Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Knut Valstads minneløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Knut Valstads minneløp
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: søndag 22 mai 2016

N-åpen

2 100 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lena HenrikssonIL Tyrving41.12+2.4019.37
0Max Alexander NybråtenIL Tyrving24.0511.28
0Celia DaviesAsker Skiklubb21.5410.25
0Astrid YtterbøAsker Skiklubb21.5010.23
0Helene ScheleNydalens SK18.148.40
0Ane SolbergOppsal Orientering43.53+5.2120.53
0Astrid ReuschHeming Orientering34.1716.19
0Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering43.42+5.1020.48
0Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb21.5110.24
0Merida -NOTEAM49.59+11.2723.48
0Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering46.15+7.4322.01
0Erlen SommerheinOK Horten17.508.29
0Magnus JenstadFossum IF20.539.56
0Selma Størmer AntonsenNydalens SK16.207.46
0Sigurd Størmer AntonsenNydalens SK16.207.46
0Maren WinsvoldØstmarka OK45.04+6.3221.27
0Emil RisløwAsker Skiklubb36.4417.29
0Eivind Andenæs-LågAsker Skiklubb38.3218.20
0Quinn -NOTEAM50.38+12.0624.06
0Silje Andresen SkotteFossum IF42.55+4.2320.26
0Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering26.2212.33
0Nov Bar-NathanLillomarka OL25.2112.04
0Una RetteraasenIndre Østfold OK1.18.54+40.2237.34
0Eirik LestebergKongsberg OL33.0315.44
0Hermine Dirro OddenMåren OK43.26+4.5420.40
0Henrik Elias SebjørnsenFossum IF16.257.49
0August Lea KabbeNydalens SK32.1315.20
0Malin GjetangerMåren OK40.18+1.4619.11
0Silas Mestad HansenLillomarka OL36.5817.36
0Anders HeitmannFossum IF30.5414.42
0Eskil OlaussenOppsal Orientering27.4613.13
0Linus Mestad HansenLillomarka OL38.47+0.1518.28
0Åse LuråsOppsal Orientering49.00+10.2823.20
0Sofus Mestad HansenLillomarka OL38.0118.06
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb48.58+10.2623.19
0Tuva Wilkens JernbergNydalens SK31.2314.56
0Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering26.1412.29

D -10

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne Wærp HaugeNydalens SK15.587.36
2Sofia ØhlckersIL Tyrving19.37+3.399.20
3Ingrid LestebergKongsberg OL21.07+5.0910.03
4Maja Kalleson RøedOppsal Orientering22.11+6.1310.33
5Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering24.20+8.2211.35
6Mari KallesonOppsal Orientering26.57+10.5912.50
7Linea Kalleson RøedOppsal Orientering28.05+12.0713.22
8Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK29.10+13.1213.53
9Pernille Nor-WollØstmarka OK1.18.00+1.02.0237.08

D 11-12

2 560 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inga Skaarer WiklundNydalens SK25.249.55
2Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF26.20+0.5610.17
3Aurora Wilkens JernbergNydalens SK28.31+3.0711.08
4Linnea HolstIL Tyrving29.35+4.1111.33
5Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb30.05+4.4111.45
6Eira Skaarer WiklundNydalens SK30.12+4.4811.47
7Sigrid NermoenØstmarka OK30.35+5.1111.56
8Penelope LeaNydalens SK31.32+6.0812.19
9Martha WisløffAsker Skiklubb35.05+9.4113.42
10Sara MartiniAsker Skiklubb39.12+13.4815.18
11Kathinka Zahl HagenFossum IF40.56+15.3215.59
12Anne FrøislandVang OL44.11+18.4717.15
13Nora SørbergRaumar Orientering46.09+20.4518.01
14Tiril Ebon EspedalNydalens SK49.54+24.3019.29
15Elma Sagli GudimIndre Østfold OK53.26+28.0220.52
16Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb58.46+33.2222.57
17Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.11.16+45.5227.50
18Ingrid LuråsOppsal Orientering1.12.14+46.5028.12
0Marie ScheeleNydalens SKdiskvalifisert

D 13-14

3 420 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK31.339.13
2Pia Young VikNydalens SK33.19+1.469.44
3Kristine KravdalGjø-Vard OL34.51+3.1810.11
4Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering38.24+6.5111.13
5Amélie AamodtOppsal Orientering39.05+7.3211.25
6Ina MartiniAsker Skiklubb39.49+8.1611.38
7Marte Madslien BakkenNydalens SK41.35+10.0212.09
8Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK42.13+10.4012.20
9Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL42.25+10.5212.24
10Johanne Rognerud BøeFossum IF43.46+12.1312.47
11Maya Jones ArnesenHeming Orientering44.07+12.3412.53
12Elida Sagli GudimIndre Østfold OK44.51+13.1813.06
13Janna Sofie TellesbøØstmarka OK46.12+14.3913.30
14Noor Dirro-HeluMåren OK46.43+15.1013.39
15Elise Wærp HaugeNydalens SK47.07+15.3413.46
16Live ØstvoldHeming Orientering47.55+16.2214.00
17Iris HolstIL Tyrving48.21+16.4814.08
18Yngvild Langedal BreivikNydalens SK52.18+20.4515.17
19Ida Marie FlågenHeming Orientering53.55+22.2215.45
20Tina KallesonOppsal Orientering55.32+23.5916.14
21Ragnhild Mathea HelmersenFet OL55.41+24.0816.16
22Mari BrendeFossum IF56.42+25.0916.34
23Malene JebsenHeming Orientering58.02+26.2916.58
24Hanna AndersenHeming Orientering1.00.12+28.3917.36
25Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.00.52+29.1917.47
26Hilde Sogn HaugFossum IF1.10.04+38.3120.29
27Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.12.19+40.4621.08
28Petra HoveidAsker Skiklubb1.19.30+47.5723.14
29Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1.38.40+1.07.0728.50
30Siren Lohne BoehlkeFossum IF1.43.38+1.12.0530.18
31Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.48.38+1.17.0531.45
0Vilde RetteraasenIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Thea FagerhaugRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 13-16C

3 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering44.3214.08
2Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL45.39+1.0714.29

D 15-16

3 690 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne WiklundNydalens SK40.1310.53
2Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb41.43+1.3011.18
3Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb41.56+1.4311.21
4Åsne HoloFossum IF42.45+2.3211.35
5Ane Sofie KroghOppsal Orientering43.37+3.2411.49
6Pernille KatlaFossum IF43.55+3.4211.54
7Frida Bakken UlsethNydalens SK46.23+6.1012.34
8Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL49.04+8.5113.17
9Maren NorderudIL Tyrving49.15+9.0213.20
10Ingrid HasaasFossum IF52.05+11.5214.06
11Ingrid G. KvålsgardFossum IF52.46+12.3314.17
12Ada WulfsbergNydalens SK53.36+13.2314.31
13Hedda SkatvedtRaumar Orientering54.05+13.5214.39
14Solveig Eline BergIL Tyrving55.18+15.0514.59
15Marie LilandNydalens SK57.48+17.3515.39
16Ragne NorrudFossum IF1.01.03+20.5016.32
17Inger Marie RødnesOppsal Orientering1.02.50+22.3717.01
18Karianne Olsvik DengerudNydalens SK1.04.48+24.3517.33
19Jorun BækkenOs IL1.06.26+26.1318.00
20Carmen DirroMåren OK1.26.27+46.1423.25
0Karen Hoel JomaasFossum IFdiskvalifisert
0Hanne Eide RappRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 15-16B

3 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilde EineFossum IF49.2414.26
2Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK54.12+4.4815.50

D 17-A kort

3 690 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari FastingHalden SK33.128.59
2Lone MalmgrenGjø-Vard OL42.03+8.5111.23
3Nicole RagvinNydalens SK42.36+9.2411.32
4Maren KaarbyNydalens SK47.05+13.5312.45
5Joanna ErikssonNydalens SK57.41+24.2915.37
6Julie Hilland AndersenHalden SK1.05.28+32.1617.44
7Ida Feiring HaltiaIL Tyrving1.10.09+36.5719.00
8Oda SikkelandIL Tyrving1.12.06+38.5419.32
9Nina BirkelundAsker Skiklubb1.22.54+49.4222.27
0Idun BækkenOs ILdiskvalifisert

D 17-B

3 420 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig SælFossum IF47.1213.48
2Cecilie Wærp HaugeNydalens SK48.22+1.1014.08
3Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb1.01.44+14.3218.03
4Gunhild MyhrAsker Skiklubb1.02.38+15.2618.18
5Elena GrandNydalens SK1.08.24+21.1220.00
6Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.12.38+25.2621.14
7Sølvi Skilbrei MartiniAsker Skiklubb1.41.57+54.4529.48

D 17-C

3 150 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL39.4312.36
2Anne Lise NyengenIndre Østfold OK45.14+5.3114.21
3Camilla FosstveitRaumar Orientering47.31+7.4815.05
4Anne SørlienGjø-Vard OL54.57+15.1417.26
5Line Bar-NathanLillomarka OL55.41+15.5817.40
6Thine Wilkens JernbergNydalens SK1.40.55+1.01.1232.02
7Ina BlågestadIndre Østfold OK1.41.55+1.02.1232.21

D 17-20

5 340 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF53.5710.06
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb55.16+1.1910.20
3Anine LomeHamar OK55.23+1.2610.22
4Synne StrandAsker Skiklubb56.44+2.4710.37
5Ane DyrkornEiker OL1.03.19+9.2211.51
6Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb1.04.02+10.0511.59
7Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1.05.30+11.3312.15
8Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.07.27+13.3012.37
9Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1.16.08+22.1114.15
10Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.17.40+23.4314.32
11Thea DyrkornEiker OL1.21.21+27.2415.14
12Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.25.08+31.1115.56
13Hedvig VollsetHeming Orientering1.50.49+56.5220.45
0Arianna TauferNydalens SKdiskvalifisert
0Weronika CychIL Tyrvingdiskvalifisert
0Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKdiskvalifisert
0Johanne Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert
0Karen BjergaardNydalens SKdiskvalifisert

D 21

6 880 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene Godager KaasBækkelagets SK1.10.3110.14
2Louise OramBækkelagets SK1.12.21+1.5010.30
3Guro VassendFossum IF1.12.35+2.0410.32
4Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving1.12.48+2.1710.34
5Maria JonssonNydalens SK1.13.50+3.1910.43
6Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.15.16+4.4510.56
7Ragnhild HjermstadFossum IF1.18.33+8.0211.25
8Marthe GløersenBækkelagets SK1.24.07+13.3612.13
9Camilla StridsklevIL Tyrving1.30.15+19.4413.07
10Tonje VassendFossum IF1.31.38+21.0713.19
11Kristin ÅstebølByåsen IL1.33.53+23.2213.38
12Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.40.15+29.4414.34
13Lisa NäsholmNydalens SK1.43.17+32.4615.00
0Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Synnøve BråtenVegårshei ILdiskvalifisert

D 40

4 650 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.00.0812.55
2Milda ØhlckersIL Tyrving1.08.03+7.5514.38
3Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL1.13.30+13.2215.48
4Gunn Mariken BjervaDrangedal OL1.16.01+15.5316.20
5Kari StrandLierbygda OL1.24.52+24.4418.15
0Linda FredhMåren OKdiskvalifisert

D 45

3 690 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege FeiringIL Tyrving46.1212.31
2Bodil NordenströmFossum IF47.21+1.0912.49
3Berit Sofie WiklundNydalens SK48.08+1.5613.02
4Marit B. EithunNittedal OL51.03+4.5113.50
5Else Kari ScheeleNydalens SK52.08+5.5614.07
6Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK52.44+6.3214.17
7Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF53.53+7.4114.36
8Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb55.20+9.0814.59
9Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb55.44+9.3215.06
10Jorun RuudAsker Skiklubb58.38+12.2615.53
11Nora SkauenIL Tyrving59.07+12.5516.01
12Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb1.01.20+15.0816.37
13Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.16.53+30.4120.50
14Marit EgnerAsker Skiklubb1.17.34+31.2221.01
15Hege PranOdal OL - Orientering1.18.15+32.0321.12
16Solveig BerganNydalens SK1.21.05+34.5321.58
17Marianne ReuschHeming Orientering1.21.45+35.3322.09
0Ingrid Eide RappRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 50

3 350 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tove StrandMåren OK40.5812.13
2Kari MadslienNydalens SK41.25+0.2712.21
3Kjersti HovFossum IF43.19+2.2112.55
4Synøve SandbergNydalens SK43.47+2.4913.04
5Ragnhild DåsnesOs IL45.42+4.4413.38
6Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb46.38+5.4013.55
7Dagrun MelkildHeming Orientering47.39+6.4114.13
8Marianne NjåsteinIL Tyrving48.26+7.2814.27
9Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL50.24+9.2615.02
10Nina Elise JørgensenNittedal OL53.13+12.1515.53
11Randi NicolaisenAsker Skiklubb55.30+14.3216.34
12Trude FixdalIL Koll56.23+15.2516.49
13Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL56.30+15.3216.51
14Maria PerssonAsker Skiklubb57.53+16.5517.16
15Margrete EngzeliusAsker Skiklubb58.12+17.1417.22
16Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering1.05.34+24.3619.34
17Åshild FlatebakkenIL Tyrving1.05.45+24.4719.37
18Ingrid NermoenØstmarka OK1.09.16+28.1820.40

D 55

3 350 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit DanielsenIL Tyrving44.0113.08
2Toril HallanLillomarka OL44.32+0.3113.17
3Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange47.24+3.2314.08
4Berit BergeIL Tyrving48.32+4.3114.29
5Kjersti SkantzeIL Tyrving53.37+9.3616.00
6Unni RyeAsker Skiklubb55.55+11.5416.41
7Heidi FalckIL Tyrving1.01.02+17.0118.13
8Frøy GrøndahlLillomarka OL1.03.21+19.2018.54
9Kerstin OhlssonHaninge SOK1.05.29+21.2819.32
10Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.05.42+21.4119.36
11Grete BerntsenMåren OK1.09.23+25.2220.42
12Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.20.31+36.3024.02

D 60

3 080 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche HultgreenIL Tyrving44.2914.26
2Helga HaverstadLierbygda OL44.40+0.1114.30
3Live Joronn YtrehusRingerike OL58.57+14.2819.08
4Aud GranIL Tyrving59.38+15.0919.21
5Elle M. MelbyeHeming Orientering1.04.43+20.1421.00
6Randi NilstadIL Tyrving1.11.49+27.2023.19
7Toril EineFossum IF1.15.07+30.3824.23
0Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 65

3 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1.16.5224.57
2Anne KaasaDriv IL1.21.37+4.4526.29
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.25.12+8.2027.39

D 70

2 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger HalckMåren OK49.0421.31
2Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL49.43+0.3921.48
3Sidsel SandelienHeming Orientering54.22+5.1823.50
4Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK59.29+10.2526.05

D 75

2 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb44.0919.21
2Unni DrageHaugerud IF57.14+13.0525.06
3Hjørdis EgnerHeming Orientering1.11.25+27.1631.19
4Aud Margret KirkhornMåren OK1.18.26+34.1734.24

H -10

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias BirkelundAsker Skiklubb18.418.53
2Sondre OlaussenOppsal Orientering19.47+1.069.25
3Håkon Sæl SteenFossum IF20.27+1.469.44
4Lauritz BrunborgNittedal OL20.31+1.509.46
5Even LienGjø-Vard OL21.24+2.4310.11
6Martin Tendø ZwaigAsker Skiklubb22.57+4.1610.55
7Mathias LinløkkenØstmarka OK27.24+8.4313.02
8Per Noah SommerheinNydalens SK32.56+14.1515.40

H 11-12

2 560 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre LadimOK Moss23.028.59
2Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb25.51+2.4910.05
3Martin Størmer-AntonsenNydalens SK27.00+3.5810.32
4Mikael BirkelundAsker Skiklubb31.02+8.0012.07
5Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb31.18+8.1612.13
6Jakob A. GjedeboOppsal Orientering31.35+8.3312.20
7Marius E. AamodtOppsal Orientering31.53+8.5112.27
8Lars LienGjø-Vard OL32.04+9.0212.31
9Tidemann LierIndre Østfold OK34.08+11.0613.20
10Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering36.06+13.0414.06
11Christoffer ÅnensenOppsal Orientering38.34+15.3215.03
12Ask OlaussenOppsal Orientering47.01+23.5918.21
13Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL48.36+25.3418.59
14Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb54.48+31.4621.24
0Philip RomørenFossum IFdiskvalifisert
0Kristoffer ØhlckersIL Tyrvingdiskvalifisert
0Sindre Sæl SteenFossum IFdiskvalifisert

H 13-14

3 370 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK28.448.31
2Nils TveiteÅs-NMBU Orientering29.36+0.528.47
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK30.19+1.358.59
4Gaute BerganNydalens SK31.56+3.129.28
5Ole Jakob FrankrigNydalens SK32.59+4.159.47
6Tobias Mikael EspedalNydalens SK34.46+6.0210.18
7Henrik ReuschHeming Orientering35.16+6.3210.27
8Ferdinand FremmingHeming Orientering36.00+7.1610.40
9Kristian ØstermannHeming Orientering36.41+7.5710.53
10Grunde IsaksætreGrue IL36.54+8.1010.56
11August Syrdal ØenHeming Orientering37.36+8.5211.09
12Ådne SkjærsteinIL Tyrving38.02+9.1811.17
13Sondre YtterbøAsker Skiklubb38.48+10.0411.30
14Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK39.49+11.0511.48
15Kasper Bakken UlsethNydalens SK40.43+11.5912.04
16Sondre Zahl HagenFossum IF42.21+13.3712.34
17Jonas MyhrAsker Skiklubb43.23+14.3912.52
18Christopher LadimOK Moss45.57+17.1313.38
19Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering46.29+17.4513.47
20Gaute FosstveitRaumar Orientering46.36+17.5213.49
21Joakim Wilkens JernbergNydalens SK47.02+18.1813.57
22Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb48.10+19.2614.17
23Theodor LierIndre Østfold OK48.38+19.5414.25
24Anselm ReichenbachOppsal Orientering53.54+25.1015.59
25John OtterleiØstmarka OK54.04+25.2016.02
26Andreas GjetangerMåren OK55.00+26.1616.19
27Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb55.31+26.4716.28
28Simen FritznerNittedal OL57.37+28.5317.05
29Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb57.56+29.1217.11
30Martin BirkelundAsker Skiklubb1.01.06+32.2218.07
31Mats LindaasElverum OK1.01.27+32.4318.14
32Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.03.14+34.3018.45
33Birk Felland SætnanFossum IF1.03.36+34.5218.52
34Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb1.06.07+37.2319.37
35Arthur BrunborgNittedal OL1.08.38+39.5420.21
36Eilev KvaaleAsker Skiklubb1.17.30+48.4622.59
37Lars Øderud VatneBækkelagets SK1.19.17+50.3323.31
38Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1.32.11+1.03.2727.21
39Birk ThorstensenOppsal Orientering1.49.36+1.20.5232.31
40Stian Måseide SørlieRaumar Orientering1.51.09+1.22.2532.58

H 13-16C

3 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik GudimØstmarka OK51.3416.22
2Simen HøyerFossum IF51.40+0.0616.24
3Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK52.43+1.0916.44
4Ludvik Tinius HøgvardBækkelagets SK1.13.46+22.1223.25
5Gaute LindaasElverum OK1.17.21+25.4724.33

H 15-16

5 160 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander ArntzenAsker Skiklubb47.599.17
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb49.13+1.149.32
3Lars Young VikNydalens SK53.48+5.4910.25
4Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK57.10+9.1111.04
5Håkon SturødNydalens SK57.20+9.2111.06
6Eskil FrøislandVang OL57.50+9.5111.12
7Even LindaasVang OL58.41+10.4211.22
8Andreas RambergØstmarka OK1.00.00+12.0111.37
9Eirik Høst FossgardLillomarka OL1.02.02+14.0312.01
10Eirik BlågestadIndre Østfold OK1.03.48+15.4912.21
11Emil StørmerFossum IF1.05.02+17.0312.36
12Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1.06.17+18.1812.50
13Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.09.41+21.4213.30
14Trygve MyhrAsker Skiklubb1.10.11+22.1213.36
15Knut SelstadFossum IF1.14.22+26.2314.24
16Peter GisholtFossum IF1.19.46+31.4715.27
17Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.21.54+33.5515.52
18Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering1.30.21+42.2217.30
19Alexander SmebyNydalens SK1.32.48+44.4917.59
20Herman BrunborgNittedal OL2.03.57+1.15.5824.01
0Andreas MoldskredOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 15-16B

3 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering55.0616.21

H 17-A kort

5 340 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK49.319.16
2Marius ØieLøten o-lag52.30+2.599.49
3Rune RystadNydalens SK55.14+5.4310.20
4Tor Andreas AndersenHalden SK59.05+9.3411.03
5Asbjørn BygglandHøydalsmo IL1.01.20+11.4911.29
6Ola LestebergKongsberg OL1.06.04+16.3312.22
7Petter KaarbyNydalens SK1.08.48+19.1712.53
8Espen BekhusFredrikstad SK1.08.59+19.2812.55
9Morten TangenMåren OK1.15.26+25.5514.07
10Mats Olav BergNOTEAM1.17.00+27.2914.25
11Øystein RodemNydalens SK1.17.53+28.2214.35
12Kjetil KjernsmoRøyken OL1.28.15+38.4416.31

H 17-B

3 370 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil HagenAsker Skiklubb46.1913.44
2Morten Vilbo SørumRaumar Orientering47.47+1.2814.10
3Fredrik FærdenKolbotn og Skimt OL51.07+4.4815.10
4Espen JernbergNydalens SK52.55+6.3615.42
5Tom RådahlIL Tyrving54.34+8.1516.11
6Terje BrendeFossum IF55.16+8.5716.23
7Haakon DolvenAsker Skiklubb56.36+10.1716.47
8Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL1.00.37+14.1817.59
9Boehlke HenrikFossum IF1.00.41+14.2218.00
10Trond RetteraasenIndre Østfold OK1.04.22+18.0319.05
11Magne AasAsker Skiklubb1.04.42+18.2319.11
12Thor NorderudIL Tyrving1.05.48+19.2919.31
13Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.08.16+21.5720.15
14Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL1.42.36+56.1730.26
0Jarle RogndokkenFet OLdiskvalifisert
0Yngve RøeNydalens SKdiskvalifisert
0Thor VollsetHeming Orienteringdiskvalifisert
0Sjur GrindstuenIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 17-C

3 150 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering36.5911.44
2Torleif GaltelandAsker Skiklubb45.10+8.1114.20
3Harald AulieIL Koll54.09+17.1017.11
4Per SørbergRaumar Orientering1.03.39+26.4020.12

H 17-N

2 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL47.5816.46

H 17-20

6 880 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik EijsinkNydalens SK59.308.38
2Jørgen WulfsbergNydalens SK1.04.00+4.309.18
3Jostein TandbergNydalens SK1.12.44+13.1410.34
4Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.22.43+23.1312.01
5Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.23.06+23.3612.04
6Sander Hildebrand RogndokkenFet OL1.32.36+33.0613.27
7Axel HoveidAsker Skiklubb1.36.11+36.4113.58
0Eirik Langedal BreivikNydalens SKdiskvalifisert
0Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
0Johan Teodor WestlyAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 21

10 470 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EkebergIL Tyrving1.13.527.03
2Sven HellmüllerFossum IF1.17.53+4.017.26
3Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering1.20.00+6.087.38
4Einar MelsomFossum IF1.21.03+7.117.44
5Borger MelsomFossum IF1.22.02+8.107.50
6Markus HolterHalden SK1.22.34+8.427.53
7Lukas PetersonIFK Umeå1.23.33+9.417.58
8Rickard OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering1.25.11+11.198.08
9Oskar StørmerFossum IF1.28.23+14.318.26
10Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.29.12+15.208.31
11Christian Faruga KarldénKvillebyns SK1.36.44+22.529.14
12Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.36.58+23.069.15
13Tarjei HoloFossum IF1.37.25+23.339.18
14Leif StørmerFossum IF1.39.08+25.169.28
15Håvard IrgensFossum IF1.40.32+26.409.36
16Marius WikstrømRingsaker OK1.41.13+27.219.40
17Oskar JensenNydalens SK1.44.57+31.0510.01
18Matthias GilgienIL Tyrving1.45.11+31.1910.02
19Thomas NipenNydalens SK1.47.59+34.0710.18
20Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK1.49.38+35.4610.28
21Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.52.43+38.5110.45 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Gunnar A FiskumNTNUI1.53.41+39.4910.51
23Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.53.44+39.5210.51
24Simen A BjøringsøyNydalens SK1.54.50+40.5810.58
25Pål SkogedalAsker Skiklubb1.59.11+45.1911.22
26Martin SehallyBækkelagets SK1.59.13+45.2111.23
27Audun Rognerud BøeFossum IF2.07.51+53.5912.12
28Tomas JohanssonNOTEAM2.08.13+54.2112.14
29Råmund Løver HovdenStord Orientering2.13.44+59.5212.46
0Raphael FerrandBækkelagets SKdiskvalifisert
0Vegard LineOslostudentenes IKdiskvalifisert

H 35

6 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik Rytter JakobsenOK Moss1.20.3211.42
2Stian OverskeidIndre Østfold OK1.52.54+32.2216.24
3John Eivind PresterudFet OL1.54.30+33.5816.38

H 40

6 880 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simo MartomaaKalevan rasti56.528.15
2Thomas BedinIndre Østfold OK1.04.54+8.029.25
3Morten FismenFossum IF1.09.42+12.5010.07
4Rune BlågestadIndre Østfold OK1.21.11+24.1911.47
5Torstein HoleNydalens SK1.22.19+25.2711.57
6Bjørn HaugeNydalens SK1.25.22+28.3012.24
7Kyrre GranFet OL1.27.14+30.2212.40
8Øyvind LienGjø-Vard OL1.28.59+32.0712.56
0Dag Arne LierIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 45

5 340 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tommy JauhojärviAsker Skiklubb58.4110.59
2Truls KvaaseBækkelagets SK59.31+0.5011.08
3Bjørn MartiniAsker Skiklubb1.00.52+2.1111.23
4Sven Arne GylterudFossum IF1.01.07+2.2611.26
5Pål SommerheinOK Horten1.01.13+2.3211.27
6Gjermund GravirAsker Skiklubb1.02.19+3.3811.40
7Christian JomaasFossum IF1.03.30+4.4911.53
8Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.04.43+6.0212.07
9Einar GisholtFossum IF1.04.53+6.1212.09
10Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.09.49+11.0813.04
11Anders FærdenKolbotn og Skimt OL1.10.56+12.1513.17
12Morten RannemFossum IF1.11.33+12.5213.23
13Christian ReuschHeming Orientering1.18.22+19.4114.40
14Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.18.54+20.1314.46
15Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.18.59+20.1814.47
16Svein GranerudAsker Skiklubb1.30.02+31.2116.51
17Hans Olav HygenØstmarka OK1.34.12+35.3117.38
18Anders FlågenHeming Orientering1.34.21+35.4017.40
19Sverre WisløffAsker Skiklubb1.42.05+43.2419.07
20Torstein KvaaleAsker Skiklubb1.46.00+47.1919.51
21Jens Christian HolstIL Tyrving1.54.49+56.0821.30
22Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering2.13.01+1.14.2024.54
0Cristian VogelsangNydalens SKdiskvalifisert
0Olav HasaasFossum IFdiskvalifisert
0Ståle HeitmannFossum IFdiskvalifisert
0Steinar HansenLillomarka OLdiskvalifisert

H 50

5 140 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund RørenEiker OL50.119.45
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb51.01+0.509.55
3Øystein HoloFossum IF51.08+0.579.56
4Jon Iver BakkenNydalens SK57.40+7.2911.13
5Jan Tore HenriksenNydalens SK59.14+9.0311.31
6Knut Erling ØenHeming Orientering59.37+9.2611.35
7Lars KrügerNydalens SK1.00.53+10.4211.50
8Hallvard KorenOK Moss1.02.29+12.1812.09
9Kjetil EspedalNydalens SK1.04.15+14.0412.30
10Christian GrotnesIL Tyrving1.05.17+15.0612.42
11Per ØstrengRaumar Orientering1.05.37+15.2612.45
12Morten HeirFossum IF1.05.40+15.2912.46
13Ottar WiklundNydalens SK1.07.09+16.5813.03
14Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.08.06+17.5513.14
15Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.08.33+18.2213.20
16Håkon JendalFossum IF1.10.20+20.0913.41
17Øyvind HelmersenFet OL1.14.26+24.1514.28
18Bent SkatvedtRaumar Orientering1.17.07+26.5615.00
19Nils Petter FremmingHeming Orientering1.18.34+28.2315.17
20Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.30.29+40.1817.36
0Mons Kr. LøvfaldNydalens SKdiskvalifisert

H 55

4 650 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils HæstadFossum IF44.029.28
2Sören JonssonNydalens SK46.14+2.129.56
3Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL47.49+3.4710.16
4Jens Olav KløvrudLillomarka OL48.05+4.0310.20
5Hallvard FjærLillomarka OL48.14+4.1210.22
6Tore KjølsethNydalens SK49.00+4.5810.32
7Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL49.35+5.3310.39
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF51.56+7.5411.10
9Morten DueMåren OK52.04+8.0211.11
10Martin GranlyLillomarka OL54.03+10.0111.37
11Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL54.18+10.1611.40
12Onno VerberneOL Toten-Troll56.24+12.2212.07
13Geir OwrenFreidig56.50+12.4812.13
14Terje HenriksenAsker Skiklubb58.33+14.3112.35
15Terje DengerudNydalens SK1.00.06+16.0412.55
16Bjørn ChristensenØstmarka OK1.00.17+16.1512.57
17Johan MattssonLillomarka OL1.00.46+16.4413.04
18Morten KarlsenMåren OK1.01.12+17.1013.09
19Per SandbergNydalens SK1.03.04+19.0213.33
20Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.03.47+19.4513.43
21Morten KongsbergIL Tyrving1.04.19+20.1713.49
22Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.05.50+21.4814.09
23Hallvard BergIL Tyrving1.07.12+23.1014.27
24Tov Arne BondalNotodden OL1.12.39+28.3715.37
25Tore LindaasElverum OK1.21.44+37.4217.34
0Jens HetlandNydalens SKdiskvalifisert
0Arne FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Hans-Ingar SætraAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jon LahlumFossum IFdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format

H 60

4 650 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Arvid FossumAsker Skiklubb51.2311.03
2Per Kristian EkebergIL Tyrving52.40+1.1711.19
3Einar JensenNydalens SK55.26+4.0311.55
4Are EriksenOslostudentenes IK56.57+5.3412.14
5Frode SandersenNittedal OL57.24+6.0112.20
6Per OsenVestre Akers SK57.45+6.2212.25
7Tor Ragnar AndersenHalden SK1.02.59+11.3613.32
8Alf PettersenIL Tyrving1.03.43+12.2013.42
9Øyvind GylverAsker Skiklubb1.09.13+17.5014.53
10Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL1.09.27+18.0414.56
11Stein TurtumøygardMåren OK1.10.40+19.1715.11
12Olav NipenIL Tyrving1.13.48+22.2515.52
13Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.16.20+24.5716.24

H 65

3 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK34.3610.19
2Svein S JacobsenIL Tyrving35.52+1.1610.42
3Eldar BørsumBækkelagets SK43.24+8.4812.57
4Per-Erik ØstlieDriv IL43.28+8.5212.58
5Nils-Petter WiikDriv IL46.21+11.4513.50
6Øyvind HoveidAsker Skiklubb1.02.32+27.5618.40
7Trond FridenOL Trollelg1.28.40+54.0426.28

H 70

3 350 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon FærdenKolbotn og Skimt OL43.4313.02
2Anders TaraldrudIndre Østfold OK43.50+0.0713.05
3Ingar HåkonsenKongsberg OL45.31+1.4813.35
4John Thomas PetersenNittedal OL46.34+2.5113.54
5Einar HemLillomarka OL47.29+3.4614.10
6Jørgen HolmboeIL Tyrving48.45+5.0214.33
7Trond FeiringHamar OK49.47+6.0414.51
8Kjell StenstadvoldIL Tyrving54.02+10.1916.07
9Tore AabergIndre Østfold OK55.15+11.3216.29
10Geir TrøanKolbotn og Skimt OL57.26+13.4317.08
11Helge BjaalandHeming Orientering1.03.50+20.0719.03
12Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving1.11.52+28.0921.27
13Klaus EngenEidskog OL1.24.35+40.5225.14
14Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1.24.53+41.1025.20

H 75

2 280 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering36.0115.47
2Erling TidemannLommedalens IL36.02+0.0115.48
3Jon C. FougnerHeming Orientering43.05+7.0418.53
4Kåre KnudsenIL GeoForm49.03+13.0221.30
5Eyvind AasIL GeoForm1.01.35+25.3427.00
6Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.06.04+30.0328.58
0Harald LundhaugOK Mossdiskvalifisert
0Per MeilandLommedalens ILdiskvalifisert

H 80

2 280 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans LarsenRaumar Orientering44.1119.22
2Tor DrageHaugerud IF45.15+1.0419.50
3Ingvald SevaldsonIL GeoForm55.02+10.5124.08
4Kjell H. EriksenFossum IF1.04.11+20.0028.09
5Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.07.03+22.5229.24
6Tor E. HenriksenLillomarka OL1.17.39+33.2834.03
0Helge KvaaseBækkelagets SKdiskvalifisert
0Stein KorenOK Mossdiskvalifisert

H 85

2 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ørnulf FremmingHaugerud IF1.55.0950.30

D -12N

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering16.447.58
2Ane HustvedtOppsal Orientering21.51+5.0710.24
3Anne ØstvoldHeming Orientering22.13+5.2910.34
4Selma Mestad HansenLillomarka OL35.09+18.2516.44

H -12N

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eskil KolshusOppsal Orientering18.448.55
2Brage FosstveitRaumar Orientering19.43+0.599.23
3Vemund Solli WilhelmsenOppsal Orientering20.17+1.339.39
4Einar ØstvoldHeming Orientering22.13+3.2910.34
5Linus Eggen VingeOppsal Orientering22.31+3.4710.43

N-lang

3 850 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering42.0510.55
2Roger ØstvoldHeming Orientering43.39+1.3411.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor