathne ThingbøN-åpen (72)2.422.01
Emil Wathne ThingbøN-åpen (72)2.532.10
Julie AkslandD 11-12 (16)2.191.09
Kaja PeikliD 11-12 (16)2.001.00
Marte Roth AarskogD 11-12N (7)2.591.28
Simon Fjermestad HelgesenH 11-12 (20)2.311.15
Bjørnar PeikliH 11-12 (20)2.221.11
Markus RichterH 11-12 (20)2.041.02
Gustav LevangH 11-12N (11)3.221.39
Ola Wathne ThingbøH 11-12N (11)2.341.15
Odne van ZantenN-åpen (72)diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Pål BårdsenH 17- (64)4.00+2.230.51
1Stein Arne OlsenH 50- (36)1.530.29
1Kjetil WirakH 50- (36)4.00+2.071.02
1Espen Fyhn NilsenH 17-A kort (9)4.00+1.531.10
1Brit Vivian MelingD 17-A kort (7)3.571.19
1Bjørn AlsakerH 60- (17)4.00+1.311.18
2Johan Christie ØrkeH 13-16 (36)1.48+0.030.31
2Jørgen NilsenH 17-A kort (9)2.28+0.210.43
2Svein GlendrangeH 70- (16)2.49+0.180.55
2Haldis GlendrangeD 70- (7)3.28+0.181.08
3Vilde Margrethe SæbbøD 13-16 (21)2.06+0.100.42
3Svein EliassenH 60- (17)3.07+0.381.01
3Øyvind EgeskogH 70- (16)3.04+0.331.00
3Elisabeth Christie ØrkeD 50- (21)2.31+0.060.49
4Sara Nystrøm OlsenD 13-16 (21)2.11+0.150.43
4Finn-Morten ÅrstadH 60- (17)3.14+0.451.03
4May MelingD 50- (21)2.39+0.140.52
6Wenche Margrethe SæbbøD 17- (40)2.36+0.380.40
13Tone Cecilie NystrømD 17- (40)2.49+0.510.44
18Espen KarlsenH 17- (64)2.08+0.310.27
Arne Jacob Nystrøm OlsenH 11-12 (20)2.101.05

Suldal Orienteringslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Magnar NerheimH 70- (16)3.12+0.411.02

Ålgård Orientering

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalH 17- (64)1.370.20
1Martin NevlandH 13-16 (36)1.450.30
1Terje StokkelandH 60- (17)2.290.48
1Arnulf FuglestadH 70- (16)4.00+1.291.18
1Synnøve FuglestadD 70- (7)4.00+0.501.18
1Ole GiljeC-Åpen (5)2.081.04
1Aina SolheimC-Åpen (5)3.00+0.521.30
1Rune LodeB åpen (27)1.520.47
2Torgeir NevlandH 17- (64)1.39+0.020.21
2Mette M NødlandD 50- (21)2.30+0.050.49
3Sondre Taugbøl LomelandH 17- (64)1.40+0.030.21
3Ola Magnus LaugalandH 17- (64)1.40+0.030.21
3Per Inge EspedalB åpen (27)2.18+0.260.58
6Samuel KleppaH 13-16 (36)1.57+0.120.34
6Frode Halvor LundB åpen (27)2.56+1.041.14
12Sigurd R. OftedalH 17- (64)2.03+0.260.26
15Sturla StokkelandH 17- (64)2.06+0.290.27
Julie GiljeN-åpen (72)4.093.07
Stine GiljeN-åpen (72)2.181.43
Kristina KleppaN-åpen (72)2.231.47
Stine KleppaN-åpen (72)4.003.00
Brage LaugalandN-åpen (72)2.582.13
Vetle LaugalandN-åpen (72)5.304.08
Ane Byrkjedal LevangN-åpen (72)2.331.55
Livar OftedalN-åpen (72)2.381.58
Maren OftedalN-åpen (72)3.062.19
Ihne RodeN-åpen (72)4.313.23
Maiken RodeN-åpen (72)4.223.16
Ada C StokkelandN-åpen (72)2.442.03
Lea StokkelandN-åpen (72)4.533.40
Sjur UndheimN-åpen (72)4.523.39
Mari VølstadN-åpen (72)4.033.02
Ida Sofie NevlandD -10 (3)2.141.07
Mari Solheim VoldenD -10 (3)3.031.31
Nora Byrkjedal LevangD 11-12 (16)2.151.07
Ane NevlandD 11-12 (16)2.261.13
Alida OftedalD 11-12 (16)2.211.10
Emma GiljeD 11-12N (7)2.181.07
Helene Solheim VoldenD 11-12N (7)2.481.22
Magnus BjerkreimH 11-12 (20)2.141.07
Samuel A StokkelandH 11-12 (20)2.251.12
Morten EspedalH 11-12N (11)2.241.10
Simen EspedalH 11-12N (11)2.171.07
Adrian UelandH 11-12N (11)2.181.07
Marius UelandH 11-12N (11)2.311.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor