Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka høst 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka høst 5
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 21 september 2015

Klasser: Visa alla | HA | DA | HB | DB | HC | DC

Herrer A-løype

3 800 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje BlindheimLillomarka OL34.189.01
2Arne DybdahlLillomarka OL38.34+4.1610.08
3Martin GranlyLillomarka OL40.16+5.5810.35
4Mathias VoldLillomarka OL42.47+8.2911.15
5Erik HolterFerder seilforening43.10+8.5211.21
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF43.14+8.5611.22
7Brian Aagaard NilsenLillomarka OL44.12+9.5411.37
8Truls AngellLillomarka OL49.28+15.1013.01
8Morten TangenMåren OK49.28+15.1013.01
10Knut FossgardLillomarka OL50.56+16.3813.24
11Johan MattssonLillomarka OL51.17+16.5913.29
12Einar HemLillomarka OL52.06+17.4813.42
13Håkon BergStokke IL55.19+21.0114.33
14Claes-H. UngerLillomarka OL57.03+22.4515.00
15Lars Audun VoldLillomarka OL1.00.49+26.3116.00
16Simen MasdalLillomarka OL1.01.58+27.4016.18
Vidar BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
Mathias BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
Tom EdvardsenIL Kolldiskvalifisert
Hallvard FjærLillomarka OLdiskvalifisert

Damer A-løype

3 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL39.3810.25
2Maria Rørvik HaverLillomarka OL42.04+2.2611.04
3Toril HallanLillomarka OL42.47+3.0911.15
4Ellen Marie AriansenLillomarka OL43.01+3.2311.19
5Marit EithunNittedal OL47.48+8.1012.34
6Emma PaulsenNittedal OL52.46+13.0813.53
7Lise HorntvedtNydalens Skiklub54.08+14.3014.14
Hedda VonenLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer B-løype

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind SkaretLillomarka OL41.2613.21
2Bjørn GulheimKolbotn og Skimt OL57.58+16.3218.41
3Kjetil JacobsenHamar OK1.03.30+22.0420.29

Damer B-løype

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte EdvardsenIL Koll45.3114.40
2Hanne Cecilie Messel BærenLillomarka OL49.51+4.2016.04
3Merete RørvikLillomarka OL51.38+6.0716.39
4Anne Ruste FløLillomarka OL57.20+11.4918.29
5Eilen VikIL Koll1.14.49+29.1824.08

Herrer C-løype

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL24.0514.10
2Tor E HenriksenLillomarka OL31.44+7.3918.40
3Hans Anton EklundLillomarka OL34.20+10.1520.11

Damer C-løype

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sarah AriansenNittedal OL41.2124.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor