Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 4 september 2016

Oppsal Orientering

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristine KolshusDirekte C (10)40.3813.35
1Tore LangaardH 70- (10)44.0915.49
2Martin ReichenbachH 21B (9)55.55+15.1618.16
2Mila ZaharinovaD 35- (2)1.02.41+9.3517.33
3Are WigaardH 19-20 (4)52.18+8.4312.14
3Arnhild KroghD 45- (16)52.20+10.1315.26
4Ludvig RødnesH 19-20 (4)59.18+15.4313.53
5Jonas KroghH 11-12 (17)22.19+4.0410.00
5Ingeborg Roll MoslandD 11-12 (20)24.24+4.5710.56
6Anne-Elise EdstrømD 55- (9)1.05.12+28.0823.22
6Elin KallesonD 40- (7)1.23.08+34.5823.17
6Tina KallesonD 13-14 (33)42.41+9.1012.13
7Marius E. AamodtH 11-12 (17)22.41+4.2610.10
7Eilert AamodtH 45- (14)1.00.08+14.1214.53
8Lars Sigurd Baugstø RødnesH 11-12 (17)22.59+4.4410.18
8Morten MoslandH 40- (13)56.18+12.5213.11
9Eskil KolshusH 11-12 (17)23.26+5.1110.30
9Lavran ThorstensenH 17-18 (19)43.12+8.2510.41
9Stig Hultgreen KarlsenH 60- (9)1.07.05+27.5419.47
10Ask OlaussenH 11-12 (17)24.29+6.1410.58
10Roar BjordalH 70- (10)1.08.10+24.0124.25
11Anne Karin ThorstensenD 45- (16)1.26.26+44.1925.29
11Amélie AamodtD 13-14 (33)45.39+12.0813.04
11Katrine Bjordal VegganD 11-12 (20)28.02+8.3512.34
11Anne-Kristin Eriksrud KarlsenD 50- (17)1.19.25+22.3023.25
12Jakob A. GjedeboH 11-12 (17)25.25+7.1011.23
12Ola NilsenDirekte B (17)1.23.25+35.3627.15
13Runar ThorstensenH 40- (13)1.17.46+34.2018.12
15Ane Sofie KroghD 15-16 (22)55.27+16.2815.53
18Anselm ReichenbachH 13-14 (31)1.07.30+33.5018.41
18Inger RødnesD 15-16 (22)1.00.19+21.2017.16
29Birk ThorstensenH 13-14 (31)1.55.15+1.21.3531.55
Eivind VågsnesN-åpen (34)32.1219.38
Mari KallesonD -10 (9)32.3617.14
Marie Bjordal VegganD -10 (9)33.4117.49
Sondre OlaussenH -10 (7)18.299.46
0Sigve VågsnesH 21- (28)diskvalifisert
0Heidi BjordalD 21B (3)diskvalifisert
0Inger Lise BjordalD 70- (3)brutt
0Sonja AamodtDirekte C (10)brutt
0Ole Martin EdstrømH 17-18 (19)brutt
0Petter FureH 55- (19)brutt
Joakim Eriksrud KarlsenH 15-20B (1)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor