Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Heming 100 år - KM Mellom - Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 4 september 2016

Asker Skiklubb

66 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Erlend IsachsenH 21B (9)40.3913.17
1Jorun RuudD 45- (16)42.0712.25
1Jørn Bue OlsenH 65- (4)48.5917.33
1Sander ArntzenH 15-16 (20)32.218.46
1Tilla Farnes HennumD 17-18 (14)38.1410.42
2Sondre YtterbøH 13-14 (31)35.39+1.599.52
2Vegard GulbrandsenH 17-18 (19)35.26+0.398.46
3Øyvind HoveidH 65- (4)55.44+6.4519.58
3Lotte Jauhojärvi MarkussenD 15-16 (22)40.33+1.3411.37
3Tommy JauhojärviH 45- (14)48.07+2.1111.54
3Synne StrandD 17-18 (14)41.32+3.1811.38
3Jon Arvid FossumH 60- (9)40.19+1.0811.53
4Jan Richard EriksenH 50- (22)39.18+2.3511.00
4Per Clemet WisløffH 15-16 (20)38.20+5.5910.23
4Nora Synnøve WoxholthD 17-18 (14)43.14+5.0012.06
5Unni RyeD 55- (9)58.23+21.1920.55
5Vera HalsaaDirekte C (10)1.22.15+41.3727.30
5Jan Anders IstadH 40- (13)52.45+9.1912.21
5Arne FossheimH 55- (19)42.05+5.0312.24
6Ellen Aure SkogedalD 45- (16)55.17+13.1016.18
6Margrethe WisløffD 17-18 (14)45.25+7.1112.43
6Øyvind GylverH 60- (9)53.50+14.3915.52
7Sigrun Hernes YtterbøD 45- (16)1.00.48+18.4117.56
7Martin BirkelundH 13-14 (31)45.28+11.4812.35
8Haakon DolvenDirekte B (17)1.17.02+29.1325.10
8Axel HoveidH 17-18 (19)42.45+7.5810.34
8Ann Katrin OlsenD 50- (17)1.07.18+10.2319.51
8Vegard LøvliH 15-16 (20)41.15+8.5411.10
9Magne AasDirekte B (17)1.17.55+30.0625.27
9Margrete EngzeliusD 50- (17)1.09.13+12.1820.25
10Felix FinsrudH 13-14 (31)50.09+16.2913.53
10Jens Erik MortensenH 40- (13)56.48+13.2213.18
11Anders ØpstadDirekte A (19)1.16.53+35.3818.53
11Mikael BirkelundH 11-12 (17)25.11+6.5611.17
11Frikk Alvaro EmbergsrudH 13-14 (31)50.28+16.4813.58
12Maren Aure SkogedalD 11-12 (20)28.09+8.4212.37
13Marianne ArnesenD 50- (17)1.24.07+27.1224.48
14Marit IsachsenDirekte A (19)1.22.55+41.4020.22
14Per WiréhnH 21- (28)59.51+21.2511.48
14Eirik NæssH 11-12 (17)26.48+8.3312.01
14Maria PerssonD 50- (17)1.24.10+27.1524.49
14Bjørnar LøvliH 17-18 (19)50.04+15.1712.23
15Torleif GaltelandDirekte B (17)1.44.12+56.2334.03
15Henrik Fredriksen AasH 15-16 (20)50.29+18.0813.40
16Simen Aure SkogedalH 13-14 (31)1.00.38+26.5816.47
16Emil Ruud FossheimH 11-12 (17)35.01+16.4615.42
16Martha WisløffD 11-12 (20)36.05+16.3816.10
18Nina BirkelundDirekte A (19)1.55.57+1.14.4228.29
19Pål SkogedalH 21- (28)1.03.01+24.3512.25
19Petra HoveidD 13-14 (33)52.15+18.4414.58
19Johan Teodor WestlyH 17-18 (19)1.28.18+53.3121.51
19Karin Halsaa DolvenD 11-12 (20)40.28+21.0118.08
20Olaf Halsaa DolvenH 13-14 (31)1.09.22+35.4219.12
20Anette MarkussenD 11-12 (20)1.16.04+56.3734.06
22Ole Henrik WoxholthH 13-14 (31)1.10.40+37.0019.34
27Eilev KvaaleH 13-14 (31)1.31.47+58.0725.25
Erlend Hellerud ØpstadN-åpen (34)27.0916.33
Una NastadD -10 (9)31.2716.38
Silje Ruud FossheimD -10 (9)31.4116.45
Astrid YtterbøD -10 (9)35.2618.44
Mathias BirkelundH -10 (7)22.3911.59
Frikk FinsrudH -10 (7)29.4415.43
0Dag Otter JohansenDirekte B (17)diskvalifisert
0Toril Fougner WisløffD 45- (16)diskvalifisert
0Anders FinsrudDirekte B (17)brutt
Sondre NæssH 11-12 (17)brutt

Bækkelagets SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Carl Godager KaasH 21- (28)38.267.34
2Yngvar ChristiansenH 55- (19)38.09+1.0711.15
4Louise OeramD 21- (19)52.33+10.2013.00
6Jan Erik AalbergH 45- (14)59.52+13.5614.49
8Marthe GløersenD 21- (19)56.21+14.0813.56
10Anniken Eriksrud KarlsenD 17-18 (14)57.04+18.5015.59
13Ulf BrennaH 21- (28)58.57+20.3111.37
14Dag Espolin JohnsonDirekte B (17)1.36.59+49.1031.41
17Vetle ChristiansenH 21- (28)1.01.49+23.2312.11
21Diane Ninauve-JutulstadD 13-14 (33)52.24+18.5315.00
33Mina Espolin JohnsonD 13-14 (33)1.37.10+1.03.3927.50
Martin Amlie BrennaN-åpen (34)33.0720.11

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Nils-Petter WiikH 65- (4)49.15+0.1617.39

Fet OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Andrea H. RogndokkenD 13-16N (1)27.2716.38
2Laila Eriksen BlomD 21B (3)1.18.18+1.1421.41
5Jarle RogndokkenH 21B (9)1.03.57+23.1820.53
11Kyrre GranH 40- (13)57.38+14.1213.29
14Øyvind HelmersenH 50- (22)54.14+17.3115.11
32Ragnhild Mathea HelmersenD 13-14 (33)1.14.36+41.0521.22

Fossum IF

61 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bent KvermeDirekte B (17)47.4915.37
1Ragnhild HjermstadD 19-20 (3)47.3313.19
1Øystein HoloH 50- (22)36.4310.17
2Torbjørn Blom-hagenH 40- (13)44.16+0.5010.22
2Borger MelsomH 21- (28)42.03+3.378.17
2Åsne Naadland HoloD 15-16 (22)40.07+1.0811.29
2Christian JomaasH 45- (14)46.56+1.0011.37
2Victoria Hæstad BjørnstadD 17-18 (14)40.10+1.5611.15
3Knut Jostein SætnanH 40- (13)49.55+6.2911.41
3Kjell H. EriksenH 80- (4)1.29.44+23.1634.38
4Erling HjermstadH 17-18 (19)36.31+1.449.02
4Ingrid G. KvålsgardD 15-16 (22)41.39+2.4011.56
5Guro VassendD 21- (19)53.16+11.0313.11
5Frode StrislandH 45- (14)52.42+6.4613.02
6Sindre Vie StrislandH 11-12 (17)22.20+4.0510.00
6Lars HjermstadH 55- (19)44.03+7.0112.59
6Pernille KatlaD 15-16 (22)43.50+4.5112.33
7Sindre SandvenH 21- (28)51.16+12.5010.06
7Arild AndresenH 50- (22)44.57+8.1412.35
7Karen Hoel JomaasD 15-16 (22)44.32+5.3312.45
8Kathinka Zahl HagenD 11-12 (20)26.27+7.0011.51
8Olav HasaasH 45- (14)1.00.40+14.4415.00
9Vebjørn Blom-HagenH 13-14 (31)46.55+13.1512.59
9Sivert Sande KvermeH 15-16 (20)42.23+10.0211.29
10Heidi BernerDirekte B (17)1.19.00+31.1125.49
10Ragnhild Blom-HagenD 11-12 (20)27.39+8.1212.23
10Erik Hæstad BjørnstadH 15-16 (20)43.14+10.5311.42
11Emil AhlbäckH 21- (28)52.48+14.2210.24
12Marianne HjermstadD 50- (17)1.20.45+23.5023.49
12Øyvind HjermstadH 17-18 (19)45.33+10.4611.16
12Håkon JendalH 50- (22)52.45+16.0214.46
12Ståle HeitmannH 45- (14)1.31.17+45.2122.35
12Sigbjørn ModalsliH 55- (19)54.11+17.0915.58
13Mari BrendeD 13-14 (33)46.51+13.2013.25
13Audun Rognerud BøeH 17-18 (19)48.50+14.0312.05
13Stein H. HagenH 50- (22)52.57+16.1414.49
14Kristin FalkD 45- (16)2.02.11+1.20.0436.02
14Eivind Berner MyhreH 15-16 (20)50.14+17.5313.36
15Eirik Vie StrislandH 11-12 (17)27.03+8.4812.07
15Tord Erik SkyrudDirekte A (19)1.25.01+43.4620.53
15Oscar Hæstad BjørnstadH 17-18 (19)52.46+17.5913.03
16Richard Zeiner-GundersenH 55- (19)58.40+21.3817.18
17Birk Felland SætnanH 13-14 (31)1.01.53+28.1317.08
17Ingrid HasaasD 15-16 (22)57.29+18.3016.28
17Per KaarbyH 55- (19)1.03.01+25.5918.35
18Tim RobertsonH 21- (28)1.02.32+24.0612.20
18Martin Andresen SkotteH 17-18 (19)1.03.57+29.1015.49
18Peter GisholtH 15-16 (20)1.01.34+29.1316.41
19Terje BrendeH 55- (19)1.20.50+43.4823.50
23Helene Bjørkvold JendalD 13-14 (33)54.29+20.5815.36
24Gustav Andresen SkotteH 13-14 (31)1.13.06+39.2620.14
28Hilde Sogn HaugD 13-14 (33)1.08.40+35.0919.40
28Mikkel KatlaH 13-14 (31)1.35.29+1.01.4926.26
Olaf Blom-HagenN-åpen (34)21.4213.13
Charlotte HopsnesN-åpen (34)28.0717.08
Silje Andresen SkotteN-åpen (34)34.3521.05
Ask Felland SætnanH -10 (7)27.1514.25
0Philip RomørenH 11-12 (17)diskvalifisert
0Karianne KatlaDirekte A (19)diskvalifisert
0Sondre Zahl HagenH 13-14 (31)diskvalifisert
0Einar MelsomH 17-18 (19)brutt

Gjø-Vard OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Astrid KravdalD 40- (7)48.1013.29
1Kristine KravdalD 13-14 (33)33.319.36

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Ove SætraH 21- (28)59.52+21.2611.48
Marie Trøan HvamstadN-åpen (34)46.3628.24
Ida VatlandN-åpen (34)46.3328.23

Halden SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Karl FremstadH 19-20 (4)43.3510.12
6Mats NordbrødenDirekte A (19)52.47+11.3212.58
9Delphine PoirotD 21- (19)1.03.23+21.1015.41
10August Asheim BirkelandH 17-18 (19)43.22+8.3510.44

Hamar OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sigrid BjørgenD 19-20 (3)56.40+9.0715.52
3Kjetil JacobsenH 21B (9)59.23+18.4419.24
3Trond FeiringH 70- (10)49.56+5.4717.53

Haslum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Erik Johan GrorudH 70- (10)51.42+7.3318.31

Haugerud IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Unni DrageD 75- (1)1.19.4830.48
2Øystein MadsenH 75- (2)1.36.16+32.4037.10
2Tor DrageH 80- (4)1.24.23+17.5532.34

Heming Orientering

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon KjensethH 35- (3)1.02.4314.41
1Jon C. FougnerH 75- (2)1.03.3624.33
2Liv HaugliD 65- (3)1.20.08+24.3630.56
2Guro LinneboD 11-12 (20)21.49+2.229.46
5Henrik ReuschH 13-14 (31)43.42+10.0212.06
7Maya ArnesenD 13-14 (33)42.49+9.1812.16
8Ferdinand FremmingH 13-14 (31)46.15+12.3512.48
10Ida Marie FlågenD 13-14 (33)45.25+11.5413.00
12Malene JebsenD 13-14 (33)46.26+12.5513.18
13Fridtjof ReuschH 11-12 (17)26.45+8.3011.59
13Helene Margarethe KristensenD 11-12 (20)31.57+12.3014.19
14Magnus Eide-FredriksenH 13-14 (31)52.40+19.0014.35
15August Syrdal ØenH 13-14 (31)58.57+25.1716.19
15Julie Heyerdahl RødstenD 11-12 (20)34.36+15.0915.30
16Hanna AndersenD 13-14 (33)50.03+16.3214.20
17Petter Astrup ArnesenH 15-16 (20)54.33+22.1214.46
18Hannah Syrdal ØenD 11-12 (20)36.38+17.1116.25
18Live ØstvoldD 13-14 (33)50.58+17.2714.36
19Kristian ØstermannH 13-14 (31)1.07.46+34.0618.46
20Kristoffer BryneH 15-16 (20)1.35.16+1.02.5525.49
30Paul Johan SlungaardH 13-14 (31)2.18.48+1.45.0838.26
31Ella BerstadD 13-14 (33)1.14.27+40.5621.19
Silja BerstadN-åpen (34)35.2221.33
David EngelvoornN-åpen (34)43.5126.44
Stella EngelvoornN-åpen (34)44.0226.50
Trygve GrønstadN-åpen (34)28.0517.07
Kajsa Harstad ArntsenN-åpen (34)34.5621.18
Astrid ReuschN-åpen (34)23.3714.24
Anna Elisabeth RyghN-åpen (34)25.4215.40
Emma Johanne RyghN-åpen (34)31.2619.10
Anna Øvrebø MyrvoldD -10 (9)26.4414.08
Vivian ZwickD -10 (9)27.1014.22
0Anders Næss UllsethDirekte C (10)diskvalifisert
0Guro HarstadD 21- (19)diskvalifisert
0Eline BryneD 15-16 (22)diskvalifisert
0Idunn Cecilie RolfsenD 15-16 (22)diskvalifisert
Karoline Marie RyghN-åpen (34)brutt

IL GeoForm

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Torbjørn DalløkkenH 21B (9)2.00.14+1.19.3539.17
0Bernt TollefsenH 65- (4)brutt

IL Koll

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Pauline MyklebustD 11-12N (2)18.3111.13
1Martin Christoffer BorgH 11-12N (8)13.148.01
2Johannes Salvesen-LundeH 11-12N (8)15.26+2.129.21
3Gun Lisbeth OpheimDirekte C (10)53.24+12.4617.51
3Paul Jone OpheimH 11-12N (8)21.10+7.5612.49
4Finn Gunnar SkoftelandDirekte C (10)1.03.19+22.4121.10
4Christian Fredrik BorgH 11-12 (17)21.18+3.039.33
4Eirik Røhne SkoftelandH 11-12N (8)21.14+8.0012.52
6Jørund Tolleshaug SkaugenH 11-12N (8)24.35+11.2114.53
7Åse Helen Myklebust LeopolderDirekte C (10)2.14.34+1.33.5645.00
7Otto Endresen Ulltveit-MoeH 11-12N (8)24.42+11.2814.58
7Trude FixdalD 50- (17)1.06.26+9.3119.35
8Jo Ulltveit-MoeH 21B (9)1.44.33+1.03.5434.10
8Shameel Saheer TennegedaraH 11-12N (8)34.00+20.4620.36
12Espen MesselDirekte A (19)1.18.03+36.4819.10
19Erik BorgH 50- (22)1.01.19+24.3617.10
Aksel Nissen HellerudN-åpen (34)45.5227.58
August Myklebust LeopolderN-åpen (34)33.1420.15
0Lotta MyhreDirekte C (10)diskvalifisert
0Lena Cappelen EndresenD 17-N (1)diskvalifisert
0Hege AndersenD 17-C (1)brutt

IL Tyrving

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Wenche HultgreenD 60- (1)53.0519.01
1Marianne NjåsteinD 50- (17)56.5516.47
3Aud I SpjelkavikD 65- (3)1.24.55+29.2332.47
3Berit BergeD 55- (9)50.10+13.0617.58
3Audun WeltzienH 21- (28)44.41+6.158.48
3Anne Kristine NorderudD 50- (17)1.01.32+4.3718.09
4Kirsti Grundnes BergD 55- (9)58.06+21.0220.49
4Jørgen HolmboeH 70- (10)50.01+5.5217.55
4Linnea HolstD 11-12 (20)23.40+4.1310.36
5Bjørn EkebergH 21- (28)46.20+7.549.08
6Hasse BergstrømH 70- (10)58.16+14.0720.53
7Thor NorderudH 21B (9)1.29.09+48.3029.08
8Heidi FalckD 55- (9)1.25.46+48.4230.44
8Nora SkauenD 45- (16)1.04.32+22.2519.02
8Synne SkjærsteinD 17-18 (14)50.09+11.5514.02
9Bjørn SpjelkavikH 70- (10)1.04.35+20.2623.08
11Kjetil MolundH 45- (14)1.07.05+21.0916.36
12Mina JørgensenD 15-16 (22)54.58+15.5915.44
13Frode KamsvågDirekte A (19)1.19.39+38.2419.34
15Hallvard BergH 55- (19)57.19+20.1716.54
16Solveig Eline BergD 15-16 (22)56.21+17.2216.08
18Morten KongsbergH 55- (19)1.11.22+34.2021.03
20Are NjåsteinH 50- (22)1.03.27+26.4417.46
22Iris HolstD 13-14 (33)53.43+20.1215.23
Elias MolundN-åpen (34)28.5117.35
Magnus MolundH -10 (7)26.0513.48
0Hege FeiringD 45- (16)diskvalifisert
0Eirik JørgensenH 45- (14)diskvalifisert
0Maren NorderudD 15-16 (22)diskvalifisert
0Bjørn Henning GrandalH 50- (22)brutt
0Jens Christian HolstDirekte B (17)brutt

Kolbotn og Skimt OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marit VågsnesD 65- (3)55.3221.26
1Lasse GulheimH 13-16N (1)23.1714.06
1Bjørnar GammelsæterH 55- (19)37.0210.55
2Sigrid Aaby MøretrøD 11-12N (2)24.23+5.5214.46
2Sissel OlaisenD 70- (3)1.16.32+15.0429.32
2Geir TrøanH 70- (10)46.47+2.3816.46
4Trond MøretrøH 21B (9)1.03.48+23.0920.50
6Bjørn Sverre GulheimH 21B (9)1.13.01+32.2223.51
7Jon FærdenH 70- (10)58.33+14.2420.59
9Monica FeylingD 45- (16)1.12.30+30.2321.23
10Linda GammelsæterD 15-16 (22)51.16+12.1714.41
25Sofie GammelsæterD 13-14 (33)59.32+26.0117.03
30Isabel HandstangerD 13-14 (33)1.13.09+39.3820.57
Selma FeylingN-åpen (34)40.0924.28
0Dag StrislandH 45- (14)diskvalifisert

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Trine Marit Justad RaaenD 50- (17)1.35.17+38.2228.06

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hege MelbyDirekte B (17)56.39+8.5018.30
5Marit Melby JacobsenD 17-18 (14)43.43+5.2912.14

Lierbygda OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kim Farnes HansenH 50- (22)37.57+1.1410.37
4Kari StrandD 40- (7)56.26+8.1615.48
9Bjørn-Willy ArntzenH 45- (14)1.01.40+15.4415.15
Silje StrandN-åpen (34)1.04.3739.24

Lillomarka OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Toril HallanD 55- (9)37.0413.17
1Stian LillegårdH 17-N (1)20.0212.08
3Netta Bar-NathanD 13-14 (33)40.18+6.4711.32
3Karoline SønsterudbråtenD 19-20 (3)1.05.50+18.1718.26
3Jens Johan BrekkeH 15-16 (20)37.27+5.0610.08
4Assaf Bar-NathanDirekte B (17)1.00.56+13.0719.54
4Tor E. HenriksenH 80- (4)2.32.53+1.26.2559.01
5Maria Rørvik HaverD 15-16 (22)42.40+3.4112.13
6Elias Skjolden SørensenH 15-16 (20)39.26+7.0510.41
7Hallvard FjærH 55- (19)45.04+8.0213.17
8Oda Marie ColquhounD 15-16 (22)45.12+6.1312.57
10Tone BakkenD 50- (17)1.11.04+14.0920.57
14Martin GranlyH 55- (19)55.50+18.4816.28
24Ingrid BlindheimD 13-14 (33)55.50+22.1915.59
0Dorthe Kühl PetersenD 21- (19)diskvalifisert
0Eirik Høst FossgardH 15-16 (20)brutt
Olav BakkenH 50- (22)diskvalifisert

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Bjørn HallanH 50- (22)50.06+13.2314.02

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Jan SævigH 55- (19)51.11+14.0915.05

Måren OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Morten DueH 55- (19)39.46+2.4411.43
4Peter KlavenessH 65- (4)56.24+7.2520.12
5Kjersti Holt HanssenD 45- (16)55.04+12.5716.14
7Linda FredhD 40- (7)2.30.09+1.41.5942.03
8Stein TurtumøygardH 60- (9)56.36+17.2516.41
9Grete BerntsenD 55- (9)1.26.51+49.4731.07
10Pål WinsentsH 45- (14)1.03.06+17.1015.37
10Morten KarlsenH 55- (19)49.13+12.1114.31
11Linn Mei WaalerD 15-16 (22)54.07+15.0815.30
19Carmen DirroD 15-16 (22)1.18.24+39.2522.27
27Morten TangenH 21- (28)1.25.19+46.5316.49
27Luciana Maria SvadsD 13-14 (33)1.07.09+33.3819.14
29Noor Dirro-HeluD 13-14 (33)1.12.10+38.3920.40
August BuljoN-åpen (34)29.0717.45
Theo Winsents SæterH -10 (7)30.4316.15

Nittedal OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Monica Renate TrøanD 21B (3)1.17.0421.20
1Tor BrennaH 45- (14)45.5611.22
2Simen Gløgård StensrudH 11-12 (17)20.04+1.498.59
7Bård NatvigH 60- (9)54.56+15.4516.12
8John Thomas PetersenH 70- (10)1.01.53+17.4422.10
12Henning RøbergH 21- (28)56.42+18.1611.11
13Lene ColquhounDirekte B (17)1.35.24+47.3531.10
17Marie FinkenhavnD 11-12 (20)36.07+16.4016.11
0Yngve FinkenhavnDirekte B (17)diskvalifisert
0Kari LundD 35- (2)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Eirik NastadN-åpen (34)30.5018.48

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Åsve UrnesN-åpen (34)30.4918.47

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Synne Schei DanevadN-åpen (34)30.2218.30

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Erling SommerfeldtDirekte A (19)45.46+4.3111.14

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Kjersti UrnesDirekte A (19)1.30.39+49.2422.16

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Mone NastadD 40- (7)51.45+3.3514.29

Nydalens SK

100 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13-14 (31)33.409.19
1Martin Størmer-AntonsenH 11-12 (17)18.158.11
1Anja Berge GjellestadD 35- (2)53.0614.52
1Marte NarumD 21- (19)42.1310.26
1Maja Mo HjelsethD 11-12 (20)19.278.43
1Eirik Langedal BreivikH 17-18 (19)34.478.36
1Ragne WiklundD 15-16 (22)38.5911.10
1Eirik Næss-UlsethH 60- (9)39.1111.33
2Siri UlvestadD 21- (19)50.53+8.4012.35
2Henrik EijsinkH 19-20 (4)47.49+4.1411.11
2Bernt GjellestadH 35- (3)1.24.51+22.0819.52
2Berit Sofie WiklundD 45- (16)49.28+7.2114.35
2Elisabeth holmboe EggenD 40- (7)50.42+2.3214.12
2Pia Young VikD 13-14 (33)37.26+3.5510.43
2Anne DanielsenD 50- (17)58.21+1.2617.12
2Halvor Tørnqvist HaldenH 15-16 (20)33.21+1.009.02
3Nicole RagvinDirekte A (19)50.54+9.3912.30
3Maria JonssonD 21- (19)52.20+10.0712.57
3Axel AaldeH 11-12 (17)20.41+2.269.16
3Elias JonssonH 17-18 (19)35.33+0.468.47
3Marie SaugestadD 11-12 (20)21.53+2.269.48
4Håvard HagaH 21- (28)44.50+6.248.50
4Rune RystadDirekte A (19)51.37+10.2212.40
4Oda ScheeleD 13-14 (33)40.19+6.4811.33
4Else Kari ScheeleD 45- (16)54.26+12.1916.03
4Gard LindsethH 40- (13)50.30+7.0411.49
4Synnøve Lyssand SandbergD 50- (17)1.01.53+4.5818.15
4Tobias EspedalH 13-14 (31)43.39+9.5912.05
4Sindre LangaasH 55- (19)42.00+4.5812.23
4Einar JensenH 60- (9)42.20+3.0912.29
5Øystein RodemDirekte A (19)52.02+10.4712.47
5Maiken Skirstad MoD 40- (7)1.10.04+21.5419.37
5Jon Iver BakkenH 50- (22)40.17+3.3411.17
5Marte Madslien BakkenD 13-14 (33)41.14+7.4311.48
5Isak JonssonH 15-16 (20)38.51+6.3010.31
5Gjermund Tørnqvist HaldenH 17-18 (19)36.37+1.509.03
6Sigur HeggedalH 21- (28)48.50+10.249.37
6Sjur LangedalDirekte B (17)1.07.01+19.1221.54
6Bjørn HaugeH 40- (13)53.50+10.2412.36
6Inga Skaarer WiklundD 11-12 (20)24.50+5.2311.08
6Alix Young VikD 50- (17)1.05.14+8.1919.14
6Sam LunøeH 17-18 (19)38.26+3.399.30
7Maren Kaarby RodemDirekte A (19)57.32+16.1714.08
7Hanne NøvikD 21- (19)55.52+13.3913.49
7Torstein HoleH 40- (13)55.42+12.1613.02
7Jørgen WulfsbergH 17-18 (19)42.16+7.2910.27
7Audun BerganH 15-16 (20)40.44+8.2311.02
7Åse BerganD 17-18 (14)46.20+8.0612.58
8Yngvild Langedal BreivikD 13-14 (33)43.11+9.4012.22
8Per SandbergH 55- (19)46.18+9.1613.39
8Lars-Ivar AarsethH 50- (22)47.20+10.3713.15
9Fredrik SaugestadDirekte A (19)1.10.50+29.3517.24
9Knut AaldeH 40- (13)56.42+13.1613.16
9Marie ScheeleD 11-12 (20)27.29+8.0212.19
11Laura LeibomaD 21- (19)1.06.53+24.4016.33
11Jostein TandbergH 17-18 (19)44.59+10.1211.08
11Nils BerganH 50- (22)50.17+13.3414.05
11Håkon SturødH 15-16 (20)45.21+13.0012.17
11Marie UllevålseterD 17-18 (14)58.19+20.0516.20
12Solveig BerganD 45- (16)1.27.03+44.5625.40
12Kasper Bakken UlsethH 13-14 (31)50.38+16.5814.01
13Kathrine LunøeD 45- (16)1.33.17+51.1027.31
13Cristina LuisD 21- (19)1.07.59+25.4616.49
13Anders Håvard LarsenH 13-14 (31)52.05+18.2514.25
13Lars Young VikH 15-16 (20)49.28+17.0713.24
13Maiken SandbergD 17-18 (14)1.35.14+57.0026.40
14Ea LunøeD 13-14 (33)47.28+13.5713.36
14Mari AarsethD 11-12 (20)32.35+13.0814.36
16Nina KarlsenD 21- (19)1.17.15+35.0219.07
16Sverre Waaler KaasH 21- (28)59.58+21.3211.49
16Helena StubberudD 50- (17)1.41.20+44.2529.53
16Kjetil EspedalH 50- (22)55.50+19.0715.38
17Mons Kr. LøvfaldH 50- (22)59.54+23.1116.46
17Anne DahlD 50- (17)1.41.51+44.5630.02
17Sander Hildebrand RogndokkenH 17-18 (19)59.23+24.3614.41
18Dag Håvard LarsenH 50- (22)1.00.08+23.2516.50
19Elise Wærp HaugeD 13-14 (33)52.15+18.4414.58
20Øyvind EngerH 21- (28)1.03.19+24.5312.29
21Haakon IngvaldsenH 21- (28)1.05.02+26.3612.49
21Gaute BerganH 13-14 (31)1.10.20+36.4019.28
21Ottar WiklundH 50- (22)1.08.23+31.4019.09
22Daniel FløtreH 21- (28)1.10.22+31.5613.52
23Rolf Andreas BergH 13-14 (31)1.11.47+38.0719.53
23Simen A BjøringsøyH 21- (28)1.11.46+33.2014.09
24Einar TommelstadH 21- (28)1.12.55+34.2914.22
25Kyongsa RiH 21- (28)1.15.11+36.4514.49
25Elias StubberudH 13-14 (31)1.14.14+40.3420.33
26Sondre Sande GullordH 21- (28)1.17.55+39.2915.22
Jo Bogstrand IngvaldsenN-åpen (34)31.4619.22
Christian Berge GjellestadN-åpen (34)28.5717.39
Ida Berge GjellestadN-åpen (34)46.4328.29
Amund SaugestadN-åpen (34)28.1917.15
Selma Størmer AntonsenN-åpen (34)21.0612.51
Sigurd Størmer AntonsenN-åpen (34)20.5912.47
Helene ScheeleD -10 (9)21.4011.27
Eira Skaarer WiklundD -10 (9)23.5012.36
0Lisa NäsholmD 21- (19)diskvalifisert
0Merete SaugestadDirekte C (10)diskvalifisert
0Ingvil AhlsandD 17-18 (14)diskvalifisert
0Ada WulfsbergD 15-16 (22)brutt
0Anne Borgen SturødD 45- (16)ikke startet

Oppsal Orientering

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristine KolshusDirekte C (10)40.3813.35
1Tore LangaardH 70- (10)44.0915.49
2Martin ReichenbachH 21B (9)55.55+15.1618.16
2Mila ZaharinovaD 35- (2)1.02.41+9.3517.33
3Are WigaardH 19-20 (4)52.18+8.4312.14
3Arnhild KroghD 45- (16)52.20+10.1315.26
4Ludvig RødnesH 19-20 (4)59.18+15.4313.53
5Jonas KroghH 11-12 (17)22.19+4.0410.00
5Ingeborg Roll MoslandD 11-12 (20)24.24+4.5710.56
6Anne-Elise EdstrømD 55- (9)1.05.12+28.0823.22
6Elin KallesonD 40- (7)1.23.08+34.5823.17
6Tina KallesonD 13-14 (33)42.41+9.1012.13
7Marius E. AamodtH 11-12 (17)22.41+4.2610.10
7Eilert AamodtH 45- (14)1.00.08+14.1214.53
8Lars Sigurd Baugstø RødnesH 11-12 (17)22.59+4.4410.18
8Morten MoslandH 40- (13)56.18+12.5213.11
9Eskil KolshusH 11-12 (17)23.26+5.1110.30
9Lavran ThorstensenH 17-18 (19)43.12+8.2510.41
9Stig Hultgreen KarlsenH 60- (9)1.07.05+27.5419.47
10Ask OlaussenH 11-12 (17)24.29+6.1410.58
10Roar BjordalH 70- (10)1.08.10+24.0124.25
11Anne Karin ThorstensenD 45- (16)1.26.26+44.1925.29
11Amélie AamodtD 13-14 (33)45.39+12.0813.04
11Katrine Bjordal VegganD 11-12 (20)28.02+8.3512.34
11Anne-Kristin Eriksrud KarlsenD 50- (17)1.19.25+22.3023.25
12Jakob A. GjedeboH 11-12 (17)25.25+7.1011.23
12Ola NilsenDirekte B (17)1.23.25+35.3627.15
13Runar ThorstensenH 40- (13)1.17.46+34.2018.12
15Ane Sofie KroghD 15-16 (22)55.27+16.2815.53
18Anselm ReichenbachH 13-14 (31)1.07.30+33.5018.41
18Inger RødnesD 15-16 (22)1.00.19+21.2017.16
29Birk ThorstensenH 13-14 (31)1.55.15+1.21.3531.55
Eivind VågsnesN-åpen (34)32.1219.38
Mari KallesonD -10 (9)32.3617.14
Marie Bjordal VegganD -10 (9)33.4117.49
Sondre OlaussenH -10 (7)18.299.46
0Sigve VågsnesH 21- (28)diskvalifisert
0Heidi BjordalD 21B (3)diskvalifisert
0Inger Lise BjordalD 70- (3)brutt
0Sonja AamodtDirekte C (10)brutt
0Ole Martin EdstrømH 17-18 (19)brutt
0Petter FureH 55- (19)brutt
Joakim Eriksrud KarlsenH 15-20B (1)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Are EriksenH 60- (9)46.52+7.4113.49
9Audrun UtskarpenD 21- (19)1.03.23+21.1015.41
9Guttorm L EggeH 50- (22)47.40+10.5713.21

Raumar Orientering

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Camilla FosstveitD 17-C (1)57.4919.20
1Gunnar FosstveitH 17-C (1)53.1617.48
2Anne Grethe RustadD 55- (9)42.22+5.1815.11
4Øystein RappH 45- (14)48.37+2.4112.02
5Brage FosstveitH 11-12N (8)24.12+10.5814.40
6Gaute FosstveitH 13-14 (31)44.27+10.4712.18
8Bent SkatvedtDirekte A (19)1.06.29+25.1416.20
8Eirik RustadH 21- (28)51.43+13.1710.12
10Heidi ØstliD 45- (16)1.24.37+42.3024.57
12Øistein Fagerli NæssH 15-16 (20)47.31+15.1012.52
12Mathilde SønsterudbråtenD 17-18 (14)1.32.48+54.3425.59
13Hedda SkatvedtD 15-16 (22)55.11+16.1215.48
14Kristine Eide RappD 15-16 (22)55.16+16.1715.50
16Pernille SønsterudbråtenD 13-14 (33)50.03+16.3214.20
19Even Nygaard ØstrengH 15-16 (20)1.11.46+39.2519.26
Erle FosstveitN-åpen (34)49.4230.18
0Eskil Sande GullordH 21- (28)brutt

Røyken OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Torgeir StrandhagenH 60- (9)40.11+1.0011.51
3Birgitte BekkelundD 70- (3)1.23.10+21.4232.06
7Elisabeth Holth JohannessenD 55- (9)1.15.33+38.2927.04
0Morten JohannessenH 60- (9)brutt

Sandnes IL (Rogaland)

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Morten AamodtH 50- (22)43.42+6.5912.14
9Njål F. VadlaH 55- (19)47.51+10.4914.06

Stabæk IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kjersti ThoD 70- (3)1.01.2823.43
0Carl-Fred. KolderupH 80- (4)brutt

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Rickard OhlssonH 21- (28)52.26+14.0010.20

Trysilgutten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ragnhild SævigDirekte A (19)1.14.26+33.1118.17

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Alan CherryH 21- (28)51.51+13.2510.13

Østmarka OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Magnus JystadH 13-16C (1)37.3119.51
1Arne Chr. ScheieH 80- (4)1.06.2825.39
1Odin sr. TellesbøH 40- (13)43.2610.10
2June HerredsvelaDirekte C (10)52.29+11.5117.33
6Siv Susanne JystadDirekte C (10)1.23.20+42.4227.52
7Sigrid NermoenD 11-12 (20)25.37+6.1011.29
9Janna Sofie TellesbøD 13-14 (33)44.29+10.5812.44
9Anna Cecilie LinløkkenD 15-16 (22)48.28+9.2913.53
12Frode BakkehøiH 40- (13)1.05.13+21.4715.16
13Bjørn ChristensenH 55- (19)54.40+17.3816.07
15Marie Hammer IversenD 21- (19)1.14.22+32.0918.24
15Terje LinløkkenH 50- (22)54.56+18.1315.23
15Ingrid Marie Stubban HygenD 13-14 (33)48.29+14.5813.53
16Hans Olav HygenDirekte A (19)1.28.00+46.4521.37
16Hans Kristian Stubban HygenH 17-18 (19)55.04+20.1713.37
16Andreas RambergH 15-16 (20)53.05+20.4414.23
26Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 13-14 (33)1.01.00+27.2917.28
Ingrid BakkehøiN-åpen (34)32.2719.47
Martin JystadN-åpen (34)30.0118.18
Mathias LinløkkenH -10 (7)25.3413.31
Ellen Margrete Stubban HygenD -10 (9)brutt

Ås-NMBU Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Håvard TveiteDirekte A (19)41.1510.08
3Ellen-Christine KorenDirekte B (17)1.00.48+12.5919.52
3Robert BanfiH 35- (3)1.26.14+23.3120.11
3Nils TveiteH 13-14 (31)41.21+7.4111.27
3Håkon DanevadH 50- (22)38.14+1.3110.42
5Ingunn SkeiDirekte B (17)1.04.19+16.3021.01
5May Bente BrurbergD 50- (17)1.04.04+7.0918.53
6Malin EijsinkD 21- (19)55.04+12.5113.37
7Ingrid TveiteDirekte B (17)1.16.16+28.2724.55
9Rannveig W. NordhagenD 17-18 (14)52.48+14.3414.47
11Vincent EijshinkDirekte B (17)1.22.11+34.2226.51
12Mari Brøndbo DahlD 21- (19)1.07.03+24.5016.35
14Ina Catharina StorrønningD 21- (19)1.10.13+28.0017.22
26Vegard AarstadH 13-14 (31)1.17.21+43.4121.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor