Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 4 september 2016

Nydalens SK

100 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13-14 (31)33.409.19
1Martin Størmer-AntonsenH 11-12 (17)18.158.11
1Anja Berge GjellestadD 35- (2)53.0614.52
1Marte NarumD 21- (19)42.1310.26
1Maja Mo HjelsethD 11-12 (20)19.278.43
1Eirik Langedal BreivikH 17-18 (19)34.478.36
1Ragne WiklundD 15-16 (22)38.5911.10
1Eirik Næss-UlsethH 60- (9)39.1111.33
2Siri UlvestadD 21- (19)50.53+8.4012.35
2Henrik EijsinkH 19-20 (4)47.49+4.1411.11
2Bernt GjellestadH 35- (3)1.24.51+22.0819.52
2Berit Sofie WiklundD 45- (16)49.28+7.2114.35
2Elisabeth holmboe EggenD 40- (7)50.42+2.3214.12
2Pia Young VikD 13-14 (33)37.26+3.5510.43
2Anne DanielsenD 50- (17)58.21+1.2617.12
2Halvor Tørnqvist HaldenH 15-16 (20)33.21+1.009.02
3Nicole RagvinDirekte A (19)50.54+9.3912.30
3Maria JonssonD 21- (19)52.20+10.0712.57
3Axel AaldeH 11-12 (17)20.41+2.269.16
3Elias JonssonH 17-18 (19)35.33+0.468.47
3Marie SaugestadD 11-12 (20)21.53+2.269.48
4Håvard HagaH 21- (28)44.50+6.248.50
4Rune RystadDirekte A (19)51.37+10.2212.40
4Oda ScheeleD 13-14 (33)40.19+6.4811.33
4Else Kari ScheeleD 45- (16)54.26+12.1916.03
4Gard LindsethH 40- (13)50.30+7.0411.49
4Synnøve Lyssand SandbergD 50- (17)1.01.53+4.5818.15
4Tobias EspedalH 13-14 (31)43.39+9.5912.05
4Sindre LangaasH 55- (19)42.00+4.5812.23
4Einar JensenH 60- (9)42.20+3.0912.29
5Øystein RodemDirekte A (19)52.02+10.4712.47
5Maiken Skirstad MoD 40- (7)1.10.04+21.5419.37
5Jon Iver BakkenH 50- (22)40.17+3.3411.17
5Marte Madslien BakkenD 13-14 (33)41.14+7.4311.48
5Isak JonssonH 15-16 (20)38.51+6.3010.31
5Gjermund Tørnqvist HaldenH 17-18 (19)36.37+1.509.03
6Sigur HeggedalH 21- (28)48.50+10.249.37
6Sjur LangedalDirekte B (17)1.07.01+19.1221.54
6Bjørn HaugeH 40- (13)53.50+10.2412.36
6Inga Skaarer WiklundD 11-12 (20)24.50+5.2311.08
6Alix Young VikD 50- (17)1.05.14+8.1919.14
6Sam LunøeH 17-18 (19)38.26+3.399.30
7Maren Kaarby RodemDirekte A (19)57.32+16.1714.08
7Hanne NøvikD 21- (19)55.52+13.3913.49
7Torstein HoleH 40- (13)55.42+12.1613.02
7Jørgen WulfsbergH 17-18 (19)42.16+7.2910.27
7Audun BerganH 15-16 (20)40.44+8.2311.02
7Åse BerganD 17-18 (14)46.20+8.0612.58
8Yngvild Langedal BreivikD 13-14 (33)43.11+9.4012.22
8Per SandbergH 55- (19)46.18+9.1613.39
8Lars-Ivar AarsethH 50- (22)47.20+10.3713.15
9Fredrik SaugestadDirekte A (19)1.10.50+29.3517.24
9Knut AaldeH 40- (13)56.42+13.1613.16
9Marie ScheeleD 11-12 (20)27.29+8.0212.19
11Laura LeibomaD 21- (19)1.06.53+24.4016.33
11Jostein TandbergH 17-18 (19)44.59+10.1211.08
11Nils BerganH 50- (22)50.17+13.3414.05
11Håkon SturødH 15-16 (20)45.21+13.0012.17
11Marie UllevålseterD 17-18 (14)58.19+20.0516.20
12Solveig BerganD 45- (16)1.27.03+44.5625.40
12Kasper Bakken UlsethH 13-14 (31)50.38+16.5814.01
13Kathrine LunøeD 45- (16)1.33.17+51.1027.31
13Cristina LuisD 21- (19)1.07.59+25.4616.49
13Anders Håvard LarsenH 13-14 (31)52.05+18.2514.25
13Lars Young VikH 15-16 (20)49.28+17.0713.24
13Maiken SandbergD 17-18 (14)1.35.14+57.0026.40
14Ea LunøeD 13-14 (33)47.28+13.5713.36
14Mari AarsethD 11-12 (20)32.35+13.0814.36
16Nina KarlsenD 21- (19)1.17.15+35.0219.07
16Sverre Waaler KaasH 21- (28)59.58+21.3211.49
16Helena StubberudD 50- (17)1.41.20+44.2529.53
16Kjetil EspedalH 50- (22)55.50+19.0715.38
17Mons Kr. LøvfaldH 50- (22)59.54+23.1116.46
17Anne DahlD 50- (17)1.41.51+44.5630.02
17Sander Hildebrand RogndokkenH 17-18 (19)59.23+24.3614.41
18Dag Håvard LarsenH 50- (22)1.00.08+23.2516.50
19Elise Wærp HaugeD 13-14 (33)52.15+18.4414.58
20Øyvind EngerH 21- (28)1.03.19+24.5312.29
21Haakon IngvaldsenH 21- (28)1.05.02+26.3612.49
21Gaute BerganH 13-14 (31)1.10.20+36.4019.28
21Ottar WiklundH 50- (22)1.08.23+31.4019.09
22Daniel FløtreH 21- (28)1.10.22+31.5613.52
23Rolf Andreas BergH 13-14 (31)1.11.47+38.0719.53
23Simen A BjøringsøyH 21- (28)1.11.46+33.2014.09
24Einar TommelstadH 21- (28)1.12.55+34.2914.22
25Kyongsa RiH 21- (28)1.15.11+36.4514.49
25Elias StubberudH 13-14 (31)1.14.14+40.3420.33
26Sondre Sande GullordH 21- (28)1.17.55+39.2915.22
Jo Bogstrand IngvaldsenN-åpen (34)31.4619.22
Christian Berge GjellestadN-åpen (34)28.5717.39
Ida Berge GjellestadN-åpen (34)46.4328.29
Amund SaugestadN-åpen (34)28.1917.15
Selma Størmer AntonsenN-åpen (34)21.0612.51
Sigurd Størmer AntonsenN-åpen (34)20.5912.47
Helene ScheeleD -10 (9)21.4011.27
Eira Skaarer WiklundD -10 (9)23.5012.36
0Lisa NäsholmD 21- (19)diskvalifisert
0Merete SaugestadDirekte C (10)diskvalifisert
0Ingvil AhlsandD 17-18 (14)diskvalifisert
0Ada WulfsbergD 15-16 (22)brutt
0Anne Borgen SturødD 45- (16)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor