Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 4 september 2016

Asker Skiklubb

66 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Erlend IsachsenH 21B (9)40.3913.17
1Jorun RuudD 45- (16)42.0712.25
1Jørn Bue OlsenH 65- (4)48.5917.33
1Sander ArntzenH 15-16 (20)32.218.46
1Tilla Farnes HennumD 17-18 (14)38.1410.42
2Sondre YtterbøH 13-14 (31)35.39+1.599.52
2Vegard GulbrandsenH 17-18 (19)35.26+0.398.46
3Øyvind HoveidH 65- (4)55.44+6.4519.58
3Lotte Jauhojärvi MarkussenD 15-16 (22)40.33+1.3411.37
3Tommy JauhojärviH 45- (14)48.07+2.1111.54
3Synne StrandD 17-18 (14)41.32+3.1811.38
3Jon Arvid FossumH 60- (9)40.19+1.0811.53
4Jan Richard EriksenH 50- (22)39.18+2.3511.00
4Per Clemet WisløffH 15-16 (20)38.20+5.5910.23
4Nora Synnøve WoxholthD 17-18 (14)43.14+5.0012.06
5Unni RyeD 55- (9)58.23+21.1920.55
5Vera HalsaaDirekte C (10)1.22.15+41.3727.30
5Jan Anders IstadH 40- (13)52.45+9.1912.21
5Arne FossheimH 55- (19)42.05+5.0312.24
6Ellen Aure SkogedalD 45- (16)55.17+13.1016.18
6Margrethe WisløffD 17-18 (14)45.25+7.1112.43
6Øyvind GylverH 60- (9)53.50+14.3915.52
7Sigrun Hernes YtterbøD 45- (16)1.00.48+18.4117.56
7Martin BirkelundH 13-14 (31)45.28+11.4812.35
8Haakon DolvenDirekte B (17)1.17.02+29.1325.10
8Axel HoveidH 17-18 (19)42.45+7.5810.34
8Ann Katrin OlsenD 50- (17)1.07.18+10.2319.51
8Vegard LøvliH 15-16 (20)41.15+8.5411.10
9Magne AasDirekte B (17)1.17.55+30.0625.27
9Margrete EngzeliusD 50- (17)1.09.13+12.1820.25
10Felix FinsrudH 13-14 (31)50.09+16.2913.53
10Jens Erik MortensenH 40- (13)56.48+13.2213.18
11Anders ØpstadDirekte A (19)1.16.53+35.3818.53
11Mikael BirkelundH 11-12 (17)25.11+6.5611.17
11Frikk Alvaro EmbergsrudH 13-14 (31)50.28+16.4813.58
12Maren Aure SkogedalD 11-12 (20)28.09+8.4212.37
13Marianne ArnesenD 50- (17)1.24.07+27.1224.48
14Marit IsachsenDirekte A (19)1.22.55+41.4020.22
14Per WiréhnH 21- (28)59.51+21.2511.48
14Eirik NæssH 11-12 (17)26.48+8.3312.01
14Maria PerssonD 50- (17)1.24.10+27.1524.49
14Bjørnar LøvliH 17-18 (19)50.04+15.1712.23
15Torleif GaltelandDirekte B (17)1.44.12+56.2334.03
15Henrik Fredriksen AasH 15-16 (20)50.29+18.0813.40
16Simen Aure SkogedalH 13-14 (31)1.00.38+26.5816.47
16Emil Ruud FossheimH 11-12 (17)35.01+16.4615.42
16Martha WisløffD 11-12 (20)36.05+16.3816.10
18Nina BirkelundDirekte A (19)1.55.57+1.14.4228.29
19Pål SkogedalH 21- (28)1.03.01+24.3512.25
19Petra HoveidD 13-14 (33)52.15+18.4414.58
19Johan Teodor WestlyH 17-18 (19)1.28.18+53.3121.51
19Karin Halsaa DolvenD 11-12 (20)40.28+21.0118.08
20Olaf Halsaa DolvenH 13-14 (31)1.09.22+35.4219.12
20Anette MarkussenD 11-12 (20)1.16.04+56.3734.06
22Ole Henrik WoxholthH 13-14 (31)1.10.40+37.0019.34
27Eilev KvaaleH 13-14 (31)1.31.47+58.0725.25
Erlend Hellerud ØpstadN-åpen (34)27.0916.33
Una NastadD -10 (9)31.2716.38
Silje Ruud FossheimD -10 (9)31.4116.45
Astrid YtterbøD -10 (9)35.2618.44
Mathias BirkelundH -10 (7)22.3911.59
Frikk FinsrudH -10 (7)29.4415.43
0Dag Otter JohansenDirekte B (17)diskvalifisert
0Toril Fougner WisløffD 45- (16)diskvalifisert
0Anders FinsrudDirekte B (17)brutt
Sondre NæssH 11-12 (17)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor