Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 4 september 2016

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-20B | D 17-C | D 17-N | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 21B | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-20B | H 17-C | H 17-N | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 21B | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | DIR-A | DIR-B | DIR-C

Fossum IF

61 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bent KvermeDirekte B (17)47.4915.37
1Ragnhild HjermstadD 19-20 (3)47.3313.19
1Øystein HoloH 50- (22)36.4310.17
2Torbjørn Blom-hagenH 40- (13)44.16+0.5010.22
2Borger MelsomH 21- (28)42.03+3.378.17
2Åsne Naadland HoloD 15-16 (22)40.07+1.0811.29
2Christian JomaasH 45- (14)46.56+1.0011.37
2Victoria Hæstad BjørnstadD 17-18 (14)40.10+1.5611.15
3Knut Jostein SætnanH 40- (13)49.55+6.2911.41
3Kjell H. EriksenH 80- (4)1.29.44+23.1634.38
4Erling HjermstadH 17-18 (19)36.31+1.449.02
4Ingrid G. KvålsgardD 15-16 (22)41.39+2.4011.56
5Guro VassendD 21- (19)53.16+11.0313.11
5Frode StrislandH 45- (14)52.42+6.4613.02
6Sindre Vie StrislandH 11-12 (17)22.20+4.0510.00
6Lars HjermstadH 55- (19)44.03+7.0112.59
6Pernille KatlaD 15-16 (22)43.50+4.5112.33
7Sindre SandvenH 21- (28)51.16+12.5010.06
7Arild AndresenH 50- (22)44.57+8.1412.35
7Karen Hoel JomaasD 15-16 (22)44.32+5.3312.45
8Kathinka Zahl HagenD 11-12 (20)26.27+7.0011.51
8Olav HasaasH 45- (14)1.00.40+14.4415.00
9Vebjørn Blom-HagenH 13-14 (31)46.55+13.1512.59
9Sivert Sande KvermeH 15-16 (20)42.23+10.0211.29
10Heidi BernerDirekte B (17)1.19.00+31.1125.49
10Ragnhild Blom-HagenD 11-12 (20)27.39+8.1212.23
10Erik Hæstad BjørnstadH 15-16 (20)43.14+10.5311.42
11Emil AhlbäckH 21- (28)52.48+14.2210.24
12Marianne HjermstadD 50- (17)1.20.45+23.5023.49
12Øyvind HjermstadH 17-18 (19)45.33+10.4611.16
12Håkon JendalH 50- (22)52.45+16.0214.46
12Ståle HeitmannH 45- (14)1.31.17+45.2122.35
12Sigbjørn ModalsliH 55- (19)54.11+17.0915.58
13Mari BrendeD 13-14 (33)46.51+13.2013.25
13Audun Rognerud BøeH 17-18 (19)48.50+14.0312.05
13Stein H. HagenH 50- (22)52.57+16.1414.49
14Kristin FalkD 45- (16)2.02.11+1.20.0436.02
14Eivind Berner MyhreH 15-16 (20)50.14+17.5313.36
15Eirik Vie StrislandH 11-12 (17)27.03+8.4812.07
15Tord Erik SkyrudDirekte A (19)1.25.01+43.4620.53
15Oscar Hæstad BjørnstadH 17-18 (19)52.46+17.5913.03
16Richard Zeiner-GundersenH 55- (19)58.40+21.3817.18
17Birk Felland SætnanH 13-14 (31)1.01.53+28.1317.08
17Ingrid HasaasD 15-16 (22)57.29+18.3016.28
17Per KaarbyH 55- (19)1.03.01+25.5918.35
18Tim RobertsonH 21- (28)1.02.32+24.0612.20
18Martin Andresen SkotteH 17-18 (19)1.03.57+29.1015.49
18Peter GisholtH 15-16 (20)1.01.34+29.1316.41
19Terje BrendeH 55- (19)1.20.50+43.4823.50
23Helene Bjørkvold JendalD 13-14 (33)54.29+20.5815.36
24Gustav Andresen SkotteH 13-14 (31)1.13.06+39.2620.14
28Hilde Sogn HaugD 13-14 (33)1.08.40+35.0919.40
28Mikkel KatlaH 13-14 (31)1.35.29+1.01.4926.26
Olaf Blom-HagenN-åpen (34)21.4213.13
Charlotte HopsnesN-åpen (34)28.0717.08
Silje Andresen SkotteN-åpen (34)34.3521.05
Ask Felland SætnanH -10 (7)27.1514.25
0Philip RomørenH 11-12 (17)diskvalifisert
0Karianne KatlaDirekte A (19)diskvalifisert
0Sondre Zahl HagenH 13-14 (31)diskvalifisert
0Einar MelsomH 17-18 (19)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor