Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Orientering, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 9 april 2016 - søndag 10 april 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

N-åpen

1 330 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)2.542.10
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)2.422.01
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)3.032.17
Julie GiljeÅlgård Orientering4.093.07
Stine GiljeÅlgård Orientering2.181.43
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)3.182.28
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)4.183.13
Julie M HellandEgersund OK3.012.16
Kristina KleppaÅlgård Orientering2.231.47
Stine KleppaÅlgård Orientering4.003.00
Brage LaugalandÅlgård Orientering2.582.13
Vetle LaugalandÅlgård Orientering5.304.08
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering2.331.55
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)3.312.38
Ina Odland PaulsenBjerkreim2.191.44
Sigrid Odland PaulsenBjerkreim2.181.43
Livar OftedalÅlgård Orientering2.381.58
Maren OftedalÅlgård Orientering3.062.19
Synne Skeie PettersonEgersund OK2.261.49
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)3.072.20
Ihne RodeÅlgård Orientering4.313.23
Maiken RodeÅlgård Orientering4.223.16
Marius RøddeGanddal IL2.542.10
Ada C StokkelandÅlgård Orientering2.442.03
Lea StokkelandÅlgård Orientering4.533.40
Sjur UndheimÅlgård Orientering4.523.39
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)2.502.07
Mari VølstadÅlgård Orientering4.033.02
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)2.422.01
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)2.532.10
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D -10

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering2.141.07
Mari Solheim VoldenÅlgård Orientering3.031.31

D 11-12

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)2.191.09
Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering2.151.07
Ane NevlandÅlgård Orientering2.261.13
Alida OftedalÅlgård Orientering2.211.10
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)2.001.00
Thea Beate PuntervoldEgersund OK2.411.20
Anna TaksdalGanddal IL2.251.12
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK2.351.17

D 11-12N

2 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)2.591.28
Emma GiljeÅlgård Orientering2.181.07
Helene Solheim VoldenÅlgård Orientering2.481.22

D 13-16B

2 360 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celina Iversen ÅseEgersund OK2.321.04
2Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering2.51+0.191.12

D 17-A kort

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb3.571.19

D 17-B

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)4.00+4.001.20

C-Åpen

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole GiljeÅlgård Orientering2.081.04
1Aina SolheimÅlgård Orientering3.00+0.521.30

D 50-

3 050 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi L.H. BirkelandEgersund OK4.00+1.351.18
1Inger Tone NygårdEgersund OK2.250.47
2Mette M NødlandÅlgård Orientering2.30+0.050.49
3Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb2.31+0.060.49
4May MelingStavanger Orienteringsklubb2.39+0.140.52
5Ann Karin TjørhomGanddal IL2.45+0.200.54
6Kristin SkadsemGanddal IL3.19+0.541.05
7Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)34.00+31.3511.08

D 60-

3 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK3.481.14

D 70-

3 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helga AaslidEgersund OK3.101.02
1Synnøve FuglestadÅlgård Orientering4.00+0.501.18
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb3.28+0.181.08

H 11-12

2 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Edvin AakreEgersund OK2.131.06
Magnus BjerkreimÅlgård Orientering2.141.07
Ole Andre BrandsbergEgersund OK3.021.31
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)2.311.15
Øyvind LamarkGanddal IL2.211.10
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb2.101.05
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)2.221.11
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)2.041.02
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering2.251.12

H 11-12N

2 030 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Morten EspedalÅlgård Orientering2.241.10
Simen EspedalÅlgård Orientering2.171.07
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)3.221.39
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)2.341.15
Adrian UelandÅlgård Orientering2.181.07
Marius UelandÅlgård Orientering2.311.14

H 13-16B

2 360 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander HorpestadEgersund OK2.030.52
2Sindre Skeie PettersonEgersund OK2.10+0.070.55
3Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)2.17+0.140.58
4Thomas Barvik MælandGanddal IL2.18+0.150.58
5Jakob Hovland WadelGanddal IL2.21+0.180.59
6Elias EidsvågGanddal IL2.23+0.201.00
7Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering2.29+0.261.03

H 17-A kort

3 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar PettersonEgersund OK2.070.37
1Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb4.00+1.531.10
2Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb2.28+0.210.43

H 17-B

3 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)4.001.10

H 17-N

520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild OpstadEgersund OK3.567.33

H 50-

3 830 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)4.00+2.071.02
1Svein-Erik KvameGanddal IL4.00+2.071.02
1Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)4.00+2.071.02
1Paul Terje HaarrGanddal IL4.00+2.071.02
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb1.530.29
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb4.00+2.071.02
1Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)4.00+2.071.02
2Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)1.58+0.050.30
3Otte OmdalGanddal IL2.06+0.130.32
4Tor BrekkenGanddal IL2.09+0.160.33
5Arild AasheimGanddal IL2.16+0.230.35
6Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)2.18+0.250.36
7Per Ingar HadlandGanddal IL2.41+0.480.42

H 60-

3 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje StokkelandÅlgård Orientering2.290.48
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb4.00+1.311.18
1Ove OalandGanddal IL4.00+1.311.18
2Kjell SvihusGanddal IL2.55+0.260.57
3Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb3.07+0.381.01
4Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb3.14+0.451.03

H 70-

3 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod AaslidEgersund OK2.310.49
1Arnulf FuglestadÅlgård Orientering4.00+1.291.18
1Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)4.00+1.291.18
2Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb2.49+0.180.55
3Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb3.04+0.331.00
4Magnar NerheimSuldal Orienteringslag3.12+0.411.02

H 13-16

3 420 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin NevlandÅlgård Orientering1.450.30
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.48+0.030.31
3Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering1.49+0.040.31
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.51+0.060.32
5Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1.55+0.100.33
6Samuel KleppaÅlgård Orientering1.57+0.120.34
7Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.59+0.140.34
7Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)1.59+0.140.34
9Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering2.00+0.150.35
10Tobias RøddeGanddal IL2.04+0.190.36
11Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering2.05+0.200.36
12Andreas Nybak UrdalGanddal IL2.20+0.350.40
13Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK2.25+0.400.42

D 13-16

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pippa CarcasInterlopers1.560.38
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL2.05+0.090.41
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb2.06+0.100.42
4Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb2.11+0.150.43
5Marie WathneSandnes IL (Rogaland)2.14+0.180.44
6Ingrid LamarkGanddal IL2.19+0.230.46
7Julie PuntervoldEgersund OK3.08+1.121.02

H 17-

4 640 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb4.00+2.230.51
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering1.370.20
1Trond LamarkGanddal IL4.00+2.230.51
2Torgeir NevlandÅlgård Orientering1.39+0.020.21
3Sondre Taugbøl LomelandÅlgård Orientering1.40+0.030.21
3Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.40+0.030.21
5Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1.44+0.070.22
6Kenneth MydlandEgersund OK1.47+0.100.23
7Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering1.48+0.110.23
8Per Ivar StoklandGanddal IL1.52+0.150.24
9Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1.55+0.180.24
10Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.58+0.210.25
11Fredrik SandalGanddal IL2.02+0.250.26
12Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering2.03+0.260.26
13Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)2.05+0.280.26
13Oddvar TaksdalGanddal IL2.05+0.280.26
15Nils Tore PuntervoldEgersund OK2.06+0.290.27
15Sturla StokkelandÅlgård Orientering2.06+0.290.27
17Morten Bjerga SundliGanddal IL2.07+0.300.27
18Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb2.08+0.310.27
19Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)2.09+0.320.27

D 17-

3 830 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.580.30
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL2.00+0.020.31
3Jorunn HadlandEgersund OK2.06+0.080.32
4Kristina VollHaugesund IL Orientering2.07+0.090.33
5Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering2.22+0.240.37
6Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb2.36+0.380.40
6Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL2.36+0.380.40
8Trine BolstadGanddal IL2.37+0.390.40
9Randi EngløkkHaugesund IL Orientering2.38+0.400.41
10Vibeke LamarkGanddal IL2.42+0.440.42
11Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL2.46+0.480.43
12Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering2.47+0.490.43
13Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb2.49+0.510.44

B åpen

2 360 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune LodeÅlgård Orientering1.520.47
2Kjetil TorgersenEgersund OK2.03+0.110.52
3Per Inge EspedalÅlgård Orientering2.18+0.260.58
4Tore RøddeGanddal IL2.24+0.321.01
5Olav HellandEgersund OK2.27+0.351.02
6Frode Halvor LundÅlgård Orientering2.56+1.041.14
7Maria NilssonGanddal IL3.06+1.141.18
8Arild SvihusGanddal IL3.18+1.261.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor