Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høydepunktet med Trimtex-Cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høydepunktet med Trimtex-Cup
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: lørdag 18 juni 2016

N-åpen

1 600 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Even Tangen AsplinIL Koll21.0613.11
Nov Bar-NathanLillomarka OL12.518.01
Nene Mariama Holt DialloØstmarka OK30.3419.06
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb30.0718.49
Jonas HirschBækkelagets SK20.2112.43
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK21.5313.40
Mari KallesonOppsal Orientering19.4712.21
Eirik LestebergKongsberg OL26.2816.32
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn26.2116.28
Elias MolundIL Tyrving28.0317.31
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb30.5419.18
Astrid ReuschHeming Orientering17.4711.06
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering18.5311.48
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering19.4912.23
Helene ScheeleNydalens SK14.249.00
Ole Ulseth SylteFreidig16.4810.30
Jonas Kortner VogtØstmarka OK26.2616.31
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb21.3113.26
Frikk FinsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert

D -10

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hanne Wærp HaugeNydalens SK31.4116.40
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK39.4920.57
Ingrid LestebergKongsberg OL44.3423.27
Pernille Nor-WollØstmarka OK41.4421.57
Astrid YtterbøAsker Skiklubb36.3119.13
Sofia ØhlckersIL Tyrving32.4117.12

D 11-12

1 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KvarmeRøyken OL19.4610.24
2Marie SaugestadNydalens SK20.59+1.1311.02
3Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb23.33+3.4712.23
4Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering24.08+4.2212.42
5Signe HoloFossum IF25.25+5.3913.22
6Annika Jarstadmarken PriceØstmarka OK26.03+6.1713.42
7Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering26.40+6.5414.02
8Mina JohnsenRøyken OL26.56+7.1014.10
9Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb27.31+7.4514.28
10Kathinka Zahl HagenFossum IF30.57+11.1116.17
11Martha WisløffAsker Skiklubb32.35+12.4917.08
12Anne ØstvoldHeming Orientering33.40+13.5417.43
13Gina BrevikØstmarka OK35.35+15.4918.43
14Mina VistAsker Skiklubb42.57+23.1122.36

D 11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthe Graff-WiikRøyken OL20.3412.51

D 13-14

2 700 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL25.329.27
2Oda ScheeleNydalens SK26.33+1.019.50
3Pia Young VikNydalens SK28.56+3.2410.42
4Yngvild Langedal BreivikNydalens SK29.28+3.5610.54
5Maya Jones ArnesenHeming Orientering32.14+6.4211.56
6Live ØstvoldHeming Orientering32.40+7.0812.05
7Ea LunøeNydalens SK32.49+7.1712.09
8Amélie AamodtOppsal Orientering34.11+8.3912.39
9Janna Sofie TellesbøØstmarka OK35.41+10.0913.12
10Tina KallesonOppsal Orientering36.43+11.1113.35
11Marte Madslien BakkenNydalens SK36.45+11.1313.36
12Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering37.25+11.5313.51
13Ella BerstadHeming Orientering41.23+15.5115.19
14Elise Wærp HaugeNydalens SK41.38+16.0615.25
15Helene Bjørkvold JendalFossum IF42.54+17.2215.53
16Petra HoveidAsker Skiklubb44.12+18.4016.22
17Ragnhild Mathea HelmersenFet OL46.52+21.2017.21
18Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL47.32+22.0017.36
19Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK49.43+24.1118.24
20Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK50.37+25.0518.44
21Frida SolsrudNydalens SK51.36+26.0419.06
22Blindheim IngridLillomarka OL52.41+27.0919.30
22Ida Marie FlågenHeming Orientering52.41+27.0919.30
24Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK57.04+31.3221.08
25Hilde Sogn HaugFossum IF1.19.15+53.4329.21
26Netta Bar-NathanLillomarka OL1.26.16+1.00.4431.57
0Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 13-16C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matilde HolenØstmarka OK38.1616.38

D 15-16

3 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HoloFossum IF31.369.34
2Ingrid HasaasFossum IF37.43+6.0711.25
3Ingrid G. KvålsgardFossum IF38.29+6.5311.39
4Ane Sofie KroghOppsal Orientering38.53+7.1711.46
5Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb41.33+9.5712.35
6Linn Mei WaalerMåren OK44.40+13.0413.32
7Karen Hoel JomaasFossum IF45.11+13.3513.41
8Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL49.31+17.5515.00
9Mina JørgensenIL Tyrving49.44+18.0815.04
10Solveig Eline BergIL Tyrving50.25+18.4915.16
11Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL50.39+19.0315.20
12Frida Bakken UlsethNydalens SK54.47+23.1116.36
13Ada WulfsbergNydalens SK58.29+26.5317.43
14Ingeborg KvarmeRøyken OL1.00.55+29.1918.27
15Kamilla LomeHamar OK1.18.06+46.3023.40
0Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrvingdiskvalifisert
0Monica BrevikØstmarka OKdiskvalifisert

D 17-B

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne ArnesenAsker Skiklubb40.3215.00
2Gerd Berit RekveFossum IF44.46+4.1416.34
3Gunhild MyhrAsker Skiklubb48.20+7.4817.54
4Laila Eriksen BlomFet OL50.32+10.0018.42
5Heidi BernerFossum IF53.44+13.1219.54

D 17-C

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL36.2315.49
2Cecilie Christin KvermeFossum IF42.59+6.3618.41
3Hege AndersenIL Koll53.33+17.1023.16
0Ann Christin KramerØstmarka OKdiskvalifisert

D 17-18

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane DyrkornEiker OL43.2210.34
2Thea DyrkornEiker OL43.50+0.2810.41
3Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK44.29+1.0710.50
4Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb46.46+3.2411.24
5Anine LomeHamar OK47.45+4.2311.38
6Julie BakkeFossum IF1.00.00+16.3814.38
7Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering1.01.58+18.3615.06

D 19-

4 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria JonssonNydalens SK48.1411.13
2Audrun UtskarpenOslostudentenes IK56.05+7.5113.02
3Dana B. SteneNydalens SK58.48+10.3413.40
4Merla KubliOLG Basel1.00.38+12.2414.06
5Line Drange RuudRøyken OL1.06.29+18.1515.27
6Kristin SletnerRøyken OL1.25.08+36.5419.47

D 40-

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid KravdalGjø-Vard OL49.2312.02
2Elin KallesonOppsal Orientering1.16.52+27.2918.44
3Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.37.14+47.5123.42

D 45-

3 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering33.3911.13
2Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb34.28+0.4911.29
3Marit B. EithunNittedal OL35.48+2.0911.56
4Ann Elin FlågenHeming Orientering44.49+11.1014.56
5Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb47.00+13.2115.40
6Heidi ØstliRaumar Orientering49.15+15.3616.25
7Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb49.26+15.4716.28
8Tone Karina IngesenSarpsborg OL51.13+17.3417.04
9Marianne ReuschHeming Orientering53.59+20.2017.59
10Katrine BakkeFossum IF54.03+20.2418.01
11Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL59.03+25.2419.41
12Solveig BerganNydalens SK1.02.28+28.4920.49
0Anne Borgen SturødNydalens SKdiskvalifisert
Hege FeiringIL Tyrvingdiskvalifisert

D 50-

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari MadslienNydalens SK39.0213.00
2Nina Elise JørgensenNittedal OL41.18+2.1613.46
3Åshild FlatebakkenIL Tyrving54.16+15.1418.05
4Helena StubberudNydalens SK55.06+16.0418.22
5Maria PerssonAsker Skiklubb56.08+17.0618.42
6Wenche LindløvSarpsborg OL1.05.31+26.2921.50
7Eva SyversenRøyken OL1.10.54+31.5223.38
0Alix Young VikNydalens SKdiskvalifisert

D 55-

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lena GottfridssonNittedal OL36.5512.18
2Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange44.32+7.3714.50
3Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb53.01+16.0617.40
4Frøy GrøndahlLillomarka OL56.15+19.2018.45
5Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb57.40+20.4519.13
6Grete BerntsenMåren OK58.02+21.0719.20

D 65-

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Kari HygenFreidig1.03.0922.33

D 75-

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni DrageHaugerud IF1.09.4924.56

H -10

1 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering25.2813.24
Erlend BakkeFossum IF46.3724.32
Markus HirschBækkelagets SK25.5613.38
Oskar HoltvedtBækkelagets SK42.5822.36
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK25.3513.27
Håvard Rekve LianFossum IF1.00.1831.44
Mathias LinløkkenØstmarka OK24.4112.59
Magnus MolundIL Tyrving30.5516.16
Erlend OtterleiØstmarka OK30.1715.56
Alexander SlettenRaumar Orientering38.5420.28
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering22.3411.52
Olaf Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert

H 11-12

1 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius E. AamodtOppsal Orientering24.3512.56
2Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb26.43+2.0814.03
3Christian Fredrik BorgIL Koll28.44+4.0915.07
4Jonas KroghOppsal Orientering29.33+4.5815.33
5Andreas SandernesØstmarka OK33.58+9.2317.52
6Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn40.33+15.5821.20
7Kristoffer ØhlckersIL Tyrving42.50+18.1522.32
8Kristoffer NomelandØstmarka OK58.11+33.3630.37
9Einar ØstvoldHeming Orientering1.05.21+40.4634.23

H 11-12N

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Christoffer BorgIL Koll11.187.03
2Johannes Salvesen-LundeIL Koll16.23+5.0510.14
3Sigurd Tangen  AsplinIL Koll16.25+5.0710.15

H 13-14

2 900 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb25.018.37
2Nils TveiteÅs-NMBU Orientering26.54+1.539.16
3Gaute BerganNydalens SK27.27+2.269.27
4Ole Jakob FrankrigNydalens SK30.27+5.2610.30
4Teodor Mo HjelsethNydalens SK30.27+5.2610.30
6Mikkel KatlaFossum IF31.02+6.0110.42
7Ådne SkjærsteinIL Tyrving31.33+6.3210.52
8Kristian ØstermannHeming Orientering33.22+8.2111.30
9Vebjørn Blom-HagenFossum IF33.27+8.2611.32
10John OtterleiØstmarka OK33.49+8.4811.39
11Felix FinsrudAsker Skiklubb34.02+9.0111.44
12Jonas MyhrAsker Skiklubb34.49+9.4812.00
13Erlend BørliFossum IF35.57+10.5612.23
14Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb36.12+11.1112.28
15Tobias Mikael EspedalNydalens SK36.48+11.4712.41
16Kasper Bakken UlsethNydalens SK37.49+12.4813.02
17Henrik SturødNydalens SK38.37+13.3613.18
18Henrik ReuschHeming Orientering38.58+13.5713.26
19Marius BakkeFossum IF40.07+15.0613.50
20Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SK41.57+16.5614.27
21Sondre Zahl HagenFossum IF42.17+17.1614.34
22Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering42.52+17.5114.46
23Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb43.46+18.4515.05
24Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering46.39+21.3816.05
25Christoffer SlettenRaumar Orientering47.57+22.5616.32
26Anselm ReichenbachOppsal Orientering50.13+25.1217.18
27Henrik GudimØstmarka OK55.20+30.1919.04
28Birk ThorstensenOppsal Orientering56.43+31.4219.33
29Simen FritznerNittedal OL58.00+32.5920.00
30Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.04.39+39.3822.17
31Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb1.08.03+43.0223.27
32Gustav Andresen SkotteFossum IF1.13.10+48.0925.13
33Magnus JystadØstmarka OK1.15.26+50.2526.00
0Ole Martin NomelandØstmarka OKdiskvalifisert
0Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKdiskvalifisert
0Lars Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert
0Elias StubberudNydalens SKdiskvalifisert
0Vegard Ulseth SylteFreidigdiskvalifisert

H 13-16C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Martin JystadØstmarka OKdiskvalifisert

H 15-16

3 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander ArntzenAsker Skiklubb31.158.40
2Per Clemet WisløffAsker Skiklubb34.19+3.049.31
3Andreas RambergØstmarka OK34.40+3.259.37
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb36.24+5.0910.06
5Isak JonssonNydalens SK38.55+7.4010.48
6Emil StørmerFossum IF39.00+7.4510.50
7Audun BerganNydalens SK39.01+7.4610.50
8Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK40.30+9.1511.15
9Sivert Sande KvermeFossum IF42.57+11.4211.55
10Eivind Berner MyhreFossum IF43.13+11.5812.00
11Oliver Wallin HigginsIL Tyrving47.19+16.0413.08
12Peter GisholtFossum IF47.35+16.2013.13
13Trygve MyhrAsker Skiklubb49.27+18.1213.44
14Håkon SturødNydalens SK52.40+21.2514.37
15Herman BrunborgNittedal OL1.15.58+44.4321.06

H 15-16B

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Magnus GrøstadØstmarka OK53.3018.26

H 17-C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Claus FritznerNittedal OL39.1217.02
2Morten EngebretsenRaumar Orientering40.21+1.0917.32

H 17-N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL21.0411.05

H 17-18

4 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK32.257.32
2Sam LunøeNydalens SK46.55+14.3010.54
3Martin Andresen SkotteFossum IF1.13.15+40.5017.02

H 19-

5 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HagaRaumar Orientering45.098.12
2Mats NordbrødenHalden SK45.50+0.418.20
3Thomas NipenNydalens SK48.09+3.008.45
4Pål SkogedalAsker Skiklubb48.47+3.388.52
5Per Øyvind SteneNydalens SK51.14+6.059.18
6Gard LindsethNydalens SK55.09+10.0010.01
7Henrik Drange RuudRøyken OL55.41+10.3210.07
8Inge LindsethNydalens SK59.19+14.1010.47
9Stefan RingOK Löftan1.03.05+17.5611.28
10Morten TangenMåren OK1.12.47+27.3813.14
11Stian Stærkeby JelstadModum OL1.20.18+35.0914.36
12Lars BredalenNittedal OL1.45.45+1.00.3619.13
0Jostein TandbergNydalens SKdiskvalifisert

H 40-

4 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom BerganFet OL41.259.37
2Morten MoslandOppsal Orientering46.21+4.5610.46
3Morten MoeFet OL46.33+5.0810.49
4Torbjørn Blom-hagenFossum IF48.49+7.2411.21
5Jens Erik MortensenAsker Skiklubb56.56+15.3113.14
6Kyrre GranFet OL57.57+16.3213.28

H 45-

4 300 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald BakkeFossum IF40.239.23
2Christian JomaasFossum IF41.24+1.019.37
3Einar GisholtFossum IF41.54+1.319.44
4Andreas SylteFreidig42.17+1.549.50
5Jon SolsrudNydalens SK48.13+7.5011.12
6Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL49.02+8.3911.24
7Øyvind SolliFet OL50.55+10.3211.50
8Anders FlågenHeming Orientering54.16+13.5312.37
8Gunnar Engen VikNydalens SK54.16+13.5312.37
10Olav HasaasFossum IF55.24+15.0112.53
11Eilert AamodtOppsal Orientering56.23+16.0013.06
12Jan Erik AalbergBækkelagets SK56.36+16.1313.09
13Rolf WüstenhagenOLG St. Gallen/Appenzell1.00.25+20.0214.03
14Roar MathisenOL Tønsberg og omegn1.02.59+22.3614.38
15Sverre WisløffAsker Skiklubb1.28.14+47.5120.31
0Christian ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
0Gjermund GravirAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringdiskvalifisert

H 50-

4 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb35.338.40
2Einar LunøeNydalens SK40.55+5.229.58
3Øystein HoloFossum IF42.14+6.4110.18
4Øystein JensenSarpsborg OL42.29+6.5610.21
5Rolv Anders SystadLyn Ski42.42+7.0910.24
6Guttorm L EggeOslostudentenes IK43.33+8.0010.37
7Stein H. HagenFossum IF44.04+8.3110.44
8Torkjel NesheimIL Tyrving45.10+9.3711.00
9Arild AndresenFossum IF45.33+10.0011.06
10Kjetil EspedalNydalens SK45.54+10.2111.11
11Øyvind HelmersenFet OL51.16+15.4312.30
12Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb59.59+24.2614.37
0Jarl ØvstedalNydalens SKdiskvalifisert
0Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 55-

3 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan LundeIL Koll28.149.24
2Morten DueMåren OK29.21+1.079.47
3Petter GullikstadRøros IL30.24+2.1010.08
4Morten KarlsenMåren OK31.52+3.3810.37
5Terje HenriksenAsker Skiklubb34.08+5.5411.22
6Peer StiansenNydalens SK35.03+6.4911.41
7Tore KjølsethNydalens SK37.54+9.4012.38
8Halvor JutulstadBækkelagets SK38.27+10.1312.49
9Terje BrendeFossum IF39.43+11.2913.14
10Roy GjerdingOK Moss43.36+15.2214.32
11Petter FureOppsal Orientering46.37+18.2315.32
12Johan MattssonLillomarka OL1.07.10+38.5622.23

H 60-

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir StrandhagenRøyken OL27.259.08
2Jon Arvid FossumAsker Skiklubb28.25+1.009.28
3Per Kristian EkebergIL Tyrving29.26+2.019.48
4Reidar FossumAsker Skiklubb38.41+11.1612.53
5Stein TurtumøygardMåren OK39.47+12.2213.15
6Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering40.52+13.2713.37

H 65-

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter NæssOppsal Orientering34.5911.39
2Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb35.40+0.4111.53
3Per ØhlckersIL Tyrving36.09+1.1012.03
4Hans O AugedalAsker Skiklubb38.33+3.3412.51
5Thor PalmgrenHalden SK43.32+8.3314.30
6Øyvind HoveidAsker Skiklubb49.54+14.5516.38
7Georg KapperudOppsal Orientering1.00.43+25.4420.14
0Nils-Petter WiikDriv ILdiskvalifisert
0Bernt TollefsenIL GeoFormdiskvalifisert

H 70-

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering35.0512.31
2John Thomas PetersenNittedal OL36.23+1.1812.59
3Helge RevhaugRingerike OL59.08+24.0321.07
4Klaus EngenEidskog OL59.19+24.1421.11
0Henning GaarderKonnerud ILdiskvalifisert

H 75-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon C. FougnerHeming Orientering48.1717.14
2Bjørn EgnerHeming Orientering57.51+9.3420.39
0Steinar RuudKonnerud ILdiskvalifisert

H 80-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor DrageHaugerud IF1.05.5223.31
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.32.27+26.3533.01
0Hans LarsenRaumar Orienteringdiskvalifisert

Direkte N

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde SalvesenIL Koll19.5312.25
2Sonja AamodtOppsal Orientering30.22+10.2918.58
3Hildegunn GrønssethFossum IF33.23+13.3020.51
4FredriK GrønsethNOTEAM33.30+13.3720.56

Direkte C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje  ThrondsenNittedal OL39.4717.17
2Jenni ByvaldPrivat48.59+9.1221.17

Direkte B

2 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti Holt-HanssenMåren OK35.2312.12
2Brynjar VistAsker Skiklubb37.36+2.1312.57
3Runa KallesonOppsal Orientering41.04+5.4114.09
4Elena GrandNydalens SK49.12+13.4916.57
5Stine AarstadÅs-NMBU Orientering52.27+17.0418.05
6Yngve  BøeNydalens SK52.54+17.3118.14
7Kirsti Grundnes BergIL Tyrving53.32+18.0918.27
8Alexander RødstenHeming Orientering57.25+22.0219.47
9Tom RådahlIL Tyrving1.00.11+24.4820.45
10Jakob HygenFreidig1.00.12+24.4920.45
11Roger ØstvoldHeming Orientering1.09.28+34.0523.57
12Karl GustavsenØstmarka OK1.34.26+59.0332.33
Vibeke WøienAsker Skiklubbbrutt

Direkte A

4 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund HaldenNOTEAM37.528.48
2Michael  DähnnNydalens SK48.23+10.3111.15
3Egil EideIL Tyrving48.55+11.0311.22
4Roger WiikRøyken OL49.57+12.0511.36
5Anders ØpstadAsker Skiklubb53.50+15.5812.31
6Trond BrevikFossum IF54.38+16.4612.42
7Kimme ArnesenHeming Orientering54.46+16.5412.44
8Hallvard BergIL Tyrving56.34+18.4213.09
9Anders FærdenKolbotn og Skimt OL59.36+21.4413.51
10Pär JohanssonNOTEAM1.00.48+22.5614.08
11Fredrik SaugestadNydalens SK1.04.14+26.2214.56
12Bent KvermeFossum IF1.13.30+35.3817.05
13Marit NerstenFossum IF1.21.19+43.2718.54

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor